Oferta pracy

Dyrektor Zakładu

Północna część woj. łódzkiego, łódzkie Dodano: 2021-02-26 2021-02-26 | ID oferty: 687429

Dyrektor Zakładu
Północna część woj. łódzkiego
NR REF.: 1141726

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży przemysłowej, która poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zakładu. Miejsce pracy: północna część woj. Łódzkiego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym w zakresie produkcji i projektów inwestycyjnych, zakupów oraz logistyki. Do jej obowiązków będzie należeć nadzorowanie i optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych, zwłaszcza w obszarze produkcyjnym oraz kontrola realizacji budżetu oraz nadzór nad powierzonym mieniem. Z uwagi na planowane inwestycje, zatrudniona osoba będzie też zarządzała projektami rozwojowymi, będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych rozwiązań i technologii w produkcji, będzie uczestniczyła w przygotowywaniu planów strategiczno- rozwojowych. Ponadto, będzie odpowiedzialna za wprowadzanie nowych rozwiązań z obszaru Lean Manufacturing, zwiększanie wydajności procesów produkcyjnych oraz zarządzanie podległym zespołem.

Od Kandydatów oczekujemy minimum 8-10 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach kierowniczych, w tym na wyższym szczeblu zarządzania w firmie produkcyjnej. Wymagamy praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania produkcją, planowania produkcji, łańcucha dostaw, wprowadzania innowacji i nowych technologii, Lean Manufacturing. Poszukujemy Kandydatów ze znajomością wymagań branży przemysłowej (np. automatyka przemysłowa, automotive), chętnie z elementami produkcji projektowej oraz z doświadczeniem w zakresie tworzenia zmian w procesach biznesowych. Wymogiem koniecznym jest też bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysoka świadomość biznesowa, umiejętność budżetowania. Niezbędne umiejętności na tym stanowisku to także zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, wysoki poziom zdolności organizacyjnych, oraz umiejętności zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia, pracę na decyzyjnym stanowisku z możliwością implementacji własnych rozwiązań. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku i ma bardzo ambitne plany na dalszy rozwój.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

HAYS Manufacturing
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

HAYS Manufacturing

Północna część woj. łódzkiego łódzkie

Dane kontaktowe: