google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Centrala alarmowa SATEL INTEGRA 32
  INTEGRA 32 Centrala alarmowa SATEL
  Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 32 SATEL - od 8 do 32 wejść

  Parametry techniczne centrali alarmowej Integra 32 firmy SATEL:
  obsługa od 8 do 32 wejść
  możliwość podziału systemu na 16 stref, 4 partycje
  obsługa od 8 do 32 programowalnych wyjść
  magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów i modułów rozszerzeń
  wbudowany komunikator telefoniczny z funkcją monitoringu, powiadamiania głosowego i zdalnego sterowania
  obsługa systemu przy pomocy manipulatorów LCD, klawiatur strefowych, pilotów i kart zbliżeniowych oraz zdalnie z użyciem komputera lub telefonu komórkowego
  32 niezależnych timerów do automatycznego sterowania
  funkcje kontroli dostępu i automatyki domowej
  pamięć 899 zdarzeń z funkcją wydruku
  obsługa do 64+4+1 użytkowników
  możliwość aktualizacji oprogramowania za pomocą komputera
  wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 1.2 A z funkcjami ładowania akumulatora i diagnostyki
  Rodzina central INTEGRA w której skład wchodzą płyty główne:
  INTEGRA 24
  INTEGRA 32
  INTEGRA 64
  INTEGRA 64 PLUS
  INTEGRA 128
  INTEGRA 128 PLUS
  INTEGRA 128-WRL.
  INTEGRA 256 PLUS
  Czym charakteryzuje się rodzina central INTEGRA firmy SATEL:
  Oferowane przez firmę SATEL urządzenia z rodziny INTEGRA, charakteryzują się jednolitą architekturą, przy zachowaniu pełnej elastyczności w konfigurowaniu oraz użytkowaniu systemu alarmowego. Ta najbardziej zaawansowana centrala alarmowa posiada właściwie nieograniczone możliwości, cechujące system alarmowy jako taki oraz dodatkowe funkcje, wykorzystywane np. w automatyce domowej, instalacjach inteligentnego budynku czy kontroli dostępu. Elastyczność central to także ich wielkość, określana przez ilość wejść, w przypadku central INTEGRA od 4 aż do 256 linii.

  Podstawowym elementem wyposażenia centrali INTEGRA jest manipulator służący do nadzoru i obsługi systemu. Dla central INTEGRA firma SATEL przewidziała zastosowania wyłącznie klawiatur LCD serii INT-KLCD oraz klawiatury LCD sensorycznej serii INT-KSG. Systemy można dodatkowo wyposażyć w klawiatury strefowe serii INT-S. Przewaga funkcjonalności klawiatur LCD nad klawiaturami LED czy ikonowymi jest oczywista. Czytelne klawiatury INT-KLCD, umożliwiają użytkownikowi łatwy i szybki dostęp do funkcji systemu, a klawisze skrótów ułatwią jej obsługę. Dla szczególnie wymagających osób firma SATEL przygotowała sensoryczną klawiaturę LCD INT-KSG dostępną w białym i czarnym kolorze.

  Cała gama urządzeń peryferyjnych central INTEGRA, takich jak moduły wejść oraz wyjść serii CA-64 i INT, modułów GSM / GPRS SATEL czy modułu komunikacji TCP/IP ETHM-1, umożliwia praktycznie nieograniczone pole manewru w dziedzinie ochrony budynków czy jego automatyki.

  Dlaczego właśnie INTEGRA:
  Dzięki zastosowaniu odpowiedniej centrali alarmowej, użytkownik może w dowolny sposób kreować jej funkcjonalność. Istotnym zagadnieniem w tym przypadku jest określenie potrzeb i dostosowanie do nich zarówno urządzeń jak i struktury kablowej w danym obiekcie.

  INTEGRA to doskonały wybór zarówno w przypadku mniejszych obiektów np. mieszkalnych jak i dużych obiektów przemysłowych, handlowych itp. Kolejnym niezwykle przydatnym elementem wyposażenia, szczególnie w przypadku większych obiektów może okazać się kontrola dostępu. Dzięki zastosowaniu modułu INTEGRA INT-R oraz czytników serii CZ-EMM w łatwy sposób możemy stworzyć zaawansowany oraz profesjonalny system kontroli dostępu w dowolnym obiekcie.
  Zarządzanie i administrowanie centralą INTEGRA to kolejny mocny punkt tego systemu. Dzięki dołączonemu do systemu oprogramowaniu SATEL GUARDX użytkownik ma pełny dostęp do bieżących informacji, odczytu zdarzeń czy wizualizacji chronionego obiektu na ekranie monitora. Obsługa systemu możliwa jest lokalnie oraz zdalnie poprzez łączność TCP/IP z wykorzystaniem ETHM-1.
  Firma SATEL zapewnia także wsparcie dla instalatorów systemów alarmowych. W tym celu stworzone zostało oprogramowanie SATEL DLOADX, które jest prostym i skutecznym narzędziem umożliwiającym programowanie systemu, wizualizację stanów, obsługę za pomocą wirtualnej klawiatury czy w końcu zdalną łączność z każdym systemem alarmowym firmy SATEL.
  Opinie o centrali SATEL Integra, zarówno ze strony użytkowników jak i instalatorów są wyjątkowo przychylne. Dzięki stałemu rozwojowi samych urządzeń oraz elementów peryferyjnych INTEGRA to dziś jeden z najlepiej sprzedających się systemów alarmowych w Polsce. Firma FONEX, jako autoryzowany dystrybutor posiada w ofercie pełną gamę produktów SATEL z rodziny INTEGRA. Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze oraz konfiguracji systemów alarmowych INTEGRA.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa SATEL INTEGRA 32

  INTEGRA 32 Centrala alarmowa SATEL Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 32 SATEL - od 8 do 32 wejść Parametry techniczne centrali alarmowej Integra 32 firmy SATEL: obsługa od 8 do 32 wejść możliwość podziału systemu na 16 s...
  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10
  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL
  VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń funkcjonalnych. W skład tej rodziny central wchodzą płyty:
  • VERSA 5
  • VERSA 10
  • VERSA 15
  Pamiętać należy jednak że różnice polegają, przede wszystkim na ilości wejść programowalnych odpowiednio 5 10 i 15 linii, ale wszystkie centrale mogą być rozbudowywane do 30 linii dozorowych za pomocą ekspanderów SATEL CA-64E.
  Głównym elementem wyposażenia centrali VERSA jest manipulator służący do nadzoru i obsługi systemu. Producent w przypadku tej centrali przygotował dwa uniwersalne manipulatory:
  • VERSA-LED-GR klawiatura w wersji LED
  • VERSA-LCD-GR klawiatura w wersji LCD
  Obie klawiatury posiadają zielone podświetlenie. Klawiatury posiadają diody informujące o stanie stref, klawisze funkcyjne do szybkiego włączania trybu czuwania, przyciski NAPAD, POŻAR, POMOC, oraz sygnalizację dźwiękową wybranych zdarzeń. Oczywiście klawiatura VERSA-LCD posiada dodatkowo wyświetlacz w przejrzysty sposób pokazujący wszystkie funkcje i stany systemu. Dla systemu stworzona została także klawiatura ekonomiczna w wersji LED, która może być klawiaturą dodatkową (strefową) ale także może pełnić funkcję klawiatury głównej.
  Cała gama urządzeń peryferyjnych central VERSA, takich jak moduły wejść oraz wyjść serii CA-64 i INT, modułów GSM / GPRS SATEL, modułu obsługi pilotów INT-RX, czy modułu komunikacji TCP/IP ETHM-1, umożliwia elastyczne podejście do ochrony budynków czy jego automatyki.
  Parametry techniczne centrali alarmowej Versa 10 SATEL:

   zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  • 10 wejść z możliwością rozbudowy do 30:
  - wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC
  - możliwość obsługi czujek roletowych i wibracyjnych
  - kontrola obecności czujek
  • dodatkowe wejście sabotażowe
  • od 4 do 12 programowalnych wyjść
  • 3 wyjścia zasilające
  • podział systemu na 2 strefy:
  - 3 tryby dozoru w każdej strefie
  - sterowanie przez użytkownika lub za pomocą timerów
  • magistrala komunikacyjna do podłączania manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
  • port RS-232 do programowania centrali
  • wbudowany komunikator telefoniczny z funkcjami:
  - monitoringu (SIA, ContactID, inne)
  - powiadamiania głosowego (4 numery, 16 komunikatów)
  - zdalnego programowania (modem 300bps)
  • współpraca z modułami GSM/GPRS:
  - powiadamianie głosowe/SMS
  - monitoring SMS/GPRS
  • sterowanie systemem za pomocą:
  - manipulatorów LCD lub LED (do 6)
  - pilotów zdalnego sterowania
  • możliwość prostej aktualizacji oprogramowania (firmware) ułatwiająca korzystanie z przyszłych urządzeń
  • obsługa do 31 haseł:
  - 30 zwykłych użytkowników
  - 1 instalator
  • edycja nazw ułatwiająca obsługę i zarządzanie systemem timery:
  - 4 timery z obsługą wyjątków
  • pamięć 2047 zdarzeń
  • automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  • wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A:
  - zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  - zabezpieczenie przez całkowitym rozładowaniem akumulatora
  - regulacja prądu ładowania akumulatora
  Dlaczego właśnie VERSA:
  Dzięki zastosowaniu centrali alarmowej VERSA, użytkownik może w dowolny sposób kreować jej funkcjonalność. Istotnym zagadnieniem w tym przypadku jest określenie potrzeb i dostosowanie do nich zarówno urządzeń jak i struktury kablowej w danym obiekcie. VERSA to przede wszystkim sprawdzony i nowoczesny produkt w dziedzinie ochrony mienia. Zamysłem producenta firmy SATEL było stworzenie w pełni funkcjonalnej centrali alarmowej dedykowanej dla mniejszych obiektów prywatnych i użytkowych. Centrala VERSA posiada wszechstronne możliwości, przy czym pozostaje rozwiązaniem bardzo ekonomicznym.
  Dodatkowym atutem centrali VERSA, jest możliwość podpięcia urządzeń bezprzewodowych, tworząc alarmowy system bezprzewodowy. Za pomocą odpowiednich modułów ACU-100 oraz czujników bezprzewodowych, tworzymy system hybrydowy, który ułatwia montaż systemu w miejscach do których nie jesteśmy w stanie doprowadzić instalacji kablowej. Wiele cech central Versa zostało zapożyczonych z poprzednich linii central SATEL takich jak CA-6 czy CA-10, jednak wzbogaconych i doposażonych tak aby spełniać wymagania wszystkich użytkowników. Centrale VERSA są zatem znakomitym rozwiązaniem zarówno dla nowych jak i już przekonanych Klientów produktów SATEL.
  Firma SATEL zapewnia oczywiście także wsparcie dla instalatorów systemów alarmowych. W tym celu stworzone zostało oprogramowanie SATEL DLOADX, które jest prostym i skutecznym narzędziem umożliwiającym programowanie systemu, wizualizację stanów, obsługę za pomocą wirtualnej klawiatury czy w końcu zdalną łączność z każdym systemem alarmowym firmy SATEL.
  Opinie o centrali SATEL VERSA są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą prostotę i bezawaryjność, natomiast instalatorzy systemów jednolitość rozwiązań, łatwość montażu czy konfiguracji. Dzięki stałemu rozwojowi samych urządzeń oraz elementów peryferyjnych VERSA to dziś jeden z najczęściej wybieranych systemów alarmowych firmy SATEL. Firma FONEX, jako autoryzowany dystrybutor posiada w ofercie pełną gamę produktów SATEL z rodziny VERSA. Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze oraz konfiguracji systemów alarmowych VERSA.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10

  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń...
  Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5010 R SATEL
  SPL-5010 R - Zewnętrzny sygnalizator optyczno - akustyczny:

  • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
  • sygnalizacja optyczna: żarówka
  • zabezpieczenie antysabotażowe przed:
  • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie)
  • oderwaniem od podłoża
  • otwarciem
  • wewnętrzna osłona metalowa (opcjonalnie)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5010 R SATEL

  SPL-5010 R - Zewnętrzny sygnalizator optyczno - akustyczny: • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny • sygnalizacja optyczna: żarówka • zabezpieczenie antysabotażowe przed: • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie) • oder...
  Zewnętrzna czujka ochrony obwodowej BXS-ST
  BXS-ST OPTEX Zewnętrzna czukja obwodowa, 4X PIR
  Zewnętrzna czujka ochrony obwodowej BXS-ST firmy Optex. Urządzenie charakteryzuje się długim i wąskim obszarem detekcji (na zasadzie kurtyny). Maksymalny zasięg: 24 metry (po 12 metrów po każdej stronie). Pozioma strefa detekcji urządzenia pozwala na skuteczną ochronę pomieszczeń wzdłuż elewacji, a dowolne dostosowanie czujnika do rozmiarów chronionego obiektu zdecydowanie zwiększy skuteczność wykrywania poprzez ograniczenie ryzyka wystąpienia fałszywych alarmów.
  Detektor może pracować w jednym z dwóch trybów czułości, normalnym lub podwyższonym. W przypadku warunków środowiskowych, w których różnica temperatur  między ludzkim ciałem a tłem jest bardzo niewielka, tryb zwiększonej czułości PIR pozwala na wykrycie intruza, który w innym przypadku mógłby zostać niezauważony.
  Zakres detekcji, czułość i wyjście alarmu można ustawić oddzielnie dla lewego i prawego obszaru detekcji. Detektor BXS-ST odróżnia obiekty o dużej i małej wysokości, co pozwala na zmniejszenie liczby fałszywych alarmów, oraz poprawne wykrywanie intruza.
  Wszystkie modele serii BX SHIELD są wyposażone we wspomagany cyfrowo algorytm rozpoznawania sygnału SMDA (Super Multidimensional Analysis). Analizując wzorce detekcji i dane ze środowiska, SMDA pozwala odróżnić faktyczne włamanie od zakłóceń takich jak zmiana pogody czy ruchu roślinności.
  Właściwości czujki BXS-ST OPTEX:
  Niezawodna konstrukcja:
    - Łatwe dopasowanie obszaru detekcji
    - Automatyczny tryb testu przejścia
    - Komponenty do regulacji i konfiguracji czujnika odznaczają się innym kolorem (niebieskim)
    - Wbudowana poziomica
    - Klasa szczelności IP55
  Bezpieczeństwo:
    - Wbudowany styk sabotażowy oderwania od podłoża
    - Obudowa z tworzywa ASA odpornego na UV
    - Płaski profil obudowy wzmocniony jest od wewnątrz strukturą pilastru miodu, co zwiększa jego wytrzymałość
    - Zamaskowane soczewki
  Niezawodność:
    - Długi i wąski obszar detekcji o wysokiej czułości i maksymalnym zasięgu 12 metrów
    - Tryb zwiększonej czułości detekcji
    - Opatentowany filtr światła białego (Double Conductive Shielding)
  Specyfikacja techniczna
  Zewnętrzna czujka 4x PIR
  Kurtynowa charakterystyka detekcji
  Zasięg: 24 metry (po 12 m po każdej stronie)
  Niezależna regulacji zasięgu detekcji i czułości
  Atrakcyjny, smukły wygląd
  Klasa ochrony obudowy: IP55
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzna czujka ochrony obwodowej BXS-ST

