google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  12 »
  Kamera IP DS-2CD8253F-EI HIKVISION
  DS-2CD8253F-EI (HIKVISION)
  Charakterystyka - DS-2CD8253F-EI
  Kamery megapikselowe IP firmy HIK Vision oparte o wysokiej klasy przetwornik CMOS. W zależności od wersji generują obraz dwu, trzy lub pięcio-megapikselowy. Dzięki wydajnemu układowi kompresji H.264 nawet w najwyższych rozdzielczościach osiągają imponujący wynik 12,5 klatki/s. Przy niższych ustawieniach wartość ta wzrasta do pełnych 25 klatek/s. Do dyspozycji są dwa niezależne strumie i trzy metody kompresji H.264, MPEG-4 i mJPEG. Dla każdego ze strumieni można precyzyjnie regulować zajętość pasma w przedziale od 32 kbps do 8 Mbps. Dostępne są także tryby CBR i VBR. Kamery potrafią również wysyłać pojedyncze klatki w formacie JPEG bezpośrednio na serwer FTP lub na maila w formie powiadomienia.
  Dodatkowo, dzięki gniazdu na karty SD, można prowadzić rejestrację w trybie ciągłym, z detekcji ruchu lub w trybie alarmowym, bezpośrednio w urządzeniu. Dostęp do nagrań na karcie uzyskamy za pomocą wygodnego interfejsu w przeglądarce, a dzięki obsłudze kart SDHC do 32GB możliwa będzie nawet kilkunastodniowa rejestracja bez użycia serwera.
  Wszystkie modele posiadają funkcję detekcji ruchu oraz rozbudowane opcje harmonogramu, dzięki któremu można dowolnie zdefiniować czas aktywowania poszczególnych opcji. Dostępna funkcja dzień/noc z mechanicznie przesuwanym filtrem podczerwieni, z możliwością regulacji progu przełączenia. Zdalna aktualizacja firmwaru, zgrywanie i wgrywanie ustawień oraz dostęp do dziennika zdarzeń z poziomu przeglądarki internetowej. Możliwość ręcznego rozpoczęcia nagrywania na lokalny dysk twardy w komputerze. Obudowa tulejowa o klasie szczelności IP66 z wbudowanym promiennikiem podczerwieni o zasięgu 30 m. Obiektyw zmiennoogniskowy 2,7 - 9,0 mm. Zasilanie 12 VDC lub PoE.
  ...
  Karta produktu »
  PHU Format Maciej Szutkiewicz ul. Bitwy Białostockiej6, 15-103 woj. podlaskie

  Kamera IP DS-2CD8253F-EI HIKVISION

  DS-2CD8253F-EI (HIKVISION) Charakterystyka - DS-2CD8253F-EI Kamery megapikselowe IP firmy HIK Vision oparte o wysokiej klasy przetwornik CMOS. W zależności od wersji generują obraz dwu, trzy lub pięcio-megapikselowy. Dzięki wydajnemu układow...
  PIX-Q20CSC - Kamera megapikselowa 4in1 2Mpx, ICR
  PIX-Q20CSC Kamera megapikselowa 4in1 2Mpx, ICR 
  PIX-Q20CSC Wewnętrzna kamera kompaktowa, zaliczana do serii 4 in 1. Łączy w sobie możliwości systemów CVBS, AHD, HD-CVI i HD-TVI, a także cechuje się stabilnymi parametrami pracy i funkcjonalnością. Jej największymi zaletami są:
  Wysoka jakość generowanego obrazu 2 Mpx, zapewniona przez przetwornik 1/2.9" CMOS
  Możliwość skutecznej współpracy z większością obiektywów, dzięki mocowaniu typu C / CS
  Wierne odwzorowanie kolorów, dzięki wbudowanemu filtrowi podczerwieni (przesuwny)
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty - sprawdź sam. Kupując produkty PIXIR otrzymujesz pomoc techniczną, wsparcie pozakupowe i gwarancję jakości.
  Kamera PIX-Q20CSC jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują niezawodnego sytemu CCTV w atrakcyjnej cenie. Polecamy ją w szczególności do budowy systemów które mają zastąpić przestarzały system analogowy. Taka wymiana nie jest związana z koniecznością wymiany okablowania, co ułatwia i przyspiesza montaż, a także zmniejsza jego koszty.
  Parametry techniczne:
  Przetwornik obrazu: 1/2.9'' CMOS SONY IMX323
  Max. rozdzielczość: 1920x1080 (2 Mpx)
  Procesor sygnałowy: V30
  Czułość: Kolor - 0.01 lux
  Mocowanie obiektywu: C / CS
  Dzień/noc: TAK
  Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
  Funkcje: Dzień/noc, NR, BLC, AGC, ATW, AES, Strefy prywatności
  Wyjścia wideo: 1x BNC
  Temperatura pracy: -20...+50 oC
  Zasilanie: 12V DC
  Wymiary: 127 x 66 x 58 mm
  Waga: 0.31 kg
  Gwarancja producenta: 24 miesiące
    Mocowanie typu C / CS - Współpraca z większością obiektywów   Kamera może skutecznie współpracować z praktycznie dowolnym obiektywem z naszej oferty. A to dzięki standardowemu mocowaniu typu C/CS. Kamera posiada również wyjście DC, umożliwiające obsługę obiektywów z automatyczną przesłoną (Auto Iris) - kamera automatycznie dostosowuje rozchylenie przesłony do panujących warunków oświetlenia. Dzięki czemu przetwornik jest prawie zawsze jednakowo oświetlony, a generowany obraz zachowuje stałą jasność.     Uwaga!
  Aby zachować najwyższą jakość obrazu, konieczne jest zastosowanie obiektywu megapikselowego. Konfiguracja z poziomu rejestratora - Szybka, łatwa i wygodna zmiana parametrów pracy
  Cechą charakterystyczną kamer PIXIR jest możliwość zmiany ustawień bezpośrednio z poziomu rejestratora. Jest to wyjątkowo wygodny sposób, umożliwiający łatwą i szybką zmianę parametrów pracy - użytkownik chcąc zmienić pojedynczą funkcję nie musi brać drabiny i wspinać się zamontowanej kamery.
  Konfiguracja z poziomu rejestratora świetnie współdziała z możliwością nawiązania zdalnego połączenia z rejestratorem. Przykładowo, administrator systemu może ze swojego domu nawiązać połączenie z rejestratorem w firmie, a następnie zmienić parametry pracy dowolnej kamery.
    Uwaga! Konfiguracja z poziomu rejestratora jest dostępna dla nowych rejestratorów, takich jak np. BCS serii IV.   Mechaniczny filtr podczerwieni - Wysoka jakość i naturalne barwy obrazu Kamera PIX-Q20CSC posiada wbudowany mechaniczny, przesuwny filtr podczerwieni (ICR). W trybie dziennym jest on aktywny i odbija znaczną część promieniowania podczerwonego. Dzięki czemu generowany obraz zachowuje naturalne kolory i wysoką jakość. W trybie nocnym filtr zostaje ściągnięty z przetwornika - poprawiają się parametry czułości i możliwa jest praca przy sztucznym świetle IR. Pogarsza się jednak ogólna jakość generowanego obrazu.  
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  PIX-Q20CSC - Kamera megapikselowa 4in1 2Mpx, ICR

  PIX-Q20CSC Kamera megapikselowa 4in1 2Mpx, ICR  PIX-Q20CSC Wewnętrzna kamera kompaktowa, zaliczana do serii 4 in 1. Łączy w sobie możliwości systemów CVBS, AHD, HD-CVI i HD-TVI, a także cechuje się stabilnymi parametrami pracy i funkcjonalnością...
  PIX-Q20FBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR
  PIX-Q20FBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR
  PIX-Q20FBIR3 -Zewnętrzna kamera tubowa, łącząca w sobie zalety i możliwości systemów: HD-CVI, HD-TVI, AHD i CVBS. Zaliczana do serii 4 in 1, cechuje się niezawodnością, wysoką funkcjonalnością i stabilnymi parametrami pracy.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty - sprawdź sam. Kupując produkty PIXIR otrzymujesz pomoc techniczną, wsparcie pozakupowe i gwarancję jakości.
  Jej dodatkowymi zaletami są:
  Dobra jakość generowanego obrazu, w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpx
  Stosunkowo szeroki kąt obesrwacji
  Skuteczna praca w warunkach nocnych i werne odwzorowanie kolorów
  Bezawaryjna praca w warunkach zewnętrznych
  Kamera PIX-Q20FBIR3 ze względu na możliwość pracy w systemach CVBS, AHD, CVI i TVI jest niezwykle uniwersalna. Sprawdza się świetnie w systemach monitoringu domu, sklepu, biura, itp. Jest ona doskonałym wyborem do realizacji wysokiej jakości, ekonomicznego systemu, w praktycznie dowolnym obiekcie.
  Parametry techniczne:
  Przetwornik obrazu: 1/2.9'' PS CMOS SONY IMX322
  Procesor sygnałowy: V30
  Max. rozdzielczość: 2 Mpx
  Czułość: 0 lux (wł. IR)
  Obiektyw: 3.6 mm
  Oświetlacz podczerwieni: TAK
  Zasięg oświetlacza: Ponad 20 m
  Dzień/noc: TAK
  Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
  Funkcje: Dzień/noc, NR, BLC, AGC, ATW, AES, Strefy prywatności
  Wyjścia wideo: 1x BNC
  Obudowa: IP66
  Obudowa zewnętrzna: TAK
  Temperatura pracy: -20...+50 oC
  Zasilanie: 12V DC
  Wymiary: 197 x 65 x 63 mm
  Waga: 0.4 kg
  Gwarancja producenta: 24 miesiące
    Transmisja obrazu HD po kablu koncentrycznym   Do największych zalet systemów AHD, CVI i TVI można zaliczyć:   Transmisję wysokiej jakości obrazu (HD), po standardowych kablach koncentrycznych
  Transmisję sygnału audio, wideo i sterowania, po tym samym kablu
  Brak widocznych opóźnień transmisji, które często pojawiają się w systemach IP
  Stosunkowo duży skuteczny zasięg transmisji, nawet do 500 m (można je stosować w rozległych systemach CCTV)
    Ze względu na transmisję po kablach koncentrycznych, systemy AHD, CVI i TVI są doskonałymi następcami klasycznym systemów analogowych. Transmisja po tych samych przewodach okazuje się bardzo dużą zaletą przy wymianie systemu CVBS. W takiej sytuacji nie ma konieczności prowadzenia nowych kabli, co wyklucza potrzebę prowadzenia dodatkowych prac remontowych. Czyli oszczędzany jest czas i cięte są zbędne koszty.   Skuteczna praca w każdych warunkach oświetlenia   Kamera jest wyposażona w oświetlacz podczerwieni, zrealizowany w oparciu o 2 diody IR LED. Dzięki niemu, może ona skutecznie pracować w dowolnych warunkach oświetlenia, nawet kiedy jest zupełnie ciemno. Oświetlacz uruchamia się automatycznie gdy kamera przełącza się w tryb nocny i jego skuteczny zasięg wynosi ponad 20 m.
  Konfiguracja z poziomu rejestratora   Cechą charakterystyczną kamer PIXIR jest możliwość zmiany ustawień bezpośrednio z poziomu rejestratora. Jest to wyjątkowo wygodny sposób, umożliwiający łatwą i szybką zmianę parametrów pracy - użytkownik chcąc zmienić pojedynczą funkcję nie musi brać drabiny i wspinać się zamontowanej kamery.   Konfiguracja z poziomu rejestratora świetnie współdziała z możliwością nawiązania zdalnego połączenia z rejestratorem. Przykładowo, administrator systemu może ze swojego domu nawiązać połączenie z rejestratorem w firmie, a następnie zmienić parametry pracy dowolnej kamery.   Uwaga! Konfiguracja z poziomu rejestratora jest dostępna dla nowych rejestratorów, takich jak np. BCS serii IV ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  PIX-Q20FBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR

  PIX-Q20FBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR PIX-Q20FBIR3 -Zewnętrzna kamera tubowa, łącząca w sobie zalety i możliwości systemów: HD-CVI, HD-TVI, AHD i CVBS. Zaliczana do serii 4 in 1, cechuje się niezawodnością, wysoką funkcjonalnością ...
  PIX-Q20VBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx
  PIX-Q20VBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR
  Zewnętrzna kamera tubowa 4w1 PIX-Q20VBIR3, łącząca w sobie możliwości systemów: HD-CVI, HD-TVI, AHD i CVBS. Zbudowana z wysokiej jakości elementów, cechuje się stabilnymi parametrami pracy, wysoką funkcjonalnością i niezawodnością.
  Jej cechami charakterystycznymi są:
  Dobra jakość generowanego obrazu (max. 2 Mpx), zapewniona przez przetwornik 1/2.9" PS CMOS
  Możliwość swobodnej regulacji obserwowanego kadru, dzięki zmiennoogniskowemu obiektywowi 2.8 - 12 mm
  Skuteczna praca wa warunkach nocnych i wierne odwzorowanie kolorów
  Bezawaryjna praca w warunkach zewnętrznych, dzięki szczelnej obudowie IP66
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty - sprawdź sam. Kupując produkty PIXIR otrzymujesz pomoc techniczną, wsparcie pozakupowe i gwarancję jakości.
  Kamera PIX-Q20VBIR3 jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują dobrej jakości systemu, w atrakcyjnej cenie. Sprawdza się świetnie, gdy chcemy wymienić przestarzały system analogowy (CVBS), na system wyższej rozdzielczości. Można ją również polecać do budowy zupełnie nowego systemu CCTV, "od zera".
  Parametry techniczne:
  Przetwornik obrazu: 1/2.9'' PS CMOS SONY IMX322
  Procesor sygnałowy: V30
  Max. rozdzielczość: 2 Mpx
  Czułość: 0 lux (wł. IR)
  Obiektyw: 2.8 - 12 mm
  Oświetlacz podczerwieni: TAK
  Zasięg oświetlacza: Do 35 m
  Dzień/noc: TAK
  Mechaniczny filtr podczerwieni (ICR): TAK
  Funkcje: Dzień/noc, NR, BLC, AGC, ATW, AES, Strefy prywatności
  Wyjścia wideo: 1x BNC
  Obudowa: IP66
  Obudowa zewnętrzna: TAK
  Temperatura pracy: -20...+50 oC
  Zasilanie: 12V DC
  Wymiary: 261 x 84 x 92 mm
  Waga: 1.2 kg
  Gwarancja producenta: 24 miesiące
  Obiektyw 2.8 - 12 mm    Regulowany kąt widzenia i zoom   Kamerę PIX-Q20VBIR3 zbudowano w oparciu o zmiennoogniskowy obiektyw 2.8 - 12 mm. Swobodna regulacja umożliwia taki dobór obszaru obserwacji, aby kamera jak najlepiej spełniała swoją funkcję w systemie. Można ja zatem wykorzystać do realizacji funkcji podglądu ogólnego lub obserwacji konkretnego, niewielkiego kadru.   Uwaga! Regulacja szerokości ogniskowej i ostrości jest realizowana przy pomocy pokręteł, umieszczonych na spodzie kamery.   Oświetlacz podczerwnieni   Kamera posiada oświetlacz podczerwieni, zbudowany z 2 diod IR LED. Dzięki niemu, może ona skutecznie pracować w dowolnych warunkach oświetlenia, nawet kiedy jest zupełnie ciemno. Oświetlacz uruchamia się automatycznie gdy kamera przełącza się w tryb nocny i jego skuteczny zasięg wynosi do 35 m.
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  PIX-Q20VBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx

  PIX-Q20VBIR3 - Kamera megapikselowa 4 in 1 2Mpx ICR Zewnętrzna kamera tubowa 4w1 PIX-Q20VBIR3, łącząca w sobie możliwości systemów: HD-CVI, HD-TVI, AHD i CVBS. Zbudowana z wysokiej jakości elementów, cechuje się stabilnymi parametrami pracy, wys...
  Kamera VN-T16U JVC
  Kamera z megapixelowym przetwornikiem CMOS 1/2.7, zapewniającym doskonałą jakość obrazów w rozdzielczości Full HD do 1920x1080 pixeli.
  Dane techniczne:
  Czułość kolor: 0.3lx, cz/b: 0.3lx (25% F1.2)
  Masa 390g
  Pobór prądu PoE 0.13A, DC12V 550mA
  Przetwornik Megapixelowy przetwornik CMOS 1/2.7
  System operacyjny Windows XP lub Windows 7
  Wymiary 56mm (H) x 68mm (W) x 125mm (L) bez wystających elementów
  Zakres temperatur pracy -10 do +50 st.C
  Funkcja Dzień/Noc Easy day/night
  We i Wy Alarmowe 1 wejście/1 wyjście
  Audio wejście/wyjście
   
  ...
  Karta produktu »
  PHU Format Maciej Szutkiewicz ul. Bitwy Białostockiej6, 15-103 woj. podlaskie

  Kamera VN-T16U JVC

  Kamera z megapixelowym przetwornikiem CMOS 1/2.7, zapewniającym doskonałą jakość obrazów w rozdzielczości Full HD do 1920x1080 pixeli. Dane techniczne: Czułość kolor: 0.3lx, cz/b: 0.3lx (25% F1.2) M...
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3220 (7564)

  • przetwornik: 1/3" Progressive Exmor CMOS
  • rozdzielczość: 2.0 Mpx
  • czułość: 0.05lux (Kolor), 0.005lux (B/W)
  • zoom: optyczny 20x, cyfrowy 16x
  • mechaniczny filtr podczerwieni
  • dual-streaming
  • kompresja H.264/JPEG
  • współpraca: Onvif 2.0
  • obsługa kart pamięci micro SD do 32GB
  • producent: BCS
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3220 (7564) 
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3220 (7564)

  • przetwornik: 1/3" Progressive Exmor CMOS • rozdzielczość: 2.0 Mpx • czułość: 0.05lux (Kolor), 0.005lux (B/W) • zoom: optyczny 20x, cyfrowy 16x • mechaniczny filtr podczerwieni • dual-streaming • kompresja H.264/JPEG • współpraca: ...
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP7118 (7863)

  • przetwornik: 1/3" PS CCD
  • rozdzielczość: 1.3 Mpx
  • czułość: 0.1lux (Kolor), 0.01lux (B/W)
  • zoom: optyczny 18x, cyfrowy 12x
  • tryb dzień/noc (ICR), auto iris, auto fokus, AWB, BLC
  • zasięg IR LED: do 100m
  • dual-streaming:
  • prędkość strumienia głównego: 15kl/s (1.3M), 25kl/s (720P)
  • prędkość strumienia dodatkowego: 25kl/s (D1,CIF)
  • kompresja H.264/JPEG
  • współpraca: Onvif 2.0
  • obsługa kart pamięci micro SD do 32GB
  • producent: BCS
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP7118 (7863) 
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP7118 (7863)

  • przetwornik: 1/3" PS CCD • rozdzielczość: 1.3 Mpx • czułość: 0.1lux (Kolor), 0.01lux (B/W) • zoom: optyczny 18x, cyfrowy 12x • tryb dzień/noc (ICR), auto iris, auto fokus, AWB, BLC • zasięg IR LED: do 100m • dual-streaming: • pręd...
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3118 (7751)

  • przetwornik: SONY 1/3" Progressive Scan CCD
  • rozdzielczość: 1.3 Mpx
  • czułość: 0.1lux (Kolor), 0.01lux (B/W)
  • zoom: optyczny 18x, cyfrowy 12x
  • mechaniczny filtr podczerwieni
  • dual-streaming
  • kompresja H.264/MJPEG
  • współpraca: Onvif 1.02
  • producent: BCS
  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3118 (7751)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera kolorowa szybkoobrotowa megapikselowa BCS-SDIP3118 (7751)

  • przetwornik: SONY 1/3" Progressive Scan CCD • rozdzielczość: 1.3 Mpx • czułość: 0.1lux (Kolor), 0.01lux (B/W) • zoom: optyczny 18x, cyfrowy 12x • mechaniczny filtr podczerwieni • dual-streaming • kompresja H.264/MJPEG • współpraca...
  Kamera Megapixelowa BCS-BIP7300 (6139)

  • przetwornik: 1/2.8" 3.0 Megapixel SONY progressive scan Exmor
  • rozdzielczość: 2048×1536
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  • kompresja: H.264
  • ilość pikseli: 3 Mpx (15 kl/s)
  • czułość: 0.2lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W)
  • obsługa obiektów: C/CS auto iris
  • tryb pracy dzień/noc
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • obsługa kart SD do 32GB
  • dwukierunkowy system audio
  • obsługa standardu Onvif 1.02
  Kamera Megapixelowa IPC HF3300P (6139)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa BCS-BIP7300 (6139)

  • przetwornik: 1/2.8" 3.0 Megapixel SONY progressive scan Exmor • rozdzielczość: 2048×1536 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) • kompresja: H.264 • ilość pikseli: 3 Mpx (15 kl/s) • czułość: 0.2lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W)...
  Kamera Megapixelowa IPC HF3110P (7328)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel SONY progressive scan CCD
  • rozdzielczość: 1280×960
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  • kompresja: H.264
  • ilość pikseli: 1.3 Mpx (15 kl/s)
  • czułość: 0.2lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W)
  • obsługa obiektów: C/CS auto iris
  • tryb pracy dzień/noc
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • obsługa kart SD do 32GB
  • dwukierunkowy system audio
  • obsługa standardu Onvif 1.02
  Kamera Megapixelowa IPC HF3110P (7328)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa IPC HF3110P (7328)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel SONY progressive scan CCD • rozdzielczość: 1280×960 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) • kompresja: H.264 • ilość pikseli: 1.3 Mpx (15 kl/s) • czułość: 0.2lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W) ...
  Kamera Megapixelowa DMIP4300IR (7336)

  • przetwornik: 1/2.8" 3.0 Megapixel SONY progressive scan Exmor
  • rozdzielczość: 2048×1536
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  • kompresja: H.264
  • ilość pikseli: 3 Mpx (20 kl/s)
  • czułość: 0.2lux /F1.6 (Color), 0.01lux/F1.6 (B/W)
  • obiektyw: 3.3-12 mm Auto Iris
  • tryb pracy dzień/noc
  • zasięg diod IR: do 20m
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • obsługa kart microSD do 32GB
  • wsparcie specyfikacji "ONVIF"
  • dwukierunkowy system audio
  • klasa szczelności: IP66
  Kamera Megapixelowa IPC HDBW3300P (7336)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa DMIP4300IR (7336)

  • przetwornik: 1/2.8" 3.0 Megapixel SONY progressive scan Exmor • rozdzielczość: 2048×1536 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) • kompresja: H.264 • ilość pikseli: 3 Mpx (20 kl/s) • czułość: 0.2lux /F1.6 (Color), 0.01lux/F1.6 (B/W)...
  Kamera Megapixelowa BCS-BIP7200 (7259)

  • przetwornik: 1/3" 2.0 Megapixel SONY progressive scan CMOS
  • rozdzielczość: 1920×1080
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  • kompresja: H.264
  • ilość pikseli: 2 Mpx (25 kl/s)
  • czułość: 0.1lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W)
  • obsługa obiektów: C/CS auto iris
  • tryb pracy dzień/noc
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • obsługa kart SD do 32GB
  • dwukierunkowy system audio
  Kamera Megapixelowa BCS-BIP7200 (7259)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa BCS-BIP7200 (7259)

  • przetwornik: 1/3" 2.0 Megapixel SONY progressive scan CMOS • rozdzielczość: 1920×1080 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) • kompresja: H.264 • ilość pikseli: 2 Mpx (25 kl/s) • czułość: 0.1lux /F1.2 (Color), 0.01lux/F1.2 (B/W) ...
  Kamera Megapixelowa IPC HDBW3110P (7334)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel SONY progressive scan CCD
  • rozdzielczość: 1280×960
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE), RS485
  • kompresja: H.264
  • ilość pikseli: 1.3 Mpx (12 kl/s)
  • czułość: 0.2lux /F1.6 (Color), 0.01lux/F1.6 (B/W)
  • obiektyw: 2.8 - 12mm Auto Iris
  • tryb pracy dzień/noc
  • zasięg diod IR: do 20m
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • obsługa kart microSD do 32GB
  • dwukierunkowy system audio
  Kamera Megapixelowa IPC HDBW3110P (7334)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa IPC HDBW3110P (7334)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel SONY progressive scan CCD • rozdzielczość: 1280×960 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE), RS485 • kompresja: H.264 • ilość pikseli: 1.3 Mpx (12 kl/s) • czułość: 0.2lux /F1.6 (Color), 0.01lux/F1.6 (...
  Kamera Megapixelowa BCS-DPIP1130IR (7775)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel CMOS Aptina
  • rozdzielczość: 1280×960
  • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  • kompresja: H.264, MJPEG
  • ilość pikseli: 1.3 Mpx (15 kl/s)
  • czułość: 0.1lux /F1.4 (Color), 0.005lux/F1.4 (B/W)
  • obiektyw: 3.6mm
  • tryb pracy dzień/noc
  • zasięg diod IR: do 20m
  • klasa szczelności: IP66
  • wbudowany mechaniczny filtr podczerwieni
  • wsparcie specyfikacji "ONVIF"
  Kamera Megapixelowa BCS-DPIP1130IR (7775)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa BCS-DPIP1130IR (7775)

  • przetwornik: 1/3" 1.3 Megapixel CMOS Aptina • rozdzielczość: 1280×960 • interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) • kompresja: H.264, MJPEG • ilość pikseli: 1.3 Mpx (15 kl/s) • czułość: 0.1lux /F1.4 (Color), 0.005lux/F1.4 (B/W) • obie...
  Kamera Megapixelowa HLC-1NAD (7337)
  przetwornik: 1/3" Progressive CMOS
  rozdzielczość: 1600x1200 (UXGA)
  czułośc: 0 lux (IR LED ON)
  interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE)
  kompresja: H.264/MJPEG/MPEG-4
  ilość pikseli: 2.0 Mpx
  wbudowany mechaniczny filtr
  obsługa kart MicroSD
  obsługuje tryb monitorwania w nocy
  obiektyw regulowany: 2.7-9mm
  3-osie regulacji: Pan: 172°, Rotation: 172°, Tilt: 30~90°
  dwukierunkowy system audio
  podgląd obrazu na telefonie 2.5/3G
  kamera zgodna ze specyfikacją "ONVIF"
  Kamera Megapixelowa HLC-1NAD (7337)
  ...
  Karta produktu »
  ALARM-TECH S.C. Systemy Zabezpieczeń Boleń ul. Graniczna 4, 30-086 woj. małopolskie

  Kamera Megapixelowa HLC-1NAD (7337)

  przetwornik: 1/3" Progressive CMOS rozdzielczość: 1600x1200 (UXGA) czułośc: 0 lux (IR LED ON) interfejs: Ethernet 10/100 Base-T (PoE) kompresja: H.264/MJPEG/MPEG-4 ilość pikseli: 2.0 Mpx wbudowany mechaniczny ...
  12 »
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.