Artykuł Dodaj artykuł

Domyślny login i hasło administratora systemów CCTV

Bezpieczny system monitoringu wizyjnego, to jeden z podstawowych wymogów jego tworzenia.

Bezpieczny system monitoringu wizyjnego, to jeden z podstawowych wymogów jego tworzenia. Wraz z postępem technologicznym, wzrostem zainteresowania tą formą ochrony oraz idącymi za nimi oczekiwaniami klientów, rośnie konieczność ich skutecznego zabezpieczania przed dostępem osób niepowołanych.

Domyślny login i hasło administratora systemów CCTV

Producenci urządzeń sieciowych tworzą coraz to nowe sposoby autoryzacji użytkowników, wykorzystując do tego najnowsze trendy w branży IT. Zdarza się niejednokrotnie, że administrator systemu nie ma do niego dostępu w wyniku utraty hasła. Artykuł jest małym poradnikiem dla administratorów sieci CCTV, zbierającym informacje o sposobach logowania do rejestratorów i kamer IP oraz przywracania urządzeń będących w ofercie firmy DELTA do stanu fabrycznego.

Czytaj więcej...

Artykuł został dodany przez firmę

Delta-Opti Monika Matysiak

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i handlem elektroniki przemysłowej. Głównym naszym obszarem działania jest telewizja przemysłowa, telewizja satelitarna oraz naziemna. Specjalizujemy się w technikach wysokich częstotliwości oraz w obróbce obrazu TV.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.