google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 23.10.2018
  1 USD
  3.7485
  0.0212
  1 EUR
  4.2984
  0.0062
  1 CHF
  3.7667
  0.028
  1 GBP
  4.8704
  0.0062
  1 RUB
  0.0574
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  bibi.150 program bibi licencja KD+RCP do 150 osób
  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 150 osobowej. Licencja zawiera:
  prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali).
  dwa klucze sprzętowe bibiHAK
  obsługę urządzeń sieciowych
  przez rok od daty wydania licencji na oprogramowanie bibi klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie
  UWAGA! Przy zamówieniu licencji proszę podać nazwę i adres użytkownika programu
  baza max 150 rekordów
  liczba stanowisk 3
  liczba kluczy bibiHAK 2
  obsługa urządzeń sieciowych TAK
  Podstawowe zalety systemu
  obsługa do 10 000 pracowników (można zacząć od licencji do 50 osób a później rozbudowac nawet do 10 000 dopłacając różnicę w cenie oprogramowania). Każdy element naszego systemu jest sprzętowo przygotowany do obsługi 10 000 pracowników, różnica jest tylko w licencji na oprogramowanie.
  licencja dożywotnia (można po roku wykupić wsparcie techniczne, jest to zalecane, ale nie jest to niezbędne do pracy).
  system jest zarówno dla firm i instytucji z jedną lokalizacją jak i wielooddziałowych
  Ogólna charakterystyka
  Oprogramowanie do systemu bibinet to cały zestaw programów, które pozwalają zarządzać urządzeniami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. W przyjazny sposób potrafią przedstawiać dane zarejestrowane w urządzeniach w postaci raportów widocznych na ekranie (także przez przeglądarkę internetową) lub w postaci wydruków.
  Dane te można eksportować do innych programów kadrowo-płacowych ułatwiając pracę służb personalnych w wielu firmach.
  Dodatkowe programy narzędziowe ułatwiają pracę instalatorów i administratorów systemu, zapewniając przy tym bezpieczeństwo danych, które szyfrowane są przy pomocy kluczy sprzętowychUSB.
  Oprogramowanie nadaje się zarówno do małej firmy, w której pracuje kilku pracowników (sklep, biuro, hurtownia itp.), jak i do rozległych instalacji rozproszonych w odległych miejscowościach. Oprogramowanie spełnia w nich rolę spinającą oddalone od siebie węzły sieci bibinet (komputery do których podłączone są urządzenia bibinet).
  Opis topografi systemu
  bibi to sieciowy program kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, który potrafi zarządzać urządzeniami systemu bibinet podłączonymi do wielu węzłów sieci bibinet. Węzłem sieci bibinet jest komputer, na którym zainstalowany jest program bibinet serwer. Do węzła można podłączać urządzenia systemu bibinet. W każdym węźle umieszczony jest sprzętowy klucz bibiHAK, który szyfruje transmisję między węzłami sieci i przechowuje hasła operatorów systemu.
  Do każdego węzła można podłączyć terminale - komputery operatorów systemu.
  Każdy z operatorów ma ściśle określone uprawnienia do obsługi programu ustalone przez administratora programu.
  Serwery wymieniają między sobą dane w czasie rzeczywistym (on-line). Wszystkie dane przechowywane są na każdym serwerze w jednym zabezpieczonym pliku, którego kopia bezpieczeństwa (backup) wykonywany jest codziennie.
  Dzięki możliwości obsługi wielu serwerów można w prosty sposób budować nie tylko proste instalacje (jeden serwer), ale i złożone z wielu serwerów (np. osobne budynki zakładu). Takie rozwiązanie znacznie upraszcza wykonanie instalacji (nie trzeba kłaść kabli między budynkami). Pozwala także wykonywać rozległe instalacje (np. rejony i zakłady energetyczne), a nawet spinać w jedną sieć obiekty rozmieszczone w odległych od siebie miejscowościach (np. sieci sklepów).
  bibinet daje praktycznie nieograniczone możliwości budowy systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.
  Program ma wbudowanego klienta Network Time Protocol, który panuje nad spójnością czasu rzeczywistego w całej sieci bibinet.
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  bibi.150 program bibi licencja KD+RCP do 150 osób

  Program bibi do obsługi systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet dla firmy max 150 osobowej. Licencja zawiera: prawo pracy na 3 stanowiskach komputerowych (suma węzłów i terminali). dwa klucze sprzętowe bibiHAK ...
  Kontroler 8 przejść bibi-K25
  Kontroler 8 przejść bibi-K25
  Kontroler bibi-K25 jest podstawowym elementem systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet-2.5. Umożliwia budowanie instalacji kontroli dostępu o stopniu zabezpieczenia Grade-2 (wg PN-EN 60839-11-1).
  Posiada on zegar czasu rzeczywistego synchronizowany do internetowych serwerów czasu. Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie 10000 kart, ich uprawnień i przechowywanie ostatnich 65000 zdarzeń. Dzięki temu kontroler bibi-K25 może pracować zarówno on-line jak i off-line.
  Jego elastyczność pozwala na spełnienie dowolnych wymagań stawianych przed systemem kontroli dostępu. Posiada on tylko dwa wyjścia przekaźnikowe, ale w rzeczywistości potrafi obsłużyć nawet 8 przejść. Jest to możliwe dzięki różnorodnym elementom dołączanym do jego wewnętrznej magistrali bibiBUS zbudowanej w standardzie RS485. Magistrala ta pozwala na przesłanie w czasie rzeczywistym informacji z czytników do kontrolera, oraz przesyłanie do oddalonych modułów rozkazów sterowania przejściami.
  Zarówno transmisja z komputerem poprzez sieć Ethernet, jak i cała transmisja po szynie bibiBUS jest szyfrowana. Dla każdego połączenia, na podstawie indywidualnych kluczy danej instalacji generowane są klucze szyfrujące sesji.
  Do magistrali bibiBUS można dołączać:
  czytniki kart zbliżeniowych bibi-R40 i bibi-R50 – odporne na warunki atmosferyczne
  eleganckie czytniki z frontem szklanym bibi-R41 i bibi-R51 (dowolny nadruk na froncie)
  czytniki kart z ekranem dotykowym LCD bibi-R42 i bibi-R52 dedykowane do ewidencji czasu pracy
  terminale bibi-T40 i bibi-T50 – czytniki z wejściami kontrolnymi oraz z wyjściem do sterowania ryglem
  eleganckie terminale z frontem szklanym bibi-T41 i bibi-T51 (dowolny nadruk na froncie)
  moduły dodatkowych wejść/wyjść bibi-D51 i bibi-D52
  terminale przeznaczone do obsługi czytników innych producentów bibi-T30
  wyświetlacze czasu systemowego bibi-D50.
  Cztery konfigurowalne wejścia kontrolne służą do podłączenia czujników otwarcia drzwi, przycisków wyjścia (lub kurtyny), czujek sabotażowych, alarmowych itp. Ilość obsługiwanych przez kontroler wejść można zwiększyć podłączając do jego magistrali bibiBUS moduły rozszerzeń lub terminale.
  Zaleca się aby kontroler był montowany w dedykowanej obudowie MM-OM1 razem z zasilaczem buforowym serii DRC firmy Mean Well, modułem bezpiecznikowym MM-F01 (wymagany przy zworach i ryglach rewersyjnych) oraz z akumulatorem. Obudowa może (jeśli zachodzi taka potrzeba) pomieścić moduły rozszerzeń I/O serii bibi-D5x.
  Kontroler bibi-K25 jest funkcjonalnym urządzeniem pozwalającym zaspokoić wymagania wielu projektantów, instalatorów i użytkowników systemów kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy.
  Dane techniczne:
  Ilość obsługiwanych przejść 8
  Pamięć kart 10 000
  Podział kart 256 grup i 256 pionów
  Kalendarze 16
  Schematy czasowe 256
  Upoważnienia stałe i przepustki
  Pin kody 4-6 cyfr
  Pamięć zdarzeń 65 000
  Połączenia z komputerem Ethernet
  Protokół TCP/I[P
  Prędkość transmisji 10/100 Mbps
  Podłączenie czytników bibiBUS (standard RS485)
  Wyjścia przekaźnikowe dwa NO 24V/1A (NC 24V/0,6A)
  Impuls otwarcia rygla do 60 s
  Wejścia 4 konfigurowalne
  Napięcie zasilania 10 – 28 V DC
  Pobór energii  średnio:  0,8 W; szczytowo: 1,3 W
  Wymiary 90 × 71 × 58 mm
  Obudowa DIN – 4M
  Środowisko pracy -10°C…+40°C, IP 40
  Klasa środowiskowa II
   
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  Kontroler 8 przejść bibi-K25

  Kontroler 8 przejść bibi-K25 Kontroler bibi-K25 jest podstawowym elementem systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet-2.5. Umożliwia budowanie instalacji kontroli dostępu o stopniu zabezpieczenia Grade-2 (wg PN-EN 60839-11-1). ...
  Zestaw RESISTANT MEMOKEY KIT
  RESISTANT MEMOKEY KIT
  Referencja: 5238
  Zestaw MEMOKEY RESISTANT KIT do samodzielnego zabezpieczania przed wandalizmem za pomocą klawiatury i zbliżenia pozwala zarządzać maksymalnie 600 użytkownikami.
  Zawiera klawiaturę IP66 / IK9 z wbudowanym kompaktowym kontrolerem slimline (nr kat. 5293), 3 karty zbliżeniowe (nr kat. 52750), 2 breloki (nr kat. 52740) i zasilacz 12Vac / 1A (nr 4802). 
  Przy:
  Wyjściu przekaźnikowym 2A konfigurowanym z 1-99sg (domyślnie 5sg) lub bistabilnym (gdy karta jest prezentowana, przekaźnik jest wyzwalany, a gdy jest prezentowany ponownie, jest dezaktywowany).
  Wejście czujnika otwarcia drzwi.
  Wyjście z przycisku.
  Wyjście alarmowe (wyjście ujemne, które wyzwala przekaźnik ref.2013). 
  Ta klawiatura umożliwia do 4 różnych rodzajów dostępu:
  Tylko karta - Karta + PIN
  Karta lub PIN (domyślnie)
  Multi-karta, PIN. Kiedy od 2 do 9 ważnych kart lub PINów są prezentowane, drzwi się otwierają. 
  Kod dostępu wprowadzany jest przez wprowadzenie 4- do 6-cyfrowego kodu + #.
  Dostęp do wielu kart / PINów wymaga kilku identyfikatorów. Na przykład, jeśli jest zaprogramowany z 3 identyfikatorami, aby móc obsługiwać drzwi, użytkownicy będą pokazywać swoją ważną kartę i dopóki dwie dodatkowe karty nie zostaną przeciągnięte (na przykład przez personel ochrony), drzwi się nie otworzą.
  Każdy użytkownik jest powiązany z numerem identyfikacyjnym o nazwie ID (od 1 do 600).
  Użytkownicy z ID (od 1 do 598) są standardowymi użytkownikami. Kiedy przesuwają ważny kod karty, otwierają się drzwi.
  Użytkownicy o ID (599 i 600) są użytkownikami paniki. Kiedy ci użytkownicy przedstawią swoją ważną kartę lub kod, otwierają drzwi i jednocześnie uruchamiają pomocnicze wyjście alarmowe przez 1 minutę lub do momentu wyświetlenia ważnej karty lub kodu PIN.
  Klawiatura posiada wejście czujnika drzwi (można je włączyć lub wyłączyć). Jeśli jest aktywowany i drzwi są otwierane bez uprzedniej autoryzacji, alarm wyłącza się do momentu wyświetlenia ważnego identyfikatora i zamknięcia drzwi. Uruchomi także alarm, jeśli drzwi pozostaną otwarte przez ponad 1 minutę po uzyskaniu ważnego dostępu.
  Klawiatura jest dostarczana z dwiema kartami głównymi, które umożliwiają rejestrację lub anulowanie kart lub breloków, ale nie kodów. Kody są rejestrowane za pomocą klawiatury.
  Zestaw można rozszerzyć za pomocą drugiej klawiatury (ref. 5293) lub czytnika zbliżeniowego WG26 (nr ref. 5296), dodając dodatkowe źródło zasilania 12 V (nr 4813):
  Klawiatura może działać jako INTERLOCK (otwieranie jednych drzwi i automatyczne blokowanie innego).
  Czytnik (ref. 5296) będzie działał na tych samych drzwiach. 
  Akcesoria:
  Nr ref. 1076 MAGNETYCZNY KONTAKT Czujnik drzwi.
  Ref. 5296 CZYTNIK ODPORNY NA ZBLIŻENIE
  Nr ref. 5293 C / PROX RESISTANT KEYPAD
  Nr ref. 5287 PUSHBUTTON FLUSH FIT
  Nr ref. 5288 PRZYCISK POWIERZCHNI POWIERZCHNIOWY
  Ref. 4813 ZASILANIE 12 V DC / 2A
  Nr ref. 67501 UNIV. LOCK RELEASE 990N-P22 10-24V MAX (odblokowanie blokady drzwi z krótkim ekranem, normalna praca z regulowaną śrubą zatrzasku)
  Specyfikacje techniczne
  Cechy mechaniczne:
  Wygląd
  Stal.
  System natynkowy.
  Ukryte śruby.
  IP66 / IK 09
  WYMIARY
  Montaż natynkowy (55 (wys.) X 147 (V) x 20 (P) mm 
  Cechy techniczne
  Zasilanie: 12Vac
  Temperatura pracy: [-20ºC, + 60ºC]
  Wilgotność: [10%, 90%]
  Kompatybilność : Karty EM / breloczki (125 KHz), MIFARE (13,56 MHz) i HID (ISOProxII, 125 KHz)
  Konfigurowalne w protokole zbliżeniowym Wiegand 26 i 8 bitowy format klawiatury bitowej
  Przekaźnik (samodzielny) 2A (C, Nie, Nc)
  Moc promieniowania radiowego: 125 kHz: 4,382 dBuA / m, 13,56MHz: 2,02 dBuA / m. 
  Specyfikacje techniczne oprawki typu STAND-ALONE
  ~ (czerwony): Pozytywny kanał 12 ~ 28Vac / dc
  ~ - (Szaro-czarny): Ujemny kanał 12 ~ 28Vac / dc
  C (czarno-biały), NO (niebieski), NC (zielony i czarny): przekaźnik bez potencjału. C_Common, NO_Normally Open, NC_Normally Closed.
  GND (czarny), SP (brązowy): Czujnik drzwi
  GND (czarny), BS (żółty): Przycisk wyjścia na korytarz
  Alarm- (szary), ~ (czerwony): Wyjście alarmu <200mA
  Rozmiary opakowanego produktu: 7,5x23x17,8 cm
  EAN 13: 8424299052380
  ...
  Karta produktu »
  Fermax Polska Sp. z o.o. ul. Szkolna 86, 62-002 woj. wielkopolskie

  Zestaw RESISTANT MEMOKEY KIT

  RESISTANT MEMOKEY KIT Referencja: 5238 Zestaw MEMOKEY RESISTANT KIT do samodzielnego zabezpieczania przed wandalizmem za pomocą klawiatury i zbliżenia pozwala zarządzać maksymalnie 600 użytkownikami. Zawiera klawiaturę IP66 / IK9 z wbudo...
  Kontroler kompaktowy KP/K/DC/HWS/RS
  Kontroler KP/K/DC/HWNS/RS jest kompaktowym elementem systemów kontroli dostępu Elkontrol. Zintegrowana w jednej obudowie konstrukcja kontrolera i czytnika umożliwia tworzenie tanich i prostych instalacji systemów kontroli dostępu. Obsługę bazy danych kontrolera (dopisywanie, kasowanie całości bazy lub kasowanie selektywne poszczególnych użytkowników) oraz modyfikację jego parametrów umożliwia załączona karta Master lub możliwość komunikacji z PC za pośrednictwem RS 232 lub RS 485. Konstrukcja bazy danych umożliwia zawarcie w niej tekstowych informacji o kontrolerze i jego użytkownikach (np. imiona, nazwiska, numer lokalu) co zwalnia administratora systemu z konieczności archiwizacji bazy danych kontrolera na innych nośnikach.
  Niezawodność urządzenia, w przypadku pracy w złożonym systemie kontroli dostępu podnosi także fakt, że każde z nich jest całkowicie autonomiczne.
  Hermetyzacja urządzenia zalewą poliuretanową, obudowa wykonana ze stali kwasoodpornej oraz szeroki zakres temperatur pracy umożliwiają uzytkowanie go w warunkach narażonych na wplyw niekorzystnych czynnikow atmosferycznych oraz aktów wandalizmu.
  Parametry techniczne:
  Transpondery typu UNIQUE (125 kHZ)
  Zasięg czytnika ok. 5 cm
  Obsługa czytnika dodatkowego brak (tak, na zamówienie)
  Pamięć użytkowników 1003 (opcja 2007)
  Obsługa bazy danych karta Master, RS 232 lub RS 485
  Prędkość transmisji danych 19200 bps
  Wyjście alarmu do 40 mA
  Sygnalizacja nieuprawnionego otwarci drzwi 1 do 120 mA
  Sygnalizacja przekroczenia czasu otworcia drzwi jest
  Wejście antysabotaż 1 do 120 s
  Wyjście przekaźnikowe typu NO, NC brak
  Czas działania przekaźnika ( w trybie monostab.) 5 A
  Wejście ręcznego otwarcia drzwi 1 do 120 s
  Tryby działania wyjścia jest
  Sygnalizacja mono- lub bistabilny
  Funkcja dzwonka akustyczna i optyczna
  Zasilanie 12 - 15 V DC
  Wykonanie hermetyczne
  Temperatura pracy -20 do +50 st. C
  Wymiary 38x178x20 mm
  Waga ok. 270 g
   
  ...
  Karta produktu »
  Elog Systemy Kontroli Dostępu ul. Szymczaka 5/7, 01-227 woj. mazowieckie

  Kontroler kompaktowy KP/K/DC/HWS/RS

  Kontroler KP/K/DC/HWNS/RS jest kompaktowym elementem systemów kontroli dostępu Elkontrol. Zintegrowana w jednej obudowie konstrukcja kontrolera i czytnika umożliwia tworzenie tanich i prostych instalacji systemów kontroli dostępu. Obsługę bazy danyc...
  Kontroler 2 przejść bibi-K22
  Kontroler 2 przejść bibi-K22 
  Kontroler bibi-K22 to uproszczona wersja kontrolera systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibi-K25. Idealnie nadaje się do obsługi jednego lub dwóch przejść kontrolowanych. Umożliwia budowanie instalacji kontroli dostępu o stopniu zabezpieczenia Grade-2 (wg PN-EN 60839-11-1)
  Posiada on zegar czasu rzeczywistego synchronizowany do internetowych serwerów czasu. Wbudowana pamięć pozwala na zapamiętanie 10000 kart, ich uprawnień i przechowywanie ostatnich 65000 zdarzeń. Dzięki temu kontroler bibi-K22 może pracować zarówno on-line jak i off-line.
  Posiada dwa wyjścia przekaźnikowe. Czytniki dołącza się do jego wewnętrznej magistrali bibiBUS zbudowanej w standardzie RS485. Magistrala ta pozwala na przesłanie w czasie rzeczywistym informacji z czytników do kontrolera.
  Zarówno transmisja z komputerem poprzez sieć Ethernet, jak i cała transmisja po szynie bibiBUS jest szyfrowana. Dla każdego połączenia, na podstawie indywidualnych kluczy danej instalacji generowane są klucze szyfrujące sesji.
  Do magistrali bibiBUS kontrolera bibi-K22 można dołączać:
  czytniki kart zbliżeniowych bibi-R40 i bibi-R50 – odporne na warunki atmosferyczne
  eleganckie czytniki z frontem szklanym bibi-R41 i bibi-R51 (dowolny nadruk na froncie)
  czytniki kart z ekranem dotykowym LCD bibi-R42 i bibi-R52 dedykowane do ewidencji czasu pracy
  wyświetlacze czasu systemowego bibi-D50.
  Cztery konfigurowalne wejścia kontrolne służą do podłączenia czujników otwarcia drzwi, przycisków wyjścia (lub kurtyny), czujek sabotażowych, alarmowych itp.
  Zaleca się aby kontroler był montowany w dedykowanej obudowie MM-OM1 razem z zasilaczem buforowym serii DRC firmy Mean Well, modułem bezpiecznikowym MM-F01 (wymagany przy zworach i ryglach rewersyjnych) oraz z akumulatorem. Obudowa może (jeśli zachodzi taka potrzeba) pomieścić moduły rozszerzeń I/O serii bibi-D5x.
  Kontroler bibi-K22 jest funkcjonalnym urządzeniem idealnie sprawdzającym się w małych instalacjach systemów kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy. Stosowanie go w dużych instalacjach podnosi ich niezawodność (jeden kontroler obsługuje tylko jedno lub najwyżej dwa przejścia kontrolowane) i zapewnia  modułową konstrukcję całej instalacji.
  Dane techniczne:
  Ilość obsługowanych przejść 2
  Pamięć kart 10 000
  Podział kart 256 grup i 256 pionów
  Kalendarze 16
  Schematy czasowe 256
  Upoważnienia stałe i przepustki
  Pin kody 4-6 cyfr
  Pamięc zdarzeń 65 000
  Połączenie z komputerem Etherner
  Protokół TCP/IP
  Prędkość transmisji 10/100 Mbps
  Podłączenie czytników  bibiBUS (standard RS485)
  Wyjścia przekaźnikowe  dwa NO 24V/1A (NC 24V/0,6A)
  Impuls otwarcia rygla  do 60 s
  Wejścia  4 konfigurowalne
  Napięcie zasilania  10 – 28 V DC
  Pobór energii  średnio: 0,8 W; szczytowo: 1,3 W
  Wymiary  90 × 71 × 58 mm
  Obudowa  DIN – 4M
  Środowisko pracy  -10°C…+40°C, IP 40
  Klasa środowiskowa  II
   
  ...
  Karta produktu »
  MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. ul. Wieniawskiego16, 64-920 woj. wielkopolskie

  Kontroler 2 przejść bibi-K22

  Kontroler 2 przejść bibi-K22  Kontroler bibi-K22 to uproszczona wersja kontrolera systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibi-K25. Idealnie nadaje się do obsługi jednego lub dwóch przejść kontrolowanych. Umożliwia budowanie instalacj...
  Zestaw MINI PROXIMITY KIT
  MINI PROXIMITY KIT
  Referencja: 5248
  Ten zestaw zbliżeniowy zawiera czytnik zbliżeniowy MINI o zmniejszonym rozmiarze, umożliwiający instalację w profilu wąskich drzwi. Ten czytnik umożliwia instalację kontroli dostępu zabezpieczającą przed ingerencją osób niepowołanych, aktywowaną bezpośrednio ze sterownika.
  Montaż na powierzchni.
  Identyfikator jest kluczową kartą lub brelokiem (EM 125 Khz, MIFARE 13,56Mhz lub HID). Zbliżając kartę lub brelok do czytnika, urządzenie umożliwia dostęp do osób wcześniej zarejestrowanych.
  Zarządza maksymalnie 1.000 kartami / brelokami kluczowymi za pomocą 2 kart klucza MASTER ("ADD" MASTER, "DELETE" MASTER) oraz klawiatury na podczerwień wchodzącej w skład zestawu.
  Zestaw zawiera: czytnik zbliżeniowy MINI o nr ref. 5277, sterownik drzwi MINI ref. 5276, klawiatura programowania IR, zasilanie ref. 4813 de 12Vdc, 3 karty zbliżeniowe MIFARE ref. Breloki zbliżeniowe 52750 i 2 MIFARE ref. 52740.
  Specyfikacje techniczne
  Pojemność użytkowników: 1.000
  Tryb dostępu: karta klucza lub brelok
  Zasilanie: 12 V DC (9-24 V DC)
  Pobór w stanby / pracy: 20 mA / 110 mA
  * Przekaźnik: 1 wyjście przekaźnikowe, maksimum 2A. (* bezpośrednie wyjście 12Vdc / 2A w zależności od zasilania, aby uzyskać styk bezpotencjałowy (bezpotencjałowy), wewnętrzne zworki sterownika zgodnie z instrukcjami).
  Regulowany czas wyjścia: 1-99 sekund (domyślnie 5 sekund)
  Protokół: Wiegand 26bits
  Materiał: ABS
  Działający temperatura: -20ºC do + 60ºC
  Wymiary regulatora: 54mm × 65mm × 9mm Wnętrze.
  Wymiary czytnika: 103 x 48 x 20 mm IP54, 6 przewodów do sterownika.
  Waga: 0,788246 kg
  Rozmiary opakowanego produktu: 7,5x23x17,8 cm
  EAN 13: 8424299052489
  ...
  Karta produktu »
  Fermax Polska Sp. z o.o. ul. Szkolna 86, 62-002 woj. wielkopolskie

  Zestaw MINI PROXIMITY KIT

  MINI PROXIMITY KIT Referencja: 5248 Ten zestaw zbliżeniowy zawiera czytnik zbliżeniowy MINI o zmniejszonym rozmiarze, umożliwiający instalację w profilu wąskich drzwi. Ten czytnik umożliwia instalację kontroli dostępu zabezpieczającą przed i...
  RS2266 GD - Szafa RACK
  RS2266GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 22U / 600x600

  Szafa RACK 19" RS2266 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RS-2266 GD:
  Typ szafy: stojąca
  Wymiary montażowe: W=19", H=22U
  Wymiary zewnętrzne: W=600, H=1166, D=600 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 800 kg
  Waga: 69 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - w komplecie 4 kółka bez blokady, 4 nogi poziomujące
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - drzwi tylne zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RS2266 GD - Szafa RACK

  RS2266GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 22U / 600x600 Szafa RACK 19" RS2266 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji pr...
  RS1566 GD - Szafa RACK
  RS1566GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 15U / 600x600

  Szafa RACK 19" RS1566 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RS-1566 GD:
  Typ szafy: stojąca
  Wymiary montażowe: W=19", H=15U
  Wymiary zewnętrzne: W=600, H=855, D=600 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 800 kg
  Waga: 62,6 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - w komplecie 4 kółka bez blokady, 4 nogi poziomujące
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - drzwi tylne zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RS1566 GD - Szafa RACK

  RS1566GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 15U / 600x600 Szafa RACK 19" RS1566 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji pr...
  Brelok zbliżeniowy 125 kHz BR-STD-1
  Brelok zbliżeniowy działa na częstotliwości 125 kHz, pełni rolę transpondera do autoryzacji w systemach kontroli dostępu oraz sygnalizacji włamania wyposażonych w czytniki kart zbliżeniowych. 
  ...
  Karta produktu »
  ASD Systemy Zabezpieczeń ul. Zagajnikowa 39, 91-849 woj. łódzkie

  Brelok zbliżeniowy 125 kHz BR-STD-1

  Brelok zbliżeniowy działa na częstotliwości 125 kHz, pełni rolę transpondera do autoryzacji w systemach kontroli dostępu oraz sygnalizacji włamania wyposażonych w czytniki kart zbliżeniowych. 
  RWA654 GD - Szafa RACK
  RWA654GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 6U / 560x450 

  Szafa RACK 19" RWA654GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RWA-654 GD:
  Typ szafy: wisząca
  Wymiary montażowe: W=19", H=6U
  Wymiary zewnętrzne: W=560, H=368, D=450 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 60 kg
  Waga: 16,1 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RWA654 GD - Szafa RACK

  RWA654GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 6U / 560x450  Szafa RACK 19" RWA654GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji prz...
  RWA1254GD - Szafa RACK
  RWA1254GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 12U / 560x450

  Szafa RACK 19" RWA1254GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RWA-1254 GD:
  Typ szafy: wisząca
  Wymiary montażowe: W=19", H=12U
  Wymiary zewnętrzne: W=560, H=635, D=450 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 60 kg
  Waga: 22,6 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RWA1254GD - Szafa RACK

  RWA1254GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 12U / 560x450 Szafa RACK 19" RWA1254GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji p...
  RS2768 GD - Szafa RACK
  RS2768GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 27U / 600x800

  Szafa RACK 19" RS2768 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RS-2768 GD:
  Typ szafy: stojąca
  Wymiary montażowe: W=19", H=27U
  Wymiary zewnętrzne: W=600, H=1388, D=800 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 800 kg
  Waga: 78,9 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - w komplecie 4 kółka bez blokady, 4 nogi poziomujące
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - drzwi tylne zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RS2768 GD - Szafa RACK

  RS2768GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 27U / 600x800 Szafa RACK 19" RS2768 GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji pr...
  RS4268 GD - Szafa RACK
  RS4268GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 42U / 600x800

  Szafa RACK 19" RS4268GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RS-4268 GD:
  Typ szafy: stojąca
  Wymiary montażowe: W=19", H=42U
  Wymiary zewnętrzne: W=600, H=2055, D=800 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 800 kg
  Waga: 112,1 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - w komplecie 4 kółka bez blokady, 4 nogi poziomujące
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - drzwi tylne zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RS4268 GD - Szafa RACK

  RS4268GD - Szafa RACK 19" stojąca do złożenia 42U / 600x800 Szafa RACK 19" RS4268GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji prz...
  Moduł KD Timer
  Moduł KD Timer
  Pod pojęciem modułu kryją się dodatkowe funkcjonalności, obecne w oprogramowaniu podstawowym, uzależnione od licencji klienta, jak również odrębne oprogramowanie, korzystające z tej samej bazy danych systemu.
  KD Timer to niezależny serwis, instalowany na serwerze systemu kontroli dostępu. Serwis uruchamia się automatycznie wraz z uruchomieniem systemu operacyjnego i pracuje w tle bez konieczności zalogowania operatora. Głównym celem pracy serwisu jest wykonywanie cyklicznych eksportów danych RCP do plików. Ustawiany jest harmonogram eksportów oraz rodzaj eksportowanych danych.
  ...
  Karta produktu »
  AC Project J. Świderski i Wspólnicy Sp. J. ul. Tytoniowa 20/1, 04-228 woj. mazowieckie

  Moduł KD Timer

  Moduł KD Timer Pod pojęciem modułu kryją się dodatkowe funkcjonalności, obecne w oprogramowaniu podstawowym, uzależnione od licencji klienta, jak również odrębne oprogramowanie, korzystające z tej samej bazy danych systemu. KD Timer to nieza...
  RWA956 GD - Szafa RACK
  RWA956GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 9U / 560x600

  Szafa RACK 19" RWA956GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji przemysłowej CCTV itp. Łatwy i szybki dostęp do poszczególnych urządzeń zamontowanych wewnątrz szafy.
  Istnieje możliwość montażu urządzeń, które nie zostały zaprojektowane w standardzie Rack 19". Stosując odpowiednie półki i organizery przewodów, instalator może zamontować praktycznie każde urządzenie (multiswitche, wzmacniacze antenowe itp.).
  Stosowanie szaf Rackowych 19" utrzymuje wysoki standard oraz ład i porządek w instalacji. Szereg akcesoriów tj. listwy zasilające, organizery, półki, wentylatory oraz zamki pozwalają na optymalne dopasowanie szafy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów posiadamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne RWA-956 GD:
  Typ szafy: wisząca
  Wymiary montażowe: W=19", H=9U
  Wymiary zewnętrzne: W=560, H=501, D=600 mm
  Wykonanie: stal
  Obciążenie statyczne: 60 kg
  Waga: 22,5 kg
  Kolor: czarny, RAL9004
  Uwagi:
    - drzwi frontowe zamykane na kluczyk (dwa w komplecie)
    - szafa do złożenia
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  RWA956 GD - Szafa RACK

  RWA956GD - Szafa RACK 19" wisząca do złożenia 9U / 560x600 Szafa RACK 19" RWA956GD umożliwia integrację systemów automatyki i sterowania jak np. kontroli dostępu KD, systemów alarmowych SSWiN, systemów telewizji prze...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.