Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu AutoID Polska S.A. i uważasz, że masz odpowiednie kwalifikacje, weź udział w naszym konkursie na staż.
Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.
Targi Kielce podpisały umowę kredytową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, która umożliwi dalsze finansowanie jednej z najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych w historii ośrodka – budowy nowej hali wystawienniczej. Kredyt w wysokości 55 mln zł został udzielony na okres 10 lat i stanowi istotny element realizacji strategii rozwoju Targów Kielce.
W dniach 08-14.04.2014. odbyły się Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex 2014, gdzie firma AutoID Polska S.A., wiodąca firma na polskim rynku w zakresie Systemów Zabezpieczeń, kompleksowo zaprezentowałą swoją ofertę.
W Polsce możemy czuć się bezpiecznie. W kraju działa ponad 3 tys. licencjonowanych firm ochroniarskich, zatrudniających ponad 300 tys. ochroniarzy – wynika z danych EZT S.A. W samej Warszawie jest 26 tys. ochroniarzy – wynika z informacji NSZZ Solidarność. Będzie więcej, bo firmy branży ochroniarskiej należą do najdynamiczniej rozwijających się w Polsce.
Firma AutoID Polska S.A. wprowadziła do swojej oferty produkty firmy Rosslare – producenta produktów i akcesoriów do kontroli dostępu.
Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A. zakończyła realizację systemów bezpieczeństwa w Centrum handlowo-usługowym Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu.
W związku z unowocześnianiem procesów zachodzących w jednostkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział ZUS w Biłgoraju zgłosił zapotrzebowanie na kompleksowy system, który będzie m.in. w pełni obliczał czas pracy pracowników zarówno oddziału jak i podległych inspektoratów, wykazywał spóźnienia, rejestrował wyjścia służbowe oraz generował raporty dla pracowników i grup pracowników.
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2025 po raz kolejny potwierdziły swoją renomę jako najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce i tej części Europy. Tegoroczną edycję odwiedziło blisko 10 000 uczestników, którzy przez trzy dni mogli zapoznać się z ofertą 181 firm z 13 krajów, prezentujących się na ponad 10 000 m² powierzchni wystawienniczej.
Najnowsze rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem technicznym ISM EuroCenter S.A. na XI Konferencji i Wystawie Monitoringu Wizyjnego ALARM w Kielcach
Prezentacje najnowocześniejszych pojazdów pożarniczych i sprzętu ratowniczego, widowiskowe pokazy, zmagania Młodzieżowych Drużyn OSP oraz prestiżowa konferencja Komendy Głównej PSP – tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO zapowiada się wyjątkowo imponująco. Wystawa potrwa od 12 do 14 czerwca w Targach Kielce. Wstęp – tradycyjnie bezpłatny po rejestracji.
12 czerwca rozpoczną się w kieleckim ośrodku V Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO. Porozumienie dotyczące współpracy przy tym wydarzeniu podpisali dziś w Kielcach: w imieniu Komendanta Głównego PSP, jego zastępca nadbryg. dr inż. Grzegorz Szyszko oraz dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.
Prezentacje najnowocześniejszych strażackich pojazdów i sprzętu dla służb ratowniczych, widowiskowe pokazy, rywalizacja Młodzieżowych Drużyn OSP oraz konferencja Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej – tegoroczne targi KIELCE IFRE- EXPO zapowiadają się emocjonująco. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po rejestracji.
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO zapraszają od 12 do 14 czerwca 2025 roku. Wystawa jest doskonałą okazją do poznania oferty producentów i dystrybutorów strażackiego sprzętu. Patronat honorowy nad targami sprawują: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej.
Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.