Oferta pracy

Praca dla Nauczyciela przedszkole językowe Wilanów

00-375 Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-06-16 | ID oferty: 858535

Praca dla Nauczyciela przedszkole Wilanów od lipca 2021! Prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela wychowawcę w przedszkolu. Kończysz studia pedagogiczne i poszukujesz pierwszej pracy? Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021!

Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela z pasją do pracy z dziećmi i chęcią własnego rozwoju. Przedszkole prowadzi zajęcia dla dzieci w oparciu o autorską metodę z programem dwujęzycznym. Placówka specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego/ zajęcia częsciowo prowadzone są w języku angielskim przez nauczycieli Native Speakerów. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim z dziećmi w grupie 3 lub 4 latków. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie Wilanów aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną online! Praca w przedszkolu na pełen etat od lipca 2021. Rozmowa kwalifikacyjna w trybie online i podpisanie umowy o pracę.

Warunki

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie do negocjacji zależności od kwalifikacji

Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą

Rozpoczęcia pracy od lipca/ sierpnia 2021

Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy o pracę pilnie czerwiec 2021.

Procedura rekrutacyjna

ProworkPL EDU Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Jak znaleźć pracę jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3 , min. licencjat

Mile widziani absolwenci kierunków pedagogicznych z pasja do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowego

Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem, nie jest to jednak wymagane.

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanowie od lipca 2021

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: