google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Głośniki sufitowe Premium-sound
  Głośniki sufitowe Premium-sound
  Zgodne z normami EVAC głośniki sufitowe Premium-sound firmy Bosch zapewniają niezrównaną jakość dźwięku, a zwłaszcza tonów wysokich i niskich, dzięki czemu muzyka brzmi doskonale, a mowa niezwykle czysto i wyraźnie.
  Innowacje


  Oferta głośników sufitowych firmy Bosch zostanie poszerzona o głośniki przeznaczone do odtwarzania muzyki pierwszoplanowej oraz głośniki zgodne z normami dotyczącymi dźwiękowych systemów ostrzegawczych
  Wyjątkowe cechy, w tym m.in. łagodna charakterystyka przenoszenia, możliwość przenoszenia dużej mocy z zabezpieczeniem przeciwprzeciążeniowym oraz rozwiązanie umożliwiające instalację w niskich sufitach, sprawiają, że głośniki te idealnie nadają się do stosowania w miejscach takich jak kluby fitness, restauracje, hotele, bary oraz sklepy.
  Główną przyczyną rozszerzenia oferty tej serii produktów jest potrzeba zapewnienia rozwiązania sufitowego dla zastosowań, w przypadku których kluczowe znaczenie ma rozrywka oraz odtwarzanie muzyki, a także emisja ogłoszeń na żywo lub nadawanie komunikatów ogólnych bądź dotyczących ewakuacji.
  Cechy użytkowe
  Głośniki sufitowe Premium-sound firmy Bosch pozwalają w łatwy sposób zaprojektować i zainstalować własną konfigurację przeznaczoną dla dowolnego zastosowania. Profesjonalny dźwięk jakiego nie doświadczyliście nigdy wcześniej.
  Dynamiczny dźwięk w przypadku muzyki i mowy oraz doskonałe odtwarzanie niskich tonów
  Głośniki umieszczone w zintegrowanych, otwartych obudowach charakteryzują się wyjątkową jakością odwzorowania tonów wysokich i niskich oraz wyposażone są w wykonane w technologii falowodowej, stożkowe głośniki wysokotonowe z pokryciem tytanowym.
  Szeroka gama do wszystkich zastosowań
  Spośród głośników sufitowych Premium-sound (głośnik sufitowy do montażu płaskiego 4” i 8”, głośnik do montażu w sufitach pełnych i wysokich oraz głośnik sufitowy o wysokiej skuteczności) można wybrać rozwiązanie odpowiednie do montażu w suficie o dowolnej wysokości. Seria ta obejmuje ponadto opcjonalny subwoofer umożliwiający odtwarzanie szczególnie niskich tonów.
  Zgodność z normami EVAC (EN60849, BS5839-8)
  Dzięki zespołowi zacisków odpornych na wysoką temperaturę oraz bezpiecznikom termicznym linia produktów Premium-sound spełnia, a nawet przewyższa wszelkie wymagane standardy dotyczące zastosowań do dźwiękowych systemów ostrzegawczych (EN60849, BS5839-8).
  Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  Głośniki sufitowe Premium-sound mają wystarczającą moc, aby poradzić sobie z bardzo wysokim poziomem sygnału wejściowego, jednak w celu ochrony przed sygnałami o nadmiernie wysokim poziomie wyposażono je w zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe.
  Korzyści:
  Łatwość instalacji
  Głośniki sufitowe Premium-sound są łatwe w montażu, nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni sufitów podwieszanych. Każdy model jest dostarczany ze wspornikiem panelowym oraz pierścieniem montażowym i gotowy do instalacji od razu po rozpakowaniu.
  Zgodność z normami EVAC
  Zgodność z normami EVAC zapewnia użytkownikom jeszcze większą niezawodność i prawidłowe działanie dźwiękowego systemu ostrzegawczego w razie niebezpieczeństwa.
  Ekonomiczny wybór
  Dzięki szerokiej dyspersji można użyć mniejszej liczby głośników do nagłośnienia dużej przestrzeni, co usprawnia instalację i zmniejsza jej koszt.
  Brak nieatrakcyjnych wizualnie skrzynek i kabli
  Wysokiej jakości głośniki o dużej mocy do montażu płaskiego zastępują duże zestawy do montażu ściennego, nie zakłócając atrakcyjności wnętrza skrzynkami ani kablami.
  Zastosowania:
  Te zgodne z normami EVAC głośniki to idealny wybór do najbardziej zaawansowanych, nowoczesnych systemów nagłośnieniowych o szerokim wachlarzu zastosowań, w tym m.in. w klubach fitness, restauracjach, hotelach, barach oraz sklepach.
  Klub fitness
  Niezależnie od tego, czy chodzi o energiczną muzykę z wyraźną linią basową w sali do aerobiku, spokojną muzykę relaksacyjną odtwarzaną w barze, czy wreszcie o komunikaty głosowe odtwarzane w szatniach oraz recepcji, głośniki sufitowe Premium-sound oferują wyraźne brzmienie mowy oraz inspirującą jakość muzyki.
  Hotel/restauracja.
  Ta linia głośników sufitowych świetnie nadaje się do hotelowych foyer, w których wysokie sufity i twarde powierzchnie stanowią wyzwanie w zakresie akustyki. Produkty Premium-sound są zgodne z międzynarodowymi standardami EVAC, dzięki czemu zapewniają prawidłowe działanie systemu komunikacji w przypadku konieczności ewakuacji gości i personelu. W przypadku sufitów otwartych lub podwieszanych idealnym rozwiązaniem będzie wysokowydajny i mocny głośnik 12".
  Sklepy i centra handlowe.
  Głośniki Premium-sound odzwierciedlą każdy styl, umilając klientom wizytę w Twoim sklepie. Subwoofer podkreśla tony niskie, zapewniając świeże, rytmiczne brzmienie.
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Głośniki sufitowe Premium-sound

  Głośniki sufitowe Premium-sound Zgodne z normami EVAC głośniki sufitowe Premium-sound firmy Bosch zapewniają niezrównaną jakość dźwięku, a zwłaszcza tonów wysokich i niskich, dzięki czemu muzyka brzmi doskonale, a mowa niezwykle czysto i wyraźni...
  Głośniki Bosch
  Głośniki – perfekcyjny projekt i wspaniała jakość dźwięku
  Głośniki Bosch to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdzie atrakcyjny wygląd musi iść w parze z niezawodnością i perfekcyjną jakością dźwięku.
  Uniwersalność zastosowań i moc
  Kształt zapewniający optymalne parametry akustyczne oraz najlepsze materiały, z których wykonano głośniki firmy Bosch zapewniają odtwarzanie szerokiego zakresu niskich i wysokich tonów z tą samą wysoką jakością. Oznacza to wspaniale brzmienie muzyki i wyraźną mowę nawet przy dużej głośności i odległości.
  Te zalety, które trudno znaleźć w jednym głośniku.
  Elegancki styl i niesamowity dźwięk
  Głośniki Bosch posiadają elegancji wygląd, co pozwala z łatwością wkomponować je w dowolne wnętrze. Niewidoczne okablowanie i prostota wzornictwa obudowy sprawiają, że łatwo jest je przystosować do własnych potrzeb.
  Wyjątkowy styl
  Cztery uniwersalne modele
  Doskonałe odtwarzanie muzyki i reprodukcja mowy
  Przeznaczone do ciągłej, intensywnej eksploatacji
  Zgodność z normami EVAC
  Korzyści:
  Prostota instalacji
  Głośniki Bosch zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było zainstalować w miejscach, gdzie nie ma możliwości zainstalowania innych głośników. Możliwość przelotowego dołączenia okablowania przyspiesza instalację. Po zamontowaniu głośnik można skierować z najwyższą precyzją, pozwalającą uzyskać dźwięk w dokładnie tym miejscu, w którym jest potrzebny.
  Długa żywotność
  Głośniki Bosch są bardzo wytrzymałe. Seria wyczerpujących testów wykazała, że głośniki są w stanie wytrzymać każde, nawet ekstremalne warunki środowiskowe i obciążenie. W krótkim okresie wytrzymują obciążenie równe dwukrotności swojej nominalnej mocy.
  Charakterystyka:
  Głośniki jednokierunkowe
  Głośniki jednokierunkowe o mocy 10 lub 20 W do odtwarzania muzyki i reprodukcji mowy wysokiej jakości. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nowoczesne wzornictwo zapewnia dostosowanie zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz. Głośnik może być również stosowany w dźwiękowych systemach ostrzegawczych.
  Głośniki dwukierunkowe
  W obudowie projektora umieszczone są dwa głośniki skierowane w przeciwne strony. Typowymi zastosowaniami są tunele metra, długie korytarze i pasaże handlowe. Głośniki dwukierunkowe są dostępne w wersji 10 lub 20 W i są przeznaczone do wysokiej jakości odtwarzania muzyki i reprodukcji mowy wewnątrz i na zewnątrz budynków.

  Połączenie niesamowitego wyglądu i potężnej mocy sprawia, że głośniki tej serii są idealnym rozwiązaniem w następujących miejscach:
  Biurowce
  Centra handlowe
  Porty lotnicze
  Inne skomplikowane zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security and Safety Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Głośniki Bosch

  Głośniki – perfekcyjny projekt i wspaniała jakość dźwięku Głośniki Bosch to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdzie atrakcyjny wygląd musi iść w parze z niezawodnością i perfekcyjną jakością dźwięku. Uniwersalność zastosowań i moc Kszt...
  MRS-412T - Kolumna głośnikowa 10/20W
  Kolumna głośnikowa 10/20W MRS-412T
  Kolumna głośnikowa MRS-412T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 20W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 10W/20W
  Napięcie wejściowe: 100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Szerokopasmowe-2x4"
  Sprawność: 89+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 65Hz-20kHz
  Materiał: Aluminium
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 375 x 152 x 100mm
  Waga: 2.54Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-412T - Kolumna głośnikowa 10/20W

  Kolumna głośnikowa 10/20W MRS-412T Kolumna głośnikowa MRS-412T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zape...
  MRS-413T - Kolumna głośnikowa 15/30W
  Kolumna głośnikowa 15/30W MRS-413T
  Kolumna głośnikowa MRS-413T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera trzy głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 30W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 15W/30W
  Napięcie wejściowe: 100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Szerokopasmowe-3x4"
  Sprawność: 90+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 70Hz-20kHz
  Materiał: Aluminium
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 493 x 152 x 100mm
  Waga: 3.28Kg


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-413T - Kolumna głośnikowa 15/30W

  Kolumna głośnikowa 15/30W MRS-413T Kolumna głośnikowa MRS-413T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera trzy głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zap...
  MRS-30B - Kolumna głośnikowa
  MRS-30B - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/15W
  Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa HIPS zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 15W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 2.5/5W, 10/15W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x3” , Wysokotonowy-1x1""
  Sprawność: 93+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 100Hz-20kHz
  Materiał: HIPS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 197 x 130 x 115mm
  Waga: 1.8Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-30B - Kolumna głośnikowa

  MRS-30B - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/15W Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tw...
  MRS-22T - Kolumna głośnikowa 5/10W
  Kolumna głośnikowa 5/10W MRS-22T
  Kolumna głośnikowa MRS-22T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 10W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 5W/10W
  Napięcie wejściowe: 100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Szerokopasmowe-2x2.5"
  Sprawność: 88+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 170Hz-15kHz
  Materiał: Aluminium
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 265 x 106 x 75mm
  Waga: 1.69Kg
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-22T - Kolumna głośnikowa 5/10W

  Kolumna głośnikowa 5/10W MRS-22T Kolumna głośnikowa MRS-22T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewni...
  MRS-50B - Kolumna głośnikowa
  MRS-50B - Kolumna głośnikowa 3.75/7W, 5/15/30W
  Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa HIPS zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 30W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 3.75/7W , 5/15/30W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x5" , Wysokotonowy-1x1"
  Sprawność: 89+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 100Hz-20kHz
  Materiał: HIPS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 242 x 182 x 162mm
  Waga: 2.67Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-50B - Kolumna głośnikowa

  MRS-50B - Kolumna głośnikowa 3.75/7W, 5/15/30W Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z...
  MRS-50C - Kolumna głośnikowa
  MRS-50C - Kolumna głośnikowa 3.75/7W, 5/15/30W  
  Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa HIPS zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 30W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 3.75/7W, 5/15/30W
   Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x5” , Wysokotonowy-1x1""
  Sprawność: 89+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 100Hz-20kHz
  Materiał: HIPS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Czarny
  Wymiary: 242 x 182 x 162mm
  Waga: 2.67Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-50C - Kolumna głośnikowa

  MRS-50C - Kolumna głośnikowa 3.75/7W, 5/15/30W   Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa...
  MRS-24T - Kolumna głośnikowa 10/20W
  Kolumna głośnikowa 10/20W MRS-24T
  Kolumna głośnikowa MRS-24T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera cztery głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 20W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 10W/20W
  Napięcie wejściowe: 100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowe-4x2.5"
  Sprawność: 91+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 107Hz-20kHz
  Materiał: Aluminium
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 405 x 106 x 75mm
  Waga: 2.38Kg


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-24T - Kolumna głośnikowa 10/20W

  Kolumna głośnikowa 10/20W MRS-24T Kolumna głośnikowa MRS-24T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera cztery głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zap...
  MRS-40C - Kolumna głośnikowa
  MRS-40C - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/20W
  Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa ABS zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 20W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 2.5/5W, 10/20W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x4” , Wysokotonowy-1x1""
  Sprawność: 89+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 100Hz-20kHz
  Materiał: ABS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Czarny
  Wymiary: 220 x 170 x 145mm
  Waga: 2.23Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-40C - Kolumna głośnikowa

  MRS-40C - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/20W Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tw...
  MRS-414T - Kolumna głośnikowa 20/40W
  Kolumna głośnikowa 20/40W MRS-414T
  Kolumna głośnikowa MRS-414T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera cztery głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 40W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 20W/40W
  Napięcie wejściowe: 100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Szerokoapsmowe-4x4"
  Sprawność: 91+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 50Hz-20kHz
  Materiał: Aluminium
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 613 x 152 x 100mm
  Waga: 3.92Kg


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-414T - Kolumna głośnikowa 20/40W

  Kolumna głośnikowa 20/40W MRS-414T Kolumna głośnikowa MRS-414T, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera cztery głośniki szerokopasmowe. Jest przystosowana do zasilania napięciem 100V. Wysokiej jakości obudowa z aluminium z...
  MRS-40B - Kolumna głośnikowa
  MRS-40B - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/20W
  Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa ABS zapewnia dużą szczelność (IP44) a co za tym idzie jest odporna na bryzę i inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Ma to szczególne znaczenie przy nagłaśnianiu przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków. W komplecie dołączone są uchwyty montażowe.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 20W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 2.5/5W, 10/20W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x4" , Wysokotonowy-1x1"
  Sprawność: 89+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 100Hz-20kHz
  Materiał: ABS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 220 x 170 x 145mm
  Waga: 2.23Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-40B - Kolumna głośnikowa

  MRS-40B - Kolumna głośnikowa 2.5/5W, 10/20W Kolumna głośnikowa, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki nisko i wysokotonowy. Jest przystosowana do zasilania napięciem 70V i 100V. Wysokiej jakości obudowa z tw...
  MRS-601THS - Dwudrożny głośnik sufitowy
  MRS-601THS - Dwudrożny głośnik sufitowy śr.230mm
  Dwudrożny głośnik sufitowy. Impedancja głośnika wynosi 8 Ω. Stosunkowo duża moc (30W) i estetyczna obudowa pozwalają na zastosowanie go w miejscach użyteczności publicznej, do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, sal konferencyjnych, restauracji, sklepów itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
   
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 30W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 3.8/7.5W , 15/30W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x8” , Wysokotonowy-1x1/2""
  Sprawność: 88+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 110Hz-15kHz
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 230 x 150 mm
  Waga: 2.78Kg


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-601THS - Dwudrożny głośnik sufitowy

  MRS-601THS - Dwudrożny głośnik sufitowy śr.230mm Dwudrożny głośnik sufitowy. Impedancja głośnika wynosi 8 Ω. Stosunkowo duża moc (30W) i estetyczna obudowa pozwalają na zastosowanie go w miejscach użyteczności publicznej, do nagłaśniania k...
  MRS-802T - Dwudrożny głośnik sufitowy
  MRS-802T - Dwudrożny głośnik sufitowy śr.270mm
  Dwudrożny głośnik sufitowy. Impedancja głośnika wynosi 8 Ω. Moc głosnika (10W) i estetyczna obudowa pozwalają na zastosowanie go w miejscach użyteczności publicznej, do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, sal konferencyjnych, restauracji, sklepów itp.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 10W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 5/10W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x8” , Wysokotonowy-1x1/2""
  Sprawność: 88+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 60Hz-20kHz
  Materiał: żelazo
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 270 x 105 mm
  Waga: 2.26Kg
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-802T - Dwudrożny głośnik sufitowy

  MRS-802T - Dwudrożny głośnik sufitowy śr.270mm Dwudrożny głośnik sufitowy. Impedancja głośnika wynosi 8 Ω. Moc głosnika (10W) i estetyczna obudowa pozwalają na zastosowanie go w miejscach użyteczności publicznej, do nagłaśniania korytarzy,...
  MRS-60 - Kolumna głośnikowa
  MRS-60 - Kolumna głośnikowa 5/10W, 20/40W
  Kolumna głośnikowa MRS-60, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki, nisko i wysokotonowy. Napięcie wejściowe 70V / 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa HIPS. Wysoki stopień odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne IP44. W komplecie uchwyt montażowy.
  Przeznaczona do nagłaśniania korytarzy, pomieszczeń, miejsc użyteczności publicznej, sal konferencyjnych, restauracji, klubów fitness, saun, altanek itp.
  Podana cena jest ceną katalogową. Dla instalatorów mamy atrakcyjne rabaty! Sprawdź sam.
  Parametry techniczne:
  Moc maksymalna: 40W
  Moc wyjściowa na zaczepach: 5/10W, 20/40W
  Napięcie wejściowe: 70V/100V
  Impedancja pojedynczego głośnika: 8Ω
  Głośniki: Niskotonowy-1x6” , Wysokotonowy-1x1""
  Sprawność: 88+/-3dB
  Pasmo przenoszenia: 70Hz-20kHz
  Materiał: HIPS
  Stopień ochrony IP: IP44
  Kolor: Biały
  Wymiary: 297 x 196 x 156mm
  Waga: 3.5Kg   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Czarnoleska10, 32-340 woj. małopolskie

  MRS-60 - Kolumna głośnikowa

  MRS-60 - Kolumna głośnikowa 5/10W, 20/40W Kolumna głośnikowa MRS-60, przeznaczona do montażu na ścianie lub słupie. Kolumna zawiera dwa głośniki, nisko i wysokotonowy. Napięcie wejściowe 70V / 100V. Wysokiej jakości obudowa z tworzywa HIPS. Wyso...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.