Oferta pracy

Nauczyciel przedszkole Białołęka przedszkole PILNE

00-375 Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-06-16 | ID oferty: 855981

Praca Nauczyciel wychowawca grupa 3 latków przedszkole Białołęka PILNIE! Prywatne przedszkole Warszawa Białołęka zatrudni nauczyciela wychowawcę do grupy 3 latków. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021!

Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Białołęka zatrudni nauczyciela z pasją do pracy z dziećmi i własnego rozwoju. Mile widziany absolwent/ka pedagogiki ze specjalnością nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne/ pokrewny kierunek. Obowiązki to, we współpracy z głównym nauczycielem, prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 3 latków. Jeśli chcesz pracować w nowoczesnym przedszkolu w Warszawie na Białołęce aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Pracuj w przedszkolu na pełen etat PILNIE od WRZEŚNIA 2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy o pracę PILNIE od zaraz.

Warunki

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą

Rozpoczęcie pracy od września 2021

Procedura rekrutacyjna

ProworkPL EDU Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Jak znaleźć pracę jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

O firmie

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa,  Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

 

 

Wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3 , min. licencjat

Mile widziani absolwenci kierunków pedagogicznych z pasją do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowego

Doświadczenie w pracy jako nauczyciel wychowawca / pomoc nauczyciela za granicą będzie dodatkowym atutem,

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Białołęka, PILNIE umowa o pracę od września 2021

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: