Oferta pracy

Nauczyciel angielskiego szkoła prywatna Warszawa Wola

00-375 Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-06-16 | ID oferty: 858532

PRACA dla nauczyciela angielskiego w szkole podstawowej klasy 1-3! Klient ProworkPl EDU, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Wola zatrudni nauczycieli angielskiego września 2021 - praca 23 godziny tygodniowo. . Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2021

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa w Warszawie Wola zatrudni nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi w klasach 1-3. Obowiązki to prowadzenie zajęć języka angielskiego z dziećmi. Praca z dziećmi w małych grupach. Mile widziany absolwenci filologii angielskiej/ podobnych kierunków. Jeśli chcesz pracować w renomowanej prywatnej szkole w Warszawie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w szkole w wymiarze godzin 23 dydaktycznch/ tydz. od września 2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą pilnie od zaraz. Zobacz też praca dla nauczyciela j. angielskiego w innych lokalizacjach: Warszawa Wawer, Warszawa Mokotów, Warszawa Żoliborz, Warszawa Wilanów.

Warunki

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie

Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Procedura rekrutacyjna

Poszukujesz pracy jako nauczyciel angielskiego w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Ukończone studia kierunkowe minimum licencjat uprawniające do nauczania języka angielskiego

w szkole podstawowej.

Biegła znajomość angielskiego i pasja do pracy z dziećmi!

Mile widziano absolwenci kierunków lingwistycznych!

Mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie od WRZESNIA 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE 2021.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: