google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 13.12.2018
  1 USD
  3.7739
  -0.0195
  1 EUR
  4.2937
  -0.0056
  1 CHF
  3.8036
  -0.0155
  1 GBP
  4.7787
  0.0231
  1 RUB
  0.0569
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o rejestratory ?
  Rejestratory rozmów TRX
  Archiwizacja rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych w służbach ratowniczych, dyspozytorskich i biznesie znacznie zwiększa odpowiedzialność podczas podejmowania decyzji. Możliwość odtworzenia przebiegu rozmowy i wydanych decyzji operacyjnych pozwala na dokładną analizę przebiegu wydarzeń. Rejestratory rozmów, które oferuje Państwu firma TRX są urządzeniami pozwalającymi na ciągły monitoring oraz nagrywanie tego typu rozmów. Urządzenia nasze mają (w zależności od modelu) od 4 do 128 kanałów rejestrujących dane ze źródeł zarówno cyfrowych (telefony cyfrowe, ISDN) jak i analogowych (telefony analogowe, radiotelefony, urządzenia dyspozytorskie). W przypadku zapotrzebowania na większą liczbę kanałów zwielokratniamy urządzenia. Użycie twardego dysku jako nośnika pozwala na zapamiętywanie tysięcy godzin rozmów. Możliwy jest również odsłuch zarejestrowanych danych bez przerywania procesu nagrywania. Ze względu na możliwość pracy naszych urządzeń w sieci komputerowej, użytkownik może nimi sterować (także odsłuchiwać dane) z dowolnego komputera podłączonego do tej samej sieci.
  Cyfrowe rejestratory rozmów KSRC
  Rejestratory cyfrowe KSRC-3xx Rejestratory KSRC-308/316/332 zasadniczo nie różnią się miedzy sobą ani w sposobie działania czy obsługi, ani w swoich możliwościach. Podstawową i (nie licząc kilku szczegółów) jedyną różnicą jest liczba kanałów wejściowych jakimi dysponuje rejestrator. Rejestrator KSRC-308 ma ich 8, KSRC-316 - 16, a KSRC-332 - 32 kanały. Umożliwiają one zbieranie informacji ze źródeł zarówno cyfrowych (telefony cyfrowe, ISDN, linie systemowe central cyfrowych) jak i analogowych (telefony analogowe, radiotelefony, urządzenia dyspozytorskie).

  Do rejestratorów typu KSRC 3xx dodajemy oprogramowanie umożliwiają cearchiwizację danych zarejestrowanych. Archiwizacja odbywa się z poziomu komputera pracującego w systemie Windows 9x/NT/XP. Archiwizacja może przebiegać także z kompresją od 4 do 13 krotnej lub do postaci plików typu "wav".

  Poniżej zamieszczamy przykładowe próbki zarchiwizowanych dźwięków: bez kompresji oraz z kompresją ośmio- i trzynasto- krotną:
  • bez kompresji (bezpośrednio z rejestratora)
  • 8-krotna kompresja
  • 13-krotna kompresja
  Szczegółowy opis działania i możliwości urządzenia, a także opis jego obsługi znajdą Państwo w stworzonej dla Państwa instrukcji do rejestratorów KSRC 3xx. Rejestrator KSRC-332 posiada dodatkową kieszeń na drugi dysk twardy do opcji "mirror". Jego obudowa jest też przystosowana do wmontowania urządzenia w standardowe szafy 19".
  Nowością jest KSRC-5128 umożliwiający nagrywanie rozmów od 2 do 128 kanałach jednocześnie. W podstawowym wyposarzeniu posiada on drugi dysk twardy w opcji "mirror" oraz program AUTOMAT do automatycznej archiwizacji rozmów. Wymiary obudowy 19" 3U (opcjonalnie moduły rozszerzeń). Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla oddziałów Call Center, banków oraz firm telemarketingowych.

  Zestawienie danych technicznych rejestratorów
   

   
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Rejestratory rozmów TRX

  Archiwizacja rozmów telefonicznych i radiotelefonicznych w służbach ratowniczych, dyspozytorskich i biznesie znacznie zwiększa odpowiedzialność podczas podejmowania decyzji. Możliwość odtworzenia przebiegu rozmowy i wydanych decyzji operacyjnych poz...
  Rejestratory Divar XF
  Nowe cyfrowe rejestratory Divar firmy Bosch
  Rodzina Divar firmy Bosch to coś więcej niż tylko rejestratory wizyjne – to elastyczne rozwiązanie, które pozwala przekształcić prostą cyfrową platformę zapisu wizyjnego w kompletny system CCTV. Rejestratory Divar oferują 16 kanałów wysokiej jakości zapisu w czasie rzeczywistym plus możliwość podglądu i sterowania kamerami, obsługi alarmów i kontroli stanu urządzeń. Dostępnych jest wiele różnych modeli – każdy z gamą fantastycznych funkcji.


  Uniwersalne rejestratory cyfrowe
  Divar XF firmy Bosch:
  Rodzina rejestratorów Divar XF to idealny wybór ze względu na wysokie parametry użytkowe i łatwość adaptacji. Dzięki rozdzielczości 4CIF, kompresji w standardzie H.264 oraz zaawansowanym opcjom integracji, Divar XF to znakomite rozwiązanie do systemów średniej i dużej wielkości lub systemów, które będą rozbudowywane w przyszłości.
  Divar MR firmy Bosch:
  Ekonomiczna, a zarazem wyposażona w wyjątkowe funkcje, rodzina rejestratorów Divar MR stanowi kompletne rozwiązanie w przypadku większości mniejszych zastosowań. Łatwość obsługi oraz bogactwo funkcji pozwalają na bezproblemowy zapis oraz zarządzanie obrazami.
  Charakterystyka

  Divar XF – Standard cyfrowego zapisu wizyjnego

  ■ Zapis w czasie rzeczywistym i odtwarzanie w rozdzielczości 4CIF* 
  ■ Zaawansowany standard kodowania wideo H.264
  ■ Integracja z oprogramowaniem Bosch Video Management System oraz programami do zarządzania innych producentów za pomocą narzędzia VideoSDK
  ■ Lokalna archiwizacja na czterech wymiennych, łatwo dostępnych dyskach twardych
  ■ Oprogramowanie Centrum Zarządzania pozwalające na podgląd, odtwarzanie i zdalne konfigurowanie
  Divar MR – Duże korzyści dla małych systemów

  ■ Różnorodne proste w obsłudze funkcje, w tym jednoczesny podgląd na żywo i odtwarzanie zapisanych obrazów, inteligentne wyszukiwanie, powiadomienie o zdarzeniach przez e-mail i ochrona nagranych zdarzeń
  ■ Współpraca z klawiaturą CCTV firmy Bosch oraz kamerami obrotowymi i PTZ firmy Bosch oraz innych producentów, wyjście Bi-phase dla kamer obrotowych
  ■ Bogactwo opcji sterowania i wejść, w tym mysz, klawiatura CCTV, panel przedni i pilot na podczerwień
  ■ Zapis w czasie rzeczywistym i odtwarzanie w rozdzielczości CIF
  ■ Oprogramowanie Centrum Zarządzania pozwalające na podgląd, odtwarzanie i zdalne konfigurowanie
  Korzyści

  Divar jest łatwy w obsłudze i zawiera aplikację Centrum Zarządzania, która umożliwia zdalne zarządzanie systemem. Po dołączeniu urządzeń zewnętrznych Centrum Zarządzania udostępnia elastyczne opcje pozwalające stworzyć skalowany system zarządzania sygnałem wizyjnym.
  Łatwość obsługi
  Jednak Divar to również spokój umysłu. Dzięki bezpiecznej konstrukcji rejestrator zapewnia ochronę nagrań, jednocześnie eliminując konieczność instalacji pakietów oprogramowania i aktualizacji aplikacji antywirusowych. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo, który jednocześnie przyczynia się do zaoszczędzenia czasu i ograniczenia kosztów, jest niezwykła łatwość konfiguracji, obsługi i konserwacji urządzenia.
  Zobacz więcej szczegółów
  W przypadku systemów CCTV czystość obrazów to kluczowy aspekt. Rejestrator Divar doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Obrazy zarejestrowane przez rejestrator Divar pozwalają wychwycić więcej szczegółów, zarówno podczas ich oglądania na żywo, jak i odtwarzania nagrań. Wszystkie modele Divar zapewniają wysokie parametry obrazów, jednocześnie umożliwiając użytkownikowi dostosowanie jakości i wykorzystania pamięci do indywidualnych wymagań. Pozwala to uzyskać potrzebne informacje, a jednocześnie ograniczyć wymaganą przestrzeń dyskową i związane z tym koszty. Divar – prosty wybór!
  Zastosowania


  Prosta decyzja: Rodzina rejestratorów Divar nadaje się idealnie do wielu małych i dużych zastosowań. Wybierz model Divar odpowiedni dla siebie: Firma Bosch oferuje modele 8- i 16-kanałowe zarówno w przypadku rejestratorów Divar XF do większych lub rozwijających się systemów CCTV, jak i rejestratorów Divar MR przeznaczonych do mniejszych zastosowań. Intuicyjne funkcje oraz znaczna przestrzeń dyskowa z pewnością zaspokoją nawet najbardziej surowe wymagania.
  Divar XF to prawdziwy zwycięzca w przypadku:

  ■ centrów handlowych i sklepów. banków i instytucji finansowych;
  ■ monitoringu centrów miast oraz miejsc publicznych;
  ■ monitoringu dużych skupisk ludzi; 
  ■ obsługi kasyn i kompleksów hotelowych.
  Divar MR to rozwiązanie idealne dla:

  ■ sklepów,
  ■ szkół,
  ■ wielorodzinnych budynków mieszkalnych,
  ■ hoteli.
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Rejestratory Divar XF

  Nowe cyfrowe rejestratory Divar firmy BoschRodzina Divar firmy Bosch to coś więcej niż tylko rejestratory wizyjne – to elastyczne rozwiązanie, które pozwala przekształcić prostą cyfrową platformę zapisu wizyjnego w kompletny system CCTV. Rejestra...
  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT + Dysk 500GB + akcesoria
  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT +Dysk + akcesoria     Wysoka rozdzielczość  AHD-M
  Kompletny zestaw z 4 kamerami CMOS 1,3MPx
  Kamera z możliwością montażu wewnątrz lub na zewnątrz
  Widoczność w nocy nawet do 20 metrów
  Obudowa kamery IP66
  Kamera dzień/noc
  Detekcja ruchu
  Funkcja nadpisywania
  Dysk twardy o dużej pojemności
  Oprogramowanie w komplecie
  Instrukcje obsługi i montażu
  Podgląd przez internet na komputerze, komórce, tablecie
  Obsługa P2P(chmura) - funkcja pozwalająca na zdalny dostęp bez przekierowania portów i publicznego adresu IP
  Polska instrukcja obsługi, konfiguracji oraz montażu

   
  Rejestrator 4 kanałowy
  Model: LV-XVR44N
  Wejścia Video: 4 x BNC
  Wyjścia Video: 1 x HDMI, 1 x VGA
  Wejścia/wyjścia audio: tak
  Kompresja wideo: H.264
  Rozdzielczość AHD-NH, AHD-M
  Menu OSD w języku polskim
  Interfejs sieciowy: 1 x Ethernet 10/100 Base-T (RJ-45)
  Dysk 500GB
  2 wejścia USB 2.0
  Podgląd obrazu:
  Urządzenia mobilne z systemami: Android, iOS
  Przeglądarki internetowe: IE
  Nowoczesna obudowa
  Wbudowany web server, obsługa przez CMS lub klienta mobilnego


   
  4x Kamera tubowa HD z  IR do 20m
   
  Model: LV-AL20MT
  Przetwornik CMOS 1.3MPx
  Ilość pikseli 1280 x 960
  Procesor DSP
  Obiektyw 3,6mm
  Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR)
  Zasięg IR do 20m
  Zastosowanie: zewnętrzne i wewnętrzne
  Klasa szczelności IP66
  Doskonale nadaje się do np. biur, hurtowni, sklepów, domów itp.
  Zasilanie 12V DC

   
   
  Dysk twardy 500GB Zasilacz do kamery

  Przewód z zasilaniem 20m Komplet złączy

   
  Zestaw zawiera: Rejestrator LV-XVR44N ( 1szt. )
  Kamera LV-AL20MT ( 4szt. )
  Dysk twardy 500GB ( 1szt. )
  Przewód do kamer z zasilaniem ( 20m )
  Zasilacz do kamery 12V ( 1szt. )
  Rozgałęźnik zasilania ( 1szt. )
  Komplet złączy sygnałowych oraz zasilających
  Polska instrukcja obsługi
  Polska instrukcja montażu
  Faktura VAT lub paragon fiskalny
   
  ...
  Karta produktu »
  IVEL Electronics Sp.z o.o. Sp.k. ul. Iglasta2/4 / , 42-216 woj. śląskie

  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT + Dysk 500GB + akcesoria

  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT +Dysk + akcesoria     Wysoka rozdzielczość  AHD-M Kompletny zestaw z 4 kamerami CMOS 1,3MPx Kamera z możliwością montażu wewnątrz...
  Rejestrator RCP bibi-C24
  Rejestrator RCP bibi-C24 z kolorowym ekranem dotykowym i czytnikiem Unique
  Rejestrator wyróżniony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014
  Rejestrator bibi-C24 jest urządzeniem przeznaczonym do ewidencji czasu pracy przy pomocy identyfikatorów zbliżeniowych RFID typu Unique 125 kHz. Pracuje w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet. Rejestrator potrafi komunikować się z węzłem systemu bibinet zarówno wewnątrz sieci lokalnej jak i poprzez routery i sieć internet. Transmisja jest szyfrowana. Do jednego komputera – węzła systemu bibinet można dołączyć wiele rejestratorów. Wykorzystanie rejestratorów w sieci internet umożliwia połączenie rozproszonych lokalizacji (np. sieci sklepów) w jeden system rejestracji czasu pracy (i kontroli dostępu przy wykorzystaniu innych urządzeń systemu bibinet). Takie właściwości pozwalają na zbudowanie praktycznie nieograniczonego systemu zarządzanego z jednego miejsca.
  Rejestracja zdarzeń
  Czytnik rejestratora odczytuje identyfikatory (karty plastikowe, breloczki itp.) o częstotliwości 125 khz z modulacją amplitudy (Unique, 4102, 4200 itp.).
  Czas w rejestratorze oparty jest o wbudowany zegar czasu rzeczywistego, który jest synchronizowany do serwerów czasu w internecie.
  Wybór rodzaju rejestrowanego zdarzenia (wejście, wyjście, normalne, służbowe, przerwa itp.) dokonywany jest w oparciu o klawisze wyświetlone na ekranie dotykowym. Na ekranie tym standardowo wyświetlany jest czas i trzy klawisze: wejście, wyjście oraz klawisz funkcyjny bibi. Dotknięcie tego klawisza rozwija menu udostępniające więcej opcji urządzenia.
  Instalacja
  Dzięki zasilaniu poprzez kabel Ethernet (Power over Ethernet) instalacja rejestratora jest bardzo prosta. Zasilacz PoE 24V montujemy obok switcha lub gniazda sieci LAN. Jednym kablem UTP doprowadzamy do rejestratora zasilanie i sygnał sici Ethernet. Rejestrator można też zasilać z zasilacza buforowego 12V, przez adapter PoE.
  Konfiguracja
  W czasie instalacji konfigurację urządzenia można wykonać z menu instalatora wyświetlanego na ekranie dotykowym, lub przez przeglądarkę internetową wykorzystując wbudowany serwer www. Po przypisaniu rejestratora do instalacji ustawień można dokonywać również z poziomu oprogramowania systemowego bibi.
  Dane techniczne:
  Wyświetlacz  3,5″
  Rozdzielczość ekranu  320 x 240
  Panel dotykowy  rezystancyjny
  Typ kart  Unique, EM4200, EM4102, 125 KHz
  Odczytywana informacja  identyfikator karty (UID)
  Zasięg odczytu kart  typowo 5 cm
  Pojemność  10 000 kart
  Bufor zdarzeń  65 000 rejestracji
  Protokół transmisyjny  Ethernet TCP/IP, 10/100 Mbps
  Zasilanie  PoE, 12-24V DC, 2W
  Warunki pracy  +5°C…+40°C, IP 40
  Klasa środowiskowa  I
  Wymiary  155 × 150 × 37 mm
  Dostępne kolory  lava, jasnoszary
   
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  Rejestrator RCP bibi-C24

  Rejestrator RCP bibi-C24 z kolorowym ekranem dotykowym i czytnikiem Unique Rejestrator wyróżniony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014 Rejestrator bibi-C24 jest urządzeniem przeznaczonym do ewidencji czasu...
  Rejestrator RCP bibi-C25
  Rejestrator RCP bibi-C25 z kolorowym ekranem dotykowym i czytnikiem Mifare
  Rejestrator wyróżniony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014
  Rejestrator bibi-C25 jest urządzeniem przeznaczonym do ewidencji czasu pracy przy pomocy identyfikatorów zbliżeniowych RFID typu Mifare 13,56 MHz. Pracuje w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet. Rejestrator potrafi komunikować się z węzłem systemu bibinet zarówno wewnątrz sieci lokalnej jak i poprzez routery i sieć internet. Transmisja jest szyfrowana. Do jednego komputera – węzła systemu bibinet można dołączyć wiele rejestratorów. Wykorzystanie rejestratorów w sieci internet umożliwia połączenie rozproszonych lokalizacji (np. sieci sklepów) w jeden system rejestracji czasu pracy (i kontroli dostępu przy wykorzystaniu innych urządzeń systemu bibinet). Takie właściwości pozwalają na zbudowanie praktycznie nieograniczonego systemu zarządzanego z jednego miejsca.
  Rejestracja zdarzeń
  Czytnik rejestratora odczytuje identyfikator UID transponderów zbliżeniowych (kart plastikowych, breloczków itp.)  typu Mifare o częstotliwości 13,56Mhz.
  Czas w rejestratorze oparty jest o wbudowany zegar czasu rzeczywistego, który jest synchronizowany do serwerów czasu w internecie.
  Wybór rodzaju rejestrowanego zdarzenia (wejście, wyjście, normalne, służbowe, przerwa itp.) dokonywany jest w oparciu o klawisze wyświetlone na ekranie dotykowym. Na ekranie tym standardowo wyświetlany jest czas i trzy klawisze: wejście, wyjście oraz klawisz funkcyjny bibi. Dotknięcie tego klawisza rozwija menu udostępniające więcej opcji urządzenia.
  Instalacja
  Dzięki zasilaniu poprzez kabel Ethernet (Power over Ethernet) instalacja rejestratora jest bardzo prosta. Zasilacz PoE 24V montujemy obok switcha lub gniazda sieci LAN. Jednym kablem UTP doprowadzamy do rejestratora zasilanie i sygnał sici Ethernet. Rejestrator można też zasilać z zasilacza buforowego 12V, przez adapter PoE.
  Konfiguracja
  W czasie instalacji konfigurację urządzenia można wykonać z menu instalatora wyświetlanego na ekranie dotykowym, lub przez przeglądarkę internetową wykorzystując wbudowany serwer www. Po przypisaniu rejestratora do instalacji ustawień można dokonywać również z poziomu oprogramowania systemowego bibi.
  Dane techniczne:
  Wyświetlacz 3,5″
  Rozdzielczość ekranu 320 x 240
  Panel dotykowy rezystancyjny
  Typ kart  Philips Mifare®, 13,56 MHz
  Odczytywana informacja  identyfikator karty (UID)
  Zasięg odczytu kart  typowo 5 cm
  Pojemność  10 000 kart
  Bufor zdarzeń  65 000 rejestracji
  Protokół transmisyjny  Ethernet TCP/IP, 10/100 Mbps
  Zasilanie  PoE, 12-24V DC, 2W
  Warunki pracy  +5°C…+40°C, IP 40
  Klasa środowiskowa  I
  Wymiary  155 × 150 × 37 mm
  Dostępne kolory  lava, jasnoszary
   
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  Rejestrator RCP bibi-C25

  Rejestrator RCP bibi-C25 z kolorowym ekranem dotykowym i czytnikiem Mifare Rejestrator wyróżniony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2014 Rejestrator bibi-C25 jest urządzeniem przeznaczonym do ewidencji czasu...
  Rejestratory rozmów SIM
  Rejestratory rozmów SIM - MODELE:

  VOICELOGGER - jednokanałowy mini rejestrator rozmów dla linii analogowej lub systemowej
  MODREC - jednokanałowy specjalistyczny rejestrator dla linii analogowej do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich"
  microCOMPREC - wielookanałowy specjalistyczny mini rejestrator dla linii analogowych i cyfrowych do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich"
  SIMLOGGER - wielokanałowy rejestrator w formie „czarnej skrzynki" z 4- wersowym wyświetlaczem LCD wmontowanym w obudowę urządzenia
  COMPREC-ST - wielokanałowy rejestrator, zbudowany na bazie zestawu komputerowego
  COMPREC-VOIP - wielokanałowy rejestrator do nagrywania korespondencji telefonicznej prowadzonej w technologii VoIP
  COMPREC-CC - wielokanałowy rejestrator przeznaczony do wspomagania działań realizowanych w zakresie Call Center
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Rejestratory rozmów SIM

  Rejestratory rozmów SIM - MODELE: • VOICELOGGER - jednokanałowy mini rejestrator rozmów dla linii analogowej lub systemowej • MODREC - jednokanałowy specjalistyczny rejestrator dla linii analogowej do zadań z zakresu "zleceń prokuratorskich" ...
  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401
  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401
  Rejestrator cyfrowy 4 kanałowy BCS-XVR0401 HDCVI / HDTVI / AHD / Analog / IP należy do nowoczesnej generacji urządzeń serii XVR firmy BCS. To uniwersalne urządzenie może pracować w jednej z innowacyjnych technologii HD-CVI / HD-TVI / AHD, czyli przesyłu obrazu HD i FullHD w systemach monitoringu analogowego po kablu koncentrycznym na imponującą odległość do blisko 500 metrów. Rejestrator BCS XVR 0401 obsługuje również tradycyjne kamery analogowe (CVBS) oraz kamery cyfrowe IP.

  Rejestratory serii BCS XVR, to urządzenia dające szereg możliwości dotyczących budowy nowych systemów monitoringu oraz podnoszenia jakości obrazu w już istniejących systemach. Mamy możliwość pozostawienia dotychczas pracujących kamer (analog) i rozbudowę systemu o kolejne kamery w technologii CVBS analog / HDCVI / AHD / TVI / IP w oparciu dowolne okablowanie - kabel koncentryczny lub przewody UTP.

  Podstawowe właściwości rejestratora BCS-XVR0401 BCS:
  Wyświetlanie do 4 kanałów plus dodatkowe 2 kamery IP
  Kompresja H.264 zapewnia maksymalną jakość nagrań - podwójny strumień kodowania
  Zapis do:
  - 4 kanałów HDCVI / HDTVI / AHD / Analog z max. prędkością 60 kl/s, rozdzielczość 1080P (1920x1080) / 720P (1280x720)
  - 4 kanałów HDCVI / HDTVI / AHD / Analog z max. prędkością 100 kl/s, rozdzielczość: 1080N (960x1080) / 960H (960x576)
  - plus dodatkowo 2 kanały IP do 5MPx
  Maksymalna ilość kanałów IP: 4+2 dodatkowe do 5MPx
  Maksymalne pasmo przychodzące: 24Mbps
  Automatyczne rozpoznawanie systemu obrazu z możliwością wyboru manualnego
  Funkcjonalność PENTAPLEX
  Jednoczesna praca wyjść wideo: HDMI oraz VGA
  Inteligentne funkcje: przekroczenie linii, strefa, ochrona obiektu, detekcja twarzy
  Obsługa 1 dysku SATA o pojemności do 6 TB
  2 porty USB 2.0
  Wbudowany Web Server, obsługa przez CMS (DSS/Smart PSS) & DMSS, aplikacja mobilna BCS (iOS, android)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1/3, 42-202 woj. śląskie

  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401

  Rejestrator 4 kanałowy BCS-XVR0401 Rejestrator cyfrowy 4 kanałowy BCS-XVR0401 HDCVI / HDTVI / AHD / Analog / IP należy do nowoczesnej generacji urządzeń serii XVR firmy BCS. To uniwersalne urządzenie może pracować w jednej z innowacyjnych techno...
  Rejestrator sieciowy IP DS-7608NI-K2
  DS-7608NI-K2 HIKVISION Rejestrator sieciowy IP, 8 KANAŁÓW
  DS-7608NI-K2 HIKVISION to rejestrator sieciowy, który współpracuje z 8 kamerami IP. Urządzenie zapisuje obraz w wysokiej rozdzielczości 4K - 8 MPx. Pasmo wejściowe tzw. bitrate dla tego modelu wynosi 80 Mbps. Do rejestratora można zmontować dwa dyski HDD (SATA) o pojemności do 6 TB każdy. Urządzenie zostało wyposażone w dwa wyjścia wideo: VGA (rozdzielczość 1920 x 1080 px) oraz HDMI (rozdzielczość 4K - 3840 x 2160 px). Posiada funkcje bezpłatnego serwera DDNS, który pozwala na połączenie z rejestratorem z zewnątrz, mimo dynamicznego adresu IP. Zastosowano w nim również funkcje wspomagające inteligentne wyszukiwanie nagrań.
  Rejestrator IP DS-7608NI-K2 posiada wszystkie podstawowe interfejsy zewnętrzne, m.in. port RJ-45 (10/100/1000 Mbps), a także dwa porty USB (1x USB 2.0 z przodu obudowy, 1x USB 3.0 z tyłu).
  Specyfikacja techniczna
  Rejestrator sieciowy IP 8 kanałowy
  Pasmo (bitrate): 80 Mbps / 160 Mbps
  Obsługiwana rozdzielczość kamer: do 8 Mpx
  Obsługa dysków twardych: do 2x SATA do 6 TB każdy
  Wyjścia video: 1x VGA (1080p), 1x HDMI (4K)
  Interfejsy: 1x RJ-45 (10M/100M/1000M), audio, alarm, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1/3, 42-202 woj. śląskie

  Rejestrator sieciowy IP DS-7608NI-K2

  DS-7608NI-K2 HIKVISION Rejestrator sieciowy IP, 8 KANAŁÓW DS-7608NI-K2 HIKVISION to rejestrator sieciowy, który współpracuje z 8 kamerami IP. Urządzenie zapisuje obraz w wysokiej rozdzielczości 4K - 8 MPx. Pasmo wejściowe tzw. bitrate dla tego m...
  Rejestrator IP INVR-16KL
  Rejestrator IP 16 kanałów H.265/H.265+ INVR-16KL
  Rejestrator INVR-16KL umożliwia nagrywanie 16 kamer IP o rozdzielczości do 8 Mpx. Rejestrator posiada bardzo rozbudowane menu oraz funkcje sieciowe.
  Rejestrator obsługuje kodeki H.265+/H.265/H.254+/H.264 oraz funkcję ANR (Automatic Network Replenishment) pozwalającą w razie awarii łącza sieciowego na zapis na karcie SD i, po odzyskaniu połączeniu transferowane do urządzenia rejestrującego.
  Podstawowe cechy:
  obsługa chmury
  16 kanałów do 8 Mpx
  obsługa kodek H.265+/H.265/H.264+/H.264
  kodek H.265+ pozwala na nawet dwukrotne zwiększenie czasu nagrania przy tej samej ilości danych (wymagane są kamery z takim kodekiem)
  wiele obsługiwanych rozdzielczości: 8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF
  maksymalny strumień przychodzący 160Mb/s, wychodzący 160Mb/s
  nagrywanie z harmonogramu, po detekcji  ruchu i po alarmach
  sterowanie za pomocą myszy, przeglądarkę albo poprzez klienta sieciowego
  możliwość montażu 2 dysków SATA do 6TB
  niezależne wyjścia VGA (maks. 1920x1080px) oraz HDMI (maks. 3840x2160px)
  możliwość podglądu na żywo na jednym monitorze oraz odtwarzania nagrań na drugim
  obsługa serwera DDNS
  2 porty USB: 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0
  pełna integracja z kamerami MAZi włącznie ze zmianą parametrów kamery z poziomu rejestratora
  rejestrator współpracuje ze wszystkimi kamerami MAZi, w tym obsługuje prawidłowo detekcję ruchu
  rejestrator współpracuje z kamerami MAZi wyposażonymi w funkcje VCA
  możliwe jest przeszukiwanie nagrań w trybie Smart
  obsługa funkcji ANR (Automatic Network Replenishment)
  W dziale Do pobrania - Rozwiązania MAZi można znaleźć najnowsze wersje instrukcji, firmware'ów oraz programów ułatwiających pracę z urządzeniami MAZi.
  ...
  Karta produktu »
  GDE Polska Włosań, ul. Świątnicka 88, 32-031 woj. małopolskie

  Rejestrator IP INVR-16KL

  Rejestrator IP 16 kanałów H.265/H.265+ INVR-16KL Rejestrator INVR-16KL umożliwia nagrywanie 16 kamer IP o rozdzielczości do 8 Mpx. Rejestrator posiada bardzo rozbudowane menu oraz funkcje sieciowe. Rejestrator obsługuje kodeki H.265+/H.265/H...
  Rejestrator czasu pracy SD-1864
  Rejestrator czasu pracy SD-1864
  Rejestrator SD-1864 jest urządzeniem mikroprocesorowym z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych MIFARE. Opcjonalnie rejestrator może współpracować z innymi czytnikami zgodnymi ze standardem ABATrackII lub Wiegand min. HID R10, Elatec TWN3, ZKTeco KR-300, Promag GP-20 oraz wiele innych.
  SD-1864 wyposażony w klawiaturę i wyświetlacz został zaprojektowany do stosowania przede wszystkim w systemach rejestracji czasu pracy, jednak może również być wykorzystany jako sterownik w systemach kontroli dostępu.
  SD-1864 rejestruje oraz przechowuje w pamięci wewnętrznej wszystkie zdarzenia dotyczące wejść i wyjść (numer karty, datę, godzinę oraz tryb rejestracji). Dodatkowo, w pamięci rejestratora zapisywane sa wszystkie uprawnienia kart.
  SD-1864 może sterować urządzeniami wykonawczymi (elektrozamek, kołowrót itp.) oraz współpracować z dodatkowym, zewnętrznym czytnikiem.
  Komunikacja z komputerem realizowana jest za pośrednictwem Ethernet (TCP). Rejestrator wyposażony został w wyświetlacz LCD informujący o aktualnej dacie, czasie i trybie rejestracji.
  Funkcjonalności SD-1864:
  wyświetlanie daty, czasu oraz dni tygodnia
  wyświetlanie trybów przejścia (wejście, wyjście, wejście służbowe, wyjście służbowe)
  uprawnienia dla kart: siatka czasowa, aktywność karty, termin ważności, limit przejść (N-razy)
  harmonogram automatycznego trwałego odblokowania PKD
  rozbudowana siatka czasowa uprawnien (4 zakresy dziennie, 28 zakresów na tydzień)
  rozdzielność uprawnień ze względu na stronę PKD
  protokół oparty o Ethernet (TCP)
  wykrywanie sabotażu czytnika zewnętrznego
  Możliwość przechowywania uprawnień w pamięci wewnętrznej:
  50 000 rekordów pełnych
  rozbudowana struktura uprawnień (mozliwość ustawienia siatki czasowej, termin ważności karty)
  100 000 rekordów podstawowych - identyfikator, wejście tak/nie
  do 1000 000 zdarzeń w pamięci Flash
  Interfejsy:
  1 x Ethernet – przeznaczony do personalizacji instalacji za pomocą strony www oraz komunikacji z oprogramowaniem zarządzającym za pomocą szyfrowanego połączenia TCP/IP
  1 x RS-232 – do urządzeń peryferyjnych
  1x ABA TrackII/ Wiegand 26(H10301)/58(Unicard) lub inne na zamówienie

  Dane techniczne:
  Napięcie zasilania: 12-14V DC
  Maksymalny pobór prądu: 300 mA (bez dodatkowego czytnika)
  Pamięć wewnętrzna RAM: 1MB
  Obsługa kart zbliżeniowych: MIFARE (ISO/IEC 14443A) opcjonalnie inne
  zgodne ze standardem ABATrackII lub Wiegand
  Zasięg odczytu: do 10cm w zalezn. od typu transpondera
  Częstotliwość pracy: 13,56 MHz
  Max. ilość obsługiwanych kart: 50 000 szt
  Ilość zdarzeń w pamieci RAM: max. 1 000 000 zdarzeń
  Obudowa: ABS
  Pomiar czasu: zegar czasu rzeczywistego (RTC) w syst. 24h
  Podtrzymanie RAM’u i zegara: akumulator NiMH 2,4V / 80 mAh
  Sygnalizacja: dioda LED dwukolorowa
  sygnalizator akustyczny
  Klawiatura: dotykowa, pojemnosciowa-cztery przyciski funkcyjne:
  wejscie, wyjscie, wejscie słuzbowe, wyjscie słuzbowe
  Wyświetlacz: LCD graficzny monochromatyczny biało-niebieski
  128 x 64 punkty 2,7’’ z podswietlaniem
  Wejścia: 1 x przycisk otwarcia drzwi
  1 x kontaktron
  1 x sabotaz czytnika
  1 x sabotaz rejestratora-opcjonalne
  1 x alarm PPOZ (optoizolowane)
  2 x wej/wyj uniwersalne cyfrowe (opcja na zamówienie)
  Wyjścia: 1 x wyjscie rygiel (przekaznik NO/NC 30V/1A)
  1 x wyjscie alarmowe (przekaznik NO/NC 30V/1A)
  1 x wyjscie +12V/max 1A (opcjonalne)
  Kolory obudowy: czarny
  Waga: około 1,1kg
  Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 176 x 138 x 41 mm
  Temperatura pracy: od -10oC do +55oC
  Temperatura przechowywania: od -20oC do +70oC
  Wilgotność względna otoczenia: poniżej 80% (bez kondensacji)
   
  ...
  Karta produktu »
  UNICARD S.A. ul. Łagiewnicka 54, 30-417 woj. małopolskie

  Rejestrator czasu pracy SD-1864

  Rejestrator czasu pracy SD-1864 Rejestrator SD-1864 jest urządzeniem mikroprocesorowym z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych MIFARE. Opcjonalnie rejestrator może współpracować z innymi czytnikami zgodnymi ze standardem ABATrackII lub Wiegan...
  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0604VH
  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0604VH
  Seria rejestratorów sieciowych NVR bazująca na ostatnich osiągnięciach technologicznych. i7-N0604VH jest zbudowany na dedykowanej platformie sprzętowej (ang. embedded), pracuje z zastosowaniem nowoczesnych technik kodowania oraz dekodowania H.264. i7-N0604VH charakteryzuje się połączeniem niezawodności, wysokiej wydajności, funkcjonalności oraz intuicyjnej obsługi.    
  Rejestrator umożliwia pełną obsługę systemu megapikselowych kamer na podłączonym monitorze, bez potrzeby użycia komputera. Alternatywnie na oprogramowaniu klienckim lub przez przeglądarkę użytkownik uzyskuje funkcje podglądu, odtwarzania, archiwizacji nagrań oraz dostęp do ustawień.
  20Mb dla połączeń przychodzących IPC
  60Mb dla połączeń wychodzących do klientów sieciowych
  Obudowa mini na 1 dysk.
  Wyście wideo wysokiej rozdzielczości: HDMI 1920x1080 i VGA 1920x1080 - aktywny jeden z monitorów. W pełni definiowalny rozkład kamer na monitorach. Wyświetlanie pełnoekranowe lub w podziałach do 4 kamer na monitor.
  Nowoczesny interfejs graficzny, estetyczne ikony; uproszczony dostęp do popularnych funkcji użytkownika np. odtwarzania.
  Interfejs LAN 10/100/1000Mbps
  Połączenie do kamer IP, kamer PTZ IP.
  Wsparcie dla kamer ONVIF, PSIA, możliwość zdefiniowania ścieżki RTSP do strumienia danych
  Obsługa dwóch strumieni danych z urządzeń IP, o różnych parametrach kodowania, np.: do zapisu oraz podglądu w sieci lokalnej (wysoka rozdzielczość, jakość i liczba klatek → duży strumień), a drugi do transmisji sieciowej przez Internet (niższa rozdzielczość, jakość liczba klatek → mały strumień).
  Obsługa kamer wysokiej rozdzielczości: 720P / XVGA/ 1080P / UXGA / 2048*1536(3Mpix) / 2560×1290 (5Mpix).
  Obsługa podglądu, zapisu i odtwarzania w wysokiej rozdzielczości.
  Powiększenie cyfrowe w podglądzie i odtwarzaniu.
  Odtwarzanie – różne tryby: szybki dostęp do ostatnich minut nagrania pozostawiając tryb na żywo dla pozostałych kanałów. Szybkie przejście bezpośrednio z podglądu do odtwarzania wybranego kanału. Zaawansowane wyszukiwanie według czasu, zdarzeń, tagów itd. z graficzną prezentacją zakresu nagrań.
  Odtwarzanie - funkcje: jedno i wielokamerowe, w przód, wstecz, zwolnione, przyspieszone. Szybki backup nagrań na USB, eSATA z poziomu odtwarzania.
  Wyświetlanie – możliwość uzyskania kanałów ukrytych, tzn. rejestrowanych ale niewidocznych dla operatora, definiowanie kolejności wyświetlania kamer  w podglądzie.
  Wsparcie dla myszy w sterowaniu PTZ, w tym tryb 3D - zaznaczając fragment obrazu kamera PTZ wykonuje zbliżenie optyczne fragmentu.
  Tryb nagrywania ciągły bądź aktywowany zdarzeniem, określony harmonogramem, oddzielnie definiowalny dla każdego kanału.
  Parametry: rozdzielczość, ilość klatek, przepływność bitowa oraz jakość obrazu oddzielnie definiowalne dla każdej kamery
  Definiowanie oddzielnych parametrów dla zapisu ciągłego oraz dla zapisu alarmowego.
  Konto administratora z pełnym dostępem. Możliwość tworzenia kont użytkowników o oddzielnie definiowalnych uprawnieniach dla pracy lokalnej oraz do dostępu zdalnego. Definiowanie uprawnień na poziomie kanału
  Obsługa S.M.A.R.T., standby i pre-alokacji dla HDD, obsługa dysków SATA o pojemności do 4TB każdy. Możliwość łączenia dysków w grupy, przydziału dysków dla poszczególnych kamer, ustalenia limitów pojemności dla zapisu danego kanału.
  Szeroki zakres diagnostyki z poziomu menu, informacje o zajętości sieci dla połączeń przychodzących oraz wychodzących.
  Własny serwer DDNS umożliwia ułatwia konfigurację połączenia zdalnego w lokalizacjach o zmiennym IP (np. przez Neostradę, Dialnet itp.)
  Możliwość pełnej obsługi rejestratorów przez sieć TCP/IP, w pakiecie zaawansowane oprogramowanie typu CMS: i7-VMS PL bez limitu stanowisk.
  Oprogramowanie na urządzenia mobilne i7-MVS PL
  Pilot zdalnego sterowania w komplecie.
  ...
  Karta produktu »
  Ramar S.C. Urszula Drogosz Niemojewska ul. Modlińska237, 03-120 woj. mazowieckie

  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0604VH

  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0604VH Seria rejestratorów sieciowych NVR bazująca na ostatnich osiągnięciach technologicznych. i7-N0604VH jest zbudowany na dedykowanej platformie sprzętowej (ang. embedded), pracuje z zastosowaniem nowoczesnych tec...
  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0608VH
  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0608VH
  Seria rejestratorów sieciowych NVR bazująca na ostatnich osiągnięciach technologicznych. i7-N0608VH jest zbudowany na dedykowanej platformie sprzętowej (ang. embedded), pracuje z zastosowaniem nowoczesnych technik kodowania oraz dekodowania H.264. i7-N0608VH charakteryzuje się połączeniem niezawodności, wysokiej wydajności, funkcjonalności oraz intuicyjnej obsługi.    
  Rejestrator umożliwia pełną obsługę systemu megapikselowych kamer na podłączonym monitorze, bez potrzeby użycia komputera. Alternatywnie na oprogramowaniu klienckim lub przez przeglądarkę użytkownik uzyskuje funkcje podglądu, odtwarzania, archiwizacji nagrań oraz dostęp do ustawień.
  40Mb dla połączeń przychodzących IPC
  40Mb dla połączeń wychodzących do klientów sieciowych
  Obudowa typu Rack 1U, miejsce na 2 dyski.
  Wyście wideo wysokiej rozdzielczości: HDMI 1920x1080 i VGA 1920x1080 - aktywny jeden z monitorów. W pełni definiowalny rozkład kamer na monitorach. Wyświetlanie w podziałach do 8 kamer na monitor.
  Nowoczesny interfejs graficzny, estetyczne ikony; uproszczony dostęp do popularnych funkcji użytkownika np. odtwarzania.
  Interfejs LAN 10/100/1000Mbps
  Połączenie do kamer IP, kamer PTZ IP.
  Wsparcie dla kamer ONVIF, PSIA, możliwość zdefiniowania ścieżki RTSP do strumienia danych
  Obsługa dwóch strumieni danych z urządzeń IP, o różnych parametrach kodowania, np.: do zapisu oraz podglądu w sieci lokalnej (wysoka rozdzielczość, jakość i liczba klatek → duży strumień), a drugi do transmisji sieciowej przez Internet (niższa rozdzielczość, jakość liczba klatek → mały strumień).
  Obsługa kamer wysokiej rozdzielczości: 720P / XVGA/ 1080P / UXGA / 2048*1536(3Mpix) / 2560×1290 (5Mpix).
  Obsługa podglądu, zapisu i odtwarzania w wysokiej rozdzielczości.
  Inteligentne wyszukiwanie nagrań (tzw. postdetekcja) w trybach odtwarzania lokalnym oraz zdalnym przez program i7-VMS. (od wersji firmware 2.3.7)
  Powiększenie cyfrowe w podglądzie i odtwarzaniu.
  Odtwarzanie – różne tryby: szybki dostęp do ostatnich minut nagrania pozostawiając tryb na żywo dla pozostałych kanałów. Szybkie przejście bezpośrednio z podglądu do odtwarzania wybranego kanału. Zaawansowane wyszukiwanie według czasu, zdarzeń, tagów itd. z graficzną prezentacją zakresu nagrań.
  Odtwarzanie - funkcje: jedno i wielokamerowe, w przód, wstecz, zwolnione, przyspieszone. Szybki backup nagrań na USB, eSATA z poziomu odtwarzania.
  Wyświetlanie – możliwość uzyskania kanałów ukrytych, tzn. rejestrowanych ale niewidocznych dla operatora, definiowanie kolejności wyświetlania kamer  w podglądzie.
  Wsparcie dla myszy w sterowaniu PTZ, w tym tryb 3D - zaznaczając fragment obrazu kamera PTZ wykonuje zbliżenie optyczne fragmentu.
  Tryb nagrywania ciągły bądź aktywowany zdarzeniem, określony harmonogramem, oddzielnie definiowalny dla każdego kanału.
  Parametry: rozdzielczość, ilość klatek, przepływność bitowa oraz jakość obrazu oddzielnie definiowalne dla każdej kamery
  Definiowanie oddzielnych parametrów dla zapisu ciągłego oraz dla zapisu alarmowego.
  Konto administratora z pełnym dostępem. Możliwość tworzenia kont użytkowników o oddzielnie definiowalnych uprawnieniach dla pracy lokalnej oraz do dostępu zdalnego. Definiowanie uprawnień na poziomie kanału
  Obsługa S.M.A.R.T., standby i pre-alokacji dla HDD, obsługa dysków SATA o pojemności do 4TB każdy. Możliwość łączenia dysków w grupy, przydziału dysków dla poszczególnych kamer, ustalenia limitów pojemności dla zapisu danego kanału.
  Szeroki zakres diagnostyki z poziomu menu, informacje o zajętości sieci dla połączeń przychodzących oraz wychodzących.
  Własny serwer DDNS umożliwia ułatwia konfigurację połączenia zdalnego w lokalizacjach o zmiennym IP (np. przez Neostradę, Dialnet itp.)
  Możliwość pełnej obsługi rejestratorów przez sieć TCP/IP, w pakiecie zaawansowane oprogramowanie typu CMS: i7-VMS PL bez limitu stanowisk.
  Oprogramowanie na urządzenia mobilne i7-MVS PL
  Pilot zdalnego sterowania w komplecie.
  ...
  Karta produktu »
  Ramar S.C. Urszula Drogosz Niemojewska ul. Modlińska237, 03-120 woj. mazowieckie

  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0608VH

  Rejestrator sieciowy NVR i7-N0608VH Seria rejestratorów sieciowych NVR bazująca na ostatnich osiągnięciach technologicznych. i7-N0608VH jest zbudowany na dedykowanej platformie sprzętowej (ang. embedded), pracuje z zastosowaniem nowoczesnych tec...
  Rejestrator DS-9516NI-S HIKVISION
  DS-9516NI-S (HIKVISION)
  Charakterystyka - DS-9516NI-S
  Rejestrator sieciowy DS-9516NI-S jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do pracy w systemach IPCCTV, stanowiąc kluczowy element systemu monitoringu. Urządzenie umożliwia rejestrację obrazu, dźwięku i innych informacji z nadzorowanego obiektu. DS-9516NI-S obsługuje 16 kamera IP z prędkością 25 kl./s dla każdej kamery oraz przewiduje wsparcie strumieni wizyjnych H.264 i MPEG-4. Pozwala tym samym na uzyskanie wysokiej jakości obrazu przy niewielkiej zajętości danych oraz niewielkie obciążenie sieci (mały strumień danych) podczas transmisji obrazu. Zdolność do pracy dwustrumieniowej oznacza współdziałanie z dwoma niezależnymi strumieniami obrazu dla każdej kamery na potrzeby rejestracji (wysoka jakość) oraz transmisji sieciowej (wysoka kompresja). Obraz w rozdzielczościach do 5 Mpx zapewnia niezwykle wysoką jakość wizualizacji. Obsługa dysków o sumarycznej pojemności do 16 TB oferuje wyjątkowo długie okresy rejestracji. Bezpieczeństwo nagrań gwarantuje opcja rejestracji w trybie redundantnym oraz funkcja monitorowania stanu dysku.
  Rejestrator dostarcza rozwiązanie służące do realizacji sprawnego systemu dozoru, a także umożliwia integrację z instalacjami alarmowymi. DS-9516NI-S to urządzenia autonomiczne (Stand-alone) działające w oparciu o dedykowany system tzw. wbudowanego Linuksa (Embedded Linux), co gwarantuje wysoką stabilność, bezpieczeństwo i niezawodność pracy. Rejestrator udostępnia obraz na żywo oraz nagrania poprzez sieć IP. Dzięki wielozadaniowości urządzenie może wykonywać wiele operacji jednocześnie i obsługiwać kilku użytkowników w tym samym czasie. Praca z rejestratorem jest realizowana z poziomu oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej. Dodatkowo aplikacje na telefon komórkowy i PDA oferują dostęp mobilny. Oprogramowanie sieciowe umożliwia zdalne zarządzanie instalacją złożoną z wielu rejestratorów.
  ...
  Karta produktu »
  PHU Format Maciej Szutkiewicz ul. Bitwy Białostockiej6, 15-103 woj. podlaskie

  Rejestrator DS-9516NI-S HIKVISION

  DS-9516NI-S (HIKVISION) Charakterystyka - DS-9516NI-S Rejestrator sieciowy DS-9516NI-S jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do pracy w systemach IPCCTV, stanowiąc kluczowy element systemu monitoringu. Urządzenie umożliwia rejestracj...
  Rejestratory kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0
  Rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0
  Czytnik/rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 łączy skaner odcisków palców oraz kompatybilny z normą ISO14443A czytnik/rejestrator kart Mifare w jednym urządzeniu.
  FS25 to samodzielne urządzenie sprawdzające zgodność odcisków. Kontrolowane przez komputer PC poprzez złącze USB, urządzenie pobiera obraz odcisku palca, wybiera z niego szczegóły (charakterystyka odcisku) a następnie zapisuje je w pamięci wewnętrznej. Zapisany odcisk można wykorzystywać do celów porównania ze świeżo pobranym odciskiem, a wynik dopasowania jest wysyłany do komputera celem uwierzytelnienia. Wewnętrzna pamięć urządzenia może przechowywać do 100 odcisków palców.
  FS25 może obsługiwać kartę Milfare kompatybilną z normą ISO14443A i obsługuje ono wszystkie niezbędne funkcje karty, takie jak formatowanie, wydawanie, odczyt, kopiowanie, usuwanie zawartości karty, itd. Może być ono zatem stosowane jako samodzielny czytnik/rejestrator USB kart Mifare. FS25 obsługuje zarówno karty Milfare 1kB jak i 4kB.
  Dzięki połączeniu “dopasowywania odcisków w urządzeniu” oraz czytnikowi/rejestratorowi kart Mifare, model FS25 jest idealny do rzeczywistych zastosowań uwierzytelniania dwuczynnikowego, cecha osobista (palec) jest dopasowywana do posiadanego przedmiotu (karta Mifare). Jest to możliwe, ponieważ dane odcisku można zapisać w karcie Milfare w momencie uwierzytelniania:
  Użytkownik przedstawia kartę Mifare a FS25 odczytuje zapisane na niej dane dotyczące odcisku palca.
  Następnie użytkownik kładzie palec na urządzeniu, które skanuje jego odcisk.
  FS25 dopisuje zeskanowany odcisk palca do danych odcisku z karty Milfare.
  Wynik dopasowania jest wysyłany do komputera celem uwierzytelnienia
  Firma Futronic zapewnia klientom pełną bibliotekę SDK umożliwiającą tworzenie zastosowań uwierzytelniania dwuczynnikowego.
  Wykorzystanie rozpoznawania odcisków palców w logicznej i fizycznej kontroli dostępu było kwestią kontrowersyjną. Przyczyną kontrowersji jest konieczność przechowywania danych odcisków palców w systemie do celów uwierzytelniania. W niektórych przypadkach może ono naruszać prywatność użytkowników. FS25 jest odpowiedzią na ten problem, ponieważ może ono identyfikować osoby przy użyciu indywidualnych odcisków palców bez zapisywania danych odcisku w systemie.
  FS25 można również stosować razem z Serwerem uwierzytelniania odcisków palców (FAS) będącym oprogramowaniem-własnością firmy Futronic pracującym w systemie Windows 2000/XP/Vista dla użytkowników i kierownictwa bazy danych odcisków, jak również umożliwia kontrolę dostępu i obecności. FAS steruje urządzeniami kontroli dostępu i obecności firmy Futronic FS20, FS21M i FS22. Administrator systemu może użyć urządzenia FS25 do wydania karty Mifare przy pomocy której można uzyskać dostęp do urządzeń FS21M i FS22. Tak więc, FS25, razem z urządzeniami FAS i FS22/FS21M może utworzyć kompletny system kontroli dostępu przy użyciu odcisków palców z poziomu WWW, obsługującym karty Mifare.
  ...
  Karta produktu »
  AutoID Polska S.A. ul. Wł. Żeleńskiego103, 31-353 woj. małopolskie

  Rejestratory kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0

  Rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 Czytnik/rejestrator kart odcisków palców Futronic FS25 USB 2.0 łączy skaner odcisków palców oraz kompatybilny z normą ISO14443A czytnik/rejestrator kart Mifare w jednym urządzeniu. FS25 ...
  Rejestrator IP IMVR-04QPOE
  Rejestrator IP 4 kanały H.265/H.265+, 4XPOE IMVR-04QPOE
  Rejestrator IMVR-04QPOE umożliwia nagrywanie 4 kamer IP o rozdzielczości do 4 Mpx. Rejestrator posiada bardzo rozbudowane menu, funkcje sieciowe oraz wbudowany 4-portowy switch z PoE.
  Podstawowe cechy:
  obsługa chmury
  4 kanały do 4 Mpx
  obsługa kodeka H.265+/H.265/H.264+/H.264
  kodek H.265+ pozwala na nawet dwukrotne zwiększenie czasu nagrania przy tej samej ilości danych (wymagane są kamery z takim kodekiem)
  wiele obsługiwanych rozdzielczości: 4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF
  maksymalny strumień przychodzący 40Mb/s, wysyłany 60 Mb/s
  nagrywanie z harmonogramu, po detekcji  ruchu i po alarmach
  sterowanie za pomocą myszy, przeglądarkę albo poprzez klienta sieciowego
  możliwość montażu 1 dysku SATA do 6TB
  wyjścia VGA oraz HDMI
  obsługa serwera DDNS
  2 porty USB
  wbudowany 4-portowy switch z PoE, maks. 36W
  pełna integracja z kamerami MAZi włącznie ze zmianą parametrów kamery z poziomu rejestratora
  rejestrator współpracuje ze wszystkimi kamerami MAZi, w tym obsługuje prawidłowo detekcję ruchu
  rejestrator współpracuje z kamerami MAZi wyposażonymi w funkcje VCA
  możliwe jest przeszukiwanie nagrań w trybie Smart
  W dziale Do pobrania - Rozwiązania MAZi można znaleźć najnowsze wersje instrukcji, firmware'ów oraz programów ułatwiających pracę z urządzeniami MAZi.
  ...
  Karta produktu »
  GDE Polska Włosań, ul. Świątnicka 88, 32-031 woj. małopolskie

  Rejestrator IP IMVR-04QPOE

  Rejestrator IP 4 kanały H.265/H.265+, 4XPOE IMVR-04QPOE Rejestrator IMVR-04QPOE umożliwia nagrywanie 4 kamer IP o rozdzielczości do 4 Mpx. Rejestrator posiada bardzo rozbudowane menu, funkcje sieciowe oraz wbudowany 4-portowy switch z PoE. P...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.