E-SYSTEM Sp. z o.o.

E-SYSTEM Sp. z o.o.

Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.


Adres:

Czarnoleska 10
32-340 Zabagnie k/Wolbromia
małopolskie, Polska

Pozostałe dane:

tel. : 32 644 11 50
tel. : 32 644 29 22
tel. : 32 647 20 35
faks: wew. 15
e-mail: sklep@montersi.pl

Rozmawiamy w językach:

angielski polski

Skontaktuj się z działem:

e-mail:

sklep@montersi.pl

Pracownicy
Tomasz Tarnówka
tel.: wew. 819
e-mail: tomasz.tarnowka@montersi.pl

Maciej Stanek
tel.: wew. 831
e-mail: maciej.stanek@montersi.pl

Michał Puto
tel.: wew. 832
e-mail: michal.puto@montersi.pl

Jakub Leś
tel.: wew. 837
e-mail: jakub.les@montersi.pl

Rafał Bińczyk
tel.: wew. 829
e-mail: rafal.binczyk@montersi.pl

Sylwester Barczyk
tel.: wew. 812
e-mail: sylwester.barczyk@montersi.pl

Pracownicy
Magdalena Barczyk
tel.: wew. 827
e-mail: magdalena.barczyk@montersi.pl

Gabriela Grzanka
tel.: wew. 827
e-mail: gabriela.grzanka@montersi.pl

e-mail:

serwis@montersi.pl

Pracownicy
Tomasz Duży
tel.: wew. 814
e-mail: tomasz.duzy@montersi.pl

Łukasz Szymonek
tel.: wew. 818
e-mail: lukasz.szymonek@montersi.pl

Kamil Klich
tel.: wew. 835
e-mail: kamil.klich@montersi.pl

Dariusz Bembenek
tel.: wew. 824
e-mail: dariusz.bembenek@montersi.pl

Daniel Gajos
tel.: wew. 820
e-mail: daniel.gajos@montersi.pl

e-mail:

magazyn@montersi.pl

Pracownicy
Adam Domagała
tel.: wew. 813
e-mail: adam.domagala@montersi.pl

e-mail:

ksiegowosc@montersi.pl

Pracownicy
Marlena Tarnówka
tel.: wew. 828
e-mail: marlena.tarnowka@montersi.pl

Jolanta Roś-Psica
tel.: wew. 26
e-mail: jolanta.ros@montersi.pl