Czerwony punkt podzielony na dwie półkule – od teraz taki logotyp oznacza graficznie Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo- Wschodniej. Centrum wydarzeń, międzynarodowy charakter i punkt odniesienia dla innych – oto co symbolizuje.
Serdecznie zaparaszamy do obejrzenia krótkiego filmiku zapowiadającego targi EDURA, które odbędą się w Kielcach w dniach 9-11 czerwca.
Już 5 października br. w Warszawie rozpoczną się 4. Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO.
Rozpoczęła się budowa Laboratorium Inteligentnego Budownictwa w Krakowie. Naukowcy będą w nim prowadzić unikatowe badania systemów automatyki budynkowej i wdrożą innowacyjne oprogramowanie.
Konkurs jest projektem, który na stałe wpisał się w działania związane z promocją i wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym. Udział w konkursie Orły Polskiego Budownictwa jest doskonałym sposobem na ugruntowanie pozycji firmy przede wszystkim jako partnera godnego zaufania.
Dobiegły końca 4. Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, które trwały od 5 do 7 października. Wydarzenie było bogate w merytoryczne dyskusje oraz wykłady poświęcone ochronie dziedzictwa narodowego.
W weekend 08-09 kwietnia zapraszamy na Targi Budowlane do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Będzie to 3 edycja imprezy.
Ogromny kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce! Sadzonki, rośliny, meble i wszystkie akcesoria ogrodowe w jednym miejscu. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków znajdą coś dla siebie!
W dniach 13 – 15 marca 2019 r. odbyła się XXVII edycja Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz XVII edycja Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA. Targi objęte były Honorowym Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Na zwiedzających czeka wiele atrakcji takich jak zawody strażaków jednostek OSP, widowiskowe pokazy ratownicze, koncert orkiestr strażackich, prezentacja dziecięcej drużyny pożarniczej a także konkursy z rzeczowymi nagrodami.
Setki wystawców i prezentowanych przez nich nowości technologicznych. W tym inteligentne systemy dla domu i cztery dni pokazów, wykładów i prezentacji. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęło się we wtorek największe wydarzenie budowlane w Polsce i w tej części Europy – Budma. Stoiska wystawców można odwiedzać do piątku.
Trwają przygotowania do jubileuszowych 5. Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO, które odbędą się w dniach 7-9 listopada br. w Warszawie.
Blisko 2000 zwiedzających zdecydowało się wziąć udział w trwających od 18 do 20 października
Fensterbau Frontale to jedno z największych wydarzeń branży okiennej i drzwiowej. Organizowane co dwa lata targi w tym roku przypadają na 18 – 21 marca 2020 r. Wśród wystawców nie zabraknie D+H z propozycją napędów do różnych systemów fasadowych oraz okien stosowanych w systemach oddymiania i naturalnej wentylacji.
Rząd znosi obostrzenia, a Grupa MTP wraca do gry. Przygotowana do wznowienia działalności i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom. #WracamyDoGry – to zainicjowana przez Grupę MTP wspólna kampania Miasta Poznań oraz poznańskich firm i instytucji.