Już po raz piętnasty Polska Izba Przemysłu Targowego wyłoniła laureatów konkursu Stoisko Roku. 3 czerwca, podczas otwarcia targów ITM w Poznaniu laureatom zostały wręczone medale i wyróżnienia. Złoty Medal otrzymało stoisko poznańskiej firmy Inter-Mark Group.
Firma, która chce się rozwijać, musi inwestować. Każda inwestycja wiąże się z dużym ryzykiem, ale jest jednocześnie szansą na dalszą rozbudowę i wzrost potencjału przedsiębiorstwa. Przykład jednej z największych firm w branży automatyki do bram pokazuje, że inwestycje mogą być udane.
Postęp w technologii odlewniczej wyraźnie poszerzył granice możliwości innowacyjnych odlewów. Zarówno właściwości surowca jak i kompleksowość geometrii osiągają dzisiaj poziom, jaki jeszcze kilka lat temu był nie do pomyślenia. Jednocześnie stawia się coraz wyższe wymagania, szczególnie odnośnie powtarzalnej jakości odlewów.
Z cała pewnością można tak nazwać to miasto po zakończonych niedawno targach ITM Polska (14-17 czerwca 2011). Wzięło w nich udział ponad 900 wystawców z 32 krajów, a na ekspozycji zaprezentowano przeszło 100 europejskich i światowych rynkowych premier. Ten prawdziwy festiwal innowacji zwiedziło 16 800 osób z Polski i z zagranicy.
Dom, jak nic innego, może być odzwierciedleniem osobowości i statusu właściciela. Jedni wybiorą bogatą ornamenturę, złote klamki i krany, inni pójdą w skandynawski minimalizm, stawiając na drewno, kamień i chłodne kolory.
Wstępne wyniki rynku targowego przygotowane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego pokazują, że polskim firmom targowym kryzys nie grozi.