google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.10.2017
  1 USD
  3.5966
  0.007
  1 EUR
  4.2452
  0.0071
  1 CHF
  3.6601
  -0.0094
  1 GBP
  4.7221
  0.0013
  1 RUB
  0.0625
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o montersipl ?
  Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 64 Plus
  INTEGRA 64 Plus - Płyta główna centrali alarmowej od 16 do 64 wejść i wyjść, zgodna z GRADE 3

  Centrale alarmowe INTEGRA Plus stanowią rozwinięcie dotychczasowych central z rodziny INTEGRA, oferując pełną zgodność z wymaganiami EN50131 dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3). Oferują one szereg innowacji, dzięki którym zapewniają większą w porównaniu z centralami INTEGRA funkcjonalność. Nowe urządzenia wyposażone zostały w dwusekcyjny zasilacz o zwiększonym prądzie ładowania akumulatora, obsługują wejścia 3EOL oraz umożliwiają programowanie za pomocą portu USB. Ich dużym atutem jest również rozbudowana funkcja powiadamiania SMS dostępna w połączeniu z zewnętrznym komunikatorem GSM. Do centrali polecamy obudowę OMI-4, która została zaprojektowana specjalnie dla central z tej serii.
  Właściwości:
  pełna zgodność z normami serii EN50131 dla urządzeń Stopnia 3 (Grade 3)
  wbudowany zaawansowany zasilacz 2A+2A z rozbudowaną diagnostyką
  obsługa do 64wejść z możliwością programowania rezystancji parametrycznej oraz obsługą linii 3EOL (tylko wejścia płyty głównej)
  port USB do programowania za pomocą PC
  możliwość podziału systemu na 32 strefy oraz 8 partycji
  rozbudowa do 64programowalnych wyjść
  magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów i modułów rozszerzeń
  wbudowany komunikator telefoniczny z funkcją monitoringu, powiadamiania głosowego i zdalnego sterowania
  obsługa systemu przy pomocy manipulatorów LCD, klawiatur strefowych, pilotów i kart zbliżeniowych oraz zdalnie z użyciem komputera lub telefonu komórkowego
  64 niezależne timery do automatycznego sterowania
  funkcje kontroli dostępu i automatyki domowej
  pamięć 6143 zdarzeń z funkcją wydruku
  obsługa do 192+8+1 użytkowników
  możliwość aktualizacji oprogramowania za pomocą komputera
  Gwarancja:
  36 miesięcy
  Pobierz Deklarację   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 64 Plus

  INTEGRA 64 Plus - Płyta główna centrali alarmowej od 16 do 64 wejść i wyjść, zgodna z GRADE 3 Centrale alarmowe INTEGRA Plus stanowią rozwinięcie dotychczasowych central z rodziny INTEGRA, oferując pełną zgodność z w...
  Megapikselowa kamera IP IPC-HFW3200C
  BCS-TIP5200IR / BCS-IPC-HFW3200C - Megapikselowa kamera IP 2 Mp, PoE, ICR, IR
  Kamera IP BCS IPC-HFW3200C została zbudowana w oparciu o przetwornik 1/3” 2 Mp Exmor CMOS o rozdzielczości 2 Mp. Użyta kompresja to H.264 / MJPEG, podwójny strumień kodowania. Dodatkowo posiada wbudowane złącza dla modułu audio (np. mikrofon). Urządzenie posiada obiektyw o regulowanej ogniskowej w zakresie 3,3 mm do 12 mm. Zasilanie może być zrealizowane poprzez zasilacz lub w technologii PoE (Power over Ethernet). Kamera posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni (zasięg do 20m).
  Dostęp przez internet
  Kamera IP BCS IPC HFW3200C wyposażona jest w interfejs Ethernet. Wystarczy podłączyć kabel internetowy do kamery i odpowiednio skonfigurować połączenie. Po takim zabiegu, możliwy jest zdalny podgląd widoku z kamery poprzez przeglądarkę internetową lub odpowiednie programy na komputer. Posiadając odpowiednie uprawnienia (hasło), możliwe jest zarządzanie parametrami konfiguracyjnymi urządzenia.
  Archiwizacja nagrań, obsługa kart SD
  Kamera IP wyposażona jest w gniazdo na kartę pamięci SD. Po włożeniu karty SD (max. 32GB) i odpowiedniej konfiguracji kamery, możliwe jest lokalne nagrywanie obrazu video. Jest to ciekawa alternatywa dla tych, którzy posiadają niewielki system telewizji dozorowej bez centralnego rejestratora do przechowywania nagrań.
  Stabilny, wielozadaniowy system
  System operacyjny kamery został zbudowany w oparciu o system Linux, co gwarantuje stabilną i ciągłą pracę urządzenia.
  Wysoka funkcjonalność
  Kamera IP ma możliwość dowolnego skonfigurowania parametrów pracy. Jasność, kontrast, nasycenie kolorów w obrazie oraz funkcje takie jak HLC, WDR pozwalają na uzyskanie optymalnej jakości generowanego obrazu. Strumienie główny i dodatkowy mogą być niezależnie konfigurowane (kompresja, prędkość itp.). Kamera wyposażona jest w tryb pracy dzień / noc, dzięki czemu obserwacja prowadzona w dzień i w nocy jest zachowana na wysokim poziomie. Po przekroczeniu pewnego progu ciemności, kamera automatycznie przełącza się w tryb czarno-biały. Urządzenie posiada automatyczny mechanicznie przesuwany filtr podczerwieni.
  Parametry techniczne:

  • Przetwornik obrazu: 1/3” 2 Mp Exmor CMOS
  • Rozdzielczość: 1080p / 720P / D1
  • Kodowanie: 1080P/720P /D1/CIF (1~25kl/s)
  • Czułość: 0.1LUX/F1.6(Kolor), 0.01LUX/F1.6(B/W)
  • Interfejs Ethernet: RJ-45 (10/100 Base-T)
  • Wyjście video: 1x BNC
  • Lokalne nagrywanie: karta SD/SDHC, (32GB)
  • Tryb dzień/noc: Tak
  • Oświetlacz podczerwieni: Tak, zasięg 20m
  • Stosunek S/N: >50
  • Kompresja video: H.264 / MJPEG
  • Ogniskowa obiektywu: 3,3 do 12 mm
  • Wejścia alarmowe: 2
  • Wyjścia alarmowe: 1
  • Wejścia audio: 1 (np. mikrofon)
  • Wyjścia audio: 1 (np. głośnik)
  • Zasilanie: DC 12V / AC 24V / PoE
  • Pobór mocy: <10 W
  • Temperatura pracy: -10 do +60 st.C
  • Wymiary: 104 mm × 306.7 mm
  • Ochrona: IP66
  • Waga: 1,25 kg
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Megapikselowa kamera IP IPC-HFW3200C

  BCS-TIP5200IR / BCS-IPC-HFW3200C - Megapikselowa kamera IP 2 Mp, PoE, ICR, IR Kamera IP BCS IPC-HFW3200C została zbudowana w oparciu o przetwornik 1/3” 2 Mp Ex...
  Szesnastokanałowy rejestrator cyfrowy IP BCS NVR 3216
  BCS-NVR1602 / BCS-NVR3216 - Szesnastokanałowy rejestrator cyfrowy IP
  BCS NVR 3216 to cyfrowy rejestrator IP video umożliwiający nagrywanie obrazu z 16 kamer IP. Urządzenie używa kompresji H.264, która jest najlepszą i najchętniej stosowaną technologią w profesjonalnych zastosowaniach CCTV. Możliwa jest również kompresja MJPEG. W rozdzielczości D1 rejestrator może nagrywać z łączną prędkością 400 kl/s, natomiast w rozdzielczości 1080p rejestrator może nagrywać z łączną prędkością 100 kl/s. Wewnątrz rejestratora znajduje się miejsce na montaż 2 dysków twardych HDD (SATA).
  Obsługa megapikselowych kamer IP
  Rejestrator BCS NVR3216 to urządzenie współpracujące z producentami kamer takich jak: BCS, Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videosec, Vivotech itp. Aby zapewnić kompatybilność przy wyświetlaniu obrazu z kamer innych producentów niż BCS / Dahua, rejestrator NVR został zaprojektowany zgodnie z ONVIF.
  Dostęp przez internet
  Obecnie każdy rejestrator cyfrowy wyposażony jest w interfejs Ethernet. Wystarczy podłączyć kabel internetowy do rejestratora i odpowiednio skonfigurować połączenie. Po takim zabiegu, możliwy jest zdalny podgląd widoku z kamer poprzez przeglądarkę internetową lub odpowiednie programy na komputer lub telefon. Użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami mają możliwość zdalnego odtwarzania nagrań, a nawet dokonywania zmian w ustawieniach rejestratora.
  Archiwizacja nagrań, wbudowany port USB
  Nagrania video w rejestratorze przechowywane są na dysku twardym HDD, który zamontowany jest wewnątrz urządzenia. Jeśli zachodzi potrzeba "zgrania filmu" z rejestratora, można tego dokonać na kilka sposobów. Podłączenie pendrive do USB to najłatwiejszy i najszybszy sposób. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego (FAT32) lub backup przez sieć internet. Niektóre modele rejestratorów BCS posiadają miejsce na nagrywarkę DVD. Rejestrator posiada złącza eSata.
  Intuicyjna obsługa rejestratora
  Obsługa rejestratora BCS jest bardzo prosta dla zwykłego użytkownika. Intuicyjne menu, obsługa myszką komputerową, pilot, przyciski na przednim panelu oraz sterowanie przez przeglądarkę internetową i dedykowany program PSS (aplikacja typu CMS). Dostępna jest również darmowa aplikacja DMSS na telefon z systemem operacyjnym Android, iOS itp.
  Stabilny, wielozadaniowy system
  System operacyjny rejestratora został zbudowany w oparciu o system Linux, co gwarantuje stabilną i ciągłą pracę urządzenia. Tryb pracy Pentaplex umożliwia jednoczesny podgląd, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizację i zdalny dostęp przez sieć internet. Odtwarzanie nagrań może odbywać się ze wszystkich kanałów jednocześnie.
  Wysoka funkcjonalność urządzenia
  Rejestratory BCS posiadają rozbudowaną funkcję detekcji ruchu (nagrywanie w momencie wykrycia ruchu przez kamerę) oraz strefy prywatności. Ogromną zaletą jest możliwość niezależnej konfiguracji każdego z kanałów video. Rozdzielczość, prędkość zapisu, parametry detekcji ruchu itp. mogą być zupełnie różne dla każdej kamery. Takie podejście sprawia, że rejestrator jest bardzo elastyczny i funkcjonalny.
  Sterowanie kamerami obrotowymi
  Większość modeli posiada możliwość sterowania kamerami obrotowymi PTZ, RS485. Dostępne są najbardziej popularne protokoły komunikacji, w tym PELCO P, PELCO D oraz protokoły producentów CCTV. To przekłada się na wysoką kompatybilność z różnymi kamerami od różnych producentów. W przypadku kamer obrotowych BCS, specjalny protokół komunikacji pozwala na tzw. inteligentne pozycjonowanie 3D za pomocą myszki komputerowej - również na ekranie komputera przez sieć Internet.
  Wyjścia video wysokiej rozdzielczości
  Standardowo rejestratory BCS udostępniają wyjście video BNC, jedno wyjście VGA (D-Sub) do bezpośredniego podłączenia monitora komputerowego. Część modeli dodatkowo wyposażono w złącze HDMI, które oferuje sygnał wysokiej rozdzielczości. Wyjście video (VGA/HDMI) można podłączyć do telewizora LCD o dużej przekątnej. Użytkownik ma możliwość wyboru wyświetlanej rozdzielczości i dopasowania jej do swoich potrzeb.
  Parametry techniczne:
  Ilość obsługiwanych kamer IP: 16
  Ilość wyjść video: 1x VGA, 1x HDMI
  System operacyjny: Embedded LINUX
  Interfejs sieciowy: Port RJ-45 (10/100/1000 Mb)
  Funkcje sieciowe: HTTP, TCP/IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server
  Rozdzielczość nagrywanego obrazu: 1080P(1920×1080) / 720P(1280×720), PAL: D1 704×576
  Prędkość nagrywanego obrazu IP: Max. 400fps@D1 / 200fps@720P / 100fps@1080P
  Dostępne rozdzielczości na wyjściach video: 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768
  Kompresja obrazu IP: H.264 / MJPEG
  Max. ilość dysków: 2x dysk twardy SATA (np. dysk 1 TB)
  Porty USB: 2szt. (archiwizacja nagrań + mysz komputerowa)
  Detekcja ruchu: Siatka pól detekcji 22x18, 6 poziomów czułości
  Strefy prywatności: 4 strefy definiowane niezależnie dla każdej kamery
  Sposób obsługi: panel przedni, mysz na USB, pilot IR, sieć IP, klawiatury KBDB, NKBDB
  Interfejs RS-232: klawiatura KBDB / komputer
  Interfejs RS-485: kamery obrotowe, PTZ
  Ilość wejść alarmowych:16
  Ilość wyjść alarmowych:3
  Napięcie zasilania: 12 V DC / 3,3 A
  Pobór mocy: 20 W (bez dysków)
  Temperatura pracy: -10 do +55 st.C
  Waga: ok. 2,3 kg (bez dysków)
  Wymiary: 1U / 375 x 285 x 50 mm
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Szesnastokanałowy rejestrator cyfrowy IP BCS NVR 3216

  BCS-NVR1602 / BCS-NVR3216 - Szesnastokanałowy rejestrator cyfrowy IP BCS NVR 3216 to cyfrowy rejestrator IP video umożliwiający nagrywanie obrazu z 16 kamer IP. Urządzenie używa kompresji H.264, która jest najlepszą i najchętniej stosowaną techn...
  Zewnętrzna kamera IR GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II
  GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II - Zewnętrzna kamera IR 2,8-12mm, 600linii
  Kamera kolorowa GC-TM600/IR3 z obiektywem 2,8-12mm posiada wbudowany promiennik podczerwieni z 2 diodami LED o wydłużonej żywotności, umożliwiający prowadzenie obserwacji w warunkach nawet całkowitego braku oświetlenia.

  Kamera została wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu 1/3” Sony SUPER HAD II , dzięki czemu generowany przez nią obraz zapewnia najwyższą jakość (rozdzielczość 600 TVL w dzień oraz 650 TVL w czarno-białym trybie nocnym).
  Kamera przemysłowa GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II 2,8-12mm może pracować w dwóch trybach (kolorowy/monochromatyczny), co jest możliwe dzięki funkcji automatycznego trybu pracy Dzień/Noc.
  Model GC-TM600/IR3 posiada joystick umożliwiający sterowanie menu OSD, które zawiera wiele funkcji poprawiających jakość obrazu w różnych warunkach pracy. Kamera jest solidnie wykonana z materiałów o wysokiej jakości co zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracę w środowisku zewnętrznym.
   
  Charakterystyka GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II:

  • przetwornik 1/3" Sony SUPER HAD II ,
  • wysoka rozdzielczość 600 / 650 TVL,
  • elektroniczna funkcja dualna COLOR CUT,
  • menu ekranowe OSD,
  • redukcja szumu, AGC, AES, BLC, HLC, strefy prywatności,
  • obiektyw z regulowanym kątem widzenia (ogniskowa regulowana w zakresie 2,8-12mm),
  • promiennik podczerwieni o zasięgu do 40m,
  • szyba dzielona z ochroną olśnienia,
  • regulowany w trzech płaszczyznach uchwyt ścienno - sufitowy z przepustem kablowym.

  Parametry techniczne GC-TM 600 IR3:

  • Przetwornik obrazu: 1/3" Sony SUPER HAD II
  • Rozdzielczość: Kolor: 600TVL , Monochromatyczny: 650TVL
  • Regulowany obiektyw: 2,8 - 12 mm (F1.4)
  • Minimalne oświetlenie: 0 Lux (przy włączonym promienniku IR)
  • Zasięg oświetlacza: 40m (2 diody IR LED)
  • Elektroniczna migawka: 1/60s~1/100,000s (flickerless)
  • Balans bieli: Ręczny / ATW (automatyczny)
  • Kompensacja tła: BLC / HLC / ATR (wł / wył.)
  • Stosunek sygnał/szum: >50dB (AGC wył.)
  • Automatyczna regulacja wzmocnienia: AGC (wł./ wył.)
  • Redukcja szumów: 2D-DNR (wł. / wył.)
  • Detekcja ruchu: ON/OFF (regulacja czułości ,położenia i rozmiaru pól)
  • Strefy prywatności: do 8 stref
  • Odbicie lustrzane: Tak
  • Funkcja Dzień Noc: Elektroniczna funkcja dualna
  • Wyostrzenie: płynna regulacja (wł. / wył.)
  • Wyjście sygnału video: 1Vp-p,75 Ohm, BNC
  • Zasilanie: 12V DC
  • Moc: 5W z IR
  • Pobór prądu: 400 mA z IR
  • Temperatura pracy: - 20°C ~ +50°C
  • Waga: 1,5kg
  W zestawie:

  • Kamera z uchwytem,
  • Instrukcja,
  • Przewód do podłączenia monitora serwisowego,
  • Akcesoria montażowe.
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zewnętrzna kamera IR GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II

  GC-TM600/IR3 Sony SUPER HAD II - Zewnętrzna kamera IR 2,8-12mm, 600linii Kamera kolorowa GC-TM600/IR3 z obiektywem 2,8-12mm posiada wbudowany promiennik podczerwieni z 2 diodami LED o wydłużonej żywotności, umożliwiający prowadzenie obserwacji w...
  Zamek szyfrowy na kartę SDC66
     SDC66 Roger - Zamek szyfrowy na kartę, zewnętrzny z transformatorem i brelokami 
  Zamek SDC66 firmy Roger umożliwia realizację prostej elektronicznej kontroli dostępu, w której użytkownicy są identyfikowani za pośrednictwem zbliżeniowych kart-kluczy.
  Zamek znajduje zastosowanie tam, gdzie istnieje konieczność ograniczenia kręgu osób mogących wejść do pomieszczenia uwalniając ich jednocześnie od konieczności posiadania wielu tradycyjnych kluczy mechanicznych.
  Istnieje możliwość wykorzystania tego urządzenia w systemie domofonowym lub wideodomofonowym do dodatkowego wyzwalania elektrozaczepu.
  Przygotowaliśmy artykuł:
  Alternatywne sterowanie elektrozaczepem w systemie domofonowym lub wideodomofonowym,
  gdzie przedstawiamy schematy graficzne podłączenia elektrozaczepu do tego urządzenia.
  SDC66 został opracowany w ten sposób, aby jego instalacja oraz uruchomienie mogły być wykonane przez zawodowego elektryka-instalatora jak i przez amatorów majsterkowania nieposiadających profesjonalnego przygotowania w dziedzinie instalatorstwa.
  Fabrycznie nowy zamek jest skonfigurowany w ten sposób, że w większości przypadków nie będzie potrzebne jego programowanie.
  Parametry techniczne:

  • Identyfikacja za pośrednictwem zbliżeniowych kart lub breloków EM 125 kHz
  • Sygnalizacja stanów alarmowych
  Możliwość zaprogramowania do 120 kart - EMC-10 / breloków - EMKF-4
  • Możliwość montażu zamka na puszcze podtynkowej lub bezpośrednio na ścianie
  • Opcja pracy z dowolną ilością kart/brelok (dowolna kart/brelok otwiera drzwi)
  Praca na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • Selektywne dodawanie i usuwanie kart-kluczy
  • Zasilanie z zasilacza 12VDC lub transformatora 12VAC
  Możliwość współpracy z czujnikiem otwarcia drzwi oraz przyciskiem wyjścia
  Ochrona antysabotażowa (tamper)
  • Jedno wyjście przekaźnikowe 1.5A/30V oraz jedno tranzystorowe 1A/15V
  • Znak CE
  Do czytnika możemy podłączyć elektrozaczep lub zworę elektromagnetyczną. Możemy także za pomocą tego urządzenia sterować stanami systemów alarmowych (np. zazbrajanie/rozbrajanie)
  W skład zestawu wchodzi:

  • Czytnik SDC66, którego wymiary to tylko 80 x 80 x 25 mm
  - W kolorze ciemnoszarym, srebrnym lub białym
  • Breloki EMKF-4 - 5 szt.
  • Karta Master EMC-7 do programowania czytnika
  • Transformator zasilający TST 20/029 (20VA) o średnicy 5cm pasujący wymiarami do puszki podtynkowej
  • Puszka podtynkowa wraz z kołkami mocującymi
  • Instrukcja obsługi i programowa w języku polskim
  • Gwarancja: 24 miesiące od daty produkcji
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zamek szyfrowy na kartę SDC66

    SDC66 Roger - Zamek szyfrowy na kartę, zewnętrzny z transformatorem i brelokami  Zamek SDC66 firmy Roger umożliwia realizację prostej elektronicznej kontroli dostępu, w któ...
  Zestaw wideodomofonowy Genway F-S7V11
  F-S7V11 Genway - Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7" 
  Zestaw wideodomofonowy Genway F-S7V11 przeznaczony jest do domu jednorodzinnego.
  Stacja bramowa F-S7 wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz stopu aluminium i posiada wbudowaną kolorową kamerę CCD z przetwornikiem Sony z białymi diodami podświetlającymi obraz w nocy. W celu lepszego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi została zastosowana dodatkowa osłona w postaci daszka ochronnego.
  Do stacji bramowej można podłączyć równorzędnie (za pomocą modułu F-4300) drugą stację.
  Kolorowy monitor głośnomówiący F-V11 z ekranem LCD o przekątnej 7" współpracuje z dowolnym panelem zewnętrznym Genway w tym wypadku FS7 posiada regulację głośności rozmowy, dzwonka, kontrastu oraz jasności obrazu. Monitor posiada także zabezpieczenia przeciw wyładowaniom antystatycznym oraz atmosferycznym. Ze stacją F S7 mogą pracować maksymalnie 4 monitory Genway, gdzie po podłączeniu dodatkowych monitorów uaktywnia się funkcja interkomu pomiędzy tymi monitorami.
  Uwaga!
  Zastosowanie elektrozaczepu w tym systemie wideodomofonowym wymaga dodatkowego zasilacza lub transformatora w zależności od typu zastosowanego elementu wykonawczego.
  Dane techniczne panela F-S7

  • Obudowa: stal nierdzewna, aluminium
  • Typ: wandaloodporna
  • Napięcie zasilania: 14 V DC - z zasilacza F-4013
  • Pobór prądu w czasie czuwania: 35 mA
  • Pobór prądu w czasie pracy: 94 mA
  • Zakres temperatur pracy: -40 do +70oC
  • Maksymalna wilgotność pracy: do 90%
  • Przetwornik kamery: CCD 1/3"
  • Kąt widzenia: 72,8o
  • Czułość: 0,1 lux
  • Rozdzielczość: 420 linii
  • Wymiary: 135 x 58 x 48 mm
  Dane techniczne monitora F-V11:

  • Rodzaj: Głośnomówiący, LCD
  • Przekątna: 7"
  • Regulacja: głośności dzwonka, rozmowy, jasności, kontrastu
  • Zakres temperatur pracy: 0 do +55oC
  • Maksymalna wilgotność pracy: do 90%
  • Napięcie zasilania: 14 V DC - z zasilacza F-4013
  • Pobór prądu w czasie czuwania: 50 mA
  • Pobór prądu w czasie pracy: 600 mA
  • Wymiary: 142 x 216 x 23 mm
  Dane techniczne zasilacza F-4013:

  Montaż na szynę DIN do rozdzielni prądowej zajmuje 3 pola bezpieczników
  • Napięcie zasilające wejściowe: 100~230 V AC
  • Napięcie zasilające wyjściowe: 14 V DC
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 800 mA
  • Wymiary: 90 x 70 x 65 mm
  W zestawie znajduje się:

  • Panel zewnętrzny natynkowy F-S7
  • Monitor kolorowy 7" F-V11
  • Zasilacz F-4013
  • Instrukcja w języku polskim
  Gwarancja na cały zestaw:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zestaw wideodomofonowy Genway F-S7V11

  F-S7V11 Genway - Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7"  Zestaw wideodomofonowy Genway F-S7V11 przeznaczony jest do domu jednorodzinnego. Stacja bramowa F-S7 wykonana jest ze stali nierdzewnej oraz stopu aluminium i posiada wbudowan...
  Obiektyw do kamer megapikselowych 1/3'' TVR0314HDDC
  TVR0314HDDC - Obiektyw do kamer megapikselowych 1/3" (max. 3 Mp)
  Megapikselowy obiektyw szklany TVR 0314 HDDC przeznaczony do kamer megapikselowych. Jest to wysokiej jakości produkt japońskiej marki Tokina. Obiektyw posiada soczewkę asferyczną.
  Właściwości:

  • Ogniskowa: 3 - 10 mm
  • Apertura: F1.4
  • Obsługa kamer do: 3 Mp
  • Kąt (wide): 88.58 x 66.6
  • Kąt (tele): 27.95 x 21.0
  • Korekcja IR: Nie
  • Inne: Auto Iris DC
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Obiektyw do kamer megapikselowych 1/3'' TVR0314HDDC

  TVR0314HDDC - Obiektyw do kamer megapikselowych 1/3" (max. 3 Mp) Megapikselowy obiektyw szklany TVR 0314 HDDC przeznaczony do kamer megapikselowych. Jest to wysokiej jakości produkt japońskiej marki Tokina. Obiektyw posiada soczewkę asferyczną. ...
  Megapikselowa kamera szybkoobrotowa IP BCS-SDIP7118
  BCS-SDIP7118 - Megapikselowa kamera szybkoobrotowa IP 1.3 Mp, CCD, ICR, IR


  Kamera IP BCS-SDIP-7118 została zbudowana w oparciu o przetwornik 1/3" Progressive Scan CCD o rozdzielczości 1,3 Mp. Użyta kompresja to H.264 / MPEG4, podwójny strumień kodowania. Dodatkowo posiada wbudowane złącza dla modułu audio (np. mikrofon). Urządzenie posiada obiektyw o regulowanej ogniskowej w zakresie 4,5 do 81 mm co pozwala na obserwację obiektów znacznie oddalonych. Kamera posiada wbudowany oświetlacz podczerwieni, którego zasięg sięga nawet do 100m.
  Dostęp przez internet
  Kamera IP BCS-SDIP7118 wyposażona jest w interfejs Ethernet. Wystarczy podłączyć kabel internetowy do kamery i odpowiednio skonfigurować połączenie. Po takim zabiegu, możliwy jest zdalny podgląd widoku z kamery poprzez przeglądarkę internetową lub odpowiednie programy na komputer. Posiadając odpowiednie uprawnienia (hasło), możliwe jest zarządzanie parametrami konfiguracyjnymi urządzenia.
  Archiwizacja nagrań, obsługa kart SD
  Kamera IP BCS SDIP-7118 wyposażona jest w gniazdo na kartę pamięci SD. Po włożeniu karty SD (max. 32GB) i odpowiedniej konfiguracji kamery, możliwe jest lokalne nagrywanie obrazu video. Jest to ciekawa alternatywa dla tych, którzy posiadają niewielki system telewizji dozorowej bez centralnego rejestratora do przechowywania nagrań oraz tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo kluczowych nagrań (np. poprzez ich powielanie).
  Stabilny, wielozadaniowy system
  System operacyjny kamery został zbudowany w oparciu o system Linux, co gwarantuje stabilną i ciągłą pracę urządzenia.
  Wysoka funkcjonalność
  Kamera IP BCS SDIP7118 ma możliwość dowolnego skonfigurowania parametrów pracy. Jasność, kontrast, nasycenie kolorów w obrazie oraz inne funkcje pozwalają na uzyskanie optymalnej jakości generowanego obrazu. Strumienie główny i dodatkowy mogą być niezależnie konfigurowane (kompresja, prędkość itp.). Kamera wyposażona jest w tryb pracy dzień / noc, dzięki czemu obserwacja prowadzona w dzień i w nocy jest zachowana na wysokim poziomie. Po przekroczeniu pewnego progu ciemności, kamera automatycznie przełącza się w tryb czarno-biały. Urządzenie posiada automatyczny mechanicznie przesuwany filtr podczerwieni.
  Inteligentne pozycjonowanie 3D
  Kamery obrotowe BCS wyposażone są w mechanizm pozycjonowania 3D, który przy współpracy z rejestratorami cyfrowymi BCS umożliwia szybkie i efektowne sterowanie położeniem kamer obrotowych. Wystarczy użyć myszy komputerowej podłączonej o rejestratora, zaznaczyć na ekranie obszar, który chcemy obserwować, a kamery wykona szybki ruch w kierunku zaznaczenia. Doskonale nadaje się do oglądania detali obrazu, takich jak tablice rejestracyjne, rozpoznawanie osoby w tłumie.
  Parametry techniczne BCS SDIP-7118:
  Przetwornik obrazu: 1/3" 1.3Mp PS CCD
  Rozdzielczość: 1.3 MP / 720P / D1
  Kodowanie: 1.3MP(1~12kl/s) / 720P/D1(1~25kl/s)
  Czułość: 0.1LUX/F1.6(Kolor), 0.01LUX/F1.6(B/W)
  Tryb dzień/noc: Tak
  Interfejs Ethernet: RJ-45 (10/100 Base-T)
  Wyjście video: 1x BNC
  Lokalne nagrywanie: karta microSD/SDHC, (32GB)
  Kompresja video: H.264 / MPEG4
  Stosunek S/N: >50
  Obudowa: IP66 z grzałką
  Protokoły komunikacyjne (RS-485): BCS (DH-SD), PELCO-P, PELCO-D
  Funkcja WDR: Nie
  Dodatkowe funkcje: Auto iris, Auto focus, AE, AWB, AGC, BLC
  PTZ funkcje: 5 Auto Pattern, 8 Auto Tour, 5 auto scan
  Wejścia alarmowe: 7
  Wyjścia alarmowe: 2
  Wejścia audio: 1 (np. mikrofon)
  Wyjścia audio: 1 (np. głośnik)
  Interfejs RS-232: brak
  Interfejs RS-485: PTZ
  Ogniskowa obiektywu: 4,5 do 81 mm
  Jasność obiektywu: F1.6 do F2.7
  Zoom optyczny: 18x
  Zoom cyfrowy: 12x
  Zasilanie: AC 24V / 3A
  Pobór mocy: 30 W (IR włączony)
  Temperatura pracy: -20 do +60 st.C
  Wymiary: 230 x 352 mm
  Ochrona: IP66, przepięciowa do 4000V
  Waga: 7 kg
  Gwarancja:
  24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Megapikselowa kamera szybkoobrotowa IP BCS-SDIP7118

  BCS-SDIP7118 - Megapikselowa kamera szybkoobrotowa IP 1.3 Mp, CCD, ICR, IR Kamera IP BCS-SDIP-7118 została zbudowana w op...
  Foto pułapka SGN-6210M-HD
  Fotopułapka SGN-6210MHD nagrywa filmy w jakości HD
  Foto pułapka SGN-6210M-HD to pierwsza w naszej ofercie fotopułapka nagrywająca filmy w jakości HD. Dzięki wbudowanemu modułowi MMS może działać jako zdalna kamera komórkowa. Wyposażona w bardzo czuły sensor podczerwieni (Passive Infra-Red PIR), fotopułapka wykrywa zmiany temperatury otoczenia spowodowane ruchem zwierzyny w polu zasięgu czujnika, uruchamia się i wykonuje zdjęcie/film które następnie wysyła za pomocą sieci GSM na numer telefonu lub konto e-mail użytkownika.
  Uwaga
  Nagrywa filmy w jakości HD.
  Parametry techniczne:

