Artykuł Dodaj artykuł

Konferencja Security 4.0. Branża zabezpieczeń w dobie rewolucji rynkowej

16-09-2019, 02:00

Konferencja Security 4.0. Branża zabezpieczeń w dobie rewolucji rynkowej.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na 9 już edycję konferencji organizowanej przez firmę EBS wraz z Partnerami. W tym roku jest to wyjątkowa okazja – firma EBS obchodzi swoje 30 lecie.

Dlatego spotkanie będzie miało również wyjątkowy charakter. Oprócz film polskich, w konferencji uczestniczyć będzie ponad 40 firm Security z całego świata – od Turcji po Filipiny.

Wymiana doświadczeń, ciekawe prezentacje i wdrożenia. Nie zabraknie rozmów i dyskusji na tematy sztucznej inteligencji w służbie security. Pokażemy jakie są modele biznesowe i rozwiązania rynkowe na świecie, co niesie za sobą nowa rewolucja przemysłowa. Czy nowa technologia jest sposobem na konkurencyjność i czy polski rynek jest gotowy na technologiczne rozwiązania?

Nie zabraknie też tematów dotyczących bezpieczeństwa chmury, danych, przeprowadzanych operacji w cyfrowym świecie.

Czy polski rynek jest już gotowy na zmiany? Wprowadzamy nowości, pokazujemy trendy, dyskutujemy. Będzie również trochę nowości od EBS i Partnerów: firm Next, Fibaro, Dahua, Linc, AdInfo i Orange. Tradycyjnie patronat objęły najważniejsze organizacje branżowe.

W tym roku mamy również patronat naukowy – Instytut Rescon oraz Instytut Łączności.

Drugiego dnia konferencji – PISA zaprasza na wykład dotyczący analizy ryzyka w ACO. Uczestnictwo będziemy potwierdzać certyfikatem uprawniającym do zniżek na pełne szkolenie.

Zapraszamy do sprawdzenia agendy na stronie wydarzenia: https://www.ebssmart.com/agenda-security-4-0

Źródło: EBS Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

EBS Sp. z o.o.

EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły