google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.09.2018
  1 USD
  3.6817
  -0.0059
  1 EUR
  4.3030
  0.0062
  1 CHF
  3.8327
  0.0128
  1 GBP
  4.8370
  0.0056
  1 RUB
  0.0544
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa
  Kamery przemysłowe
  Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy może w obu sytuacjach. Dlatego należy dobrać nie tylko odpowiednią kamerę, a także obiektyw, obudowę, sposób jej zasilania i transmisji sygnału.
  Dostępne są typowe kamery o standardowej rozdzielczości 480-600 linii, które dobrze spełniają swoją rolę w układach obserwacyjnych. Stosowanie kamer o zwiększonej rozdzielczości - odpowiednio 650 i 700 linii pozwala na lepszy odczyt zarejestrowanych szczegółów. Takie kamery o podwyższonych parametrach, wyposażone w dobrej klasy obiektyw i obudowy z grzałkami wyposażonymi w termostat na pewno nie zawiodą oczekiwań i zapewnią uzyskanie dobrego obrazu w każdych warunkach.
  Istotnym parametrem kamery jest rozmiar przetwornika CCD. W kamerze ma wpływ na kąt widzenia. Stosowanie obiektywu o formacie większym, niż format przetwornika kamery, powoduje zmniejszenie kąta widzenia.Taka kombinacja daje z kolei zwiększoną rozdzielczość oraz jakość obrazu, ponieważ wykorzystywany jest w niej tylko środek obiektywu, gdzie elementy optyczne są oszlifowane z większą precyzją.
  Ze względu na charakter obserwowanego obiektu tzn. dzieci i młodzież należy uwzględnić kamery, które mogą być narażone na przypadkowe lub celowe uszkodzenia.W celu ograniczenia bezpośredniego dostępu do kamery należy stosować montaż w górnych częściach pomieszczeń, stosować dodatkowe obudowy, które uniemożliwią np. zmianę położenia pierścienia ostrości obiektywu. Stabilne uchwyty - które nie będą wrażliwe nawet na uderzenia np. piłką. W przypadku sufitowych kamer kopułowych warto stosować wandaloodporne obudowy z poliwęglanu.
  Stosując monitoring na np. placach zabaw i parkingach placach targowych trzeba uwzględnić, że kamera pracuje w zmiennych warunkach (opady deszczu, mróz) dlatego na zewnątrz polecamy stosować do kamer obudowy zewnętrzne z grzałkami i termostatem. Na system telewizji przemysłowej składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: urządzenia rejestracji obrazu, kamer przemysłowych (obiektywów), zasilaczy, urządzeń do podglądu obrazu.
  Obiektywy
  Sprawą podstawową jest dobranie do każdego konkretnego zastosowania odpowiednich obiektywów. Nieprawidłowy wybór obiektywu może spowodować złe działanie całego systemu.
  Obiektywy z przysłoną automatyczną używane są zazwyczaj na zewnątrz budynków, gdzie panują zmieniające się warunki oświetlenia.
  Obiektywy z przysłoną ręczną są używane zazwyczaj dla zastosowań wewnętrznych, gdzie poziom światła pozostaje stały. Oprócz tego że zdecydujemy się na rodzaj przysłony to musimy stanąć przed wyborem długości ogniskowej obiektywu.
  Długość ogniskowej obiektywu jest związana bezpośrednio z kątem widzenia, który ma być osiągnięty. Małe długości ogniskowych dają szerokie kąty widzenia. Duże długości ogniskowej dają wąskie kąty widzenia.
  Tak więc, aby możliwa była szczegółowa identyfikacja pojazdów i osób z dużych odległości należy montować obiektywy o długich ogniskowych
  Rejestracja obrazu

  Zanim zdecydujemy się na konkretny sposób rejestracji obrazu, należy zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od naszego systemu telewizji przemysłowej. Ile kamer chcemy mieć w swoim systemie telewizji przemysłowej? Czy chcemy mieć możliwość zdalnego podglądu monitorowanego obiektu? Jaki ma być stopień automatyzacji? Czy przewidujemy dalszą możliwość rozbudowy systemu CCTV lokalnie, czy też do kilku systemów CCTV rozproszonych w kilku miastach i ich zdalne zarządzanie z jednego miejsca. Oprogramowanie umożliwia podgląd zdalny z dowolnego miejsca za pomocą standardowych przeglądarek internetowych lub dodatkowych programów klienta zdalnego na nowoczesnych urządzeniach mobilnych takich jak tablet, czy smartfon. Rejestratory maja możliwość archiwizacji zarejestrowanego materiału na wewnętrznych dyskach twardych oraz na zewnętrznych nośnikach takich jak pendrive, dysk zewnętrzny, CD/DVD, aczkolwiek najwygodniejszą metodą jest ściągnięcie materiału za pośrednictwem odpowiedniego programu lub przez stronę www na komputer. Rejestratory pozwalają na integrację z systemem alarmowym, dzięki czemu dają Państwu możliwość większej kontroli nad chronionym obiektem. System CCTV poprzez przyporządkowanie zarejestrowanego obrazu video do zaistniałego zdarzenia alarmowego pozwala na zidentyfikowanie przyczyny alarmu. Takie rozwiązanie pozwala na odtworzenie jego przebiegu oraz umożliwia przeglądanie zdarzeń poprzedzających wystąpienie sytuacji zagrożenia.
  Rejestratory sieciowe IP
  Obecnie najnowocześniejsze instalacje CCTV oparte są na sieciach IP. Ich główną zaletą jest łatwość rozbudowy oraz jakość obrazu kamer IP. Materiał z kamery IP podpiętej do sieci można zapisywać w dowolnym miejscu na dowolnym komputerze bez pośrednictwa rejestratora. Jeśli chodzi o jakość obrazu kamer standardem jest już rozdzielczość HD. Istnieje również możliwość połączenia starego systemu monitoringu z nowoczesną technologią IP stosując rejestratory hybrydowe.
  Zdalny podgląd obrazu

  Stosowane obecnie wraz z kartami do cyfrowej rejestracji obrazu oprogramowanie pozwala użytkownikowi na wybór dogodnego dla niego sposobu zdalnego monitoringu. Oprócz klasycznych ustawień dla sieci lokalnych wiele kart pozwala również na bezpośrednie, telefoniczne „wdzwonienie się” do rejestratora, a także na monitoring przez sięć Internet. Zdalny monitoring często stosowany jest w ramach jednego obiektu z zastosowaniem sieci lokalnej (LAN). Konfiguracja serwera rejestrującego jest wówczas stosunkowo prosta, w programie głównym definiuje się jedynie numer IP serwera (przydzielony przez informatyka) i podaje numer portu, przez który będzie się odbywała komunikacja. Serwer zostaje podłączony do systemu informatycznego i powinien być widoczny dla pozostałych urządzeń w przedsiębiorstwie. Komunikacja odbywa się wówczas najczęściej za pomocą protokołu TCP/IP.
  Nieco bardziej skomplikowana jest konfiguracja systemu przeznaczonego do bezpośredniego połączenia telefonicznego. Najczęściej jednak oprogramowanie posiada możliwość ustawienia odpowiednich parametrów, takich jak np. wywołanie zwrotne (serwer po odebraniu połączenia rozłącza się i łączy z numerem, z którego zainicjowano połączenie, tak by nie obciążać użytkownika tego numeru kosztami połączenia).
  Jeżeli serwer jest podłączony do sieci Internet i użytkownik zna jego adres IP, to również przy wykorzystaniu telefonu, po uzyskaniu połączenia z wybranym numerem dostępowym do Internetu, jest w stanie telefonicznie monitorować rejestracje wizyjna z poziomu przeglądarki WWW lub aplikacji klienta sieciowego. Najważniejszym elementem, wymaganym do zdalnego monitoringu przez sieć Internet, jest stały adres IP, który musi posiadać serwer rejestrujący.
  Oferowane na rynku karty pozwalają monitorować zdalnie najczęściej na dwa sposoby: z zastosowaniem specjalnej aplikacji typu Remote Controller, będącej tzw. Klientem Sieciowym oraz przez przeglądarkę WWW korzystającą z technologii Java. Każde z tych rozwiązań posiada swoje zalety i wady, często uzależnione od celu, do którego zdalna transmisja ma być użyta.Monitoring „na żywo” jest to najprostsza forma zdalnego monitoringu, która umożliwia każde oprogramowanie, służące do tego celu. Podkreślić jednak należy, ze na skutek opóźnienia, wynikającego z ograniczonej przepustowości łącza, obraz widoczny na ekranie zdalnego komputera może przedstawiać zdarzenia, które wydarzyły się nieco wcześniej. Dlatego zawsze warto sprawdzić czas wyświetlany na obserwowanym obrazie; jest to czas serwera, a wiec właściwy czas zdarzenia.
  Problem opóźnienia czasowego jest oczywiście najbardziej dostrzegalny podczas połączenia się z serwerem przez linie telefoniczna. Nieco bardziej zaawansowane oprogramowanie pozwala na połączenie się z kilkoma bądź kilkunastoma serwerami w jednej chwili, co umożliwia monitoring wielu oddalonych od siebie obiektów.Zaawansowane oprogramowanie do monitoringu wizyjnego pozwala nie tylko na nadzór bieżących wydarzeń w obiekcie, lecz także na zdalne przeglądanie zarejestrowanego materiału.
  Zasilanie

  Zasilanie kamer przemysłowych to temat, który stanowi on często główną przyczynę wadliwie działającego systemu. Oferowane przez nas kamery zasilane są napięciem stałym 12V, oraz napięciem 230V. Zasilanie 12V jest niewątpliwie najczęstszym zasilaniem wykorzystywanym w systemach telewizji przemysłowej. Przy doborze zasilacza w systemie telewizji przemysłowej bardzo ważne jest aby dobrać zasilacz o odpowiedniej wydajności prądowej.
  Najczęściej stosowane kamery pobierają ok. 150mA a z oświetlaczem podczerwieni ok. 200mA. Do zalet zasilania na 230V niewątpliwie można zaliczyć odległość, na jaką można przesłać to napięcie jak i powszechna dostępność sieci w instalowanych obiektach. Na tym jednak zalety zasilania tym napięciem się kończą. Wadą tego typu zasilania są na pewno względy bezpieczeństwa takiej instalacji.
  Prawidłowy dobór różnego typu złączek, wtyków, okablowania oraz innych elementów dodatkowych jest wbrew pozorom niezwykle istotnym zadaniem dla każdego instalatora systemu CCTV. Źle dobrany przewód lub zasilacz zbyt niskiej mocy może skutecznie unieruchomić nawet najbardziej zaawansowany układ. Najpopularniejsze przewody koncentryczne stosowane w CCTV: przewody jednożyłowe. Stosowane są do transmisji wizji z kamery, w przypadkach, gdy zasilanie poprowadzone jest niezależnie; przewody ze zintegrowanymi z żyłami zasilającymi.
  Monitory

  W systemach telewizji dozorowej monitory stanowią ważny element wizualizacji całego układu. Główną cechą wyróżniającą je od kineskopów używanych w domowych telewizorach, jest przede wszystkim ich specjalna konstrukcja zapewniająca dużo większą żywotność luminoforu.
  Ważnym parametrem podawanym przy monitorach jest rozdzielczość obrazu, ilość wejść i wyjść sygnału wizyjnego, menu ekranowe (głównie przy monitorach kolorowych), a także toru audio. Wyróżniamy monitory czarno-białe oraz kolorowe o różnych wielkościach przekątnej ekranu, np. 9, 12, 15 czy 20 cali. Warto również pamiętać o doborze monitora o odpowiedniej wielkości.
  Jeżeli monitor będzie wykorzystany sporadycznie, jedynie do ewentualnego podglądu materiału zarejestrowanego wystarczy monitor 12"-15". W przypadku, gdy podgląd będzie prowadzony również na bieżąco przez operatora konieczne jest zastosowanie większego np. 20" monitora.
    ...
  Karta produktu »
  Zakład Elektroniczny Alfa Krzysztof Filipkowski ul. Minkiewicza 38, 16-400 woj. podlaskie

  Monitoring wizyjny / Telewizja Przemysłowa

  Kamery przemysłowe Kamera przemysłowa spełni swoją rolę pod warunkiem, że będzie dostosowana do warunków, w jakich będzie pracowała. Bardzo istotne jest to czy rejestracja obrazu "widzianego" przez kamerę będzie odbywała się w dzień w nocy, czy ...
  Kamera przemysłowa EX65 serii Extreme
  Sprawdzone w najtrudniejszych warunkach dozorowych, kamery przemysłowe EX65 firmy Bosch do obszarów zagrożonych eksplozją posiadają najważniejsze międzynarodowe certyfikaty odnośnie do zabezpieczenia przed wybuchem, dzięki czemu gwarantują bezpieczny i niezawodny dozór rafinerii naftowych, zakładów gazowniczych, chemicznych, petrochemicznych oraz innych niebezpiecznych środowisk przemysłowych.
  Wyjątkowa jakość obrazu kamer przemysłowych
  Kamery przemysłowe, dualne EX65 wyposażone są w zaawansowaną technologię Dinion 2X. Zapewnia ona niezwykle wysoką jakość obrazu i użyteczność - precyzyjną weryfikację obrazu, lepszy czas reakcji i większe bezpieczeństwo chronionego obiektu. Opcjonalny promiennik podczerwieni do obszarów zagrożonych eksplozją zapewnia całodobową ochronę, jednocześnie zmniejszając koszty. Nie jest juz bowiem konieczne stosowanie oświetlenia zasilanego prądem o wysokim napięciu, które charakteryzuje się dużym zużyciem energii.
  Funkcje ułatwiające instalację kamer przemysłowych
  Kamery przemysłowe EX65 charakteryzują się łatwością instalacji. Zawdzięczają to zintegrowanej puszce przyłączeniowej, zmontowanej fabrycznie, jednomodułowej konstrukcji oraz elastycznym opcjom montażu. Ponadto obsługują protokół komunikacji Bilinx umożliwiający prostą, zdalną konfigurację.
  Więcej zalet kamer przemysłowych EX65

  • Stopnie ochrony NEMA 4X i IP67 gwarantujące zabezpieczenie kamer przemysłowych EX65 przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi  
  • Obudowa ze stali nierdzewnej 316L polerowanej elektrolitycznie lub z anodowanego aluminium zapewnia całkowitą ochronę w otoczeniu zagrożonym korozją
  • Niezawodne działanie w ekstremalnych temperaturach w zakresie od -50°C do +60°C
  Skorzystaj z wydajnych i wszechstronnych kamer przemysłowych EX65 serii Extreme firmy Bosch do obszarów zagrożonych eksplozją.
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Kamera przemysłowa EX65 serii Extreme

  Sprawdzone w najtrudniejszych warunkach dozorowych, kamery przemysłowe EX65 firmy Bosch do obszarów zagrożonych eksplozją posiadają najważniejsze międzynarodowe certyfikaty odnośnie do zabezpieczenia przed wybuchem, dzięki czemu gwarantują bezpieczny i...
  SCO-2080RP - Tubowa kamera przemysłowa
  SCO-2080RP Samsung - Tubowa kamera 700linii 2,8-10mm
  Kamera przemysłowa SCO-2080P firmy Samsung jest zaawansowanym urządzeniem pracującym w tybie dzień/noc wraz z ruchomym filtrem podczerwieni. Została wyposażony w obiektyw o ogniskowej 2,8-10mm i czułość w kolorze na poziomie 0,15 Lux przy F1.2, a w trybie czarnobiałym 0,01 Lux F1.2
  Dzięki zaawansowanym technologicznie funkcjom kamery SCO2080 w które firma Samsung wyposaża profesjonalne kamery przemysłowe, pozwala precyzyjnie nadzorować różnego rodzaju pomieszczenia. Dzięki systemowi redukcji szumów SSNR III z filtracją szumów 3D dobrze radzi sobie w pomieszczeniach o osłabionym oświetleniu. Czysty obraz zapewni także cyfrowy stabilizator obrazu, zaawansowana regulacja ostrości, oraz wysoka rozdzielczość 600linii w kolorze oraz 700linii w trybie czarnobiałym.
  Niewielkie wymiary i proste menu OSD konfiguracji w języku polskim to także ważne zalety, które zapewnią idealne rozwiązanie. Kamera posiada mechaniczny filtr podczerwieni ICR.
  Parametry techniczne SCO 2080:
  Przetwornik: 1/3" Super HAD CCD (DSP piątej generacji)
  Ogniskowa obiektywu: 2,8-10mm
  Zoom cyfrowy: x16
  Rozdzielczość pozioma: 600linii/700linii
  Czułość: 0,15 lux przy F1.2(kolor), 0,01 lux przy F1.2(czarno-biały), 0,0003Lux przy F1.2 (kolor sens-up x512)
  Detekcja ruchu: 8 programowalnych stref
  12 stref prywatności
  System redukcji szumów: SSNR III
  Wyjście video CVBS: 1,0Vp-p, 75 Ohm
  BLC (Kompensacja światła tylnego): Tak
  Sens-up: (Cyfrowe zwiększanie czułości na oświetlenie): Tak
  AGC (Automatyczna kontrola wzmocnienia): Tak
  SSDR (Szeroki zakres dynamiki): Tak
  HLC (Kompensacja silnego światła): Tak
  DIS (Cyfrowa stabilizacja obrazu): Tak
  AWB (Automatyczny balans bieli): Tak
  AWC: Tak
  ATW: Tak
  Filtr ICR: Tak
  Elektorniczna migawka: Tak
  Funkcja: obracania obrazu, lustro
  Komunikacja: RS-485, Coaxial
  Temperatura pracy / wilgotność: -10°C~+50°C
  Zasilanie: DC12V/24V AC
  Stosunek sygnał/szum: 52dB
  Obudowa: IP66
  Wymiary: 115,8mm(szerokość) x 92,7mm (wysokość)
  Waga: 285g
  Gwarancja:
  24 miesiące


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  SCO-2080RP - Tubowa kamera przemysłowa

  SCO-2080RP Samsung - Tubowa kamera 700linii 2,8-10mm Kamera przemysłowa SCO-2080P firmy Samsung jest zaawansowanym urządzeniem pracującym w tybie dzień/noc wraz z ruchomym filtrem podczerwieni. Została wyposażony w obiektyw o ogniskowej 2,8-10mm...
  Kamera przemysłowa YK-280 (6677)

  • przetwornik: 1/3" CCD SONY
  • rozdzielczość: 480 TVL
  • czułość: 0.2 lux
  • kąt widzenia kamery: 170st.
  • zasilanie: 12V DC/130mA
  Kamera przemysłowa YK-280 (6677)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa YK-280 (6677)

  • przetwornik: 1/3" CCD SONY • rozdzielczość: 480 TVL • czułość: 0.2 lux • kąt widzenia kamery: 170st. • zasilanie: 12V DC/130mA Kamera przemysłowa YK-280 (6677)
  Kamera przemysłowa DI560E Effio (3.6) (7685)

  • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP
  • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
  • czułość: 0 Lux (IR LED ON)
  • obiektyw: 3.6mm
  • 23 diody, ঵ IR LED (zasięg do 20m)
  • AES, AWB, ATR, ATW, AGC, NR, HLC
  • klasa szczelności: IP66
  • kolor: biały, czarny
  Kamera przemysłowa DI560E Effio (3.6) (7685)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa DI560E Effio (3.6) (7685)

  • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) • czułość: 0 Lux (IR LED ON) • obiektyw: 3.6mm • 23 diody, ঵ IR LED (zasięg do 20m) • AES, AWB, ATR, ATW, AGC, NR, HLC • kla...
  Kamera przemysłowa SCB2000PH Samsung (6607)
  przetwornik: 1/3" Super HAD CCD
  rozdzielczość: 600 TVL
  czułość: 0.5lux (F1.2) kolor, 0.0001lux (sens-up) BW
  menu OSD w języku polskim
  SSDR, SSNR III, HLC, DIS, BLC, AES, AWB, AGC detekcja ruchu, strefy prywatności
  napięcie zasilania: 230V AC
  Kamera przemysłowa SCB2000PH Samsung (6607)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa SCB2000PH Samsung (6607)

  przetwornik: 1/3" Super HAD CCD rozdzielczość: 600 TVL czułość: 0.5lux (F1.2) kolor, 0.0001lux (sens-up) BW menu OSD w języku polskim SSDR, SSNR III, HLC, DIS, BLC, AES, AWB, AGC detekcja ruchu, strefy prywatności n...
  Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR (7930)

  • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP
  • rozdzielczość: 700 TVL (Kolor), 750 TVL (B/W)
  • czułość: 0.001 lux
  • mechaniczny filtr ICR
  • menu OSD
  • AGC, BLC, AWB, AES, ATW, MIR, DIS, HLC, 2D DNR, WDR
  • zasilanie: DC 12V/AC 24V
  Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR (7930)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa BCS-B700DN-ICR (7930)

  • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP • rozdzielczość: 700 TVL (Kolor), 750 TVL (B/W) • czułość: 0.001 lux • mechaniczny filtr ICR • menu OSD • AGC, BLC, AWB, AES, ATW, MIR, DIS, HLC, 2D DNR, WDR • zasilanie: DC 12V/...
  Kamera przemysłowa DM60 (3.6) (6236)
  przetwornik: 1/3" CCD Sony Super HAD II
  rozdzielczość: 600 TVL
  czułość: 0.01 lux
  obiektyw: 3.6 mm
  klasa szczelności: IP66
  dostępne kolory: srebrny
  Kamera przemysłowa DM60 (3.6) (6236)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa DM60 (3.6) (6236)

  przetwornik: 1/3" CCD Sony Super HAD II rozdzielczość: 600 TVL czułość: 0.01 lux obiektyw: 3.6 mm klasa szczelności: IP66 dostępne kolory: srebrny Kamera przemysłowa DM60 (3.6) (6236)
  Kamera przemysłowa VI600EA Effio (2.8-12) (7629)

  • niska podstawa montażowa
  • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP
  • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
  • czułość: 0.1 lux, 0 lux (IR LED ON)
  • obiektyw: 2.8-12 mm
  • 42 diody, ø5 IR LED (zasięg 35-40 m)
  • ATW, AWB, BLC, AGC, MIR, AES, ATR, NR, HLC
  • menu OSD
  • klasa szczelności: IP66
  • kolor: grafitowy
  Kamera przemysłowa VI600EA Effio (2.8-12) (7629)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa VI600EA Effio (2.8-12) (7629)

  • niska podstawa montażowa • przetwornik: 1/3" SONY EXview HAD II Effio CDD CP DSP • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) • czułość: 0.1 lux, 0 lux (IR LED ON) • obiektyw: 2.8-12 mm • 42 diody, ø5 IR LED (zasięg 35-40 m) • AT...
  Kamera przemysłowa AT VP330E Effio (2.8-12) (6867)
  przetwornik: 1/3" CCD Sony Super HAD II Effio DSP
  rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
  czułość: 0.002 lux
  obiektyw: 2.8-12mm Auto Iris
  AES, AWB, AGC, ATW, BLC, WDR, Video & DC AI
  obudowa: wandaloodporna
  klasa szczelności: IP66
  dostępne kolory: biały
  Kamera przemysłowa AT VP330E Effio (2.8-12) (6867)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa AT VP330E Effio (2.8-12) (6867)

  przetwornik: 1/3" CCD Sony Super HAD II Effio DSP rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) czułość: 0.002 lux obiektyw: 2.8-12mm Auto Iris AES, AWB, AGC, ATW, BLC, WDR, Video & DC AI obudowa: wandaloodporna ...
  Kamera przemysłowa BCS-VP330TDN Effio (2.8-11) (7648)

  • przetwornik: 1/3" CCD EXview HAD II Effio DSP
  • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) 
  • czułość: 0.5 lux (Kolor), 0.01 lux (B/W)
  • obiektyw: 2.8-11mm/F1.4 Auto Iris
  • menu OSD
  • AGC, BLC, AES, HLC, DNR
  • mechaniczny filtr ICR
  • obudowa: wandaloodporna
  • klasa szczelności: IP66
  • dostępne kolory: biały
  Kamera przemysłowa BCS-VP330TDN Effio (2.8-11) (7648)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa BCS-VP330TDN Effio (2.8-11) (7648)

  • przetwornik: 1/3" CCD EXview HAD II Effio DSP • rozdzielczość: 650 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)  • czułość: 0.5 lux (Kolor), 0.01 lux (B/W) • obiektyw: 2.8-11mm/F1.4 Auto Iris • menu OSD • AGC, BLC, AES, HLC, DNR • mechaniczny filtr I...
  Kamera przemysłowa SCD-2080R (6750)

  • przetwornik: 1/3" Sony CCD Super HAD
  • zasięg podczerwieni: do 20m
  • rozdzielczość: 600 TVL (kolor), 700TVL (B/W)
  • czułość: 0.0003 lux (Sens-Up)
  • obiektyw: 2.8-10mm
  • napięcie zasilania: 12V DC / 24V AC
  • AES, AWB, AGC, BLC, ATW, MIR, SSNRIII, DIS, HLC, IR
  Kamera przemysłowa SCD-2080R (6750)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa SCD-2080R (6750)

  • przetwornik: 1/3" Sony CCD Super HAD • zasięg podczerwieni: do 20m • rozdzielczość: 600 TVL (kolor), 700TVL (B/W) • czułość: 0.0003 lux (Sens-Up) • obiektyw: 2.8-10mm • napięcie zasilania: 12V DC / 24V AC • AES, AWB, AGC, BLC, ATW, ...
  Kamera przemysłowa TI560A (3.6) (7454)

  • przetwornik: 1/3" CCD SONY Super HAD II CP DSP
  • rozdzielczość: 600 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
  • czułość: 0 lux (IR LED ON)
  • obiektyw: 3.6 mm
  • 23 diody, ঵ IR LED (zasięg 20m)
  • AWB, AGC, AES
  • klasa szczelności: IP66
  • kolor: srebrny
  Kamera przemysłowa TI560A (3.6) (7454)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa TI560A (3.6) (7454)

  • przetwornik: 1/3" CCD SONY Super HAD II CP DSP • rozdzielczość: 600 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) • czułość: 0 lux (IR LED ON) • obiektyw: 3.6 mm • 23 diody, ঵ IR LED (zasięg 20m) • AWB, AGC, AES • klasa szczelności: IP66 • kol...
  Kamera przemysłowa SCB3000PH Samsung (6453)
  przetwornik: 1/3" Sony HAD CCD + DSP SV IV
  rozdzielczość: 600 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W)
  czułość: 0.0006lux (F1.2) kolor, 0.00002lux (sens-up) BW
  mechaniczny filtr ICR
  BLC, HLC, SSDR, AGC, SSNR 2D+3D, DIS, VPS
  detekcja ruchu, strefy prywatności
  szeroki zakres dynamiki: 160x WDR
  zasilanie: 230V AC
  Kamera przemysłowa SCB3000PH Samsung (6453)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa SCB3000PH Samsung (6453)

  przetwornik: 1/3" Sony HAD CCD + DSP SV IV rozdzielczość: 600 TVL (Kolor), 700 TVL (B/W) czułość: 0.0006lux (F1.2) kolor, 0.00002lux (sens-up) BW mechaniczny filtr ICR BLC, HLC, SSDR, AGC, SSNR 2D+3D, DIS, VPS detek...
  Kamera przemysłowa SCD-2020R (6842)
  przetwornik: 1/3" Sony CCD Super HAD CCD
  rozdzielczość: 600 TVL (kolor), 700TVL (B/W)
  8 diod IR LED (zasięg 35 - 40 m)
  czułość: 0,15 lux 0 lux Ir Led ON
  obiektyw: 3.6mm
  napięcie zasilania: 12V DC
  AGC, BLC, ATW, AWC, HLC, SSDR, SSNRIII, DNR, DIS, Detekcja ruchu, Strefy prywatności
  Kamera przemysłowa SCD-2020R (6842)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera przemysłowa SCD-2020R (6842)

  przetwornik: 1/3" Sony CCD Super HAD CCD rozdzielczość: 600 TVL (kolor), 700TVL (B/W) 8 diod IR LED (zasięg 35 - 40 m) czułość: 0,15 lux 0 lux Ir Led ON obiektyw: 3.6mm napięcie zasilania: 12V DC AGC, BLC, ATW...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.