google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o rejestratorów ?
  Rejestratory Divar XF
  Nowe cyfrowe rejestratory Divar firmy Bosch
  Rodzina Divar firmy Bosch to coś więcej niż tylko rejestratory wizyjne – to elastyczne rozwiązanie, które pozwala przekształcić prostą cyfrową platformę zapisu wizyjnego w kompletny system CCTV. Rejestratory Divar oferują 16 kanałów wysokiej jakości zapisu w czasie rzeczywistym plus możliwość podglądu i sterowania kamerami, obsługi alarmów i kontroli stanu urządzeń. Dostępnych jest wiele różnych modeli – każdy z gamą fantastycznych funkcji.


  Uniwersalne rejestratory cyfrowe
  Divar XF firmy Bosch:
  Rodzina rejestratorów Divar XF to idealny wybór ze względu na wysokie parametry użytkowe i łatwość adaptacji. Dzięki rozdzielczości 4CIF, kompresji w standardzie H.264 oraz zaawansowanym opcjom integracji, Divar XF to znakomite rozwiązanie do systemów średniej i dużej wielkości lub systemów, które będą rozbudowywane w przyszłości.
  Divar MR firmy Bosch:
  Ekonomiczna, a zarazem wyposażona w wyjątkowe funkcje, rodzina rejestratorów Divar MR stanowi kompletne rozwiązanie w przypadku większości mniejszych zastosowań. Łatwość obsługi oraz bogactwo funkcji pozwalają na bezproblemowy zapis oraz zarządzanie obrazami.
  Charakterystyka  Divar XF – Standard cyfrowego zapisu wizyjnego■ Zapis w czasie rzeczywistym i odtwarzanie w rozdzielczości 4CIF* 
  Zaawansowany standard kodowania wideo H.264
  Integracja z oprogramowaniem Bosch Video Management System oraz programami do zarządzania innych producentów za pomocą narzędzia VideoSDK
  Lokalna archiwizacja na czterech wymiennych, łatwo dostępnych dyskach twardych
  Oprogramowanie Centrum Zarządzania pozwalające na podgląd, odtwarzanie i zdalne konfigurowanie
  Divar MR – Duże korzyści dla małych systemów
   
  Różnorodne proste w obsłudze funkcje, w tym jednoczesny podgląd na żywo i odtwarzanie zapisanych obrazów, inteligentne wyszukiwanie, powiadomienie o zdarzeniach przez e-mail i ochrona nagranych zdarzeń
  Współpraca z klawiaturą CCTV firmy Bosch oraz kamerami obrotowymi i PTZ firmy Bosch oraz innych producentów, wyjście Bi-phase dla kamer obrotowych
  Bogactwo opcji sterowania i wejść, w tym mysz, klawiatura CCTV, panel przedni i pilot na podczerwień
  Zapis w czasie rzeczywistym i odtwarzanie w rozdzielczości CIF
  Oprogramowanie Centrum Zarządzania pozwalające na podgląd, odtwarzanie i zdalne konfigurowanie
  Korzyści


  Divar jest łatwy w obsłudze i zawiera aplikację Centrum Zarządzania, która umożliwia zdalne zarządzanie systemem. Po dołączeniu urządzeń zewnętrznych Centrum Zarządzania udostępnia elastyczne opcje pozwalające stworzyć skalowany system zarządzania sygnałem wizyjnym.
  Łatwość obsługi
  Jednak Divar to również spokój umysłu. Dzięki bezpiecznej konstrukcji rejestrator zapewnia ochronę nagrań, jednocześnie eliminując konieczność instalacji pakietów oprogramowania i aktualizacji aplikacji antywirusowych. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo, który jednocześnie przyczynia się do zaoszczędzenia czasu i ograniczenia kosztów, jest niezwykła łatwość konfiguracji, obsługi i konserwacji urządzenia.
  Zobacz więcej szczegółów
  W przypadku systemów CCTV czystość obrazów to kluczowy aspekt. Rejestrator Divar doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Obrazy zarejestrowane przez rejestrator Divar pozwalają wychwycić więcej szczegółów, zarówno podczas ich oglądania na żywo, jak i odtwarzania nagrań. Wszystkie modele Divar zapewniają wysokie parametry obrazów, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi dostosowanie jakości i wykorzystania pamięci do indywidualnych wymagań. Pozwala to uzyskać potrzebne informacje, a jednocześnie ograniczyć wymaganą przestrzeń dyskową i związane z tym koszty. Divar – prosty wybór!
  Zastosowania


  Prosta decyzja: Rodzina rejestratorów Divar nadaje się idealnie do wielu małych i dużych zastosowań. Wybierz model Divar odpowiedni dla siebie: Firma Bosch oferuje modele 8- i 16-kanałowe zarówno w przypadku rejestratorów Divar XF do większych lub rozwijających się systemów CCTV, jak i rejestratorów Divar MR przeznaczonych do mniejszych zastosowań. Intuicyjne funkcje oraz znaczna przestrzeń dyskowa z pewnością zaspokoją nawet najbardziej surowe wymagania.
  Divar XF to prawdziwy zwycięzca w przypadku:
  centrów handlowych i sklepów. banków i instytucji finansowych;
  monitoringu centrów miast oraz miejsc publicznych;
  monitoringu dużych skupisk ludzi; 
  obsługi kasyn i kompleksów hotelowych.
  Divar MR to rozwiązanie idealne dla:
  sklepów,
  szkół,
  wielorodzinnych budynków mieszkalnych,
  hoteli.
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Rejestratory Divar XF

  Nowe cyfrowe rejestratory Divar firmy Bosch Rodzina Divar firmy Bosch to coś więcej niż tylko rejestratory wizyjne – to elastyczne rozwiązanie, które pozwala przekształcić prostą cyfrową platformę zapisu wizyjnego w kompletny system CCTV. Rejest...
  Rejestratory rozmów TRX
  Archiwizacja rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych w służbach ratowniczych, dyspozytorskich i biznesie znacznie zwiększa odpowiedzialność podczas podejmowania decyzji. Możliwość odtworzenia przebiegu rozmowy i wydanych decyzji operacyjnych pozwala na dokładną analizę przebiegu wydarzeń. Rejestratory rozmów, które oferuje Państwu firma TRX są urządzeniami pozwalającymi na ciągły monitoring oraz nagrywanie tego typu rozmów. Urządzenia nasze mają (w zależności od modelu) od 4 do 128 kanałów rejestrujących dane ze źródeł zarówno cyfrowych (telefony cyfrowe, ISDN) jak i analogowych (telefony analogowe, radiotelefony, urządzenia dyspozytorskie). W przypadku zapotrzebowania na większą liczbę kanałów zwielokratniamy urządzenia. Użycie twardego dysku jako nośnika pozwala na zapamiętywanie tysięcy godzin rozmów. Możliwy jest również odsłuch zarejestrowanych danych bez przerywania procesu nagrywania. Ze względu na możliwość pracy naszych urządzeń w sieci komputerowej, użytkownik może nimi sterować (także odsłuchiwać dane) z dowolnego komputera podłączonego do tej samej sieci.
  Cyfrowe rejestratory rozmów KSRC
  Rejestratory cyfrowe KSRC-3xx Rejestratory KSRC-308/316/332 zasadniczo nie różnią się miedzy sobą ani w sposobie działania czy obsługi, ani w swoich możliwościach. Podstawową i (nie licząc kilku szczegółów) jedyną różnicą jest liczba kanałów wejściowych jakimi dysponuje rejestrator. Rejestrator KSRC-308 ma ich 8, KSRC-316 - 16, a KSRC-332 - 32 kanały. Umożliwiają one zbieranie informacji ze źródeł zarówno cyfrowych (telefony cyfrowe, ISDN, linie systemowe central cyfrowych) jak i analogowych (telefony analogowe, radiotelefony, urządzenia dyspozytorskie).

  Do rejestratorów typu KSRC 3xx dodajemy oprogramowanie umożliwiają cearchiwizację danych zarejestrowanych. Archiwizacja odbywa się z poziomu komputera pracującego w systemie Windows 9x/NT/XP. Archiwizacja może przebiegać także z kompresją od 4 do 13 krotnej lub do postaci plików typu "wav".

  Poniżej zamieszczamy przykładowe próbki zarchiwizowanych dźwięków: bez kompresji oraz z kompresją ośmio- i trzynasto- krotną:
  • bez kompresji (bezpośrednio z rejestratora)
  • 8-krotna kompresja
  • 13-krotna kompresja
  Szczegółowy opis działania i możliwości urządzenia, a także opis jego obsługi znajdą Państwo w stworzonej dla Państwa instrukcji do rejestratorów KSRC 3xx. Rejestrator KSRC-332 posiada dodatkową kieszeń na drugi dysk twardy do opcji "mirror". Jego obudowa jest też przystosowana do wmontowania urządzenia w standardowe szafy 19".
  Nowością jest KSRC-5128 umożliwiający nagrywanie rozmów od 2 do 128 kanałach jednocześnie. W podstawowym wyposarzeniu posiada on drugi dysk twardy w opcji "mirror" oraz program AUTOMAT do automatycznej archiwizacji rozmów. Wymiary obudowy 19" 3U (opcjonalnie moduły rozszerzeń). Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla oddziałów Call Center, banków oraz firm telemarketingowych.

  Zestawienie danych technicznych rejestratorów
   

   
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Rejestratory rozmów TRX

  Archiwizacja rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych w służbach ratowniczych, dyspozytorskich i biznesie znacznie zwiększa odpowiedzialność podczas podejmowania decyzji. Możliwość odtworzenia przebiegu rozmowy i wydanych decyzji operacyjnych poz...
  Rejestratory rozmów telefonicznych i radiowych PC-Corsac
   
  Rodzaje łączy telekomunikacyjnych POTS, ISDN BRA / PRA, PCM, GSM, VOX, U - cyfrowe Siemens, Alcatel, Ericsson, Lucent, Panasonics, DGT i innych producentów, radiotelefoniczne
  Baza danych plikowa lub MS SQL, MySQL, Interbase, Firebird
  Rodzaje komunikacji IP IAX, SIP, H.323, Cisco, Siemens, Alcatel
  Sposoby kompresji on lub off line, kodeki VoIP, kompresory programowe
  Rodzaje kompresji sprzętowa - 2 lub 4x
  programowa - 10 lub 15x
  System operacyjny Windows 98/Me, 2000/XP
  Systemy PC Corsac tzw. rejestratory rozmów, zostały opracowane przez naszą firmę jako nowoczesne rozwiązania sprzętowo programowe realizujące cyfrowy zapis przebiegu rozmów telefonicznych lub radiotelefonicznych. Rozmowy te mogą być prowadzone na liniach analogowych, radiowych lub specjalizowanych cyfrowych. Nagrywanie rozmów telefonicznych dokonuje się w czasie rzeczywistym na wielu kanałach rozmównych jednocześnie. Zarejestrowane rozmowy przechowywane są na dysku komputera (lub innej zewnętrznej pamięci) w dedykowanej bazie danych. Odpowiednie oprogramowanie pozwala zarządzać taką bazą - wyszukiwać, segregować, archiwizować i odtwarzać nagrania, kontrolować uprawnienia użytkowników i zabezpieczać przed nieautoryzowanym dostępem oraz lokalnie lub zdalnie monitorować zasoby bazy.
  Rejestratory rozmów PC Corsac należą do najnowocześniejszych rozwiązań tego typu w swojej klasie. W specjalizowanych kartach sprzęgu z linią zastosowane zostały programowalne układy typu CPLD-Xlinx, natomiast oprogramowanie wykorzystuje najnowsze mechanizmy usług platformy NT, efektywne kompresory zapisu mowy - DSP Group TrueSpeach(TM), GSM 6.10, MPEG Layer-3 - oraz sieciowe mechanizmy dostępu do urządzeń i możliwości ich konfiguracji. Dodatkowo rozbudowana została technologia przechowywania nagrań. Systemy PC Corsac wykorzystują do przechowywania nagrań albo bazy plikowe albo profesjonalne bazy danych działające w architekturze klient - serwer. Na przykład mogą to być takie bazy danych jak Microsoft SQL Server, Interbase, Firebird czy MySQL. W trakcie rejestrowania rozmów w bazie danych komputera pojawia się wiele różnych informacji, m.in. godzina rozpoczęcia każdej rozmowy, czas jej trwania, numery telefoniczne abonentów wywoływanych i wywołujących (jeśli operator sieci je udostępnia), komentarze użytkowników, stan urządzeń rejestrujących a dla łączy cyfrowych wybrana sygnalizacja kanału D. Zawsze zapisywane są pliki dźwiękowe z treścią rozmów w osobnych rekordach bazy. Program PC Corsac umożliwia przeglądanie bazy danych z zapisanymi informacjami, odsłuchiwanie lub przegrywanie nagrań dźwiękowych, drukowanie raportów i statystyk, archiwizację oraz selekcję kanałów lub urządzeń do rejestracji. Program umożliwia także wyselekcjonowanie interesujących nas nagrań według dowolnie określonych w bazie kryteriów i nagranie ich na jakimkolwiek zewnętrznym nośniku (np. CD lub Flash) lub też przesłanie ich w sieci LAN lub WAN.
  Lokalizacja bazy danych zależy od wyboru użytkownika. Może to być ten sam komputer gdzie umieszczone są specjalizowane karty sprzęgu z linią lub też dowolnie wybrany inny komputer w sieci LAN.
  Dzięki modularnej budowie system PC Corsac może być zastosowany zarówno realizować nagrywanie rozmów z niewielkiej liczby linii telefonicznych jak i do rejestracji rozmów przeprowadzanych w dużych organizacjach wyposażonych w zaawansowane centrale różnego typu.
  Skala systemu może się zmieniać w trakcie jego użytkowania bez zmiany wszystkich jego podstawowych funkcji.

