Artykuł Dodaj artykuł

Axis Communications wzbogaca technologię Live Privacy Shield o nową funkcję - maskowanie tablic rejestracyjnych

AXIS Live Privacy Shield – skalowalna aplikacja edge-based do ochrony prywatności

Axis Communications wzbogaca technologię Live Privacy Shield o nową funkcję - maskowanie tablic rejestracyjnych

AXIS Live Privacy Shield – skalowalna aplikacja edge-based do ochrony prywatności

AXIS Live Privacy Shield aplikacja, która może zdalnie monitorować aktywność przy jednoczesnej ochronie prywatności, będzie teraz obsługiwać również maskowanie tablic rejestracyjnych. Ten najnowszy dodatek oznacza, że dzięki dynamicznemu maskowaniu opartemu na sztucznej inteligencji możliwe jest maskowanie całych ludzkich ciał, twarzy, tablic rejestracyjnych lub tła – wszystko w dostosowaniu do konkretnych potrzeb. Nadaje się do użytku zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, działa w czasie rzeczywistym zarówno na strumieniach wideo na żywo, jak i nagranych. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w tych obszarach, w których korzystanie z nadzoru wideo jest ograniczone.

Ta oparta na brzegu sieci, niewymagająca licencji aplikacja jest łatwa do skalowania bez potrzeby stosowania dodatkowych serwerów. Dynamiczne maskowanie oparte na sztucznej inteligencji pozwala operatorom wybrać, co ma być maskowane. Na przykład możliwe jest maskowanie całych ludzkich ciał lub tylko twarzy, tablic rejestracyjnych, ich kombinacji lub tylko tła. Operatorzy mogą również skonfigurować obszary wykluczenia maskowania i wyświetlać strumienie bez maskowania – sprawdzi się to idealnie w przypadku wystąpienia incydentu.

Najważniejsze cechy:

  • Ochrona prywatności w czasie rzeczywistym
  • Dynamiczne maskowanie oparte na krawędziach
  • Elastyczne maskowanie oparte na sztucznej inteligencji
  • Ekonomiczna, skalowalna aplikacja
  • Bezpłatne pobieranie

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.