Alkam SecurityAlkam Security

Artykuły - Wiadomości


 
Axis współpracuje z Milestone by jeszcze lepiej identyfikować pojazdy - zdjęcie

Axis współpracuje z Milestone by jeszcze lepiej identyfikować pojazdy

31-03-2020

Axis Communications współpracuje z firmą Milestone — światowym liderem w obszarze systemów zarządzania materiałem wizyjnym (VMS). Wspólnie oferują jeszcze skuteczniejszy sposób wyszukiwania, pobierania, identyfikowania i udostępniania materiału wizyjnego dotyczącego pojazdów.

Czytaj więcej

 

Apel Rady Przedsiębiorczości do Marszałka Sejmu RP, Pani Elżbiety Witek Marszałka Senatu RP, Pana Tomasza Grodzkiego Premiera RP, Pana Mateusza Morawieckiego

31-03-2020

W uchwalonej w sobotę rano przez Sejm RP tzw. Tarczy Antykryzysowej nie uwzględniono zasadniczych postulatów polskich przedsiębiorców, reprezentowanych w Radzie Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii - zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

30-03-2020

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Nowe kamery od Axis dla lotnisk, logistyki i transportu publicznego - zdjęcie

Nowe kamery od Axis dla lotnisk, logistyki i transportu publicznego

24-03-2020

Axis Communications wprowadza nowe kamery sieciowe z serii AXIS P13. Te solidne i szybkie w działaniu stałopozycyjne kamery typu box pełną funkcję odstraszającą oraz umożliwiają obserwowanie osób i obiektów na rozległych obszarach, zapewniając obraz wysokiej rozdzielczości.

Czytaj więcej

 
Nowy napęd D+H ze statuetką TopBuilder - zdjęcie

Nowy napęd D+H ze statuetką TopBuilder

23-03-2020

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży budowlanej w Polsce. Redakcja miesięcznika „Builder” wraz z Radą Naukową raz do roku wybiera najwyższej jakości rozwiązania, zrealizowane projekty architektoniczne, usługi oraz innowacyjne produkty. W tym roku jedno z wyróżnień przyznano napędowi okiennemu BDT-Advanced firmy D+H.

Czytaj więcej

 
Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa - zdjęcie

Propozycje instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa

22-03-2020

Obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu epidemicznego w związku z zagrożeniem wywołanym przez koronawirusa w Polsce oraz w pozostałych państwach Unii Europejskiej nie sprzyja gospodarce, w tym przemysłowi.

Czytaj więcej

 
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies - zdjęcie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego stawia na bezpieczeństwo swoich obiektów z rozwiązaniami Bosch Building Technologies

19-03-2020

Od kilku lat dział Bosch Building Technologies dostarcza kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa technicznego zarówno do nowych, jak i modernizowanych obiektów BSH w Polsce.

Czytaj więcej

 
Nowe głośniki sieciowe od Axis sprawdzą się w każdym środowisku - zdjęcie

Nowe głośniki sieciowe od Axis sprawdzą się w każdym środowisku

19-03-2020

Axis Communications wprowadza do swojej oferty nowy, przystępny cenowo minigłośnik sieciowy o niewielkich rozmiarach oraz nowy megafon, który może pracować w każdym środowisku zewnętrznym, w dowolnym klimacie. Dzięki nowym rozwiązaniom audio użytkownicy mogą natychmiast reagować na zdarzenia wykryte przez kamery i za pomocą komunikatów głosowych zapobiegać sytuacjom niepożądanym.

Czytaj więcej

 
SPIN Extra 2020 w nowym terminie - zdjęcie

SPIN Extra 2020 w nowym terminie

18-03-2020

W odpowiedzi na komunikaty Ministra Zdrowia oraz Rady Ministrów o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo uprzejmie informujemy, że SPIN Extra 2020 planowany na 25-26 marca bieżącego roku nie odbędzie się w wymienionym terminie. Jednocześnie informujemy, że nowy termin wydarzenia planowany jest na 30 czerwca- 1 lipca 2020 r.

Czytaj więcej

 
Magazyn pod kontrolą. Jak systemy wizyjne wspierają branżę TSL?  - zdjęcie

Magazyn pod kontrolą. Jak systemy wizyjne wspierają branżę TSL?

16-03-2020

Polski rynek logistyczny nieustannie się rozwija. Tylko w ubiegłym roku powstało prawie 3 mln mkw. nowej powierzchni magazynowej.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1727

Najpopularniejsze tagi