Artykuł Dodaj artykuł

AXIS rusza w trasę po Polsce

Van pełen technologii rusza w Roadshow! Axis Communications wraz z dystrybutorami zaprasza do 5 polskich miast na cykl wydarzeń, podczas których najnowsze technologie w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu wizyjnego będą dostępne na wciągnięcie ręki.

Van pełen technologii rusza w Roadshow! Axis Communications wraz z dystrybutorami zaprasza do 5 polskich miast na cykl wydarzeń, podczas których najnowsze technologie w zakresie bezpieczeństwa i monitoringu wizyjnego będą dostępne na wciągnięcie ręki.

Już 22 maja specjalnie przystosowany van wypełniony po brzegi najnowszą technologią w zakresie bezpieczeństwa zatrzyma się w Szczecinie, rozpoczynając cykl wydarzeń Axis Roadshow 2023. Podczas każdego przystanku będzie możliwość porozmawiania z ekspertami ds. bezpieczeństwa, zobaczenia najnowszych produktów Axis w akcji, a także wysłuchania ciekawych prelekcji.

Najbezpieczniejszy van na świecie

W samym pojeździe zastosowano szereg rozwiązań firmy Axis, a wśród nich kamerę PTZ wielkości dłoni, czyli Axis M5075 z wbudowanymi funkcjami analizy, 5-krotnym zoomem optycznym i 12-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2 kamery nasobne W101 z funkcją śledzenia lokalizacji i automatyczną aktywacją zapisu. Niektóre kamery będą przymocowane do kratownicy na dachu pojazdu, umożliwiając podgląd obrazu na monitorach znajdujących się wewnątrz vana.

– Rzadko kiedy możliwe jest przetestowanie tak wielu produktów i rozwiązań z naszego portfolio w jednym miejscu – mówi Bogumił Szymanek z Axis. – Roadshow to szczególna okazja. Pod jednym dachem zgromadziliśmy najnowsze produkty i rozwiązania, aby umożliwić naszym partnerom i gościom sprawdzenie w jaki sposób działa analiza wideo, jakie detale można zobaczyć z daleka dzięki przybliżaniu obrazu oraz w jaki sposób działają kamery nasobne z przekazem obrazu na żywo. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest czas, aby odwiedzić naszą siedzibę w Warszawie, dlatego zdecydowaliśmy się na tournée po kilku większych aglomeracjach, aby partnerzy stacjonujący w innych miastach mogli przekonać się, jak działa nasz sprzęt.

Solidna dawka wiedzy

Prócz doświadczenia działania prezentowanych rozwiązań, specjaliści będą także poruszać w półgodzinnych prelekcjach tematy obejmujące cały sektor bezpieczeństwa, między innymi najnowsze trendy i technologie oraz implementacje NIS2, wprowadzając słuchaczy w mniej i bardziej skomplikowane zagadnienia. Eksperci Axis będą cały czas dostępni dla konsultacji oraz udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania. W dyskusjach padnie wiele cennych wskazówek i pomysłów, które z powodzeniem można przenieść na grunt swojej firmy.

Rozkład jazdy

Wydarzenie rozpocznie się od powitalnej kawy o godzinie 9.30. Następnie zaczną się prelekcje i warsztaty, a o około godziny 13:00 chętni słuchacze będą mogli wziąć udział w quizie. Na zwycięzców czekają miłe upominki.

AXIS rusza w trasę po Polsce

Van pojawi się w 5 miastach: Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Pełen program, a przede wszystkim link do rejestracji na wydarzenie znajdują się pod adresem: https://www.emea-comms.axis.com/l/928233/2023-03-29/bj5pd7#agenda.

Liczba uczestników jest ograniczona, zachęcamy zatem do szybkiej rejestracji na wydarzenie w wybranym mieście.

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.