Artykuł Dodaj artykuł

Nowa lokalizacja FONEX już od 7 kwietnia br.

Siedzibą firmy Fonex od samego początku - a więc już od 27 lat - jest biurowiec znajdujący się przy alei Armii Krajowej 1/3. Jednak, ze względu na dynamiczny rozwój, stałe rozszerzanie oferty produktowej, czy choćby problemy z dojazdem i parkowaniem, obecna lokalizacja okazała się niewystarczająca.

Logo FonexSiedzibą firmy Fonex od samego początku - a więc już od 27 lat - jest biurowiec znajdujący się przy alei Armii Krajowej 1/3. Jednak, ze względu na dynamiczny rozwój, stałe rozszerzanie oferty produktowej, czy choćby problemy z dojazdem i parkowaniem, obecna lokalizacja okazała się niewystarczająca.

Nowa lokalizacja FONEX już od 7 kwietnia br.

W związku z tym chcielibyśmy oficjalnie poinformować wszystkich naszych Klientów, że od dnia 7 kwietnia 2021 r. jesteśmy dla Was otwarci w nowej lokalizacji przy ul. Wręczyckiej 13/15 w Częstochowie.

Czekamy na Was już 7 kwietnia w godz. 8-17

Ze względu na panującą sytuację niestety oficjalne i "huczne" otwarcie musimy nieco odłożyć w czasie.

Zapraszamy jednak wszystkich Państwa do odwiedzin już od środy 7 kwietnia 2021 r. od godz. 8:00. Będziemy otwarci i gotowi do działania. Zapraszamy na zakupy, kawę oraz coś słodkiego! Dla wszystkich Instalatorów odwiedzających nas w dniach 7-10 kwietnia przygotowaliśmy drobne powitalne upominki!

Mapa dojazdu

Nowa siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Częstochowy przy ulicy Wręczyckiej 13/15. Dla osób dojeżdżających od centrum miasta sugerujemy dojazd ulicą Gen. Leopolda Okulickiego (DK-46 / DK-43) lub alternatywnie ulicą Świętego Rocha. Osoby podróżujące do Częstochowy autostradą A1 powinny zjechać zjazdem nr 32 Częstochowa Jasna Góra.

Nowa lokalizacja FONEX już od 7 kwietnia br.

Artykuł został dodany przez firmę

FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna

Firma Fonex prowadzi sprzedaż elektronicznych systemów zabezpieczeń. W naszej ofercie posiadamy m.in. systemy alarmowe, telewizje przemysłową, systemy ppoż. Dostarczamy również urządzenia potrzebne do instalacji domofonowej oraz kontroli dostępu.

Zapoznaj się z ofertą firmy