   
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Rejestratory rozmów telefonicznych i radiowych PC-Corsac

    Rodzaje łączy telekomunikacyjnych POTS, ISDN BRA / PRA, PCM, GSM, VOX, U - cyfrowe Siemens, Alcatel, Ericsson, Lucent, Panasonics, DGT i innych producentów, radiotelefoniczne Baza danych pli...
  Sieciowe rejestratory wideo
  Sieciowe rejestratory wideo 
  ...
  Karta produktu »
  Hikvision Polska ul. Krakowiaków 50, 02-255 woj. mazowieckie

  Sieciowe rejestratory wideo

  Sieciowe rejestratory wideo 
  Cyfrowe rejestratory wideo
  Cyfrowe rejestratory wideo
  ...
  Karta produktu »
  Hikvision Polska ul. Krakowiaków 50, 02-255 woj. mazowieckie

  Cyfrowe rejestratory wideo

  Cyfrowe rejestratory wideo
  Rejestratory czasu pracy
  Rejestratory oferowane przez AutoID  (określane też mianem „terminali”) stanowią idealne połączenie biometrycznego systemu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy opartego o odczyt linii papilarnych. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkie terminale posiadają opatentowane metody wykrywania fałszywych wzorców linii papilarnych oraz wykrywania żywej tkanki.
  Terminale charakteryzuje doskonała precyzja odczytu linii papilarnych potwierdzona przez niezależne badania. Co więcej - terminale - niezależnie od modułów biometrycznych - mogą też zawierać cały wachlarz innowacyjnych rozwiązań pozwalających na ich ergonomiczne używanie oraz nastawionych na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy urządzeń. Przykładowo w niektóre modele posiadają wygodny kolorowy ekran dotykowy z innowacyjnym interfejsem graficznym. Niektóre modele mogą być wyposażone w skuteczny moduł sterylizacji powierzchni czytnika promieniami UV czy czujnik ruchu aktywujący podświetlenie ekranu dopiero wtedy, gdy ktoś podchodzi do terminala.
  Terminale można zintegrować z każdym już istniejącym systemem RCP (Rejestracji Czasu Pracy). Również jeżeli w firmie funkcjonuje oprogramowanie typu ERP lub kadrowo-płacowe, które posiada moduł rozliczania czasu pracy to istnieje prosta możliwość dopasowania się do tego oprogramowania.
  Do tej pory integrowaliśmy się m. in. z systemami: Enova, SAP, Impuls, Symfonia, InfoMedica, TETA, Macrologic i wiele innych.
  Funkcjonalność produktów:
  Uwierzytelnienie za pomocą technologi biometrycznych: linii papilarnych, tęczówki oka, naczyń krwionośnych palca/dłoni oraz kart RF/SC, ID i hasła. Istnieje możliwość połączenia tych metod.
  wygodny w użyciu, nowoczesny czytnik linii papilarnych, weryfikacja dokonywana m.in. w oparciu o cyfrowy wzorzec uniemożliwiający replikę wzoru linii papilarnych
  czujnik wykrywania fałszywych odcisków palców wykonanych z papieru, folii, silikonu i gumy
  specjalny moduł wykrywania żywej tkanki
  specjalny algorytm rozpoznawania linii papilarnych firmy Union Community umożliwiających rozpoznawanie suchych lub mokrych palców
  wbudowany system komunikatów głosowych dla ułatwienia obsługi przez niedoświadczonych użytkowników
  obsługa wielu języków
  ergonomiczny ekran z tylnym podświetleniem
  możliwość łatwej integracji z już istniejącymi systemami RCP, ERP, kadrowo-płacowymi
  możliwość dowolnej konfiguracji w sieci TCP/IP, interfejs Wiegand, RS232, RS485,
  wbudowany duży bufor pamięci
  zarządzanie użytkownikami z poziomu urządzenia lub komputera
  ...
  Karta produktu »
  AutoID Polska S.A. ul. Wł. Żeleńskiego103, 31-353 woj. małopolskie

  Rejestratory czasu pracy

  Rejestratory oferowane przez AutoID  (określane też mianem „terminali”) stanowią idealne połączenie biometrycznego systemu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy opartego o odczyt linii papilarnych. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeńs...
  Rejestratory rozmów SIM
  Rejestratory rozmów SIM - MODELE:

  VOICELOGGER - jednokanałowy mini rejestrator rozmów dla linii analogowej lub systemowej
  MODREC - jednokanałowy specjalistyczny rejestrator dla linii analogowej do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich"
  microCOMPREC - wielookanałowy specjalistyczny mini rejestrator dla linii analogowych i cyfrowych do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich"
  SIMLOGGER - wielokanałowy rejestrator w formie „czarnej skrzynki" z 4- wersowym wyświetlaczem LCD wmontowanym w obudowę urządzenia
  COMPREC-ST - wielokanałowy rejestrator, zbudowany na bazie zestawu komputerowego
  COMPREC-VOIP - wielokanałowy rejestrator do nagrywania korespondencji telefonicznej prowadzonej w technologii VoIP
  COMPREC-CC - wielokanałowy rejestrator przeznaczony do wspomagania działań realizowanych w zakresie Call Center
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Rejestratory rozmów SIM

  Rejestratory rozmów SIM - MODELE: • VOICELOGGER - jednokanałowy mini rejestrator rozmów dla linii analogowej lub systemowej • MODREC - jednokanałowy specjalistyczny rejestrator dla linii analogowej do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich" ...
  Ręczne czytniki/rejestratory GPRS ActiveTrack
  Ręczne czytniki/rejestratory GPRS ActiveTrack
  odczyt online GPRS
  odporna obudowa
  funkcja telefonu
  Sprawdzone w trudnych warunkach (kontrola online wartowników) i niezawodne urządzenia firmy EBS teraz jako czytniki w systemach identyfikacji i rejestracji czasu pracy firmy PControl.
  Każdy kto zajmuje się branżą zabezpieczeń zna powszechnie stosowane urządzenia Active Guard oraz Active Track z komunikacją po sieci komórkowej.
  Urządzenia te zostały zintegrowane i mogą być wykorzystywane w szerszym zakresie niż tylko kontrola wartowników.
  Przykłady zastosowań:
  rejestracja czasu pracy
  rejestracja w miejscach, gdzie nie ma infrastruktury okablowania
  rejestracja pracowników mobilnych
  rejestracja pracowników dojeżdżających autokarami
  rejestracja uczestników wycieczek
  rejestracja pracowników serwisu
  rejestracja ekip sprzątających
  rejestracja/weryfikacja pracowników budowy
  rejestracja pracowników sezonowych bezpośrednio na plantacji
  magazyny
  logistykai wiele innych..
  Niewątpliwym atutem zastosowania urządzeń z komunikacją GPRS jest rejestracja i archiwizacja zdarzeń w trybie rzeczywistym (online).
  Specyfikacja
  Zasilanie:  DC 5V/ 1000mA z dostarczonej stacji dokującej
  Akumulator:  2400mAh
  Czas pracy:  do 48 godzin
  Czas pełnego naładowania:  3 godziny
  Funkcja telefonu:  tak
  Bufor zdarzeń:  1000
  Czytnik kart:  UNIQUE, 125kHz
  Temperatura pracy:  -20..+60C
  Klasa szczelności:  IP67
  Wymiary:  ActiveTrack: 121x60x30
   
  ...
  Karta produktu »
  PControl ul. Edwarda Dembowskiego6, 02-784 woj. mazowieckie

  Ręczne czytniki/rejestratory GPRS ActiveTrack

  Ręczne czytniki/rejestratory GPRS ActiveTrack odczyt online GPRS odporna obudowa funkcja telefonu Sprawdzone w trudnych warunkach (kontrola online wartowników) i niezawodne urządzenia firmy EBS teraz jako czytniki w systema...
  Rejestratory kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0
  Rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0
  Czytnik/rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 łączy skaner odcisków palców oraz kompatybilny z normą ISO14443A czytnik/rejestrator kart Mifare w jednym urządzeniu.
  FS25 to samodzielne urządzenie sprawdzające zgodność odcisków. Kontrolowane przez komputer PC poprzez złącze USB, urządzenie pobiera obraz odcisku palca, wybiera z niego szczegóły (charakterystyka odcisku) a następnie zapisuje je w pamięci wewnętrznej. Zapisany odcisk można wykorzystywać do celów porównania ze świeżo pobranym odciskiem, a wynik dopasowania jest wysyłany do komputera celem uwierzytelnienia. Wewnętrzna pamięć urządzenia może przechowywać do 100 odcisków palców.
  FS25 może obsługiwać kartę Milfare kompatybilną z normą ISO14443A i obsługuje ono wszystkie niezbędne funkcje karty, takie jak formatowanie, wydawanie, odczyt, kopiowanie, usuwanie zawartości karty, itd. Może być ono zatem stosowane jako samodzielny czytnik/rejestrator USB kart Mifare. FS25 obsługuje zarówno karty Milfare 1kB jak i 4kB.
  Dzięki połączeniu “dopasowywania odcisków w urządzeniu” oraz czytnikowi/rejestratorowi kart Mifare, model FS25 jest idealny do rzeczywistych zastosowań uwierzytelniania dwuczynnikowego, cecha osobista (palec) jest dopasowywana do posiadanego przedmiotu (karta Mifare). Jest to możliwe, ponieważ dane odcisku można zapisać w karcie Milfare w momencie uwierzytelniania:
  Użytkownik przedstawia kartę Mifare a FS25 odczytuje zapisane na niej dane dotyczące odcisku palca.
  Następnie użytkownik kładzie palec na urządzeniu, które skanuje jego odcisk.
  FS25 dopisuje zeskanowany odcisk palca do danych odcisku z karty Milfare.
  Wynik dopasowania jest wysyłany do komputera celem uwierzytelnienia
  Firma Futronic zapewnia klientom pełną bibliotekę SDK umożliwiającą tworzenie zastosowań uwierzytelniania dwuczynnikowego.
  Wykorzystanie rozpoznawania odcisków palców w logicznej i fizycznej kontroli dostępu było kwestią kontrowersyjną. Przyczyną kontrowersji jest konieczność przechowywania danych odcisków palców w systemie do celów uwierzytelniania. W niektórych przypadkach może ono naruszać prywatność użytkowników. FS25 jest odpowiedzią na ten problem, ponieważ może ono identyfikować osoby przy użyciu indywidualnych odcisków palców bez zapisywania danych odcisku w systemie.
  FS25 można również stosować razem z Serwerem uwierzytelniania odcisków palców (FAS) będącym oprogramowaniem-własnością firmy Futronic pracującym w systemie Windows 2000/XP/Vista dla użytkowników i kierownictwa bazy danych odcisków, jak również umożliwia kontrolę dostępu i obecności. FAS steruje urządzeniami kontroli dostępu i obecności firmy Futronic FS20, FS21M i FS22. Administrator systemu może użyć urządzenia FS25 do wydania karty Mifare przy pomocy której można uzyskać dostęp do urządzeń FS21M i FS22. Tak więc, FS25, razem z urządzeniami FAS i FS22/FS21M może utworzyć kompletny system kontroli dostępu przy użyciu odcisków palców z poziomu WWW, obsługującym karty Mifare.
  ...
  Karta produktu »
  AutoID Polska S.A. ul. Wł. Żeleńskiego103, 31-353 woj. małopolskie

  Rejestratory kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0

  Rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 Czytnik/rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 łączy skaner odcisków palców oraz kompatybilny z normą ISO14443A czytnik/rejestrator kart Mifare w jednym urządzeniu. FS25 ...
  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa
  Kamery przemysłowe
  Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy może w obu sytuacjach. Dlatego należy dobrać nie tylko odpowiednią kamerę, a także obiektyw, obudowę, sposób jej zasilania i transmisji sygnału.
  Dostępne są typowe kamery o standardowej rozdzielczości 480-600 linii, które dobrze spełniają swoją rolę w układach obserwacyjnych. Stosowanie kamer o zwiększonej rozdzielczości - odpowiednio 650 i 700 linii pozwala na lepszy odczyt zarejestrowanych szczegółów. Takie kamery o podwyższonych parametrach, wyposażone w dobrej klasy obiektyw i obudowy z grzałkami wyposażonymi w termostat na pewno nie zawiodą oczekiwań i zapewnią uzyskanie dobrego obrazu w każdych warunkach.
  Istotnym parametrem kamery jest rozmiar przetwornika CCD. W kamerze ma wpływ na kąt widzenia. Stosowanie obiektywu o formacie większym, niż format przetwornika kamery, powoduje zmniejszenie kąta widzenia.Taka kombinacja daje z kolei zwiększoną rozdzielczość oraz jakość obrazu, ponieważ wykorzystywany jest w niej tylko środek obiektywu, gdzie elementy optyczne są oszlifowane z większą precyzją.
  Ze względu na charakter obserwowanego obiektu tzn. dzieci i młodzież należy uwzględnić kamery, które mogą być narażone na przypadkowe lub celowe uszkodzenia.W celu ograniczenia bezpośredniego dostępu do kamery należy stosować montaż w górnych częściach pomieszczeń, stosować dodatkowe obudowy, które uniemożliwią np. zmianę położenia pierścienia ostrości obiektywu. Stabilne uchwyty - które nie będą wrażliwe nawet na uderzenia np. piłką. W przypadku sufitowych kamer kopułowych warto stosować wandaloodporne obudowy z poliwęglanu.
  Stosując monitoring na np. placach zabaw i parkingach placach targowych trzeba uwzględnić, że kamera pracuje w zmiennych warunkach (opady deszczu, mróz) dlatego na zewnątrz polecamy stosować do kamer obudowy zewnętrzne z grzałkami i termostatem. Na system telewizji przemysłowej składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: urządzenia rejestracji obrazu, kamer przemysłowych (obiektywów), zasilaczy, urządzeń do podglądu obrazu.
  Obiektywy
  Sprawą podstawową jest dobranie do każdego konkretnego zastosowania odpowiednich obiektywów. Nieprawidłowy wybór obiektywu może spowodować złe działanie całego systemu.
  Obiektywy z przysłoną automatyczną używane są zazwyczaj na zewnątrz budynków, gdzie panują zmieniające się warunki oświetlenia.
  Obiektywy z przysłoną ręczną są używane zazwyczaj dla zastosowań wewnętrznych, gdzie poziom światła pozostaje stały. Oprócz tego że zdecydujemy się na rodzaj przysłony to musimy stanąć przed wyborem długości ogniskowej obiektywu.
  Długość ogniskowej obiektywu jest związana bezpośrednio z kątem widzenia, który ma być osiągnięty. Małe długości ogniskowych dają szerokie kąty widzenia. Duże długości ogniskowej dają wąskie kąty widzenia.
  Tak więc, aby możliwa była szczegółowa identyfikacja pojazdów i osób z dużych odległości należy montować obiektywy o długich ogniskowych
  Rejestracja obrazu

  Zanim zdecydujemy się na konkretny sposób rejestracji obrazu, należy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od naszego systemu telewizji przemysłowej. Ile kamer chcemy mieć w swoim systemie telewizji przemysłowej? Czy chcemy mieć możliwość zdalnego podglądu monitorowanego obiektu? Jaki ma być stopień automatyzacji? Czy przewidujemy dalszą możliwość rozbudowy systemu CCTV lokalnie, czy też do kilku systemów CCTV rozproszonych w kilku miastach i ich zdalne zarządzanie z jednego miejsca. Oprogramowanie umożliwia podgląd zdalny z dowolnego miejsca za pomocą standardowych przeglądarek internetowych lub dodatkowych programów klienta zdalnego na nowoczesnych urządzeniach mobilnych takich jak tablet, czy smartfon. Rejestratory maja możliwość archiwizacji zarejestrowanego materiału na wewnętrznych dyskach twardych oraz na zewnętrznych nośnikach takich jak pendrive, dysk zewnętrzny, CD/DVD, aczkolwiek najwygodniejszą metodą jest ściągnięcie materiału za pośrednictwem odpowiedniego programu lub przez stronę www na komputer. Rejestratory pozwalają na integrację z systemem alarmowym, dzięki czemu dają Państwu możliwość większej kontroli nad chronionym obiektem. System CCTV poprzez przyporządkowanie zarejestrowanego obrazu video do zaistniałego zdarzenia alarmowego pozwala na zidentyfikowanie przyczyny alarmu. Takie rozwiązanie pozwala na odtworzenie jego przebiegu oraz umożliwia przeglądanie zdarzeń poprzedzających wystąpienie sytuacji zagrożenia.
  Rejestratory sieciowe IP
  Obecnie najnowocześniejsze instalacje CCTV oparte są na sieciach IP. Ich główną zaletą jest łatwość rozbudowy oraz jakość obrazu kamer IP. Materiał z kamery IP podpiętej do sieci można zapisywać w dowolnym miejscu na dowolnym komputerze bez pośrednictwa rejestratora. Jeśli chodzi o jakość obrazu kamer standardem jest już rozdzielczość HD. Istnieje również możliwość połączenia starego systemu monitoringu z nowoczesną technologią IP stosując rejestratory hybrydowe.
  Zdalny podgląd obrazu

  Stosowane obecnie wraz z kartami do cyfrowej rejestracji obrazu oprogramowanie pozwala użytkownikowi na wybór dogodnego dla niego sposobu zdalnego monitoringu. Oprócz klasycznych ustawień dla sieci lokalnych wiele kart pozwala również na bezpośrednie, telefoniczne „wdzwonienie się” do rejestratora, a także na monitoring przez sięć Internet. Zdalny monitoring często stosowany jest w ramach jednego obiektu z zastosowaniem sieci lokalnej (LAN). Konfiguracja serwera rejestrującego jest wówczas stosunkowo prosta, w programie głównym definiuje się jedynie numer IP serwera (przydzielony przez informatyka) i podaje numer portu, przez który będzie się odbywała komunikacja. Serwer zostaje podłączony do systemu informatycznego i powinien być widoczny dla pozostałych urządzeń w przedsiębiorstwie. Komunikacja odbywa się wówczas najczęściej za pomocą protokołu TCP/IP.
  Nieco bardziej skomplikowana jest konfiguracja systemu przeznaczonego do bezpośredniego połączenia telefonicznego. Najczęściej jednak oprogramowanie posiada możliwość ustawienia odpowiednich parametrów, takich jak np. wywołanie zwrotne (serwer po odebraniu połączenia rozłącza się i łączy z numerem, z którego zainicjowano połączenie, tak by nie obciążać użytkownika tego numeru kosztami połączenia).
  Jeżeli serwer jest podłączony do sieci Internet i użytkownik zna jego adres IP, to również przy wykorzystaniu telefonu, po uzyskaniu połączenia z wybranym numerem dostępowym do Internetu, jest w stanie telefonicznie monitorować rejestracje wizyjna z poziomu przeglądarki WWW lub aplikacji klienta sieciowego. Najważniejszym elementem, wymaganym do zdalnego monitoringu przez sieć Internet, jest stały adres IP, który musi posiadać serwer rejestrujący.
  Oferowane na rynku karty pozwalają monitorować zdalnie najczęściej na dwa sposoby: z zastosowaniem specjalnej aplikacji typu Remote Controller, będącej tzw. Klientem Sieciowym oraz przez przeglądarkę WWW korzystającą z technologii Java. Każde z tych rozwiązań posiada swoje zalety i wady, często uzależnione od celu, do którego zdalna transmisja ma być użyta.Monitoring „na żywo” jest to najprostsza forma zdalnego monitoringu, która umożliwia każde oprogramowanie, służące do tego celu. Podkreślić jednak należy, ze na skutek opóźnienia, wynikającego z ograniczonej przepustowości łącza, obraz widoczny na ekranie zdalnego komputera może przedstawiać zdarzenia, które wydarzyły się nieco wcześniej. Dlatego zawsze warto sprawdzić czas wyświetlany na obserwowanym obrazie; jest to czas serwera, a wiec właściwy czas zdarzenia.
  Problem opóźnienia czasowego jest oczywiście najbardziej dostrzegalny podczas połączenia się z serwerem przez linie telefoniczna. Nieco bardziej zaawansowane oprogramowanie pozwala na połączenie się z kilkoma bądź kilkunastoma serwerami w jednej chwili, co umożliwia monitoring wielu oddalonych od siebie obiektów.Zaawansowane oprogramowanie do monitoringu wizyjnego pozwala nie tylko na nadzór bieżących wydarzeń w obiekcie, lecz także na zdalne przeglądanie zarejestrowanego materiału.
  Zasilanie

  Zasilanie kamer przemysłowych to temat, który stanowi on często główną przyczynę wadliwie działającego systemu. Oferowane przez nas kamery zasilane są napięciem stałym 12V, oraz napięciem 230V. Zasilanie 12V jest niewątpliwie najczęstszym zasilaniem wykorzystywanym w systemach telewizji przemysłowej. Przy doborze zasilacza w systemie telewizji przemysłowej bardzo ważne jest aby dobrać zasilacz o odpowiedniej wydajności prądowej.
  Najczęściej stosowane kamery pobierają ok. 150mA a z oświetlaczem podczerwieni ok. 200mA. Do zalet zasilania na 230V niewątpliwie można zaliczyć odległość, na jaką można przesłać to napięcie jak i powszechna dostępność sieci w instalowanych obiektach. Na tym jednak zalety zasilania tym napięciem się kończą. Wadą tego typu zasilania są na pewno względy bezpieczeństwa takiej instalacji.
  Prawidłowy dobór różnego typu złączek, wtyków, okablowania oraz innych elementów dodatkowych jest wbrew pozorom niezwykle istotnym zadaniem dla każdego instalatora systemu CCTV. Źle dobrany przewód lub zasilacz zbyt niskiej mocy może skutecznie unieruchomić nawet najbardziej zaawansowany układ. Najpopularniejsze przewody koncentryczne stosowane w CCTV: przewody jednożyłowe. Stosowane są do transmisji wizji z kamery, w przypadkach, gdy zasilanie poprowadzone jest niezależnie; przewody ze zintegrowanymi z żyłami zasilającymi.
  Monitory

  W systemach telewizji dozorowej monitory stanowią ważny element wizualizacji całego układu. Główną cechą wyróżniającą je od kineskopów używanych w domowych telewizorach, jest przede wszystkim ich specjalna konstrukcja zapewniająca dużo większą żywotność luminoforu.
  Ważnym parametrem podawanym przy monitorach jest rozdzielczość obrazu, ilość wejść i wyjść sygnału wizyjnego, menu ekranowe (głównie przy monitorach kolorowych), a także toru audio. Wyróżniamy monitory czarno-białe oraz kolorowe o różnych wielkościach przekątnej ekranu, np. 9, 12, 15 czy 20 cali. Warto również pamiętać o doborze monitora o odpowiedniej wielkości.
  Jeżeli monitor będzie wykorzystany sporadycznie, jedynie do ewentualnego podglądu materiału zarejestrowanego wystarczy monitor 12"-15". W przypadku, gdy podgląd będzie prowadzony również na bieżąco przez operatora konieczne jest zastosowanie większego np. 20" monitora.
    ...
  Karta produktu »
  Zakład Elektroniczny Alfa Krzysztof Filipkowski ul. Minkiewicza 38, 16-400 woj. podlaskie

  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa

  Kamery przemysłowe Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy ...
  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401
  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401
  Rejestrator cyfrowy 4 kanałowy BCS-XVR0401 HDCVI / HDTVI / AHD / Analog / IP należy do nowoczesnej generacji urządzeń serii XVR firmy BCS. To uniwersalne urządzenie może pracować w jednej z innowacyjnych technologii HD-CVI / HD-TVI / AHD, czyli przesyłu obrazu HD i FullHD w systemach monitoringu analogowego po kablu koncentrycznym na imponującą odległość do blisko 500 metrów. Rejestrator BCS XVR 0401 obsługuje również tradycyjne kamery analogowe (CVBS) oraz kamery cyfrowe IP.

  Rejestratory serii BCS XVR, to urządzenia dające szereg możliwości dotyczących budowy nowych systemów monitoringu oraz podnoszenia jakości obrazu w już istniejących systemach. Mamy możliwość pozostawienia dotychczas pracujących kamer (analog) i rozbudowę systemu o kolejne kamery w technologii CVBS analog / HDCVI / AHD / TVI / IP w oparciu dowolne okablowanie - kabel koncentryczny lub przewody UTP.

  Podstawowe właściwości rejestratora BCS-XVR0401 BCS:
  Wyświetlanie do 4 kanałów plus dodatkowe 2 kamery IP
  Kompresja H.264 zapewnia maksymalną jakość nagrań - podwójny strumień kodowania
  Zapis do:
  - 4 kanałów HDCVI / HDTVI / AHD / Analog z max. prędkością 60 kl/s, rozdzielczość 1080P (1920x1080) / 720P (1280x720)
  - 4 kanałów HDCVI / HDTVI / AHD / Analog z max. prędkością 100 kl/s, rozdzielczość: 1080N (960x1080) / 960H (960x576)
  - plus dodatkowo 2 kanały IP do 5MPx
  Maksymalna ilość kanałów IP: 4+2 dodatkowe do 5MPx
  Maksymalne pasmo przychodzące: 24Mbps
  Automatyczne rozpoznawanie systemu obrazu z możliwością wyboru manualnego
  Funkcjonalność PENTAPLEX
  Jednoczesna praca wyjść wideo: HDMI oraz VGA
  Inteligentne funkcje: przekroczenie linii, strefa, ochrona obiektu, detekcja twarzy
  Obsługa 1 dysku SATA o pojemności do 6 TB
  2 porty USB 2.0
  Wbudowany Web Server, obsługa przez CMS (DSS/Smart PSS) & DMSS, aplikacja mobilna BCS (iOS, android)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1/3, 42-202 woj. śląskie

  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401

  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401 Rejestrator cyfrowy 4 kanałowy BCS-XVR0401 HDCVI / HDTVI / AHD / Analog / IP należy do nowoczesnej generacji urządzeń serii XVR firmy BCS. To uniwersalne urządzenie może pracować w jednej z innowacyjnych techno...
  Rejestrator sieciowy 16 kanałowy Honeywell HEN16102
  Rejestrator sieciowy 16 kanałowy Honeywell HEN16102
  Nowe rejestratory NVR firmy Honeywell 1080p serii Performance są najnowszym, niedrogim, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem przeznaczonym do monitoringu IP. Seria składa się z modeli 4, 8 i 16 kanałowych rejestratorów NVR z maksymalnie 12TB wewnętrznej przestrzeni dyskowej co zapewnia idealne i elastyczne rozwiązanie dla wielu systemów nadzoru wizyjnego.
  Specyfikacja:
  Wejścia kamer IP 16x POE
  Wyjścia monitorowe 1 HDMI, 1 VGA
  Kompresja H.264/MJPEG
  Prędkość nagrywania 400 kl./s przy 1080p
  Wielkość strumienia wideo od 48 do 8192 Kbps
  Tryb nagrywania Ręczny, Harmonogram (Ciągły, Detekcja ruchu, Alarm, Detekcja ruchu+Alarm), Brak nagrywania
  Ilość portów SATA 2 porty SATA, maks. 12 TB; RAID (redundancja)
  Dostępne wersje bez dysku, dysk 2TB, dysk 4TB, dysk 6TB
  ETHERNET 1x RJ-45 port (10/100/1000 Mbps)
  POE 16 portów (IEEE802.3at/af)
  Zasilanie 100 ~ 240 V AC; 50/60 Hz (wbudowany zasilacz)
  Temperatura pracy -10°C do 55°C
  Wilgotność 10% do 90%
  Wymiary 375 x 320 x 53 mm
  Waga 2.5 kg (bez dysku)
   
  ...
  Karta produktu »
  TAP - Systemy Alarmowe Sp. z o.o. ul. Tatrzańska 8, 60-413 woj. wielkopolskie

  Rejestrator sieciowy 16 kanałowy Honeywell HEN16102

  Rejestrator sieciowy 16 kanałowy Honeywell HEN16102 Nowe rejestratory NVR firmy Honeywell 1080p serii Performance są najnowszym, niedrogim, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem przeznaczonym do monitoringu IP. Seria składa się z modeli 4, 8 i 16 k...
  Zaawansowany rejestrator biometryczny iClock360-OPU
  Zaawansowany rejestrator biometryczny iClock360-OPU
  Rejestratory serii iClock to zaawansowane urządzenia wyposażone w duży, wyraźny i kolorowy wyświetlacz.
  Model iClock360 wyróżnia się wysokiej jakości sensorem analizy linii papilarnych, umożliwia rejestrację do 8 typów różnych zdarzeń (8 przycisków funkcyjnych). Nazwy typów zdarzeń wyświetlanie na ekranie użytkownik może sam definiować.
  Obsługa kart zbliżeniowych, komunikacja ETHERNET oraz łatwość instalacji sprawia, że urządzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem.
  Specyfikacja
  Pamięć zdarzeń 100 000
  Pamięć odcisków 8 000
  Czas identyfikacji <=1 s  
  FAR <=0,0001%
  FRR <=0,01%
  Komunikacja TCP/IP, PendriveUSB
  Wyświetlacz kolorowy TFT 3,5''
  Zasilacznie DC 12V
  Zasilacz w zestawie tak
  Pobór prądu do 1,5A
  Temperatura pracy 0° C ... 45° C
  Wilgotność otoczenia 20% ... 80%
  Wymiary 192 x 140 x 41
  Standardowe funkcje - 8 przycisków funkcyjnych - menu i komunikaty w j.polskim - 3 sposoby identyfikacji (odcisk, karta,  kod)
  Dodatkowe opcje Zasilacz buforowy
   
  ...
  Karta produktu »
  PControl ul. Edwarda Dembowskiego6, 02-784 woj. mazowieckie

  Zaawansowany rejestrator biometryczny iClock360-OPU

  Zaawansowany rejestrator biometryczny iClock360-OPU Rejestratory serii iClock to zaawansowane urządzenia wyposażone w duży, wyraźny i kolorowy wyświetlacz. Model iClock360 wyróżnia się wysokiej jakości sensorem analizy linii papilarnych, umo...
  Rejestrator BCS-NVR1602-P BCS
  BCS-NVR1602-P
  Rejestratory sieciowe BCS » 16-kanałowe
  BCS-NVR1602-P: Nagrywa 16 kamer IP @D1(25kl/s) @720P(12kl/s) @1080P(6kl/s). Obsługa VGA, HDMI, USB2.0 i 2 dysków HDD, wbudowany 4-portowy switch PoE.
  Podstawowe cechy BCS-NVR3216-P

  • Wysokowydajny sieciowy rejestrator NVR
  • Obsługuje jednocześnie kompresję H.264 i MPEG4
  • Podgląd na żywo w czasie rzeczywistym do 16 kamer o wysokiej rozdzielczości 1080p
  • Nagrywanie do 16 kanałów @D1(25kl/s) @720P(12kl/s) @1080P(6kl/s)
  • Funkcja Pentaplex: obraz na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizacja i zdalny dostęp
  • Obsługa 2 dysków twardych do 4TB, USB2.0
  • Synchroniczne odtwarzanie wszystkich kanałów, funkcja Smart Search.
  • Inteligentne ustawienia kamery: strefy prywatności, blokada kamery, ustawienie kolorów i nazw kamer
  • Obsługa pozycjonowania 3D z kamerami szybko-obrotowymi z serii BCS
  • Obsługa kamer IP innych producentów: BCS, Arecont Vision, AXIS, BOSCH, Brickcom, Canon, CPplus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, SAMSUNG, SANYO, SONY, Videosec, VIVOTEK oraz zgodnych z ONVIF 2.0
  • Zdalna konfiguracja parametrów kamery (wybrane modele)
  • Wyszukiwanie kamer IP w sieci
  • Posiada wbudowany switch PoE dla 4 kamer(15W/port)
  • Wyzwalanie alarmów: komunikat na ekranie, brzęczyk, reakcja PTZ, e-mail, FTP
  • Pełna obsługa przez sieć: wbudowany web-server, obsługa do 20 użytkowników jednocześnie, DMSS(mobilna aplikacja), CMS
  ...
  Karta produktu »
  PHU Format Maciej Szutkiewicz ul. Bitwy Białostockiej6, 15-103 woj. podlaskie

  Rejestrator BCS-NVR1602-P BCS

  BCS-NVR1602-P Rejestratory sieciowe BCS » 16-kanałowe BCS-NVR1602-P: Nagrywa 16 kamer IP @D1(25kl/s) @720P(12kl/s) @1080P(6kl/s). Obsługa VGA, HDMI, USB2.0 i 2 dysków HDD, wbudowany 4-portowy switch PoE. Podstawowe cechy BCS-NVR3216-P ...
  Rejestrator sieciowy 8 kanałowy Honeywell HEN08102
  Rejestrator sieciowy 8 kanałowy Honeywell HEN08102
  Nowe rejestratory NVR firmy Honeywell 1080p serii Performance są najnowszym, niedrogim, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem przeznaczonym do monitoringu IP. Seria składa się z modeli 4, 8 i 16 kanałowych rejestratorów NVR z maksymalnie 12TB wewnętrznej przestrzeni dyskowej co zapewnia idealne i elastyczne rozwiązanie dla wielu systemów nadzoru wizyjnego.
  Specyfikacja:
  Wejścia kamer IP 8x POE
  Wyjścia monitorowe 1 HDMI, 1 VGA
  Kompresja H.264/MJPEG
  Prędkość nagrywania 200 kl./s przy 1080p
  Wielkość strumienia wideo od 48 do 8192 Kbps
  Tryb nagrywania Ręczny, Harmonogram (Ciągły, Detekcja ruchu, Alarm, Detekcja ruchu+Alarm), Brak nagrywania
  Ilość portów SATA 2 porty SATA, maks. 12 TB; RAID (redundancja)
  Dostępne wersje bez dysku, dysk 1TB, dysk 2TB, dysk 4TB
  ETHERNET 1x RJ-45 port (10/100/1000 Mbps)
  POE 8 portów (IEEE802.3at/af)
  Zasilanie 100 ~ 240 V AC; 50/60 Hz (wbudowany zasilacz)
  Temperatura pracy -10°C do 55°C
  Wilgotność 10% do 90%
  Wymiary 375 x 320 x 53 mm
  Waga 2.5 kg (bez dysku)
   
  ...
  Karta produktu »
  TAP - Systemy Alarmowe Sp. z o.o. ul. Tatrzańska 8, 60-413 woj. wielkopolskie

  Rejestrator sieciowy 8 kanałowy Honeywell HEN08102

  Rejestrator sieciowy 8 kanałowy Honeywell HEN08102 Nowe rejestratory NVR firmy Honeywell 1080p serii Performance są najnowszym, niedrogim, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem przeznaczonym do monitoringu IP. Seria składa się z modeli 4, 8 i 16 ka...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.