google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 13.07.2018
  1 USD
  3.7244
  0.0189
  1 EUR
  4.3302
  0.004
  1 CHF
  3.7118
  -0.0041
  1 GBP
  4.8896
  -0.0057
  1 RUB
  0.0598
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Wykonanie instalacji teletechnicznej
  Wykonanie instalacji teletechnicznej, gdzie wymagane jest posiadanie Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego.
  ...
  Karta produktu »
  KARO Karlicki Sp. z o.o. ul. Święcicka25, 05-860 woj. mazowieckie

  Wykonanie instalacji teletechnicznej

  Wykonanie instalacji teletechnicznej, gdzie wymagane jest posiadanie Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego.
  Systemy stałych instalacji gaśniczych na gaz objęty SUG
  Systemy stałych instalacji gaśniczych na gaz objęty SUG
  Gaszenie pożarów gazami stosuje się w obiektach, w których przechowywane są cenne przedmioty, materiały czy urządzenia, które w kontakcie z wodą mogłyby ulec uszkodzeniu.
  Dotyczy to takich obiektów jak biblioteki, galerie sztuki, pracownie komputerowe, serwerownie, pomieszczenia z aparaturą elektroniczną, rozdzielnie elektryczne, stacje transformatorów.
  Gazy gaśnicze nie biorą udziału w procesie palenia, nie wchodzą też w reakcje chemiczne z gaszonymi przedmiotami. Używane są wyłącznie w stałych instalacjach gaśniczych.
  Podstawowymi rodzajami tych gazów są:
  Gazy chemiczne: heptafluoropropan (HFC-227ea), o nazwie handlowej FM-200 oraz Novec 1230, które zastąpiły halony, wycofane na podstawie konwencji montrealskiej z powodu niszczenia warstwy ozonowej;
  Mieszanina azotu i argonu, występująca pod nazwami handlowymi INERGEN lub ARGONITE;
  Dwutlenek węgla CO2, znany również z popularnych gaśnic śniegowych.
  Działanie każdego z tych środków jest odmienne, dlatego mają one różne zakresy zastosowań.
  GAZY CHEMICZNE
  Zarówno FM-200, jak i NOVEC 1230 są przechowywane w postaci ciekłej. Po uwolnieniu z butli gaz jest przenoszony do dysz instalacji gaśniczej, gdzie odparowuje i miesza się z powietrzem. Gazy chemiczne działają w sposób podobny do gazów chłodniczych, powodując fizyczne schładzanie ognia. Wyładowanie gazu jest bardzo szybkie, dzięki czemu akcja gaśnicza jest podejmowana w czasie krótszym niż 10 sekund. Dodatkową zaletą jest niewielkie stężenie gazu, wymagane do skutecznego gaszenia pożaru (ok. 8% w przypadku FM-200, ok. 6% w przypadku NOVEC), dzięki czemu niezbędna do zgaszenia pomieszczenia ilość gazu jest stosunkowo niewielka, przez co i przyrosty ciśnienia są niewielkie, niezagrażające konstrukcji pomieszczenia.
  Instalacje gaśnicze oparte o ww. środki przeznaczone są do gaszenia pożarów klasy A, B oraz urządzeń pod napięciem.
  Przeprowadzone próby i testy wykazały, że przy stężeniach stosowanych w praktyce oba gazy są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia ludzkiego.
  Zalety gazów chemicznych:
  Duża skuteczność gaśnicza, porównywalna do działania halonów;
  Brak zanieczyszczeń spowodowanych procesem gaszenia pożaru;
  Możliwość bezpiecznego stosowania w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie;
  Krótki czas wyładowania;
  Brak nadciśnienia w pomieszczeniu objętym procesem gaszenia;
  Brak przewodnictwa elektrycznego – bezpieczne stosowanie do gaszenia urządzeń elektrycznych, teletechnicznych i komputerowych.
  Obszary zastosowania:
  serwerownie
  pomieszczenia archiwum,
  rozdzielnie
  biblioteki
  Ponieważ gazy chemiczne, w szczególności FM-200, mogą mieć wpływ na efekt cieplarniany, najnowsze przepisy Unii Europejskiej nakładają na firmy instalujące i obsługujące systemy automatycznego gaszenia gazami chemicznymi obowiązek uzyskania certyfikatu operatora, natomiast wszystkie instalacje muszą być rejestrowane w Centralnym Rejestrze Urządzeń oraz regularnie kontrolowane, czy nie następuje wyciek.
  Pracownicy firmy Karo -Karlicki Sp. z o.o uzyskali odpowiednie certyfikaty operatorskie wymagane przez ustawę z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych.
  INERGEN i ARGONITE
  Są to środki gaśnicze, stanowiące mieszaninę azotu, argonu i dwutlenku węgla, czyli gazów, występujących w naturalnych warunkach w atmosferze ziemskiej. Żaden z tych gazów nie bierze udziału w procesie palenia. Ich działanie gaśnicze polega na obniżeniu zawartości tlenu, do poziomu uniemożliwiającego palenie.
  Stosowanie Inergenu i Argonitu jest całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Środek gaśniczy nie ulega rozkładowi termicznemu, po ugaszeniu pożaru ulatnia się do atmosfery nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.
  Przeznaczone do gaszenia pożarów klasy A, B oraz urządzeń pod napięciem.
  Do skutecznego ugaszenia pożaru konieczne jest użycie znacznej ilości Inergenu lub Argonitu (wymagane stężenia gaśnicze sięgają lub przekraczają 40%), co powoduje powstanie nadciśnienia w pomieszczeniach objętych akcją gaśniczą. Z tego względu konieczne jest zastosowanie klap odciążających.
  Zastosowanie Inergenu lub Argonitu wiąże się z koniecznością szybkiej ewakuacji osób, przebywających w pomieszczeniach objętych akcją gaśniczą, gdyż gazy te utrudniają oddychanie.
  Obszary zastosowań:
  magazyny zbiorów
  rozdzielnie elektryczne
  archiwa
  serwerownie
  sterownie
  DWUTLENEK WĘGLA CO2
  Systemy gaszenia gazem należą do grupy jednych z najstarszych środków gaśniczych. Ponieważ jednak dwutlenek węgla jest produktem niebezpiecznym dla ludzi, powinien być stosowany wyłącznie w pomieszczeniach, w których nikt nie przebywa.
  Działanie gaśnicze dwutlenku węgla polega na schładzaniu pomieszczeń objętych akcją gaśniczą oraz zmniejszeniu zawartości tlenu do poziomu uniemożliwiającego palenie.
  Gaz ten jest cięższy od powietrza, z tego względu nadaje się do gaszenia pożarów lokalnych, obejmujących niewielki obszar, na przykład jedną maszynę czy urządzenie.
  Stężenia CO2 wymagane do ugaszenia pożaru są nieco mniejsze niż w przypadku Inergenu lub Argonitu, przez co ilość gazu, a zatem liczba butli, wymagana do zgaszenia pożaru, jest mniejsza.
  Obszary zastosowań:
  silosy biomasy
  mieszalnie farb i lakierów
  kabiny lakiernicze
  Firma KARO Karlicki Sp. z o.o. zapewnia Państwu kompleksowe wykonanie instalacji systemu gaszenia gazem. Oferta nasza zawiera wykonanie projektów technicznych, dostawę i instalację urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zainstalowanych przez naszą firmę systemów, jak również objęcie serwisu instalacji działających już u Państwa. Oferujemy również wsparcie przy dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności wymaganych przez ustawę z dnia 15 maja 2015 r.
  ...
  Karta produktu »
  KARO Karlicki Sp. z o.o. ul. Święcicka25, 05-860 woj. mazowieckie

  Systemy stałych instalacji gaśniczych na gaz objęty SUG

  Systemy stałych instalacji gaśniczych na gaz objęty SUG Gaszenie pożarów gazami stosuje się w obiektach, w których przechowywane są cenne przedmioty, materiały czy urządzenia, które w kontakcie z wodą mogłyby ulec uszkodzeniu. Dotyczy to tak...
  Wykonanie badań i pomiarów
  Wykonanie badań i pomiarów
  zrozumiałości mowy w dźwiękowych systemach ostrzegawczych DSO,
  szczelności izotopowych czujek dymu
  innych pomiarów instalacji teletechnicznych
  ...
  Karta produktu »
  KARO Karlicki Sp. z o.o. ul. Święcicka25, 05-860 woj. mazowieckie

  Wykonanie badań i pomiarów

  Wykonanie badań i pomiarów zrozumiałości mowy w dźwiękowych systemach ostrzegawczych DSO, szczelności izotopowych czujek dymu innych pomiarów instalacji teletechnicznych
  Systemy nagłośnieniowe
  Systemy nagłośnieniowe
  Systemy dźwiękowe stanowią niebywale rozległe zagadnienie na względu na niezliczoną liczbę ich wykorzystania. Dźwięk może spełniać rolę i stanowić główny przekaźnik treści o charakterze rozrywkowym, reklamowym, religijnym, informacyjnym, relaksacyjnym czy do stanowienia oprawy. Ze względu na ten fakt nagłośnienia są newralgiczne i konieczne dla wirtualnie każdego typu obiektu, w zależności jednak od jego nadrzędnego celu, wykorzystane osprzętowanie, wykonanie instalacji, rozlokowanie poszczególnych głośników, mikrofonów, wzmacniaczy oraz pozstałych elementów może być diametralnie różne i wymaga gruntownego zaplanowania i przemyślanego projektu.

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z instalacjami typu nagłośnieniowego, począwszy od fizycznego montażu, odpowiedniej kalibracji poszczególnych podzespołów do momentu uzyskania optymalnego i satysfakcjonującego poziomu sygnału oraz jego jakości, modernizacji lub rozbudowy dotychczasowo istniejącego systemu na obiekcie oraz serwis.

  Zakres usług

  Oferujemy ze swej strony elastyczność oraz uniwersalność w realizacji danego nam przedsięwzięcia - utworzenia, bądź modernizacji obecnej instalacji systemów nagłośnieniowych. W zależności od potrzeb zleceniodawcy, wymogów podyktowanych obowiązującymi normami oraz optymalnym wdrożeniem zastosowanego osprzętu, cechy jakimi może się ona charakteryzować:
  Proste układy głośników stereofonicznych
  Układy dookólne typu 5.1, 6.1 oraz z większą liczbą głośników do zastosowań w kinach domowych, pomniejszych salach projekcyjnych, audytoriach
  Zastosowanie, w zależności od życzenia i zapotrzebowania, głośników: ścienne, sufitowe, tubowe, kolumny głośnikowe, kolumny sufitowe, projektory dźwiękowe
  Kompleksowe wykonanie systemów konferencyjnych, dobór central, pulpitów dla mówców, stanowisk mikrofonowych delegatów, zintegrowane systemy głosowania
  Systemy nagłośnienia strefowego, gdzie w każdym odseparowanym pomieszczeniu może być symultanicznie odtwarzany inny sygnał dźwiękowy - tzw. multiroomy
  Transmisja sygnału dźwiękowego przeprowadzona za pomocą przewodu symetrycznego, sieci strukturalnej, możliwość wykorzystania sieci bezprzewodowej
  Różnorodność połączeniowa źródła rozgłaszanego dźwięku - wejścia liniowe, odtwarzacze audio, nośniki danych, strumieniowanie radia internetowego, serwer muzyczny
  Instalacja ściennych paneli sterujących, pozwalających na zmianę poziomu głośności, źródła sygnału, podłączenie urządzeń zewnętrznych
  Rodzaje obsługiwanych obiektów

  Usługi dotyczące tematyki instalacjinagłośnieniowych wykonujemy na wszystkich tych rodzajach obiektów, gdzie platforma taka znajduje zastosowanie i jej wykonanie jest możliwe:
  Mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne
  Biura, firmy
  Sale konferencyjne
  Lokale usługowe, gastronomiczne
  Hotele, hostele, pensjonaty
  Szpitale, inne obiekty opieki zdrowotnej
  Obiekty handlowe
  Obiekty przemysłowe i produkcyjne
  Obiekty użyteczności publicznej
  ...
  Karta produktu »
  Mikroenergetyka Sp.J. T. Steller, K. Szymański ul. Andersa5 / , 81-831 woj. pomorskie

  Systemy nagłośnieniowe

  Systemy nagłośnieniowe Systemy dźwiękowe stanowią niebywale rozległe zagadnienie na względu na niezliczoną liczbę ich wykorzystania. Dźwięk może spełniać rolę i stanowić główny przekaźnik treści o charakterze rozrywkowym, reklamowym, religijnym,...
  bibi.EDU program bibi licencja KD+RCP dla szkół i uczelni 10000 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla szkół i uczelni dla max 10000 osób. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 1 stanowisku komputerowym (suma węzłów i terminali).
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowychprzez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 10000 rekordów
  liczba stanowisk 1
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowych USB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu. W najprostszej jednostanowiskowej (jednowęzłowej) instalacji klucze sprzętowe USB nie są konieczne (klucz jest emulowany na komputerze).
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.EDU program bibi licencja KD+RCP dla szkół i uczelni 10000 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla szkół i uczelni dla max 10000 osób. Licencja zawiera: prawo pracy na 1 stanowisku komputerowym (suma węzłów i terminali). dwa klucze sprzętowe bibiH...
  bibi.500 program bibi licencja KD+RCP do 500 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 500 osobowej. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali).
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowych
  przez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 500 rekordów
  liczba stanowisk 3
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowych USB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu.
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.500 program bibi licencja KD+RCP do 500 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 500 osobowej. Licencja zawiera: prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali). dwa klucze sprzętowe bibiHAK ...
  bibi.50 program bibi licencja KD i RCP do 50 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla małej firmy max 50 osobowej. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 1 stanowisku komputerowym.
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowych
  przez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 50 rekordów
  liczba stanowisk 1
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych.
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowychUSB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu.
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.50 program bibi licencja KD i RCP do 50 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla małej firmy max 50 osobowej. Licencja zawiera: prawo pracy na 1 stanowisku komputerowym. dwa klucze sprzętowe bibiHAK obsługę urządzeń sieciow...
  bibi.150 program bibi licencja KD+RCP do 150 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 150 osobowej. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali).
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowych
  przez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 150 rekordów
  liczba stanowisk 3
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowychUSB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu.
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.150 program bibi licencja KD+RCP do 150 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 150 osobowej. Licencja zawiera: prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali). dwa klucze sprzętowe bibiHAK ...
  bibi.XL program bibi licencja KD+RCP do 10000 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 10000 osobowej. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 6 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali).
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowychprzez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 10000 rekordów
  liczba stanowisk 6
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowych USB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu.
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.XL program bibi licencja KD+RCP do 10000 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 10000 osobowej. Licencja zawiera: prawo pracy na 6 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali). dwa klucze sprzętowe bibiHAK ...
  Ograniczniki przepięć do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu
  Ograniczniki przepięć dedykowane do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu
  Skuteczna ochrona central alarmowych oraz pojedynczych elementów takich jak czujki, manipulatory, sygnalizatory
  Nazwa Numer katalogowy
  RST AL 15 DC 203 015
  RST AL 15 HDC 204 015
  RST AL 24 DC 203 024
  RST AL 24 HDC 204 024
  RST AL RS 205 015
  RST AL TMP 202 015
  RST AL5 HF 206 005
  Małe wymiary ograniczników pozwalają na estetyczne wykonanie instalacji ochrony przed przepięciami. Wymienne moduły umożliwiają dostosowanie ogranicznika w zależności od dowolnej konfiguracji systemu alarmowego. Seria RST AL obejmuje moduły dedykowane do ochrony obwodów zasilania (RST AL 15HDC), obwodów sygnalizacyjnych (RST AL 15DC) i transmisji danych pomiędzy centralą a manipulatorami lub ekspanderami (RST AL RS). Każdy ogranicznik może być dodatkowo wyposażony w moduł sygnalizacji sabotażu (RST AL TMP). Standardowo ograniczniki oferowane są w obudowach na 4 lub 8 modułów.
  Właściwości RST AL:
  badany wg PN-EN 61643-21
  małe wymiary pojedynczego modułu: 10 x 65 mm
  niski napięciowy poziom ochrony linia-ziemia i linia-linia
  testowane według kategorii D1 – do zastosowań na granicach stref LPZ 0 / LPZ 1 i wyższych
  ...
  Karta produktu »
  RST Sp. z o.o. ul. Elewatorska 17/1, 15-620 woj. podlaskie

  Ograniczniki przepięć do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu

  Ograniczniki przepięć dedykowane do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu Skuteczna ochrona central alarmowych oraz pojedynczych elementów takich jak czujki, manipulatory, sygnalizatory Nazwa Numer katalogo...
  Systemy telewizji przemysłowej
  Systemy telewizji przemysłowej
  Projektujemy i instalujemy kompletne systemy umożliwiające lokalny i zdalny nadzór wizyjny wszelkich obiektów.
  Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach zainstalowanych na terenie obiektu. Oprócz obserwacji “na żywo” system taki pozwala zapisywać obraz z wielu kamer, odtwarzać nagrania, a także je archiwizować.
  Zdalny monitoring pozwala na obserwację praktycznie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu. Do takiej obserwacji możemy wykorzystać komputer, laptop, tablet lub telefon - smartfon.
  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i dużych firm.
  Korzyści z instalacji systemu kamer przemysłowych
  zmniejsza liczbę przestępstw w miejscu monitorowanym,
  pomaga w utrzymaniu dyscypliny np. w zakładzie pracy, w szkole,
  zwiększa wydajność pracy w przypadku jego instalacji w zakładach pracy,
  umożliwia kontrolę czasu pracy dzięki funkcji nagrywania i archiwizowania obrazu z kamer,
  umożliwia identyfikację osób lub obiektów niepożądanych,
  zmniejsza koszty ubezpieczenia budynku,
  możliwość integracji z pozostałymi systemami zabezpieczeń np. z systemem alarmowym i/lub systemem kontroli dostępu.
  Podstawą dokonania szczegółowej wyceny systemu monitoringu wizyjnego jest przeprowadzona przez techników Firmy DOBER wizja lokalna.
  Usługi realizowane przez Firmę DOBER w ramach monitoringu wizyjnego:
  dokonanie wizji lokalnej obiektu, który ma zostać objęty systemem dozoru,
  projekt systemu monitoringu wizyjnego, w tym określenie rodzaju, liczby kamer i ich rozmieszczenia,
  wykonanie kosztorysu inwestycji,
  zakup urządzeń niezbędnych do instalacji,
  wykonanie systemu monitoringu w obiekcie,
  sprawdzenie poprawności jego działania,
  serwis i konserwacja systemu,
  modernizacja oraz rozbudowa istniejących systemów.
  ...
  Karta produktu »
  DOBER ul. Słowackiego4b, 34-120 woj. małopolskie

  Systemy telewizji przemysłowej

  Systemy telewizji przemysłowej Projektujemy i instalujemy kompletne systemy umożliwiające lokalny i zdalny nadzór wizyjny wszelkich obiektów. Monitoring lokalny pozwala na obserwację obrazu z kamer na monitorach zainstalowanych na terenie ob...
  Instalacje elektryczne
  Instalacje elektryczne
  Wykonujemy wszelkie instalacje elektryczne, począwszy od mieszkań, domków jednorodzinnych, firm, sklepów, zakładów przemysłowych.
  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, od projektu, poprzez dobór urządzeń oraz wykonawstwo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy z należytą starannością.
  Zakres usług instalacji elektrycznych:
  układanie przewodów / kabli montaż gniazdek, opraw oświetleniowych
  montaż rozdzielni elektrycznych
  wykonanie pomiarów w budynkach mieszkalnych, oraz innych obiektach, które są konieczne do kontroli sprawności połączeń, odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem oraz wszystkich urządzeń elektrycznych
  usuwanie awarii
  Jeśli poszukują Państwo doświadczonych fachowców, monterów, elektryków, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
  Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszych usług właścicieli domów jednorodzinnych, w których kontrola instalacji elektrycznej nie została dotychczas przeprowadzona.
  ...
  Karta produktu »
  DOBER ul. Słowackiego4b, 34-120 woj. małopolskie

  Instalacje elektryczne

  Instalacje elektryczne Wykonujemy wszelkie instalacje elektryczne, począwszy od mieszkań, domków jednorodzinnych, firm, sklepów, zakładów przemysłowych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, od projektu, po...
  Kabel SecurityNET FTP kat. 6, zewnętrzny, żelowany
  Kod produktu: SEC6FTPG
  Kabel skrętkowy miedziany FTP (ekranowany) kategorii 6 żelowany. Przeznaczony do instalacji na zewnątrz budynku, nie wymaga stosowania dodatkowych osłon lub peszli. Idealnie nadaje się do instalacji w sieciach komputerowych, telefonicznych, systemach CCTV itp. Nadaje się do instalacji, w których nie występują  zakłócenia elektromagnetyczne z zewnątrz.
  OPIS PRODUKTU
  do zastosowań zewnętrznych,
  żelowany,
  wysoka jakość (kabel wykonany z miedzi),
  odporny na promieniowanie słoneczne UV,
  kabel testowany, pomiar wykonany na odcinku 90m za pomocą miernika Fluke Networks DTX-1800,
  kabel spełnia wymagania kategorii 6 FTP,
  kabel dostępny w także wersji 5e UTP, 5e FTP i 6 UTP.
  DANE TECHNICZNE
  kategoria 6 FTP,
  konstrukcja kabla: 4x2,
  grubość żyły: 0,565mm,
  wykonanie żył: drut miedziany [Cu],
  izolacja żył: HDPE 1,12mm,
  grubość powłoki: 0,600mm,
  średnica zewnętrzna powłoki: 7,50mm LDPE,
  impedancja w zakresie 1-250MHz: 100 Ω,
  max. rezystancja w zakresie 1-100MHz: 9,5(Ω/100m),
  wypełnienie: żel,
  NVP: 69%,
  Delay Shew (ns/100m): ≤45,
  kolor: czarny,
  ilość w opakowaniu: 1000m (możliwość cięcia na dowolne odcinki).
  ...
  Karta produktu »
  C&C Partners Sp. z o.o. ul. 17 Stycznia 119, 121, 64-100 woj. wielkopolskie

  Kabel SecurityNET FTP kat. 6, zewnętrzny, żelowany

  Kod produktu: SEC6FTPG Kabel skrętkowy miedziany FTP (ekranowany) kategorii 6 żelowany. Przeznaczony do instalacji na zewnątrz budynku, nie wymaga stosowania dodatkowych osłon lub peszli. Idealnie nadaje się do instalacji w sieciach komputerowyc...
  Kaseta domofonowa WIRE Mini
  Kaseta domofonowa WIRE Mini
  Cyfrowa Centrala domofonowa WEKTA 2-Wire Mini przeznaczona jest do montażu na domach jednorodzinnych. Pracuje ona w systemie dwu przewodowym z żyłami o polaryzacji (+ i -). Współpracuje z unifonami TK-7 lub innymi posiadającymi dekoder adresujący, umożliwiający zaprogramowanie 255 lokali w budynku. System ten nie wymaga stosowania dodatkowych modułów sterujących.
  Centrala jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewne, posiada podświetlany szyld oraz czytnik RFiD Uniqe, oraz przycisk pojedynczego wywołania.
  Zarówno wyświetlacz cyfrowy LED jak i zestaw ikon chronione są płytką wykonaną z poliwęglanu odpornego na zarysowanie  i uszkodzenia mechaniczne. Solidne wykonanie klawiatury oraz pozostałych elementów płyty przedniej centrali powodują jej wysoką odporność na akty wandalizmu.
  Centrala WEKTA 2-Wire w swojej pamięci przechowuje wszelkie dane dotyczące zainstalowanego systemu, ustawienia fabryczne oraz zaprogramowane podczas instalacji i konfiguracji systemu. Wyposażona jest we wbudowany czytnik RFID umożliwiający za pomocą breloka, szybkie otwarcie zamka elektromagnetycznego.
  Dane techniczne
  Wykonanie (materiał)
  Stal kwasoodporna
  Poliwęglan
  Wymiary:
  Kasetocentrala:
  Wysokość: 192 mm,
  Szerokość: 83 mm,
  Grubość: 32 mm.
  Praca w systemie:
  2 żyłowy linia spolaryzowana
  Oznaczony + i –
  Aparaty abonenckie Unifony adresowane
  Wyposażenie:
  Przycisk wywołania
  Czytnik RFID
  Wyprowadzenie podłączenia elektrozaczepu
  Zasilanie:
  AC 12V/2A
  Okablowanie:
  Do unifonów: UTP kat.5e.,
  Do rozdzielacza bramowego: UTP kat.5e.                                                        
  ...
  Karta produktu »
  Z.E.P. WEKTA TADEUSZ KOŁODZIEJCZYK ul. Chrobrego 3A, 02-479 woj. mazowieckie

  Kaseta domofonowa WIRE Mini

  Kaseta domofonowa WIRE Mini Cyfrowa Centrala domofonowa WEKTA 2-Wire Mini przeznaczona jest do montażu na domach jednorodzinnych. Pracuje ona w systemie dwu przewodowym z żyłami o polaryzacji (+ i -). Współpracuje z unifonami TK-7 lub innymi pos...
  Instalacje przeciwpożarowe
  Instalacje przeciwpożarowe
  W celu ochrony osób i mienia przed niebezpieczeństwem wynikającym z zaprószenia ognia na terenie obiektu stosuje się instalacje przeciwpożarowe. Systemy te oparte są na nowoczesnych elementach konstrukcyjnych, które nie tylko informują o pojawieniu się ognia, ale również gaszą go i zapobiegają dalszemu rozprzestrzenieniu się.
  W naszej ofercie dostępne są sprawdzone rozwiązania, które zwiększają poziom bezpieczeństwa osób znajdujących się w danym budynku. Jednym z ich najważniejszych elementów są systemy wczesnej detekcji dymu, które umożliwiają wykrycie ognia już na pierwszym etapie pożaru, nawet jeśli dymu nie można zauważyć gołym okiem.
  Kompletne systemy sygnalizacji pożarowej wykrywają zagrożenie i sterują automatyką. W ich skład wchodzą:
  centrala
  czujki
  elementy ostrzegania ręcznego
  sygnalizatory optyczno-akustyczne
  moduły sterujące innymi urządzeniami, które muszą zostać uruchomione w sytuacji zagrożenia.
  Odpowiedni dobór poszczególnych elementów, uwzględniający geometrię pomieszczeń, warunki, jakie w nich panują oraz zastosowane materiały, umożliwia stworzenie sprawnej i szybko reagującej na zagrożenie instalacji.
  Istotnym elementem działania instalacji są systemy automatycznego gaszenia pożaru, którym poświęcona została osobna podstrona.
  Data Center
  Oferujemy również usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz instalowania systemów przeciwpożarowych dedykowanych Data Center. W ramach tej usługi zajmujemy się m.in. analizą możliwych zagrożeń, doborem odpowiednich urządzeń, wykonaniem projektu i jego realizacją.
  ...
  Karta produktu »
  AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń, Jerzy Urbański ul. Polna 7, 86-031 woj. kujawsko-pomorskie

  Instalacje przeciwpożarowe

  Instalacje przeciwpożarowe W celu ochrony osób i mienia przed niebezpieczeństwem wynikającym z zaprószenia ognia na terenie obiektu stosuje się instalacje przeciwpożarowe. Systemy te oparte są na nowoczesnych elementach konstrukcyjnych, które ni...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.