Artykuł Dodaj artykuł

Technologiczne prezenty dla fana marki Apple, czyli doskonałe podarunki na Święta

Niektórzy kupują dla drugiej osoby kilka prezentów świątecznych, natomiast inni decydują się na zakup jednego, droższego, a nawet nieco ekskluzywnego, podarunku. Przedstawiamy trzy ciekawe propozycje na Boże Narodzenia 2021 dla fana (lub fanki) marki Apple.

Technologiczne prezenty dla fana marki Apple, czyli doskonałe podarunki na Święta

Niektórzy kupują dla drugiej osoby kilka prezentów świątecznych, natomiast inni decydują się na zakup jednego, droższego, a nawet nieco ekskluzywnego, podarunku. Przedstawiamy trzy ciekawe propozycje na Boże Narodzenia 2021 dla fana (lub fanki) marki Apple.

Nowy smartfon - iPhone 13

Wszyscy fani marki Apple zdają sobie sprawę z tego, że we wrześniu 2021 roku, na rynku pojawiły się cztery nowe modele smartfonów tej marki. Zakup smartfona na prezent to doskonała decyzja, ponieważ taki prezent będzie służyć przez wiele miesięcy, albo lat. W tym roku fani marki Apple mogą wybierać spośród czterech modeli smartfonów:

  • iPhone 13 mini - to najtańszy z tegorocznych modeli, z wyświetlaczem o przekątnej 5,4 cala; jego a bateria wystarcza na około 17 godzin odtwarzania wideo, a rozdzielczość ekranu to 2340 na 1080 pikseli przy 476 pikselach na cal. Smartfon można wybrać w jednym z pięciu niesamowitych kolorów, jeśli chodzi o obudowę. 
  • iPhone 13 - to model nieco większy, o przekątnej wyświetlacza 6,1 cala; a jego bateria pozwala na odtwarzanie wideo przez około 19 godzin; rozdzielczość 2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal. Ten smartfon także można wybrać w jednej z pięciu wersji kolorystycznych. 
  • iPhone 13 Pro - ma wyświetlacz 6,1 cala; zoom optyczny 6x plus obudowana wykonana ze stali chirurgicznej sprawiają, że smartfon jest droższy, ale też wyższej jakości. Bateria pozwala na odtwarzanie wideo przez około 22 godziny, a rozdzielczość ekranu to 2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal. Telefon można wybrać w jednej z czterech wersji kolorystycznych. 
  • iPhone 13 Pro Max - to największy i najdroższy z nowych smartfonów marki Apple. Telefon ma przekątną ekranu 6,7 cala, a bateria umożliwia odtwarzanie wideo przez około 28 godzin. To jednak nie wszystko, ponieważ wersja ta ma wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion, wysoką rozdzielczość ekranu i 5-rdzeniowe GPU. 

Wybierając jeden z czterech modeli nowego iPhone, warto zastanowić się nad tym, czy dla osoby obdarowanej duże znaczenie mają funkcje związane ze zdjęciami i kręceniem filmów. Jeśli te kwestie mają duże znaczenie, to warto wybrać jeden z modeli Pro, ponieważ posiadają one teleobiektyw, a także funkcję cinematic mode. To rozwiązanie umożliwia tworzenie kinowych filmów. Dodatkowo wszystkie smartfony mają czip A15 Bionic, obiektyw szerokokątny, obiektyw ultraszerokokątny oraz tryb filmowy. 

Smartwatch Apple

Kolejnym doskonałym pomysłem na prezent dla fana marki z przygryzionym jabłkiem są smartwatche Apple. Te modele zegarków są doskonale dopasowane do iPhone'ów, dzięki czemu użytkownicy na pewno będą zadowoleni. Smartwatche Apple w nowej wersji umożliwiają nie tylko płacenie za zakupy i odtwarzanie muzyki, ale także korzystanie z eSIM. Ta funkcja dopiero niedawno pojawiła się w Polsce, a jej zaletą jest możliwość korzystania z zegarka nawet wtedy, gdy smartfon znajduje się daleko od użytkownika. Warto zaznaczyć, że Apple Watch Series 7, czyli najnowsza wersja, to wysokiej jakości urządzenie z wyświetlaczem Retina i elegancką kopertą. Można wybierać spośród różnych materiałów, wzorów i kolorów, zarówno jeśli chodzi o sam pasek, jak i kopertę zegarka. W ten sposób Apple daje możliwość personalizacji swojego smartwatcha. 

Nowy laptop marki Apple

Jeszcze innym rozwiązaniem jest zakup laptopa lub komputera marki Apple. Taki prezent najlepiej sprawdzi się w przypadku osoby, która pracuje zdalnie i zależy jej na bardzo wysokiej jakości i efektywności działania. Praca z domu jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza przy korzystaniu z wysokiej jakości sprzętu. Dla osoby, która taki sprzęt już posiada, można dokupić myszkę, dodatkową klawiaturę lub inne gadżety.

Smartfon, smartwatch lub laptop to prezenty z wysokiej półki, które idealnie sprawdzą się w przypadku małżonków lub jako podarunki dla dzieci. Taki prezent można kupić także komuś z dalszej rodziny, jednak w takim wypadku dobrze dokładnie sprawdzić, czy dana osoba już nie posiada podobnego urządzenia. 

Podobne artykuły