Firma Gemalto zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki zastosowaniu systemu wizyjnego Keyence CV-5000. Jest on wykorzystywany do inspekcji przeźroczystych powłok żywicznych zapewniających ochronę mikromodułów stosowanych przy produkcji kart inteligentnych i pozwala na szybkie zatrzymanie linii produkcyjnej po wykryciu defektu.
Pismem z 3 kwietnia 2020 r. Rzecznik MŚP zwrócił się do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z wnioskiem o niezwłoczne udzielenie wiążącej informacji i wyjaśnień w kwestii wątpliwości co do możliwości skorzystania z pożyczki w wysokości do 5000 zł, będącej jednym z instrumentów pomocowych przewidzianych tzw. Tarczą Antykryzysową.
Na szkoleniu zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje na temat produktów Bosch wykorzystywanych w Sygnalizacji Systemów Pożarowych.
System sygnalizacji pożarowej (SSP) to podstawowy system zabezpieczający obiekty przed rozprzestrzenianiem się ognia.
Bosch rozszerza ofertę systemów sygnalizacji włamania i napadu o dwa nowe rozwiązania dla małych i średnich instalacji – systemy Modular Alarm Platform (MAP) 5000 S i 5000 SC.
Nowa jakość w systemach wizyjnych! Systemy nowej serii CV-X100 umożliwiają użytkownikowi łatwą implementację złożonych funkcji inspekcyjnych bez konsultacji z ekspertem.
Axis Communications prezentuje nowe, wielofunkcyjne głośniki sufitowe AXIS C1210-E i AXIS C1211-E typu „wszystko w jednym”, służące do zapewnienia bezpieczeństwa oraz ułatwienia klientom poruszania się po obiekcie.
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2018, odbyły się w Targach Kielce od 7 do 9 czerwca. Wystawcy podsumowując wystawę podkreślali jej rangę oraz liczbę i jakość wydarzeń towarzyszących. Targi odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z Czech, Słowacji, Angoli, Niemiec, Ukrainy, Litwy, Danii, Chorwacji, Tanzanii, Japonii i Polski.
Axis Communications i czeski twórca oprogramowania DataFromSky prezentują FLOW Traffic.
Bosch opracował rozwiązanie zwiększające szybkość reakcji użytkownika centrali sygnalizacji pożaru i wprowadził je do nowej edycji modułowej centrali serii 5000.
Bosch zwiększa skuteczność systemu sygnalizacji pożaru i łączy go za pomocą sieci IP z dźwiękowym systemem ostrzegawczym. Rozwiązanie to zastosowano w najnowszej centrali sygnalizacji pożaru FPA 5000.
Poniższy przykład ma zastosowanie systemu JB-5000 w domu jednorodzinnym, system rozbudowany jest o 6 punktów paneli wewnętrznych (4 wideomonitory i 2 telefony domofonowe).
Dzięki wprowadzeniu na rynek produktów serii IP 2000, IP 4000 oraz IP 5000, Bosch Security Systems stworzył kompleksowe portfolio kamer sieciowych, które zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom dostęp do profesjonalnych rozwiązań w zakresie monitoringu wizyjnego.
Fabryka Merlin Gerin w Alès wykorzystuje szybkie systemy inspekcji do kontroli spoin na płytkach kontaktowych osadzonych na bardzo małej przestrzeni. Inspekcje są przeprowadzane na płytkach wyłączników nadprądowych C60 produkowanych przez Schneider Electric.
Najnowszy terminal biometryczny Virdi to kolejny stopień w ewolucji technologii biometrycznej. Wodoodporny Virdi AC-5000 do stosowania na zewnątrz pomieszczeń nie tylko zapewnia skuteczną identyfikację osób wchodzących do budynku, ale stanowi też estetyczną wizytówkę firmy.