Zakończyły się targi SECUREX - największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej.
Zintegrowane systemy sterowania oświetleniem w nowoczesnych budynkach i biurowcach, nowoczesne rozwiązania dla centrów danych, systemy elektroakustyczne, urządzenia aktywne, systemy kontroli dostępu – oto niektóre z licznych zagadnień, zaprezentowanych podczas specjalnej, wiosennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych - SPIN Extra.
Jesienna edycja Targów Budowlanych SIBEX zakończona. Udane kontakty targowe, ponad cztery tysiące osób zainteresowanych ofertą firm i deklaracje udziału wszystkich wystawców w targach SIBEX 2012 - tak wyglądają pierwsze efekty targów.
Firma EBS zaprezentowała się w tym roku na największych targach branży zabezpieczeń - targach IFSEC, które odbyły się w dniach 10-13 maj 2010 w Birmingham w Wielkiej Brytania.
Grupa ZAMEL CET uczestniczyła w 21. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Energetab, które odbyły się w dniach 16-18 września br. w Bielsku – Białej.
Organizowane co pięć lat targi INTERSCHUTZ są okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa, bezpieczeństwa i zabezpieczeń.
Na tegoroczne Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON GRUPA ZAMEL CET przygotowała dla swoich klientów premiery dwóch serii produktów oraz dość nietypowe stoisko w konwencji szachowej.
17 czerwca, podczas uroczystej gali podsumowującej I edycję projektu edukacyjnego Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha, ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu na pożyteczny wynalazek.
W dniach 14-16 września 2010 r. w Bielsku-Białej odbyła się XXIII edycja targów ENERGETAB. Podczas targów firmie ZAMEL CET towarzyszyło hasło „ZAMEL CET odkrywamy karty”.
W dniach 26-29 kwietnia 2010 r w Poznaniu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX. Podczas targów tradycyjnie wyróżniono najlepsze produkty. W tym roku Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodzono system monitoringu CCTV se
W dniach od 8 do 10 lutego 2009 r. w Dubaju obyły się targi Middle East Electricity. Grupa Zamel Cet już po raz kolejny uczestniczyła w tej prestiżowej wystawie.
Roadshow HD to cykl prezentacji produktów z zakresu systemów telewizji dozorowej opartej o rozwiązania HD. W Polsce prezentacje odbyły się w okresie 4 – 14.04.2011 w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Warszawie.
AB S.A., czołowy dystrybutor IT i Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów wizyjnych rozpoczynają współpracę partnerską w Polsce. Oferta AB poszerzy się o najwyższej jakości rozwiązania monitoringu wizyjnego – rynku rosnącego na świecie 13 proc. r/r.
Zostały rozstrzygnięte przetargi na ochronę kolejnych Jednostek Wojskowych w Polsce. O bezpieczeństwo jednostek w: Bolesławcu, Chojnicach, Gdyni, Inowrocławiu, Świdwinie, Czarnem i Warszawie zadba firma z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w ochronie baz wojskowych - G4S.
Na początku 2015 podpisaliśmy umowę o współpracy ze szwajcarską firmą LEGIC. W lutym natomiast wzięliśmy udział w szkoleniu na temat technologii oferowanych przez firmę LEGIC w siedzibie firmy w Szwajcarii.