Artykuły - Wiadomości


 
Technologie do zadań specjalnych - zdjęcie

Technologie do zadań specjalnych

25-01-2022

Systemy monitoringu a ekstremalne zjawiska pogodowe

Czytaj więcej

 
Axis prezentuje nowe kamery kopułkowe z modułem głębokiego uczenia - zdjęcie

Axis prezentuje nowe kamery kopułkowe z modułem głębokiego uczenia

25-01-2022

Axis Communications wprowadza na rynek trzy kamery kopułkowe AXIS P3265-V/-LV/-LVE wyposażone w procesor DLPU, który umożliwia korzystanie z inteligentnych aplikacji opartych na głębokim uczeniu na brzegu sieci. Każde z urządzeń zapewnia znakomitą jakość obrazu, a rozdzielczość 2 MP i szybkość transferu do 60 kl/.s gwarantuje wierne odwzorowanie szczegółów.

Czytaj więcej

 
Bezpieczna brama wjazdowa - zdjęcie

Bezpieczna brama wjazdowa

25-01-2022

Nic się nie dzieje – to stan, który może być nazywany nudą albo… bezpieczeństwem. Im jesteśmy starsi, tym bardziej je doceniamy, a więc tak projektujemy dom oraz organizujemy przestrzeń wokół niego, aby stworzyć swego rodzaju azyl.

Czytaj więcej

 
Czujny system wizyjnego dozoru przeciwpożarowego - w pomieszczeniach i na zewnątrz - zdjęcie

Czujny system wizyjnego dozoru przeciwpożarowego - w pomieszczeniach i na zewnątrz

24-01-2022

Dzięki sterowanej algorytmem kamerze wideo AVIOTEC system przeciwpożarowy monitoruje kompleks produkcyjny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.

Czytaj więcej

 
Nowa kamera Axis z 21-krotnym zoomem optycznym - zdjęcie

Nowa kamera Axis z 21-krotnym zoomem optycznym

20-01-2022

Axis Communications wprowadza na rynek nową kamerę blokową AXIS Q1715 Block Camera. Urządzenie charakteryzuje się wysoką rozdzielczością HDTV 1080p i płynnością wyświetlanego obrazu w 60 kl./s, a 21-krotny zoom optyczny pozwoli na doskonałe odwzorowanie szczegółów – nawet z daleka.

Czytaj więcej

 
Na straży granic posesji – domowy azyl w malowniczej okolicy Wzgórz Trzebnickich - zdjęcie

Na straży granic posesji – domowy azyl w malowniczej okolicy Wzgórz Trzebnickich

20-01-2022

Szukając spokoju i kontaktu z naturą, inwestorzy często decydują się na zakup działki położonej na uboczu, gdzie budują wymarzony dom. Taka decyzja pociąga za sobą konieczność zabezpieczenia i oświetlenia odosobnionej posesji. Właściciele domu pod Trzebnicą postawili w tym względzie na solidne ogrodzenie, moduł z wideodomofonem oraz lampy LED zamontowane bezpośrednio na ogrodzeniu oraz w ogrodzie.

Czytaj więcej

 
Jakie rozwiązania technologiczne pomogą w rozwoju współczesnych miast? - zdjęcie

Jakie rozwiązania technologiczne pomogą w rozwoju współczesnych miast?

20-01-2022

Ostatnie miesiące były przełomowe w kontekście funkcjonowania miast. Nowe potrzeby i oczekiwania, związane z pandemią i nie tylko, wymagają wykorzystania nowych technologii.

Czytaj więcej

 
Vidos Monitoring - nowe urządzenia marki - zdjęcie

Vidos Monitoring - nowe urządzenia marki

19-01-2022

Marka Vidos poszerza swój asortyment. Do oferty dobrze znanych na rynku wideodomofonów dołącza nowa kategoria produktów – kamery i rejestratory telewizji przemysłowej. Oparte na innowacyjnych technologiach, które znaleźć można w najlepszych dostępnych na rynku rozwiązaniach. Stanowią idealne uzupełnienie oferty wideodomofonowej, ale również bardzo dobrze sprawdzą się jako samodzielny system ochrony w mniejszych instalacjach.

Czytaj więcej

 
Zmiany na pokładzie Axis Communications - zdjęcie

Zmiany na pokładzie Axis Communications

18-01-2022

Axis Communications powiększa swój zespół. Posadę Sales Engineer Poland, Ukraine & Baltics objął Bogumił Szymanek, który awansował ze stanowiska Inside Sales Account Managera. Jego dotychczasową rolę objęła Diana Korszla, doświadczona Inside Sales Project Manager. Do zespołu dołączył także nowy Sales Engineer – Jarosław Sapko.

Czytaj więcej

 
4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych - zdjęcie

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

17-01-2022

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie możemy je spotkać w coraz większej liczbie mieszkań. Mowa oczywiście o inteligentnych kamerach, które dziś są już nie tylko doskonałą ochroną przed złodziejami, ale spełniają coraz więcej funkcji. Sprawdźmy, do czego jeszcze można je wykorzystać.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1951

Najpopularniejsze tagi