Montersi
Fermax Polska Sp. z o.o.	Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	PROFIRE Sp. z o.o.
MicroMade Gałka i Drożdż sp.j.	Ropam Elektronik S.C. W2 Włodzimierz Wyrzykowski Firma ATLine sp.j. Sławomir Pruski RST Sp. z o.o.

Przetargi

2019-12-04 „Dostawa sprzętu komputerowego wraz z okablowaniem strukturalnym umożliwiającym wykonanie szkolnej sieci komputerowej i usługa podłączenia do sieci w ramach projektu ,,Dobry start w dorosłość”.
2019-12-03 CRZP/234/2019/AEZ Świadczenie usługi konserwacji i obsługi serwisowej urządzeń instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w obiektach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni
2019-12-03 Świadczenie usług nagłośnienia wydarzeń artystycznych organizowanych przez Filharmonię Pomorską w Bydgoszczy i poprzedzających je prób, w tym zapewnienie niezbędnego sprzętu i jego kompleksowa obsługa.
2019-12-03 Konserwację instalacji elektrycznych: podstacji elektroenergetycznej ST 01-1789 oraz rozdzielnic głównych (napięcia gwarantowanego i niegwarantowanego) wraz z zapewnieniem pogotowia technicznego, centralnych zasilaczy awaryjnych UPS, konserwacji oświetlenia zewnętrznego
2019-12-02 Zakup i montaż tablic multimedialnych do budynków dydaktycznych Wydziału Prawa i Administracji położonych przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, ul. Lipowa 4, ul. Oboźna 6, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 47.
2019-12-02 "Sprzedaż i dostawa pracowni językowej do ZST w Mikołowie, w ramach projektu pn.: „Efektywne Funkcjonalne Szkoły – program Rozwoju Szkół Zawodowych i Technicznych Powiatu Mikołowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”
2019-12-02 Zakup, dostawa i montaż pracowni szkolnych oraz pomocy edukacyjnych w gminie Dąbrówka w ramach projektu pn. : " Rozwój kompetencji i umiejętności paszportem do lepszej przyszłości".
2019-12-02 Dostawa i montaż infokiosków oraz dostawę, montaż i wdrożenie aplikacji elektronicznej do rezerwacji wizyt wraz z kolejkomatem i niezbędną infrastrukturą sprzętową w ramach projektów FAMI pn. „Łódzkie bliżej cudzoziemca” i „Łódzkie bez barier dla cudzoziemców”

Partnerzy

###
Portal Rynku Pracy HRK.PL
###
expovortal.com
###
FACHOWY ELEKTRYK
###
JOBS.PL
###
Agencja Informacyjno-Reklamowa ''PROMOCJA'' s.c.
###
Center for Business Education
###
Warmia-Mazury EXPO
###
Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.