Rejestrator IP 32 kanały, 4xSATA INVR-32P208H4
GDE Polska
tel. : 12 256 50 25
tel. : 12 256 50 35
kom.: 697 777 519
e-mail: biuro@gde.pl
https://www.gde.pl
https://commax.pl
https://scotsecurity.pl
Rejestrator IP 32 kanały, 4xSATA INVR-32P208H4
Rejestrator INVR-32P208H4 umożliwia nagrywanie 32 kamer IP o rozdzielczości do 12 Mpx. Rejestrator posiada bardzo rozbudowane menu oraz funkcje sieciowe. Jest to następca rejestratora INVR-32K, należący do rodziny MAZi+ - posiada obsługę protokołu MAZi+. INVR-32P208H4 wyposażony jest w zaawansowaną detekcję ruchu bazującą na uczeniu maszynowym z rozpoznawaniem ludzi i pojazdów na wszystkich kanałach. Opcjonalnie na dwóch kanałach dostępna jest detekcja przekroczenia linii oraz wtargnięcia w obszar, na jednym kanale rozpoznawanie twarzy a na czterech porównywanie twarzy.
Dzięki rozpoznawaniu ludzi i pojazdów przeszukiwanie nagrań jest dużo łatwiejsze i szybsze a także liczba fałszywych alarmów radykalnie mniejsza.
Rozpoznawanie człowieka i pojazdu realizowane jest przez rejestrator, dlatego redukując koszty, można zastosować tańsze kamery bez wbudowanej analityki obrazu. Wbudowana w rejestrator analityka współpracuje z kompatybilnymi kamerami o maks. rozdzielczości 8Mpx.
Rejestrator obsługuje kodeki H.265+/H.265/H.254+/H.264. Kodeki H.265+/H.265 pozwalają na nawet dwukrotne zwiększenie czasu nagrania przy tej samej ilości danych (wymagane są kamery z obsługujące takie kodeki).
Dzięki integracji z kamerami MAZi+ rejestrator współpracuje ze wszystkimi kamerami MAZi+, obsługuje prawidłowo detekcję ruchu, zmianę parametrów kamery z poziomu rejestratora a także funkcje VCA.
W przypadku kamer serii H (np. IDH-xx, IWH-xx) możliwe jest przeszukiwanie nagrań w trybie Smart.
Nowe urządzenia MAZi używają protokołu MAZi+. Najłatwiej rozpoznać je po tzw. buildzie firmware’u. W programie SADPTool sprawdzamy go w kolumnie Software Version – jeśli jest większy lub równy niż 2006xx to jest to MAZi+. W przypadku gdy chcemy połączyć starsze urządzenie używające protokołu MAZi i nowsze z MAZi+, to kamerę musimy dodać z protokołem ONVIF. W niektórych przypadkach możliwa jest także aktualizacja starszych kamer i rejestratorów do MAZi+ - prosimy o kontakt z działem CCTV.
Dostępne oprogramowanie: