Fermax Polska Sp. z o.o.	Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	PROFIRE Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl

03-11-2016, 01:00

Manipulatory serii INT-TSI produkowane przez firmę Satel znane są od kilku lat instalatorom systemów alarmowych. Umożliwiają one zarządzanie alarmami z funkcjami automatyki domowej. W ofercie producenta manipulatory INT-TSI dostępne są z podstawowym pakietem wgranych ikon – z możliwością zmian i rozbudowy.

Wykorzystując tę możliwość, w odpowiedzi na oczekiwania rynku, zespół Montersi.pl opracował unikalne, nowoczesne grafiki (https://www.montersi.pl/grafiki-int-tsi) do tego urządzenia. W przygotowanym pakiecie użytkownik ma do dyspozycji:

  • 15 wersji kolorystycznych ikon menu głównego. Każda wersja kolorystyczna zawiera po 33 typy ikon,
  • 2 wersje kolorystyczne ikon nawigacji, każda po 18 typów,
  • 33 wersje kolorystyczne tła jednolitego i 12 teł specjalnych - przeznaczonych do realizacji podmenu sterowania oświetleniem, zraszaczami, itp.
Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl Autorski zestaw ikon do manipulatora Satel INT-TSI w ofercie Montersi.pl
Przykładowe aranżacje nowych ikon w manipulatorach INT-TSI.

Dzięki tak wielu różnym rodzajom tła i ikon, instalator może dokonywać dowolnych konfiguracji panelu dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta. Ma to duże znaczenie nie tylko z punktu widzenia marketingowego, ale przede wszystkim dla użyteczności manipulatora. Po odpowiednim przygotowaniu urządzenia, zarządzanie domem staje się proste i przyjemne. Pokazuje to przykładowy film.

Pakiet ikon i grafik do manipulatora INT-TSI dedykowany jest dla zaawansowanych instalatorów, którzy potrafią nie tylko wgrać elementy do urządzenia, ale także odpowiednio zaprogramować sposób działania poprzez tzw. makra. Niezbędna jest do tego dostateczna wiedza z zakresu funkcjonowania systemów Satel Integra. W Montersi.pl pomyślano również o tym, proponując szkolenia zaawansowane z zakresu systemów alarmowych Satel Integra (https://www.montersi.pl/wsparcie/szkolenie/3-dniowe-seminarium-systemy-alarmowe-satel-integra).

Podsumowując: zestaw grafik zaprojektowany przez zespół Montersi.pl daje nowe możliwości zastosowania znanego manipulatora Satel INT-TSI do zarządzania automatyką domową. Nowoczesne wzornictwo, lekki styl i ciekawa funkcjonalność mogą stanowić dobre narzędzie dla wprawnych instalatorów do realizacji zadań stawianych przez inwestorów. Dodatkowo stosunkowo niska cena z rabatowaniem dla instalatorów zachęca do wykorzystania przygotowanych ikon i szablonów.

Źródło: E-SYSTEM Marcin Ficek

Artykuł został dodany przez firmę

E-SYSTEM Marcin Ficek

Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły