Oferta pracy

Nauczyciel wczesnoszkolny praca szkoła dwujęzyczna Warszawa

00-375 Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-06-16 | ID oferty: 858530

PRACA dla nauczyciela wczesnoszkolnego Warszawa pilnie! Klient ProworkPl EDU, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Wawer z dwujęzycznym profilem nauczania zatrudni nauczyciela dla klas 1-3 od września 2021. Wynagrodzenie ok 5500 zł brutto. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2021

Klient ProworkPL, prywatna sieć szkół i przedszkoli w Warszawie zatrudni nauczyciela wychowawcę w klasach 1-3/ dwujęzyczny polsko-angielski profil nauczania. Obowiązki to prowadzenie zajęć w ramach nauczania zintegrowanego z dziećmi w klasach 1-3, aktywności z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym szkoły. Praca z dziećmi w małych grupach. Jeśli chcesz pracować w renomowanej prywatnej szkole w Warszawie Wawer aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w szkole w pełnym wymiarze godzin - 26 godzin dydaktycznych/ tydz. od września 2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą pilnie od zaraz.

Warunki

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie ok 5500 zł brutto

Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Procedura rekrutacyjna

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Ukończone studia kierunkowe minimum licencjat uprawniające do pracy w klasach 1-3

Mile widziano absolwenci kierunków pedagogicznych, w tym nauczanie wczesnoszkolne.

Chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się

Mile widziane doświadczenie w pracy jako nauczyciel/ pomoc nauczyciela za granicą

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie od WRZEŚNIA 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE maj 2021.

 

 

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: