Artykuł Dodaj artykuł

Nowy dekoder umożliwia wyświetlanie do 8 strumieni wideo na żywo

Axis Communications wprowadza na rynek dekoder wideo 4K wyposażony w intuicyjny interfejs Axis, który może być używany z monitorami obsługującymi wyjścia HDMI™, aby wyświetlać wideo na żywo.

Axis Communications wprowadza na rynek dekoder wideo 4K wyposażony w intuicyjny interfejs Axis, który może być używany z monitorami obsługującymi wyjścia HDMI™, aby wyświetlać wideo na żywo.

AXIS D1110

Dekodera wideo 4K AXIS D1110 można używać do wyświetlania wideo na żywo w widoku sekwencyjnym oraz do 8 strumieni wideo w trybie wieloekranowym. Jest to ekonomiczne rozwiązanie do monitoringu wideo, w którym wideo na żywo może być wyświetlane bez użycia komputera. Ponadto, może wyświetlać reklamy lub ogólne informacje z dźwiękiem lub bez – porty wyjściowe audio umożliwiają również podłączanie głośników zewnętrznych.

To elastyczne urządzenie może być używane niezależnie lub może stanowić część kompleksowego systemu firmy Axis. Nie wymaga systemu zarządzania wideo (VMS), ale jeśli wystąpi potrzeba inteligentnego rozwiązania, można dodać je do VMS teraz lub później — w zależności od potrzeb. Co więcej, znajomy i intuicyjny interfejs Axis sprawia, że obsługa urządzenia jest łatwa i nie wymaga szkolenia.

Dzięki instalacji plug-and-play dekoder może być zasilany przez PoE lub DC, co zapewnia szybką i łatwą instalację. Urządzenie zawiera zintegrowane mocowanie VESA, dzięki czemu można go łatwo zamontować z tyłu monitora. Axis Edge Vault, sprzętowa platforma cyberbezpieczeństwa, chroni integralność urządzenia oraz chroni wrażliwe dane przed nieautoryzowanym dostępem.

Najważniejsze cechy AXIS D1110

  • Wideo 4K z wyjściem HDMI
  • PoE lub DC
  • Wyjście audio
  • Bezproblemowy widok sekwencyjny i wieloekranowy
  • Intuicyjny interfejs Axis

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.