Artykuł Dodaj artykuł

Axis Body Worn Live – streaming z kamer nasobnych w czasie rzeczywistym

Axis Communications przedstawia funkcje AXIS Body Worn Live, która umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo, dźwięku i metadanych z kamer nasobnych na żywo. Rozwiązanie wspiera operatorów w podejmowaniu trudnych decyzji w sytuacjach kryzysowych

Axis Communications przedstawia funkcje AXIS Body Worn Live, która umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo, dźwięku i metadanych z kamer nasobnych na żywo. Rozwiązanie wspiera operatorów w podejmowaniu trudnych decyzji w sytuacjach kryzysowych.

Niezwykła funkcja AXIS Body Worn Live umożliwia użytkownikowi kamery uruchomienie jednoczesnego strumieniowego przesyłania i rejestrowania danych. Operator otrzymuje powiadomienie o lokalizacji kamery na podstawie GPS i może w czasie rzeczywistym obserwować sytuację w aplikacji chmurowej, co pozwala na szybkie podejmowanie decyzji na podstawie otrzymywanych danych. Dzięki temu rozwiązaniu, podczas interwencji, łatwiej utrzymać bezpieczeństwo pracowników lub przeprowadzić konsultację, która pomoże np. obrać odpowiedni kierunek drogi. Operator może przeanalizować obraz i zwrócić osobie w terenie uwagę na niezauważony obiekt, który warto zabezpieczyć. Transmisja jest szyfrowana na całej trasie, możliwe jest także przypisywanie uprawnień powiązanych z rolami w celu ochrony integralności systemu.

Funkcja AXIS Body Worn Live (BWL) działa niezależnie od wybranego systemu zarządzania materiałem wizyjnym lub dowodowym. Strumień danych może być kierowany do jednego lub większej liczby obserwatorów i wyświetlany na komputerach lub urządzeniach mobilnych. Dane są dostępne przez 24 godziny, a buforowanie zapobiega ich utracie w razie przejściowych zakłóceń transmisji. Kamery łączą się przez wstępnie skonfigurowaną sieć WiFi, samo rozwiązanie AXIS BWL oparte jest o platformę Microsoft Azure. AXIS BWL jest w pełni zgodne z wymogami RODO oraz regularnie aktualizowane.

Najważniejsze cechy:

  • Przechowywanie danych przez 24 godziny
  • Szyfrowanie na całej trasie
  • Buforowanie danych na wypadek przerwy w transmisji
  • Działanie niezależne od systemu VMS lub EMS
  • Platforma Microsoft Azure

Artykuł został dodany przez firmę

Axis Communications Poland Sp. z o.o.

Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.