Artykuł Dodaj artykuł

Poznaj linię ekskluzywnych i w pełni konfigurowalnych paneli zewnętrznych MARINE ELITE

W roku obchodów 70-lecia istnienia firmy, Fermax w dalszym ciągu wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty. Jednym z ostatnich projektów jest ekskluzywna linia paneli zewnętrznych MARINE ELITE, stworzona w ramach znanej serii MARINE.

W roku obchodów 70-lecia istnienia firmy, Fermax w dalszym ciągu wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty. Jednym z ostatnich projektów jest ekskluzywna linia paneli zewnętrznych MARINE ELITE, stworzona w ramach znanej serii MARINE. Nowa linia pozwala na całkowitą swobodę wyobraźni i kreatywności: dowolny kolor, rozmiar, układ i grawerowanie laserowe. Możliwość konfiguracji paneli zewnętrznych oferuje dodatkową wartość i ekskluzywną usługę dla najbardziej prestiżowych i wymagających projektów architektonicznych.

Poznaj linię ekskluzywnych i w pełni konfigurowalnych paneli zewnętrznych MARINE ELITE

 

Fermax wprowadza na rynek ekskluzywną linię paneli MARINE ELITE pozwalającą na dowolną konfigurację paneli zewnętrznych oferując dodatkową wartość i unikalną usługę dla najbardziej prestiżowych i wymagających projektów architektonicznych.

Panel Marine jest jednym z najbardziej utytułowanych produktów w katalogu Fermax, który znajduje się w ofercie od lat i jest znany jako jeden z najlepszych paneli ze stali nierdzewnej w branży ze względu na jego jakość, estetykę, wytrzymałość i trwałość. Obecnie staje się nawet bardziej ekskluzywny i wyjątkowy, będąc całkowicie konfigurowalnym i jednocześnie wandaloodpornym panelem zewnętrznym.

Wyjątkowa wytrzymałość i całkowite dostosowanie do Państwa potrzeb

Marine Elite to panele zewnętrzne audio i wideo wykonane z blachy nierdzewnej o grubości 2,5 mm i bardzo wysokich standardach wytrzymałości. Poza tym, że jest odporny na zniszczenia, jest szczególnie polecany do projektów budowlanych, które są narażone na działanie wilgotnych i korozyjnych środowisk lub ekstremalnych warunków klimatycznych. Jego oporność odnosi się zarówno do materiałów zewnętrznych, jak i do elektroniki i montażu.

Ale nie jest to kwestia tylko wytrzymałości. Jak każdy produkt Fermax, Marine Elite jest starannie wykonanym estetycznym panelem, który może być całkowicie dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez wybór następujących elementów:

  • Najodpowiedniejszy kolor dla danego projektu. Od najbardziej intensywnych niebieskich lub czerwonych po złote lub czarne wykończenia, klient może wybrać kolor, który najlepiej pasuje do propozycji architektonicznej.
  • Preferowana struktura: z kamerą lub bez kamery, z przyciskami lub klawiaturą, z normalnym wyświetlaczem lub kontrolą dostępu, z elementami ustawionymi pionowo lub poziomo... Możliwa jest dowolna kombinacja.
  • Wymiary wymagane przez projekt, tak aby klient mógł określić wpływ na estetykę elewacji.
  • Oznaczenie wymagane przez projekt (adres, nazwa budynku itp.) jest wykonywane za pomocą grawerowania laserowego. Rezultat jest równie trwały jak reszta produktu.

Ekskluzywność dla najlepszych projektów architektonicznych

Dzięki panelom Marine Elite i ich całkowitej adaptacyjności, Fermax oferuje usługę ułatwiającą pracę studiom architektonicznym i inżynieryjnym. Menedżerowie projektów będą mogli zaoferować wyłączność każdemu klientowi z gwarancją technologii, która jest zawsze niezawodna..

Dowiedz się, jak Fermax produkuje specjalne panele zewnętrzne Marine Elite w tym filmie:

 

Artykuł został dodany przez firmę

Fermax Polska Sp. z o.o.

FERMAX Polska Sp. z o.o. jest częścią hiszpańskiej firmy Fermax Electronica S.A.E, która jest liderem w produkcji najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.