  • Programowalna rozdzielczość: 2, 5, 12 Megapikseli;
  Video w jakości HD z dźwiękiem H.264/AVC format 1080 i 720 pikseli
  • Podczerwona lampa błyskowa o zasięgu: 850 nm - 25 m, 940 nm - 12 m
  W trybie Cam+Video za każdym wzbudzeniem urządzenia wykonywane są jednocześnie zdjęcie i film;
  • W trybie zdjęć ciągłych interwały wynoszą około: 0.5 sek.
  • Bardzo długi czas pracy (w trybie stand-by z 12 bateriami AA do 6 miesięcy);
  • Bardzo krótki czas reakcji: (1.2 sek.);
  W trybie TIME LAPSE fotopułapka ciągle robi zdjęcia/filmy w zaprogramowanym odstępi czasowym.
  Funkcja TIMER pozwala ustawić specyficzny czas w jakim fotopułapka ma pracować każdego dnia. Tryb ten można używać razem z funkcją TIME LAPSE;
  Łatwy montaż
  Funkcja wdrukowania numeru seryjnego w zdjęcie/film pozwala w przypadku używania wielu foto pułapek w różnych lokalizacjach rozpoznać skąd pochodzi dane zdjęcie/film;
  • Kolorowy wyświetlacz LCD-TFT 2”;
  • Możliwość wpisania w zdjęcie daty, godziny, temperatury i fazy księżyca;
  • Możliwość zamknięcia zabezpieczenia hasłem
  • Rozmiar zdjęć: MMS 640 x 480
  Możliwość programowania kamery poprzez komputer
  • Karta pamięci SD może działać w trybie CYCLING SAVE, w którym w razie zapełnienia kasowane są najwcześniejsze zdjęcia by zrobić zdjęcia dla nowszych
  W razie niskiego poziomu baterii automatycznie wysyłany jest SMS alarmowy;
  Możliwość podejrzenia mocy sygnału GSM na ekranie LCD;
  • Obsługuje 4 częstotliwości: 850/900/1800/1900 MHz.
  • Możliwość wybrania wielu jeżyków w menu przez ustawienia kraju w MMS menu lub na PC (brak PL)
  • Działa w dużym zakresie temperatur od -30˚C do 70˚C;
  • Niewielkie wymiary 139 x 88 x 63 mm
  • Obsługuje karty SD 8MB-32GB
  Zastosowanie:

  • Leśnictwo (monitoring drewna/ nielegalny wywóz śmieci)
  • Badania przyrodnicze (badania faunistyczne, behawioralne)
  • Myślistwo
  • Monitoring obiektów (dom, biuro, parking)
  Kamera umożliwia:

  • Automatyczne wykonywanie zdjęć (dzięki zastosowaniu czujnika ruchu)
  • Wbudowana lampa na podczerwień do rejestracji nocnej
  • Wodoszczelna (IP66) obudowa chroniąca przed warunkami atmosferycznymi
  • Współpracuje z modułem do wysyłania wiadomości MMS (wysyła zdjęcia na telefon komórkowy) i e-mail
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Foto pułapka SGN-6210M-HD

  Fotopułapka SGN-6210MHD nagrywa filmy w jakości HD Foto pułapka SGN-6210M-HD to pierwsza w naszej ofercie fotopułapka nagrywająca filmy w jakości HD. Dzięki wbudowanemu modułowi MMS może działać jako zdalna kamera komórkowa. Wyposażona w bardzo ...
  Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7
  Lanz LA-716P(W) - Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7"
   składa się z płaskiego, głośnomówiącego monitora LCD z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 7". Do sterowania monitorem służą dotykowe przyciski.
  Panel bramowy wyposażony jest w kolorową kamerę z przetwornikiem CCD, a w przypadku słabego oświetlenia (np. w nocy) obraz doświetlają diody podczerwieni. Kamerę można dowolnie zamontować (natynkowo lub podtynkowo), a dzięki podstawce kątowej umożliwia montaż z odchyleniem o 45o w poziomie.
  Z poziomu monitora można sterować automatyką bramową (napęd do bramy wjazdowej, garażowej; szlaban, itp).
  Parametry techniczne wideomonitora:

  • Ekran: LCD TFT o przekątnej 7 cali
  • Przycisk otwierania bramy automatycznej
  Płynna regulacja parametrów obrazu
  • Kolor obudowy: biały
  • Wymiary: 232 x 140 x 21 mm
  Parametry techniczne panela bramowego:

  • Kamera: CCD
  • Obudowa wandaloodporna
  Podświetlanie podczerwienią w nocy
  • Wymiary natynkowy: 45 x 125 x 30 mm
  • Wymiar podtynkowy: 50 x 130 x 30 mm
  W zestawie:

  • Monitor
  • Kamera wraz z ramką podtynkową, daszkiem natynkowym oraz podstawką kątową
  • Ramka montażowa monitora
  • Zasilacz 15V/1.2A
  • Przewód 4-żyłowy, 15m
  • Śruby montażowe
  • Instrukcja montażu w języku polskim
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7

