google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.09.2018
  1 USD
  3.6685
  -0.0132
  1 EUR
  4.2929
  -0.0101
  1 CHF
  3.8005
  -0.0322
  1 GBP
  4.8406
  0.0036
  1 RUB
  0.0548
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o monitoringu ?
  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa
  Kamery przemysłowe
  Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy może w obu sytuacjach. Dlatego należy dobrać nie tylko odpowiednią kamerę, a także obiektyw, obudowę, sposób jej zasilania i transmisji sygnału.
  Dostępne są typowe kamery o standardowej rozdzielczości 480-600 linii, które dobrze spełniają swoją rolę w układach obserwacyjnych. Stosowanie kamer o zwiększonej rozdzielczości - odpowiednio 650 i 700 linii pozwala na lepszy odczyt zarejestrowanych szczegółów. Takie kamery o podwyższonych parametrach, wyposażone w dobrej klasy obiektyw i obudowy z grzałkami wyposażonymi w termostat na pewno nie zawiodą oczekiwań i zapewnią uzyskanie dobrego obrazu w każdych warunkach.
  Istotnym parametrem kamery jest rozmiar przetwornika CCD. W kamerze ma wpływ na kąt widzenia. Stosowanie obiektywu o formacie większym, niż format przetwornika kamery, powoduje zmniejszenie kąta widzenia.Taka kombinacja daje z kolei zwiększoną rozdzielczość oraz jakość obrazu, ponieważ wykorzystywany jest w niej tylko środek obiektywu, gdzie elementy optyczne są oszlifowane z większą precyzją.
  Ze względu na charakter obserwowanego obiektu tzn. dzieci i młodzież należy uwzględnić kamery, które mogą być narażone na przypadkowe lub celowe uszkodzenia.W celu ograniczenia bezpośredniego dostępu do kamery należy stosować montaż w górnych częściach pomieszczeń, stosować dodatkowe obudowy, które uniemożliwią np. zmianę położenia pierścienia ostrości obiektywu. Stabilne uchwyty - które nie będą wrażliwe nawet na uderzenia np. piłką. W przypadku sufitowych kamer kopułowych warto stosować wandaloodporne obudowy z poliwęglanu.
  Stosując monitoring na np. placach zabaw i parkingach placach targowych trzeba uwzględnić, że kamera pracuje w zmiennych warunkach (opady deszczu, mróz) dlatego na zewnątrz polecamy stosować do kamer obudowy zewnętrzne z grzałkami i termostatem. Na system telewizji przemysłowej składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: urządzenia rejestracji obrazu, kamer przemysłowych (obiektywów), zasilaczy, urządzeń do podglądu obrazu.
  Obiektywy
  Sprawą podstawową jest dobranie do każdego konkretnego zastosowania odpowiednich obiektywów. Nieprawidłowy wybór obiektywu może spowodować złe działanie całego systemu.
  Obiektywy z przysłoną automatyczną używane są zazwyczaj na zewnątrz budynków, gdzie panują zmieniające się warunki oświetlenia.
  Obiektywy z przysłoną ręczną są używane zazwyczaj dla zastosowań wewnętrznych, gdzie poziom światła pozostaje stały. Oprócz tego że zdecydujemy się na rodzaj przysłony to musimy stanąć przed wyborem długości ogniskowej obiektywu.
  Długość ogniskowej obiektywu jest związana bezpośrednio z kątem widzenia, który ma być osiągnięty. Małe długości ogniskowych dają szerokie kąty widzenia. Duże długości ogniskowej dają wąskie kąty widzenia.
  Tak więc, aby możliwa była szczegółowa identyfikacja pojazdów i osób z dużych odległości należy montować obiektywy o długich ogniskowych
  Rejestracja obrazu

  Zanim zdecydujemy się na konkretny sposób rejestracji obrazu, należy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od naszego systemu telewizji przemysłowej. Ile kamer chcemy mieć w swoim systemie telewizji przemysłowej? Czy chcemy mieć możliwość zdalnego podglądu monitorowanego obiektu? Jaki ma być stopień automatyzacji? Czy przewidujemy dalszą możliwość rozbudowy systemu CCTV lokalnie, czy też do kilku systemów CCTV rozproszonych w kilku miastach i ich zdalne zarządzanie z jednego miejsca. Oprogramowanie umożliwia podgląd zdalny z dowolnego miejsca za pomocą standardowych przeglądarek internetowych lub dodatkowych programów klienta zdalnego na nowoczesnych urządzeniach mobilnych takich jak tablet, czy smartfon. Rejestratory maja możliwość archiwizacji zarejestrowanego materiału na wewnętrznych dyskach twardych oraz na zewnętrznych nośnikach takich jak pendrive, dysk zewnętrzny, CD/DVD, aczkolwiek najwygodniejszą metodą jest ściągnięcie materiału za pośrednictwem odpowiedniego programu lub przez stronę www na komputer. Rejestratory pozwalają na integrację z systemem alarmowym, dzięki czemu dają Państwu możliwość większej kontroli nad chronionym obiektem. System CCTV poprzez przyporządkowanie zarejestrowanego obrazu video do zaistniałego zdarzenia alarmowego pozwala na zidentyfikowanie przyczyny alarmu. Takie rozwiązanie pozwala na odtworzenie jego przebiegu oraz umożliwia przeglądanie zdarzeń poprzedzających wystąpienie sytuacji zagrożenia.
  Rejestratory sieciowe IP
  Obecnie najnowocześniejsze instalacje CCTV oparte są na sieciach IP. Ich główną zaletą jest łatwość rozbudowy oraz jakość obrazu kamer IP. Materiał z kamery IP podpiętej do sieci można zapisywać w dowolnym miejscu na dowolnym komputerze bez pośrednictwa rejestratora. Jeśli chodzi o jakość obrazu kamer standardem jest już rozdzielczość HD. Istnieje również możliwość połączenia starego systemu monitoringu z nowoczesną technologią IP stosując rejestratory hybrydowe.
  Zdalny podgląd obrazu

