Alkam SecurityAlkam Security

Artykuł Dodaj artykuł

Active Track i Active Guard od ponad roku 100% własnością grupy EBS

Jak wiadomo od ponad roku nowoczesny i powszechnie znany na rynku security system monitoringu online pracowników Active Track i Active Guard są w posiadaniu grupy EBS. 

ebs

Jak wiadomo od ponad roku nowoczesny i powszechnie znany na rynku security system monitoringu online pracowników Active Track i Active Guard są w posiadaniu grupy EBS.

Active Track i Active Guard od ponad roku 100% własnością grupy EBSDla wielu firm nie jest to wciąż oczywiste, jednak korzyści i zalety płynące z faktu, iż to właśnie Grupa EBS gwarantuje uprawnienia płynące z przepisów o rękojmi, może wzbudzić większe zainteresowanie produktem.

Dlaczego tak naprawdę warto zaufać systemowi? Oto kilka kluczowych odpowiedzi.

  • Active Track oraz Active Guard za sprawą GPRS oraz RFID - wciąż pozostaje jednym z najnowocześniejszych na świecie urządzeń monitorujących w branży security, logistycznej i magazynowej.
  • Dzięki akcelerometrowi i funkcji PANIC, system EBS smart security zapewnia nie tylko monitoring jakości i czasu pracy, ale też bezpieczeństwo pracownikom, np. oddalonych od stacji monitoringu strażnikom (ang. Lone Worker Protection).
  • Urządzenie zachowuje pamięć nawet przy całkowitym zniszczeniu (przeszło pozytywnie wiele testów wytrzymałości)
  • Ergonomiczny design rozwiązania, optymalizowany na podstawie doświadczeń ok. 50 tys. użytkowników na całym świecie sprawia, że urządzenie nie tylko nowocześnie wygląda, lecz także sprawuje się na piątkę z plusem - Zdalna konfiguracja i aktualizacja oprogramowania - pozwala na komfort i oszczędność czasu -Szyfrowanie przesyłanych danych metodą AES - zapewnia pełne bezpieczeństwo transferu informacji.

Artykuł został dodany przez firmę

EBS Sp. z o.o.

EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły