Montersi
Fermax Polska Sp. z o.o.	Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	PROFIRE Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

D+H Polska na FIRE SECURITY EXPO 2019

19-07-2019, 02:00

D+H Polska na FIRE SECURITY EXPO 2019

25 lipca 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie organizowany jest Kongres Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO. To już 16 edycja wydarzenia znanego z areny nowości, innowacji technologii, ciekawych testów, konsultacji i porad dla specjalistów z branży. D+H Polska po raz kolejny pojawi się na kongresie w roli wystawcy.

Kongres Pożarnictwa, oprócz prezentacji firm z branży, oferuje szereg atrakcji: symulacje zdarzeń i działania systemów, wykłady, panele dyskusyjne, warsztaty techniczne, konsultacje z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń ppoż. oraz doradcami technicznymi. W kongresie bierze udział ponad 1000 specjalistów z zakresu projektowania, inwestycji budowlanych oraz prewencji pożarowej. D+H Polska na swoim stoisku zaprezentuje rozwiązania z zakresu systemów oddymiania oraz systemów sygnalizacji pożarowej.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w przestrzeni stadionu PGE Narodowy 25 lipca w godzinach 8.00 – 18.00. Udział wymaga rejestracji przez stronę organizatora.

Źródło: D+H Polska sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

D+H Polska sp. z o.o.

D+H Polska oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania i naturalnej wentylacji budynków, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy sterowań i zamknięć ogniowych oraz napędy do stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły