Koszyk: BRAK

Oferta pracy

Junior architect

Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-09-21 | ID oferty: 1014570

Junior architect
Warszawa
NR REF.: 1154958

Naszym Klientem jest wielobranżowa firma projektowa oferująca kompleksowe usługi - od analiz chłonności terenu, wstępnych koncepcji i renderingów po projekty budowlane i wykonawcze wraz z przeprowadzaniem procedur uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów magazynowych i przemysłowych. W związku z dalszym rozwojem firmy szukamy osoby, która dołączy do zespołu jako Junior Architect.

Od kandydatów na tym stanowisku oczekujemy: min. rocznego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku, co najmniej 2 letniej praktycznej znajomości Revita – do potwierdzenia pomyślnym zdaniem testu umiejętności w obsłudze oprogramowania na konkretnym problemie projektowym oraz znajomości programowania do tworzenia wizualizacji i publikacji takich jak: Twinmotion, Corona, Lumion, Enscape, 3d max, Photoshop, Indesign,

Nasz klient oferuje: możliwość zdobycia udokumentowanej praktyki projektowej oraz praktyki budowlanej na naszych budowach, unikalnego doświadczenia we wdrażaniu BIM dla wszystkich branż (architektura, konstrukcje, MEP, koordynacja i zarządzanie) oraz na wszystkich etapach inwestycyjnych (3D, 4D, 5D, 6D), możliwość wprowadzania własnych pomysłów na standaryzację procedur, szablonów i rodzin Revita. 


Rozpatrujemy również absolwentów bez doświadczenia zawodowego w pracowni architektonicznej. Ważne żeby byli biegli w obsłudze Revita. Oferowane wynagrodzenie będzie dostosowane do posiadanych umiejętności i kompetencji. Biegłość w obsłudze Revita będzie weryfikowana przy pomocy godzinnego praktycznego testu znajomości oprogramowania
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

HAYS Construction & Property
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

HAYS Construction & Property

Warszawa mazowieckie

Dane kontaktowe: