Artykuły - Wiadomości


 

II Międzynarodowy Kongres Antyterrorystyczny „Działania antyterrorystyczne i kontrterrorystyczne. W poszukiwaniu dobrych praktyk”

21-02-2024

Już 9-10 kwietnia 2024 r. odbędzie się II Międzynarodowy Kongres Antyterrorystyczny „Działania antyterrorystyczne i kontrterrorystyczne. W poszukiwaniu dobrych praktyk” w Auli im. Roberta Schumana Uniwersytetu Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie.

Czytaj więcej

 
Kamera kopułkowa 8 MP w obudowie ze stali nierdzewnej stworzona do pracy w trudnych warunkach - zdjęcie

Kamera kopułkowa 8 MP w obudowie ze stali nierdzewnej stworzona do pracy w trudnych warunkach

19-02-2024

Axis Communications wprowadził do oferty kamerę klasy morskiej w obudowie ze stali nierdzewnej, która oferuje zaawansowane możliwości pracy w trudnych warunkach. Jest także certyfikowana do użytku w zakładach przetwórstwa żywności i zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz szczegóły na potrzeby prac wyjaśniających w znakomitej rozdzielczości 4K.

Czytaj więcej

 
Targi dla bezpieczeństwa – czyli POLSECURE w 2024 roku! - zdjęcie

Targi dla bezpieczeństwa – czyli POLSECURE w 2024 roku!

13-02-2024

Nowoczesny sprzęt, bieżące tematy konferencji – szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym. Kolejna edycja wydarzenia, poświęconego tej tematyce, która odbędzie się w 2024 roku w Targach Kielce zapowiada się interesująco. Partnerem strategicznym POLSECURE jest Grupa WB. Obok ważnego wsparcia Komendy Głównej Policji, organizatorzy kieleckich targów mogą również liczyć na zaangażowanie innych służb.

Czytaj więcej

 
Targi SAWO 2024 zwiększają powierzchnię ekspozycyjną! - zdjęcie

Targi SAWO 2024 zwiększają powierzchnię ekspozycyjną!

06-02-2024

Targi SAWO od lat są w czołówce wydarzeń dedykowanych branży BHP i PPOŻ na polskim rynku. Ekspozycja nadchodzącej edycji 2024 zapowiada się rekordowo – zapełnione są już wszystkie miejsca w dwóch pawilonach 3 i 3A, a chętnych firm, które chcą zaprezentować w Poznaniu swoje najnowsze rozwiązania wciąż przybywa. Ten niesamowity sukces skłonił organizatorów do uruchomienia dodatkowego pawilonu nr 4! Wszystko wskazuje na to, że kwietniowa odsłona SAWO 2024 będzie największą wystawą w historii!

Czytaj więcej

 
Niemożliwy kąt - zdjęcie

Niemożliwy kąt

05-02-2024

Aby udowodnić, że nasze kamery do monitoringu wideo radzą sobie zarówno w trudnych warunkach, jak i sytuacjach wymagających zaawansowanych technologii, przeprowadziliśmy eksperyment: rejestrowaliśmy mecz hokeja na lodzie pod niespotykanym wcześniej kątem – od wnętrza krążka wykonanego z lodu.

Czytaj więcej

 
Wkładka motoryczna EMZY - Technologia dla profesjonalistów - zdjęcie

Wkładka motoryczna EMZY - Technologia dla profesjonalistów

31-01-2024

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie bezpieczeństwo danych i osób jest priorytetem, firma EVVA Polska oferuje rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie zabezpieczeń - wkładkę motoryczną EMZY. Poznajmy bliżej ten nowoczesny system zamknięć, który znalazł zastosowanie w obszarach, gdzie ochrona jest kluczowa: szpitalach, archiwach, serwerowniach, magazynach.

Czytaj więcej

 
Spotkanie informacyjne online z organizatorami I Międzynarodowego Kongresu Zabezpieczeń Technicznych – 5 lutego 2024, online. - zdjęcie

Spotkanie informacyjne online z organizatorami I Międzynarodowego Kongresu Zabezpieczeń Technicznych – 5 lutego 2024, online.

31-01-2024

Pod koniec kwietnia odbędą się Targi SECUREX – międzynarodowa platforma wymiany wiedzy, innowacji i praktyki dla szeroko pojętej branży security. Targom towarzyszyć będzie pierwsza edycja Międzynarodowego Kongresu Zabezpieczeń Technicznych, tworząc zupełnie nową jakość doświadczenia biznesowych spotkań. To wyjątkowe wydarzenie stanie się przestrzenią do dialogu pomiędzy dostawcami rozwiązań i usług, projektantami, instalatorami i klientami końcowymi.

Czytaj więcej

 
Animacja prezentująca działanie systemu do zarządzania ewakuacją - zdjęcie

Animacja prezentująca działanie systemu do zarządzania ewakuacją

24-01-2024

Prezentujemy animację, jak nasz System Zarządzania Ewakuacją zapewnia sprawność i bezpieczeństwo

Czytaj więcej

 
Automatyka do bram przesuwnych - zdjęcie

Automatyka do bram przesuwnych

23-01-2024

Odpowiednia automatyka do bram przesuwnych sprawi, że korzystanie z bramy wjazdowej będzie niezwykle komfortowe. Warto postawić na najlepsze rozwiązania, które doskonale sprawdzają się na co dzień.

Czytaj więcej

 
Zarządzanie nadgodzinami w systemie zadaniowego czasu pracy z użyciem TimeHub - zdjęcie

Zarządzanie nadgodzinami w systemie zadaniowego czasu pracy z użyciem TimeHub

22-01-2024

Zadaniowy system pracy kojarzy się z tym w którym nie występują nadgodziny ale czy rzeczywiście tak musi być?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2213

Najpopularniejsze tagi