Artykuł Dodaj artykuł

Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu.

Prężny rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań, którymi charakteryzują się urządzenia systemów alarmowych i telewizji przemysłowej mogą przysporzyć niejednokrotnie wiele problemów instalatorom w odpowiedniej ich konfiguracji.

Niespodziewane problemy na montażu?

Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

Prężny rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań, którymi charakteryzują się urządzenia systemów alarmowych i telewizji przemysłowej mogą przysporzyć niejednokrotnie wiele problemów instalatorom w odpowiedniej ich konfiguracji. Problem jest o tyle istotny, że napotykany jest głównie podczas montażu, gdzie klient oczekuje od instalatora sprawnego i szybkiego przystosowania systemu do warunków panujących w danym obiekcie. Gdy czas poświęcony na rozwiązanie problemu przeciąga się, negatywnie rzutuje to na finalną ocenę realizowanej usługi.

Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

Nowa propozycja dla instalatorów – „Zdalna pomoc Montersi”

Aplikacja „zdalna pomoc” proponowana przez zespół Montersi.pl to rozwiązanie, które ma na celu wesprzeć instalatorów w codziennych problemach napotkanych głównie podczas konfiguracji systemów alarmowych lub monitoringu wizyjnego. Udostępnione narzędzie pozwala na błyskawiczne i w pełni bezpieczne nawiązanie zdalnego połączenia, podczas którego technik uzyskuje dostęp do pulpitu instalatora. Wszystkie działania konfiguracyjne osoby realizującej wsparcie są widoczne przez instalatora na ekranie monitora. Pozwala to w przyszłości na samodzielne rozwiązanie podobnego problemu. Samo użycie aplikacji jest wyjątkowo proste i nawiązanie połączenia odbywa się błyskawicznie. Szczegółowe informacje dotyczące działania aplikacji zamieszczone są na stronie https://www.montersi.pl/wsparcie/jestem-instalatorem/zdalna-pomoc/, gdzie można również pobrać aplikację „zdalnej pomocy”.

Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

 

„Zdalna pomoc Montersi” wyróżnia się:

 • Szybkością i bezpieczeństwem realizowanego wsparcia
  Przy próbie każdego zdalnego połączenia generowane jest nowe hasło, co daje właściwe warunki połączenia. Po zamknięciu okna aplikacji następuje natychmiastowe zerwanie połączenia.
 • Możliwością podglądu działań przeprowadzanych przez technika udzielającego wsparcia
  Podczas zdalnego połączenia instalator na ekranie swojego komputera może obserwować działania realizowane przez technika rozwiązującego zaistniały problem.
 • Możliwością użycia aplikacji z dowolnego miejsca i reagowania nawet na dużych odległościach
  Nie ma znaczenia z jakiego miejsca instalator potrzebuje wsparcia. Wystarczy, że ma do dyspozycji komputer oraz dostęp do Internetu, pobierze aplikację „zdalnej pomocy” a resztą zajmie się specjalista.
 • Łatwością w sprecyzowaniu oraz szybkim rozwiązaniem problemu
  Użytkownik nie traci cennego czasu na bezskuteczne szukanie przyczyny wystąpienia problemu. Osoba udzielająca wsparcia ma natomiast szersze możliwości rozwiązania przeszkody uniemożliwiającej prawidłowe zakończenie konfiguracji.

Zdalna pomoc na niespodziewane problemy podczas montażu. Montersi.pl

W ostatnim czasie pojawia się wiele form wsparcia dla instalatorów realizowanych przez różne firmy. Niestety większość z nich nie daje pełnego poczucia bezpieczeństwa i w razie napotkania nieprzewidzianej przeszkody, instalatorzy nie uzyskają wsparcia jakiego by oczekiwali. Telefoniczna pomoc obarczona jest zwykle ograniczeniami dotyczącymi brakiem możliwości wystarczającego objaśnienia konkretnej trudności, a tym samym właściwego wskazania zaleceń do rozwiązania danego problemu.

Na tym tle, Montersi.pl wychodzą naprzeciw wszystkim barierom, dając swoim aktywnym partnerom pełne wsparcie, w postaci darmowej aplikacji „zdalna pomoc”, która realizowana jest przez wykwalifikowanych specjalistów. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa instalatorom, w rezultacie przekłada się na zadowolenie z funkcjonalności założonego systemu przez docelowego klienta. To z kolei przekłada się na sukces zawodowy instalatora – a o to przecież chodzi w tej pracy. Polecamy!

Artykuł został dodany przez firmę

E-SYSTEM Marcin Ficek

Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.