Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony - Warsaw Security Expo

Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony - Warsaw Security Expo

2023-04-25 - 2023-04-27 Nadarzyn targi

Organizator:
Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

kom.: 518 739 124
e-mail: info@warsawexpo.eu


Adres:

Aleja Katowicka 62 05-830 Nadarzyn
mazowieckie, PolskaBezpieczna wiosna - Warsaw Security Expo po raz pierwszy w Nadarzynie.

Takiego wydarzenia w Ptak Warsaw Expo jeszcze nie było, a zapowiada się wyjątkowo bezpiecznie. Z przyjemnością zapraszamy na pierwszą edycję Warsaw Security Expo, która odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2023 roku.

Bezpieczeństwo to stan dający poczucie pewności, gwarancję jego zachowania i szansę na doskonalenie. Słysząc to hasło, każdy z nas pomyśli o czymś innym, bo to pojęcie oczywiste, ale bardzo szerokie. Dzielimy go, ze względu na obszar, jaki obejmuje, ale także dziedzinę, w jakiej występuję. Globalne, międzynarodowe, regionalne, narodowe, wewnętrzne, zewnętrzne, kulturowe, ekonomiczne, ekologiczne, informatyczne, społeczne, energetyczne, militarne... Od zawsze ważne dla ludzkości, chociaż teraz, w obliczu wydarzeń z ostatnich lat i ciągłego rozwoju naszej cywilizacji, chyba jeszcze ważniejsze.

Warsaw Security Expo – porozmawiajmy o naszej ochronie

Warsaw Security Expo – szeroki wachlarz ochrony

Dlatego też widząc rosnące zapotrzebowanie rynku, już na wiosnę w Ptak Warsaw Expo zaplanowane zostały Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony. Na Warsaw Security Expo zaprezentują się producenci, dostawcy i usługodawcy szeroko pojętej ochrony, w tym: bezpieczeństwo przemysłowe, informatyczne, ochrona danych, osób i mienia, a także sprzętu ratunkowego i konwojów. Wydarzeniu towarzyszyć będą też spotkania z ekspertami z zakresu kryminalistyki, zarządzania ryzykiem ICS/OT i Counter-Dron czy firmami oferującymi wyposażenie dla służb, usług militarnych i detektywistycznych.

Bezpieczeństwo nowej generacji

Warsaw Security Expo to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą kilkuset firm zajmujących się bezpieczeństwem. Te trzy dni targowe będą przepełnione pokazami sprzętów najnowszej generacji oraz nowych rozwiązania w kwestii ochrony. Bez wątpienia będzie to też idealny czas do poszerzenia wiedzy w tym temacie, co gwarantować będą liczne konferencje i prelekcje cenionych specjalistów. Bogata strefa wystawiennicza oraz rozmowy z fachowcami, to dla każdego, świetny moment do nawiązania nowych relacji biznesowych, ale także poznania oferty konkurencji.

Odbierz darmowy bilet!

Już teraz odbierz swój darmowy, branżowy bilet na Warsaw Security Expo. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej: https://warsawsecurityexpo.com/rejestracja/

 

  
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.