Artykuł Dodaj artykuł

Skarbnica wiedzy dla instalatorów... i inwestorów

W 2015 roku Montersi.pl udostępnili dla swoich klientów dużą bazę wiedzy dotyczącą systemów zabezpieczeń i automatyki do bram.

W 2015 roku Montersi.pl udostępnili dla swoich klientów dużą bazę wiedzy dotyczącą systemów zabezpieczeń i automatyki do bram. Miłym zaskoczeniem jest to, że strona wsparcia jest na bieżąco aktualizowana i bogata w nowe wiadomości. Dzięki temu jest doceniana prze wielu instalatorów a także inwestorów, którzy szukają rzetelnych informacji z branży.

Dla instalatorów? Nie tylko!

Wsparcie Montersi.pl dla zostało stworzone dla fachowców z branży systemów zabezpieczeń, telewizji przemysłowej a także automatyki bramowej. Dla wszystkich, którzy na co dzień montują tego typu sprzęt jest to nieoceniona skarbnica zaawansowanej wiedzy. Część porad i filmów w serwisie dostępna jest po zalogowaniu dla aktywnych klientów Montersi.pl, ale z wielu porad można korzystać bez logowania.

W serwisie wsparcia udostępniono także mnóstwo darmowych treści, przydatnych dla inwestorów, którzy chcą zasięgnąć rzetelnych informacji przydatnych np. podczas budowania lub wykończania domu i podejmować świadome decyzje dotyczące zabezpieczania obiektów.

Autorzy – doświadczeni instalatorzy.

Wsparcie Montersi.pl tworzone jest przez zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny automatyki bram, systemów alarmowych i  telewizji przemysłowej. W prezentowanych artykułach i filmach odpowiadają oni na pytania, które na co dzień pojawiają się w rozmowach z instalatorami i inwestorami. Dzięki temu faktycznie czytelnik uzyskuje przystępną wiedzę w zakresie najczęściej spotykanych problemów.

Nie tylko tekst.

Na stronie wsparcia, Montersi.pl publikują nie tylko artykuły tekstowe i odpowiedzi na najczęstsze pytania. Bardzo popularny jest dział z materiałami filmowymi.

Krótkie, konkretne porady w ciekawej formie zawierające maksimum treści już przypadły do gustu użytkownikom serwisu.

Kalendarz szkoleń.

Zgodnie ze strategią działania, Montersi stale prowadzą szkolenia warsztatowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Nie zapomniano o tym na stronie wsparcia i w zakładce Szkolenia w przystępny sposób zaprezentowano kalendarz szkoleń z możliwością zapisu on-line oraz fotorelacje z już odbytych spotkań. Jak się okazuje, szkolenia są bardzo popularnych sposobem na zdobywanie cennej wiedzy, zwłaszcza prowadzone przez tak dobrych specjalistów.

Jak trafić na wsparcie?

Strona wsparcia dostępna jest pod adresem https://www.montersi.pl/wsparcie/ . Dla chcących korzystać ze wszystkich artykułów, wymagane jest zalogowanie i spełnienie zasad określonych w serwisie. Mając na uwadze zapracowanych instalatorów autorzy przygotowali profil Facebook, na którym na bieżąco informują o nowych artykułach. Dzięki temu można śledzić nowości przy jak najmniejszym zaangażowaniu cennego czasu.

Reasumując, strona wsparcia w serwisie Montersi.pl to dobre miejsce na zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy w zakresie systemów zabezpieczeń i automatyki budynku.

Polecamy!

Artykuł został dodany przez firmę

E-SYSTEM Marcin Ficek

Montersi.pl to marka firmy E-SYSTEM, która od 2003 roku zajmuje się sprzedażą hurtową elektronicznych systemów zabezpieczeń. Jesteśmy znani z tego, że oprócz dobrych warunków handlowych oferujemy klientom pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.