  Stosowane obecnie wraz z kartami do cyfrowej rejestracji obrazu oprogramowanie pozwala użytkownikowi na wybór dogodnego dla niego sposobu zdalnego monitoringu. Oprócz klasycznych ustawień dla sieci lokalnych wiele kart pozwala również na bezpośrednie, telefoniczne „wdzwonienie się” do rejestratora, a także na monitoring przez sięć Internet. Zdalny monitoring często stosowany jest w ramach jednego obiektu z zastosowaniem sieci lokalnej (LAN). Konfiguracja serwera rejestrującego jest wówczas stosunkowo prosta, w programie głównym definiuje się jedynie numer IP serwera (przydzielony przez informatyka) i podaje numer portu, przez który będzie się odbywała komunikacja. Serwer zostaje podłączony do systemu informatycznego i powinien być widoczny dla pozostałych urządzeń w przedsiębiorstwie. Komunikacja odbywa się wówczas najczęściej za pomocą protokołu TCP/IP.
  Nieco bardziej skomplikowana jest konfiguracja systemu przeznaczonego do bezpośredniego połączenia telefonicznego. Najczęściej jednak oprogramowanie posiada możliwość ustawienia odpowiednich parametrów, takich jak np. wywołanie zwrotne (serwer po odebraniu połączenia rozłącza się i łączy z numerem, z którego zainicjowano połączenie, tak by nie obciążać użytkownika tego numeru kosztami połączenia).
  Jeżeli serwer jest podłączony do sieci Internet i użytkownik zna jego adres IP, to również przy wykorzystaniu telefonu, po uzyskaniu połączenia z wybranym numerem dostępowym do Internetu, jest w stanie telefonicznie monitorować rejestracje wizyjna z poziomu przeglądarki WWW lub aplikacji klienta sieciowego. Najważniejszym elementem, wymaganym do zdalnego monitoringu przez sieć Internet, jest stały adres IP, który musi posiadać serwer rejestrujący.
  Oferowane na rynku karty pozwalają monitorować zdalnie najczęściej na dwa sposoby: z zastosowaniem specjalnej aplikacji typu Remote Controller, będącej tzw. Klientem Sieciowym oraz przez przeglądarkę WWW korzystającą z technologii Java. Każde z tych rozwiązań posiada swoje zalety i wady, często uzależnione od celu, do którego zdalna transmisja ma być użyta.Monitoring „na żywo” jest to najprostsza forma zdalnego monitoringu, która umożliwia każde oprogramowanie, służące do tego celu. Podkreślić jednak należy, ze na skutek opóźnienia, wynikającego z ograniczonej przepustowości łącza, obraz widoczny na ekranie zdalnego komputera może przedstawiać zdarzenia, które wydarzyły się nieco wcześniej. Dlatego zawsze warto sprawdzić czas wyświetlany na obserwowanym obrazie; jest to czas serwera, a wiec właściwy czas zdarzenia.
  Problem opóźnienia czasowego jest oczywiście najbardziej dostrzegalny podczas połączenia się z serwerem przez linie telefoniczna. Nieco bardziej zaawansowane oprogramowanie pozwala na połączenie się z kilkoma bądź kilkunastoma serwerami w jednej chwili, co umożliwia monitoring wielu oddalonych od siebie obiektów.Zaawansowane oprogramowanie do monitoringu wizyjnego pozwala nie tylko na nadzór bieżących wydarzeń w obiekcie, lecz także na zdalne przeglądanie zarejestrowanego materiału.
  Zasilanie

  Zasilanie kamer przemysłowych to temat, który stanowi on często główną przyczynę wadliwie działającego systemu. Oferowane przez nas kamery zasilane są napięciem stałym 12V, oraz napięciem 230V. Zasilanie 12V jest niewątpliwie najczęstszym zasilaniem wykorzystywanym w systemach telewizji przemysłowej. Przy doborze zasilacza w systemie telewizji przemysłowej bardzo ważne jest aby dobrać zasilacz o odpowiedniej wydajności prądowej.
  Najczęściej stosowane kamery pobierają ok. 150mA a z oświetlaczem podczerwieni ok. 200mA. Do zalet zasilania na 230V niewątpliwie można zaliczyć odległość, na jaką można przesłać to napięcie jak i powszechna dostępność sieci w instalowanych obiektach. Na tym jednak zalety zasilania tym napięciem się kończą. Wadą tego typu zasilania są na pewno względy bezpieczeństwa takiej instalacji.
  Prawidłowy dobór różnego typu złączek, wtyków, okablowania oraz innych elementów dodatkowych jest wbrew pozorom niezwykle istotnym zadaniem dla każdego instalatora systemu CCTV. Źle dobrany przewód lub zasilacz zbyt niskiej mocy może skutecznie unieruchomić nawet najbardziej zaawansowany układ. Najpopularniejsze przewody koncentryczne stosowane w CCTV: przewody jednożyłowe. Stosowane są do transmisji wizji z kamery, w przypadkach, gdy zasilanie poprowadzone jest niezależnie; przewody ze zintegrowanymi z żyłami zasilającymi.
  Monitory

  W systemach telewizji dozorowej monitory stanowią ważny element wizualizacji całego układu. Główną cechą wyróżniającą je od kineskopów używanych w domowych telewizorach, jest przede wszystkim ich specjalna konstrukcja zapewniająca dużo większą żywotność luminoforu.
  Ważnym parametrem podawanym przy monitorach jest rozdzielczość obrazu, ilość wejść i wyjść sygnału wizyjnego, menu ekranowe (głównie przy monitorach kolorowych), a także toru audio. Wyróżniamy monitory czarno-białe oraz kolorowe o różnych wielkościach przekątnej ekranu, np. 9, 12, 15 czy 20 cali. Warto również pamiętać o doborze monitora o odpowiedniej wielkości.
  Jeżeli monitor będzie wykorzystany sporadycznie, jedynie do ewentualnego podglądu materiału zarejestrowanego wystarczy monitor 12"-15". W przypadku, gdy podgląd będzie prowadzony również na bieżąco przez operatora konieczne jest zastosowanie większego np. 20" monitora.
    ...
  Karta produktu »
  Zakład Elektroniczny Alfa Krzysztof Filipkowski ul. Minkiewicza 38, 16-400 woj. podlaskie

  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa

  Kamery przemysłowe Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy ...
  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT + Dysk 500GB + akcesoria
  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT +Dysk + akcesoria     Wysoka rozdzielczość  AHD-M
  Kompletny zestaw z 4 kamerami CMOS 1,3MPx
  Kamera z możliwością montażu wewnątrz lub na zewnątrz
  Widoczność w nocy nawet do 20 metrów
  Obudowa kamery IP66
  Kamera dzień/noc
  Detekcja ruchu
  Funkcja nadpisywania
  Dysk twardy o dużej pojemności
  Oprogramowanie w komplecie
  Instrukcje obsługi i montażu
  Podgląd przez internet na komputerze, komórce, tablecie
  Obsługa P2P(chmura) - funkcja pozwalająca na zdalny dostęp bez przekierowania portów i publicznego adresu IP
  Polska instrukcja obsługi, konfiguracji oraz montażu

   
  Rejestrator 4 kanałowy
  Model: LV-XVR44N
  Wejścia Video: 4 x BNC
  Wyjścia Video: 1 x HDMI, 1 x VGA
  Wejścia/wyjścia audio: tak
  Kompresja wideo: H.264
  Rozdzielczość AHD-NH, AHD-M
  Menu OSD w języku polskim
  Interfejs sieciowy: 1 x Ethernet 10/100 Base-T (RJ-45)
  Dysk 500GB
  2 wejścia USB 2.0
  Podgląd obrazu:
  Urządzenia mobilne z systemami: Android, iOS
  Przeglądarki internetowe: IE
  Nowoczesna obudowa
  Wbudowany web server, obsługa przez CMS lub klienta mobilnego


   
  4x Kamera tubowa HD z  IR do 20m
   
  Model: LV-AL20MT
  Przetwornik CMOS 1.3MPx
  Ilość pikseli 1280 x 960
  Procesor DSP
  Obiektyw 3,6mm
  Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR)
  Zasięg IR do 20m
  Zastosowanie: zewnętrzne i wewnętrzne
  Klasa szczelności IP66
  Doskonale nadaje się do np. biur, hurtowni, sklepów, domów itp.
  Zasilanie 12V DC

   
   
  Dysk twardy 500GB Zasilacz do kamery

  Przewód z zasilaniem 20m Komplet złączy

   
  Zestaw zawiera: Rejestrator LV-XVR44N ( 1szt. )
  Kamera LV-AL20MT ( 4szt. )
  Dysk twardy 500GB ( 1szt. )
  Przewód do kamer z zasilaniem ( 20m )
  Zasilacz do kamery 12V ( 1szt. )
  Rozgałęźnik zasilania ( 1szt. )
  Komplet złączy sygnałowych oraz zasilających
  Polska instrukcja obsługi
  Polska instrukcja montażu
  Faktura VAT lub paragon fiskalny
   
  ...
  Karta produktu »
  IVEL Electronics Sp.z o.o. Sp.k. ul. Iglasta2/4 / , 42-216 woj. śląskie

  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT + Dysk 500GB + akcesoria

  Zestaw do monitoringu: Rejestrator 4 kanałowy LV-XVR44N + 4x Kamera LV-AL20MT +Dysk + akcesoria     Wysoka rozdzielczość  AHD-M Kompletny zestaw z 4 kamerami CMOS 1,3MPx Kamera z możliwością montażu wewnątrz...
  GPRS-T1 - Konwerter monitoringu na transmisję GPRS/SMS
  GPRS-T1 - Konwerter monitoringu na transmisję GPRS/SMS (w obudowie OPU-2 A)  Konwerter GPRS-T1 to urządzenie dedykowane do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i alarmu dla celów monitoringu oraz powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Odebrane w formacie telefonicznym kody zdarzeń mogą być konwertowane prze GPRS-T1 do postaci transmitowanej przy wykorzystaniu technologii GPRS lub do formatu wiadomości SMS. Przy pomocy technologii GPRS możliwe jest przesyłanie kodów do stacji monitorującej STAM-2 lub konwertera SMET-256. W formie wiadomości SMS można przesyłać kody do dowolnej stacji monitorującej obsługującej monitoring SMS.
  Oprócz funkcji konwertowania kodów zdarzeń, moduł GPRS-T1 oferuje możliwość powiadamiania przy pomocy wiadomości SMS o wystąpieniu wybranych zdarzeń. Konwerter GPRS-T1 wykorzystuje do realizacji niektórych funkcji możliwości oferowane przez usługę CLIP, pozwalając na identyfikację dzwoniącego i wyświetlenie jego numeru telefonu. Dzięki temu możliwe jest wyzwalanie oraz wysyłanie transmisji testowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Uwaga !
  Do modułu GPRS T1 należy dokupić antenę GSM np. ANT-OBU-Q. Moduł należy konfigurować za pośrednictwem dedykowanego przewodu DB9FC.
  Symulacja telefonicznej stacji monitorującej
  Odbieranie kodów monitoringu wysyłanych w formacie telefonicznym DTMF (Ademco Express lub Contact ID)
  Konwersja i retransmisja kodów zdarzeń do dwóch stacji monitorujących
  Potwierdzanie odebrania kodu zdarzenia:
    - po wysłaniu wiadomości SMS (konwersja kodów do formatu SMS)
    - po potwierdzeniu odebrania zdarzenia przez stację monitorującą (konwersja kodów do postaci przesyłanej w technologii GPRS)
    - natychmiast po odebraniu zdarzenia (tylko powiadamianie SMS)
  Możliwość automatycznego zastąpienia transmisji GPRS wiadomością SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS
  Kodowana transmisja zdarzeń przesyłanych w technologii GPRS
  Powiadamianie przy pomocy wiadomości SMS o 32 wybranych zdarzeniach
  Okresowe transmisje testowe w celu kontroli poprawnego działania konwertera:
    - na wybrane numery telefonów (wiadomość SMS lub wykorzystanie usługi CLIP)
    - do stacji monitorujących
  Możliwość wyzwalania dodatkowych transmisji testowych:
    - po zidentyfikowaniu numeru telefonu dzwoniącego (usługa CLIP)
    - po odebraniu polecenia z programu GPRS-SOFT
  Wskaźnik poziomu sygnału GSM odbieranego przez telefon LEON oraz wskaźnik problemów związanych z logowaniem do sieci GSM
  Wyjście sygnalizujące problem z zalogowaniem się do sieci GSM
  Konfiguracja konwertera:
    - lokalnie za pośrednictwem portu RS-232 (TTL)
    - zdalnie za pośrednictwem sieci GSM (technologia GPRS)
  Zasilanie napięciem stałym 12 V (15%)
   


  Gwarancja:GPRS-T1 doskonale nadaje się do uzupełnienia każdego systemu alarmowego posiadającego wbudowany dialer telefoniczny. Dzięki swojej niezawodności jest idealnym rozwiązaniem jako pewne i skuteczne powiadomienie do służb interwencyjnych.
   
  36 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  GPRS-T1 - Konwerter monitoringu na transmisję GPRS/SMS

  GPRS-T1 - Konwerter monitoringu na transmisję GPRS/SMS (w obudowie OPU-2 A) Konwerter GPRS-T1 to urządzenie dedykowane do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i alarmu dl...
  Monitoring GPS pojazdów
  Monitoring GPS pojazdów
  Monitoring pojazdów GPS pozwala na:
  obserwację położenia obiektów na mapie w trybie bieżącym
  przeglądanie historii tras i prędkości pojazdów, punktów zatrzymywania i informacji przekazywanych z dedykowanych urządzeń peryferialnych (czujniki pracy poszczególnych urządzeń pojazdu, np. opuszczony pług w pojeździe przeznaczonym do odśnieżania, załączona pompa cementowozu itp.)
  sprawdzenie czy kierowca dojechał na czas do określonego miejsca
  skontrolowanie czy przedstawiciel handlowy odwiedził wszystkich wyznaczonych kontrahentów,
  czy zrealizował plan w danym okresie
  uzyskanie informacji o czasie, miejscach i długości postojów, jak również o pokonanych trasach wraz z prędkościami
  Korzyści wynikające z monitoringu GPS:
  zmniejszenie kosztów utrzymania pojazdów
  redukcja nieautoryzowanych przebiegów ponad 90%
  zmniejszenie zużycia paliwa
  zwiększenie wydajności pracy
  wzrost bezpieczeństwa pracownika, pojazdu i ładunku
  zwiększenie terminowości
  obniżenie kosztów utrzymania floty w wyniku rzeczywistego rozdziału przebiegów prywatnych od służbowych
  zniżki w ubezpieczeniach
  w przypadku kradzieży lub porwania łatwo jest zlokalizować oraz odnaleźć pojazd objęty ochroną
  Nasza firma współpracuje z dostawcami sprzętu o wysokich parametrach technicznych.
  ...
  Karta produktu »
  DOBER ul. Słowackiego4b, 34-120 woj. małopolskie

  Monitoring GPS pojazdów

  Monitoring GPS pojazdów Monitoring pojazdów GPS pozwala na: obserwację położenia obiektów na mapie w trybie bieżącym przeglądanie historii tras i prędkości pojazdów, punktów zatrzymywania i informacji przekazywanych z dedykowanych ...
  GPRS-T2 - Moduł monitoringu GPRS/SMS SATEL
  GPRS-T2 - Moduł monitoringu GPRS/SMS SATEL
  Podstawową funkcją modułu GPRS-T2 jest informowanie o zmianie stanu wejść przy pomocy kodów zdarzeń wysyłanych do stacji monitorujących w formie transmisji GPRS lub wiadomości SMS. Funkcjonalność ta pozwala nadzorować pracę różnych urządzeń, w tym central alarmowych nieposiadających komunikatora telefonicznego. Dzięki wejściom analogowym moduł może być z powodzeniem stosowany w automatyce. Urządzenie oferuje ponadto możliwość powiadamiania o zmianie stanu wejść przy pomocy wiadomości SMS lub przy wykorzystaniu usługi CLIP.
  Właściwości:

  • 5 wejść wyzwalających monitoring lub powiadamianie
  • automatyczne przełączenie na SMS w przypadku braku GPRS
  • powiadamianie SMS/CLIP
  • zdalne sterowanie wyjściem modułu
  • wysyłanie transmisji testowej z wykorzystaniem CLIP
  • sygnalizacja awarii łączności
  Dane techniczne:

  • Znamionowe napięcie zasilania (±15%): 12 V DC
  • Klasa środowiskowa: II
  • Maksymalny pobór prądu: 400 mA
  • Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 2 A / 30 V DC
  • Masa: 190 g
  • Zakres temperatur pracy: -10...+55 °C
  • Wymiary płytki elektroniki: 80 x 57 mm
  • Pobór prądu w stanie gotowości: 75 mA
  • Wymagana minimalna wydajność prądowa zasilacza: 2 A
  • Obciążalność prądowa wyjścia FT: 50 mA
  • Dopuszczalne napięcie na wejściu AC: do 25 V
  ...
  Karta produktu »
  eAlarmy.pl Marcin Borowski al. Armii Krajowej1/3, 42-202 woj. śląskie

  GPRS-T2 - Moduł monitoringu GPRS/SMS SATEL

  GPRS-T2 - Moduł monitoringu GPRS/SMS SATEL Podstawową funkcją modułu GPRS-T2 jest informowanie o zmianie stanu wejść przy pomocy kodów zdarzeń wysyłanych do stacji monitorujących w formie transmisji GPRS lub wiadomości SMS. Funkcjonalność ta poz...
  Monitoring CCTV
  Monitoring CCTV
  Telewizja przemysłowa to rozwiązanie wykorzystywane na szeroką skalę jako narzędzie do poprawy bezpieczeństwa i kontroli budynków. Monitoring CCTV to jedna z najbardziej skutecznych form ochrony mienia, która znajduje zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, przemysłowych, jak i miejscach publicznych a także prywatnych domach. Kamery rejestrują obraz z danego miejsca i przekazują go bezpośrednio do centrali, która znajduje się zazwyczaj w pomieszczeniu zajmowanym przez ochronę obiektu. Pozwala jej to na kontrolę sytuacji i szybką reakcję w przypadku ewentualnego zagrożenia. Ważną zaletą tego typu systemów jest to, że pozwalają zarejestrować nie tylko przebieg zdarzenia, ale również takie szczegóły jak twarze czy tablice rejestracyjne. Dzięki temu zapisy z taśm mogą stanowić ważny materiał dowodowy w sprawie sądowej.
  Nasza oferta
  Oferujemy Państwu nowoczesne systemy telewizji przemysłowej instalowane w oparciu o sprzęt pochodzący od sprawdzonych producentów – m.in. firm BCS, Aper, Novus czy Mitsubishi. Nasi dostawcy zwracają szczególną uwagę na to, aby pogodzić wysoką jakość urządzeń z ich atrakcyjną, dostępną dla każdego Klienta ceną.
  Najważniejszym urządzeniem, będącym podstawą całego systemu, jest kamera. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne urządzenia, które zapewniają obraz bardzo dobrej jakości (także Full HD). W zależności od modelu mogą być także wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak:
  regulacja czasu ekspozycji
  wzmocnienie sygnału
  podwyższenie dynamiki obrazu
  odbicie lustrzane
  obrót obrazu o 180°
  detekcja ruchu
  Istotnym elementem jest także oprogramowanie, które służy do zarządzania systemem. Może ono być zainstalowane nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale także tablecie a nawet smartfonie.
  Kamery IP Mobotix
  Polecamy Państwa uwadze szczególnie kamery marki Mobotix. To nowoczesne urządzenia, które wyznaczają nowe trendy w dziedzinie telewizji przemysłowej. Ich praca nie wymaga użycia rejestratora – zdarzenia są nagrywane na kartę SD, ale urządzenie w każdej chwili może odtwarzać czy zarchiwizować materiał video. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komunikować się ze sobą i przekazywać sobie informację o zdarzeniach. Dodatkową zaletą serii Mobotix jest fakt, że urządzenia nie posiadają ruchomych części, co czyni je niezawodnymi przez wiele lat użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje także hemisferyczny obiektyw (obserwacja 360 stopni), dzięki czemu jeden sprzęt może zastąpić nawet 4 różne urządzenia.
  IP
  Nowością oferowaną przez nas są systemy telewizji przemysłowej CCTV IP, których działanie opiera się na funkcjonowaniu sieci IP. Musi ona zostać zbudowana w taki sposób, aby zapewnić doskonałe połączenie pomiędzy urządzeniami do monitoringu a komputerami.
  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz montaż systemów. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń i systemów, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.
  ...
  Karta produktu »
  AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń, Jerzy Urbański ul. Polna 7, 86-031 woj. kujawsko-pomorskie

  Monitoring CCTV

  Monitoring CCTV Telewizja przemysłowa to rozwiązanie wykorzystywane na szeroką skalę jako narzędzie do poprawy bezpieczeństwa i kontroli budynków. Monitoring CCTV to jedna z najbardziej skutecznych form ochrony mienia, która znajduje zastosowani...
  Bezprzewodowa ochrona oraz monitoring ogrodzeń i bram iFence
  iFence – Bezprzewodowa ochrona oraz monitoring ogrodzeń i bram

  • System zapewnia bezprzewodową ochronę wszelkiego typu ogrodzeń, bram oraz obiektów znajdujących się wewnątrz ogrodzenia. Wykrywanie intruzów zapewniają bezprzewodowe czujniki rozmieszczone po obwodzie ogrodzenia, bramach oraz na przedmiotach chronionych wewnątrz ogrodzenia.
  • Obrotowe kamery, sterowane automatycznie, zapewniają monitoring dokładnie w miejscach wystąpienia alarmu. System ma możliwość sterowania zarówno analogowymi jak i cyfrowymi kamerami PTZ.
  • System wyróżnia możliwość bardzo łatwego montażu. Czujniki montowane na chronionych elementach systemu nie wymagają okablowania a żywotność wbudowanych wymiennych baterii sięga 8 lat eksploatacji systemu.
  • Zarówno detektory jaki i urządzenia kontrolujące ich pracę wyposażone są w zaawansowane  mechanizmy detekcji sabotażu.
  • System posiada opatentowaną funkcję samo diagnostyki. Operator jest informowany o wszelkich nieprawidłowościach pracy detektorów a uszkodzone urządzenia nie wpływają na działanie pozostałych elementów systemu.
  • Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów analizy danych system można zamontować na wszelkiego typu ogrodzeniach (płoty metalowe, druciane, spawane, drewniane). Istnieje możliwość instalacji systemu na ogrodzeniu składającym się z różnego rodzaju elementów.
  • System posiada wbudowane mechanizmy wykrywające zewnętrzne zakłócenia np. silny wiatr, ruch aut na pobliskiej ulicy dzięki czemu nie maja one wpływu na działanie systemu.
  • Współpraca z dowolnymi systemami sygnalizacji  włamania i napadu (SWiN)
  • Możliwość uzbrajania, rozbrajania oraz monitorowania pracy systemu przy pomocy telefonu komórkowego.
  • Możliwość ochrony/monitorowania obecności pojedynczych przedmiotów (samochodów, kontenerów)
  • Możliwość monitorowania poprawności patroli służby ochrony.
  • Temperatura pracy -25°C/+70°C.
  • Minimalne koszty montażu oraz eksploatacji.
  • Mobilność systemu.
  • Żywotność dłuższa niż w przypadku rozwiązań przewodowych.
  ...
  Karta produktu »
  POLSYSTEM SI SP. Z O.O., S.K.A. ul. Francuska 92, 54-405 woj. dolnośląskie

  Bezprzewodowa ochrona oraz monitoring ogrodzeń i bram iFence

  iFence – Bezprzewodowa ochrona oraz monitoring ogrodzeń i bram • System zapewnia bezprzewodową ochronę wszelkiego typu ogrodzeń, bram oraz obiektów znajdujących się wewnątrz ogrodzenia. Wykrywanie intruzów zapewniają bezprzewodowe czujniki rozm...
  Monitoring CCTV
  Monitoring CCTV - tzw. Telewizja Przemysłowa
  Dbanie o bezpieczeństwo dużych i średnich oraz często małych obiektów bywa często trudne.
  Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się w dobrej jakości systemy monitorujące, dzięki którym możliwe będzie zarówno rejestrowanie wszystkiego, co dzieje się na terenie objętym monitoringiem, jak i właśnie zapewnienie bezpieczeństwa danemu obiektowi /obszarowi.
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest korzystanie z rozwiązań, o których jeszcze niedawno nie można było nawet pomarzyć. Jedną z najskuteczniejszych metod, dzięki której możliwe jest śledzenie na bieżąco wszystkiego, co dzieje się na terenie przedsiębiorstwa, prywatnej posesji, czy też na innym dowolnym obszarze jest monitoring CCTV, czyli tak zwana telewizja przemysłowa.
  System taki składa się z kamer umieszczanych w najbardziej strategicznych miejscach. Obraz z kamer jest przesyłany bezpośrednio do centrum odbiorczego, gdzie jest zapisywany w pamięci rejestratora na odpowiednim dysku twardym, który MUSI być przystosowany do pracy ciągłej, ale przede wszystkim umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki korzystaniu z odpowiedniego sprzętu istnieje ponadto możliwość zdalnego sterowania wybranymi kamerami (tzw. głowice obrotowe), co pozwala na jeszcze skuteczniejsze kontrolowanie wszystkiego, co dzieje się na wybranym obszarze.
  W trosce o bezpieczeństwo oferujemy systemy CCTV najwyższej jakości. Wśród proponowanych rozwiązań znaleźć można takie, które idealnie się sprawdzą i spełnią Państwa oczekiwania. Oferujemy urządzenia producentów polskich, jak i zagranicznych, a z naszą pomocą uda się dobrać takie rozwiązania, które będą dla Państwa w pełni satysfakcjonujące.
  ...
  Karta produktu »
  ALERTUS Autoryzowana Firma Zabezpieczeń Mienia - Andrzej Wojnarowski ul. Marii Konopnickiej19A / , 43-450 woj. śląskie

  Monitoring CCTV

  Monitoring CCTV - tzw. Telewizja Przemysłowa Dbanie o bezpieczeństwo dużych i średnich oraz często małych obiektów bywa często trudne. Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się w dobrej jakości systemy monitorujące, dzięki którym możliwe będz...
  Monitoring wizyjny
  Monitoring wizyjny
  Najważniejsze cechy funkcjonalne monitoringu
  podgląd lokalny kamer na monitorze jeden obraz po drugim (sekwencyjnie) lub jednocześnie (podział ekranu),
  sterowanie lokalne przy użyciu myszki komputerowej lub pilota,
  podgląd zdalny przez Internet z wykorzystaniem łącza stałego, sieci telefonii komórkowej 3G / LTE lub chmury,
  zapis obrazów z kamer przechowywany nawet od tygodnia do nawet kilku miesięcy,
  wysłanie maila lub uruchomienie alarmu po wykryciu przez kamerę intruza lub awarii kamery,
  wykrycie przekroczenia wirtualnej linii (np.: płotu), pojawienie się lub zniknięcie obiektu (np.: podejrzanej paczki) z pola widzenia kamery w bardziej zaawansowanych urządzeniach.
  Praktyczne przykłady stosowania monitoringu
  nadzór wejścia, holu wejściowego, korytarzy w budynkach wielomieszkaniowych,
  zapis ruchu na parkingu lub w halach garażowych celem dokumentacji prób włamania lub ustalenia winnych stłuczek,
  zdalny nadzór pracowników,
  obserwacja pracowników na wieczornej i nocnej zmianie,
  nadzór posesji, bramy wjazdowej, furtki – możliwość podglądu z pracy, będąc na urlopie, itp.,
  podgląd dzieci w żłobkach i przedszkolach przez rodziców, z wykorzystaniem Internetu,
  opieka nad dziećmi bawiącymi się w innej części domu poprzez podgląd obrazu w telewizorze w salonie,
  nadzór domku letniskowego – możliwość podglądu, na przykład celem weryfikacji alarmu – komunikacja z wykorzystaniem sieci telefonii komórkowej,
  rejestracja trasy samochodu przy wykorzystaniu rejestratora mobilnego.
  ...
  Karta produktu »
  NOREL Jacek Wałdoch ul. Budowlanych31, 80-298 woj. pomorskie

  Monitoring wizyjny

  Monitoring wizyjny Najważniejsze cechy funkcjonalne monitoringu podgląd lokalny kamer na monitorze jeden obraz po drugim (sekwencyjnie) lub jednocześnie (podział ekranu), sterowanie lokalne przy użyciu myszki komputerowej lub pilot...
  Monitoring wizyjny obiektów i miast
  Monitoring wizyjny obiektów i miast
  ...
  Karta produktu »
  P.W.H. BRABORK Laboratorium Sp. z o.o. ul. Ratuszowa 11 , 03-450 woj. mazowieckie

  Monitoring wizyjny obiektów i miast

  Monitoring wizyjny obiektów i miast
  Systemy monitoringu CCTV
  SYSTEMY MONITORINGU CCTV:

  • Kamery kompaktowe
  • Kamery kopułkowe
  • Kamery zintegrowane
  • Kamery specjalne
  • Kamery szybkoobrotowe
  • 4-kanłowe rejestratory wideo
  • 8-kanłowe rejestratory wideo
  • 16-kanłowe rejestratory wideo
  • Obiektywy
  • Monitory
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Systemy monitoringu CCTV

  SYSTEMY MONITORINGU CCTV: • Kamery kompaktowe • Kamery kopułkowe • Kamery zintegrowane • Kamery specjalne • Kamery szybkoobrotowe • 4-kanłowe rejestratory wideo • 8-kanłowe rejestratory wideo • 16-kanłowe rejestratory wideo • Ob...
  Monitoring obiektów stałych
  MONITORING OBIEKTÓW STAŁYCH
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Monitoring obiektów stałych

  MONITORING OBIEKTÓW STAŁYCH
  Monitoring pojazdów
  MONITORING POJAZDÓW
  ...
  Karta produktu »
  Przedsiębiorstwo Usługowe Jarexs Sp. z o.o. ul. Okólna1 a, 59-220 woj. dolnośląskie

  Monitoring pojazdów

  MONITORING POJAZDÓW
  Zestaw do monitoringu AHD AHDECO4001
  Zestaw do monitoringu AHD - Rejestrator 4-kanałowy + 4 kamery Full HD 1080P - AHDECO4001
  Zestaw AHD - ECO do monitoringu CCTV w wysokiej rozdzielczości Full HD (1080P) w systemie AHD. Zawiera podstawowe elementy do budowy systemu kontroli wizyjnej, takie jak:
  4x HSA852812HIRB - Kamera kopułkowa 1080P AHD 2.8-12mm IR 30-40m - EIFLEX
  1x HSDVR8004AHD - Rejestrator 4-kanałowy 1080P AHD / ANALOG / IP - EIFLEX
  Markowy sprzęt firmy EIFLEX z którego złożony jest komplet, gwarantuje solidną jakość oraz niezawodność. Prosta budowa i dołączony schemat układu sprawia, że montaż nie stanowi żadnego problemu, nawet dla osób które nie miały wcześniej styczności z produktami stosowanymi w CCTV. Najważniejsze cechy zestawu:
  Obsługa z poziomu komputera PC przy pomocy CMS
  Obsługa poprzez Internet z poziomu smartfona (Android, IOS) przy pomocy vMEyeCloud
  Intuicyjne w obsłudze programy ułatwiające pracę nawet początkującym użytkownikom
  Szybka i prosta instalacja niewymagająca specjalistycznych narzędzi
  Jednoczesna rejestracja obrazu z 4 kamer w rozdzielczości 1080p - Full HD
  Automatycznie zmieniany tryb DZIEŃ/NOC w kamerach
  Podświetlenie kadru światłem podczerwonym (niewidocznym dla ludzkiego oka)
  Możliwość kopiowania nagranego wideo na pendrive USB
  Mysz do obsługi rejestratora w zestawie
  Kamery mogą pracować zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz
  Do zestawu należy dokupić DYSK TWARDY
  Charakterystyka elementów zestawu
  HSDVR8004AHD - Rejestrator 4-kanałowy 1080P AHD / ANALOG / IP - EIFLEX - 1 sztuka
  Rodzaj rejestratora: AHD / ANALOG / IP
  Ilość kanałów: 4
  Wyjścia wideo: VGA, HDMI
  Wejścia audio: 4 RCA IN
  Wyjścia audio: 1 RCA OUT
  Wyj. / Wej. alarmowe: Brak
  Funkcja hybrydy: Tak
  Detekcja ruchu: Tak
  Funkcja chmury - P2P: Tak
  Ilość miejsca na dyski twarde: 1 (brak dysku w zestawie)
  Pozostałe wejścia: RS 485, Ethernet
  Wymiary: 40 x 253 x 230 mm (wys./szer./gł.)
  HSA852812HIRB - Kamera kopułkowa 1080P AHD 2.8-12mm IR 30-40m - EIFLEX - 4 sztuki
  Obsługa standardu AHD
  Przetwornik: 1/2,8" IMX322
  Obiektyw: 3.0 Mpix 2,8 - 12 mm
  Rozdzielczość: 1080P
  Standard wideo: PAL
  Promiennik podczerwieni: 30-40m
  Funkcje: D-WDR, 2D-DNR, 3D-DNR, BLC
  Temperatura pracy: -20°C ~ 60°C
  Maski prywatności: Tak
  Wyjście wideo: BNC
  Szczelność: Ochrona IP66
  Zasilanie: 12V DC
  Obudowa metalowa, kolor czarny
  ...
  Karta produktu »
  Eltcrac System Sp. z o.o ul. Ruciana 3, 30-803 woj. małopolskie

  Zestaw do monitoringu AHD AHDECO4001

  Zestaw do monitoringu AHD - Rejestrator 4-kanałowy + 4 kamery Full HD 1080P - AHDECO4001 Zestaw AHD - ECO do monitoringu CCTV w wysokiej rozdzielczości Full HD (1080P) w systemie AHD. Zawiera podstawowe elementy do budowy systemu kontroli wizyjn...
  Zestaw monitoringu HD-CVI Dahua 2MPix
  System monitoringu w technologii HD-CVI pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując standardowy przewód koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m.
  Oferowany zestaw zbudowany jest na podzespołach renomowanej marki Dahua.
  W skład zestawu wchodzi:
  2x kamera 2MPix Dahua DH-HAC-HDW1200M
  Rejestrator HD-CVI Dahua DHI-HCVR5104C
  Dysk 1TB WD Purple
  Łączówka zasilania kamer LZ-1/FDC
  ...
  Karta produktu »
  DSC Digital System Center ul. Jana Pawła II 2, 80-462 woj. pomorskie

  Zestaw monitoringu HD-CVI Dahua 2MPix

  System monitoringu w technologii HD-CVI pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu HD wykorzystując standardowy przewód koncentryczny i przesłanie sygnału nawet do 500m. Oferowany zestaw zbudowany jest na podzespołach renomowanej marki ...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.