  Lanz LA-716P(W) - Zestaw wideodomofonowy, kolorowy z monitorem 7"  składa się z płaskiego, głośnomówiącego monitora LCD z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 7". Do sterowania monitorem służą dotykowe przyciski. Panel bramowy wyposażony jes...
  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 LED
  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 15 LED - 8 czujek AQUA Plus
  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 przeznaczony jest do zabezpieczenia średnich i dużych obiektów (domy, biura, szkoły itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 15 a do sterowania został użyty manipulator z liniami diodowymi LED.
  Prostota obsługi pozwala na szybką konfigurację systemu oraz wygodne późniejsze użytkowanie. Ze względu na innowacyjność central Versa (model 5,10,15) posiadają one możliwość rozbudowy do 30 wejść. Takie rozwiązanie pozwala na późniejsze rozbudowanie systemu o dodatkowe czujniki.
  System Versa można podzielić na 2 strefy, tzn. można osobno zazbrajać alarm np. na parterze i na piętrze (w nocy parter może czuwać, gdy domownicy śpią na piętrze). Wbudowany dialer umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych w momencie wystąpienia alarmu. Możliwe jest również podłączenie zewnętrznego modułu GSM który będzie wysyłał wiadomości tekstowe SMS.
  Stosując dodatkowe urządzenia w postaci np. ekspanderów wyjść można zbudować prostą automatykę budynku. Jakie mamy z tego korzyści ? W dzisiejszych czasach centrala alarmowa to już nie tylko "alarm", to również sterowanie roletami, oświetleniem itp. Takie rozwiązanie sprawia, że centrala może sterować automatyką bramową, oświetleniem a w momencie naruszenia czujnika zalania, centrala może wysterować zawór odcinający dopływ wody.
  W skład zestawu wchodzi 8 cyfrowych czujników ruchu Aqua Plus. W zależności od potrzeb, możemy zmodyfikować zestaw według uznania klienta. Do podłączenia ze sobą wszystkich elementów systemu proponujemy przewód YTDY 6x0,5mm2.
  W skład zestawu alarmowego wchodzą:
  centrala mikroprocesorowa Versa 15
  manipulator Versa Led
  8x czujnik ruchu Aqua Plus
  obudowa AWO000
  akumulator 7Ah
  sygnalizator zewnętrzny SP4003
  sygnalizator wewnętrzny SPW210
  Wiele możliwości, w tym m.in. podział systemu na strefy, uruchamianie wyjść (np. oświetlenia) według określonego czasu oraz sterowanie np. automatyką bramową to tylko niektóre możliwości central Versa. Możliwość sterowania z pilota oraz nieustanne rozwijanie możliwości central Versa (np. połączenie zdalne przez Internet) to dodatkowe atuty.
  Do prezentowanego zestawu polecamy:
  przewód montażowy YTDY 6x0,5mm2
  przewód do programowania centrali Versa DB9FC/RJ KPL,
  konwerter portu USB na RS232 (przydatny w nowych notebookach),
  moduł powiadamiania GSM GPRS-T2,
  manipulator Versa LCD,
  ekspander wyjść (DIN) INT-ORS,
  Podstawowe parametry techniczne:

  Centrala Versa 15:
  Ilość wejść: 15 wejść (rozbudowa do 30)
  Ilość wyjść: 4 wyjścia (rozbudowa do 12)
  Ilość stref: 2
  Ilość timerów: 4 timery do zazbrajania/wyjść
  Dodatkowo:
  Wejście sabotażowe typu NC
  "Szybkie" sterowanie wyjściami
  EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C

  Czujnik Aqua Plus
  Zasięg: 9m
  Kąt: 101 st.
  Podwójny PIR

  Akumulator:
  7Ah, 12V Alarmguard
  Obudowa:
  Wbudowany transformator 18V 20VA
  Dodatkowy styk sabotażowy
  Sygnalizator zew.:
  Akustyka i optyka
  Diody LED
  Styk sabotażowy
  Sygnalizator wew.:
  Akustyka
  Styk sabotażowy
  Gwarancja:

  • 36 miesięcy
  Powyższe instrukcje oraz program do programowania centrali z komputera PC przesyłamy razem z zakupionym zestawem.
  Więcej informacji >>>
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 LED

  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 15 LED - 8 czujek AQUA Plus Zestaw alarmowy Satel Versa 15 przeznaczony jest do zabezpieczenia średnich i dużych obiektów (domy, biura, szkoły itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 15 a...
  Zewnętrzna kamera IR GC-T470IR35
  GC-T470IR35 - zewnętrzna kamera IR, 650 linii,Sony Effio E, 2.8-12mm
  Kamera kolorowa GC-T470IR35 z regulowanym obiektywem 2.8 - 12 mm posiada wbudowany promiennik podczerwieni, umożliwiający prowadzenie obserwacji w warunkach nawet całkowitego braku oświetlenia.

  Kamera została wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu 1/3” Sony Exview HAD CCD II , oraz procesor DSP EFFIO E, dzięki czemu generowany przez nią obraz zapewnia wysoką jakość (rozdzielczość 650 TVL w dzień oraz 700 TVL w czarno-białym trybie nocnym).
  Kamera przemysłowa GC-T470IR35 2.8 - 12 mm może pracować w dwóch trybach (kolorowy/monochromatyczny), co jest możliwe dzięki funkcji automatycznego trybu pracy Dzień/Noc.
  Model GC-T470IR35 posiada joystick umożliwiający sterowanie menu OSD, które zawiera wiele funkcji poprawiających jakość obrazu w różnych warunkach pracy. Kamera jest solidnie wykonana z materiałów o wysokiej jakości co zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracę w środowisku zewnętrznym.
     
  Charakterystyka GC-T470IR35:

  • przetwornik 1/3" Sony CCD EXview HAD II
  • układ DSP EFFIO E
  • wysoka rozdzielczość 650 / 700 TVL
  • elektroniczna funkcja dualna COLOR CUT
  • menu ekranowe OSD
  • funkcja ATR, rozszerzająca zakres tonalny (dynamikę przetwornika)
  • redukcja szumu, AGC, AES, BLC, HLC, strefy prywatności
  • obiektyw z regulowaną ogniskową 2.8 - 12 mm
  • promiennik podczerwieni o zasięgu do 35m
  • szyba dzielona z ochroną olśnienia
  • regulowany w trzech płaszczyznach uchwyt ścienno - sufitowy z przepustem kablowym

  Parametry techniczne GC-T470IR35:

  • Przetwornik obrazu: 1/3" Sony CCD EXview HAD II; DSP: EFFIO E
  • Rozdzielczość: Kolor: 650TVL , Monochromatyczny: 700TVL
  • Obiektyw: 2.8 - 12 mm
  • Minimalne oświetlenie: 0 Lux (przy włączonym promienniku IR)
  • Zasięg oświetlacza: 35m (42 diody IR LED)
  • Elektroniczna migawka: 1/60s~1/100,000s (flickerless)
  • Balans bieli: Ręczny / ATW (automatyczny)
  • Kompensacja tła: BLC / HLC (wł / wył.)
  • Automatyczna regulacja wzmocnienia: AGC (wł./ wył.)
  • Redukcja szumów: 2D-DNR (wł. / wył.)
  • Detekcja ruchu: ON/OFF
  • Funkcja Dzień Noc: Elektroniczna funkcja dualna
  • Wyjście sygnału video: 1Vp-p,75 Ohm, BNC
  • Zasilanie: 12V DC
  • Pobór prądu: max. 450mA
  • Temperatura pracy: - 20°C ~ +50°C
  • Waga: 1.5 kg
  W zestawie:

  • Kamera z uchwytem
  • Instrukcja
  • Akcesoria montażowe
  Gwarancja:

  • 24 miesiące
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zewnętrzna kamera IR GC-T470IR35

  GC-T470IR35 - zewnętrzna kamera IR, 650 linii,Sony Effio E, 2.8-12mm Kamera kolorowa GC-T470IR35 z regulowanym obiektywem 2.8 - 12 mm posiada wbudowany promiennik podczerwieni, umożliwiający prowadzenie obserwacji w warunkach nawet całkowitego b...
  Czujka p.poż. OH/4W
  OH/4W - Czujka p.poż. EXODUS AGB-0001
  Optoelektroniczna czujka dymu z dodatkowym czujnikiem temperatury. Graniczna temperatura, przy której urządzenie sygnalizuje alarm to 57st.C. Czujkę EXODUS polecamy do miejsc, w których może występować zadymienie bez pożaru (np. palarnie).
  Parametry techniczne:
  Zasilanie: 9...16V,
  Próg działania zabezpieczenia termicznego: 64st.C,
  Pobór prądu: 15mA,
  Wyjścia: Alarm (NC), Latch,
  Sygnalizacja alarmu: dioda LED,
  Przycisk TEST: TAK,
  Temperatura pracy: -10°C...+55°C,
  Wymiary: 107x55mm (razem z gniazdem),
  Certyfikaty: CE
  Gwarancja:
  12 miesięcy
  W zestawie:
  Czujka dymu EXODUS wraz z gniazdem połączeniowym..
  Instrukcja obsługi w języku angielskim + gwarancja.


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Czujka p.poż. OH/4W

  OH/4W - Czujka p.poż. EXODUS AGB-0001 Optoelektroniczna czujka dymu z dodatkowym czujnikiem temperatury. Graniczna temperatura, przy której urządzenie sygnalizuje alarm to 57st.C. Czujkę EXODUS polecamy do miejsc, w których może występować zadym...
  Obiektyw BCS-0550A
  BCS-0550A - Obiektyw CS AI 5-50mm F=1.4
  Obiektyw BCS-0550A przeznaczony jest do kamer kompaktowych z mocowaniem CS. Posiada automatycznie sterowaną przysłonę DC Auto-Iris, pozwalającą kamerze na automatyczne sterowanie ilością światła padającego na przetwornik obrazu.
  Regulowany kąt widzenia w zakresie ogniskowych od 5 do 50mm umożliwia uzyskanie dużych zbliżeń i nadaje się do obserwacji na dość dużych odległościach.
  Parametry techniczne:

  • Zakres ogniskowych: 5-50mm
  • Jasność: F=1.4
  • Przysłona: automatyczna DC Auto-Iris
  • Mocowanie: CS
  • Maksymalny rozmiar przetwornika: 1/3"
  • Korekcja podczerwieni: nie
  Gwarancja:

  • 24 miesiące


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Obiektyw BCS-0550A

  BCS-0550A - Obiektyw CS AI 5-50mm F=1.4 Obiektyw BCS-0550A przeznaczony jest do kamer kompaktowych z mocowaniem CS. Posiada automatycznie sterowaną przysłonę DC Auto-Iris, pozwalającą kamerze na automatyczne sterowanie ilością światła padającego...
  Kamera kompaktowa BCS-B700/DN-IRC
  BCS-B700/DN-ICR Kamera kompaktowa 700linii 0.001 Lux z filtrem ICR
  Kolorowa kamera typu compact BCS-B700/DN-IRC cechuje się bardzo dobrymi parametrami obrazu dzięki zastosowaniu przetwornika 1/3" Sony CCD EXviev HAD II o rozdzielczości 700 linii oraz wysokiej czułości wynoszącej 0.001 Lux (kolor) oraz 0.00001 Lux (B/W slow shutter x512). Posiada zaawansowane funkcje np. ATW - automatyczne śledzenie balansu bieli, BLC - kompensacja tylnego oświetlenia, HLC - kompensacja prześwietlenia oraz ICR, czyli automatycznie, mechanicznie przesuwany filtr podczerwieni zapewniający dobre odwzorowanie kolorów w dzień i jednocześnie możliwość obserwacji w świetle podczerwonym w nocy.
  Uwaga:
  BCS-B700/DN-IRC
  posiada szereg funkcji poprawiających jakość obrazu oraz umożliwiających dostosowanie parametrów pracy do warunków danej lokalizacji. Wbudowane menu ekranowe OSD pozwala na precyzyjne sterowanie funkcjami.
  Kamera posiada wyjścia video (BNC) oraz do sterowania obiektywami Auto Iris. Może być stosowana wewnątrz pomieszczeń - na statywie lub na zewnątrz - po umieszczeniu w metalowej obudowie.
  Parametry techniczne:
  System sygnału: PAL
  Przetwornik: CCD 1/3” Sony CCD EXviev HAD II
  Matryca: 976x582
  Rozdzielczość: 700 linii (750 linii w trybie B/W)
  Stosunek sygnał/szum: >60dB
  Dzień-Noc: Tak
  Czułość: 0.001 Lux (kolor) oraz 0.00001 Lux (B/W)
  Elektroniczna migawka: 1/50 - 1/100000 sek
  Menu OSD: Tak
  BLC (Back Light Compenstaion): Tak
  2D-NR (Digital Noise Reduction): Tak
  AGC: Tak
  ATW: Tak
  ATR-EX: Tak
  Detekcja ruchu: Tak
  Strefy prywatności: Tak
  Wycinanie drgań obrazu: Tak
  Odbicie lustrzane: Tak
  Złącze RS-485: Tak (Pelco-D)
  Wyjście przekaźnikowe: NO/NC
  Wyjście: BNC - 75ohm, 1,0 Vp-p
  Zasilanie: 24 VAC / 12 VDC / 500 mA / 6 W (max)
  Waga: 500 g
  Gwarancja:
  24 miesiące.
   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Kamera kompaktowa BCS-B700/DN-IRC

  BCS-B700/DN-ICR Kamera kompaktowa 700linii 0.001 Lux z filtrem ICR Kolorowa kamera typu compact BCS-B700/DN-IRC cechuje się bardzo dobrymi parametrami obrazu dzięki zastosowaniu przetwornika 1/3" Sony CCD EXviev HAD II o rozdzielczości 700 linii...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.