  BXS-ST OPTEX Zewnętrzna czukja obwodowa, 4X PIR Zewnętrzna czujka ochrony obwodowej BXS-ST firmy Optex. Urządzenie charakteryzuje się długim i wąskim obszarem detekcji (na zasadzie kurtyny). Maksymalny zasięg: 24 metry (po 12 metrów po każdej st...
  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER
  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER
  Czytnik zbliżeniowy PRT12EM-G identyfikuje na podstawie wprowadzonego kodu PIN lub karty zbliżeniowej typu EM 125 kHz. Może pracować w wielu formatach, między innymi Wiegand, RACS, Magstripe czy RS232, dzięki czemu z powodzeniem współpracuje z większością kontrolerów dostępu różnych producentów. Ponadto posiada osobne wejścia do kontroli wskaźnika LED oraz głośnika. Model może z powodzeniem pracować w trybie autonomicznym jako samodzielny punkt kontroli dostępu. Może zaindeksować do 120 użytkowników i wyposażony jest w historię 1024 zdarzeń. Ponadto posiada 2 wejścia NO/NC, 2 wyjścia tranzystorowe oraz jedno programowalne wyjście przekaźnikowe.

  PRT12EM-G składa się z panelu przedniego oraz podstawy i przystosowany jest do pracy w warunkach zewnętrznych. W zestawie znajduje się kabel podłączeniowy oraz dodatkowa, grubsza podstawka, po której zastosowaniu w miejsce tej standardowej, możliwe jest łatwiejsze schowanie kabla (np. gdy instalacja nie posiada puszki podtynkowej). Do urządzenia można oddzielnie dokupić i dołączyć dodatkowy czytnik zewnętrzny z serii PRT oraz ekspander wejść/wyjść typu XM-2-DR - produkty te są dostępne w ofercie naszego sklepu. Ponadto kontroler występuje również w wersji bez klawiatury, jako model PRT12EM-BK-G.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER

  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER Czytnik zbliżeniowy PRT12EM-G identyfikuje na podstawie wprowadzonego kodu PIN lub karty zbliżeniowej typu EM 125 kHz. Może pracować w wielu formatach, między innymi Wiegand, RACS, Ma...
  Bezprzewodowy manipulator LCD INT-KWRL-WSW
  INT-KWRL-WSW SATEL Manipulator LCD, Bezprzewodowy z czytnikiem kart zbliżeniowych, kolor biały
  Bezprzewodowy manipulator LCD INT-KWRL-WSW SATEL przeznaczony do obsługi centrali INTEGRA oraz INTEGRA Plus. Posiada dwuwierszowy tekstowy wyświetlacz LCD oraz standardową klawiaturę z fizycznymi przyciskami. Ponadto, wbudowany czytnik kart zbliżeniowych pozwala na obsługę systemu bez konieczności zapamiętania hasła.
  Urządzenie komunikuje się z centralą alarmową w sposób zupełnie bezprzewodowy, w ramach systemu ABAX. Do połączenia z centralą wymagany jest jeden z kontrolerów: ACU-120 lub ACU-270.
  Manipulatory serii INT-KWRL są zasilane przy pomocy dwóch baterii, osobnej dla podświetlenia wyświetlacza i klawiatury. Takie rozwiązanie umożliwia nieprzerwaną pracę urządzenia nawet do 3 lat.
  Podstawowe właściwości INT-KWRL-WSW:
  Dwukierunkowa kodowana komunikacja radiowa w paśmie częstotliwości 868 MHz
  Zasięg w otwartej przestrzeni:
    - do 800 metrów przy podłączeniu z ACU-120
    - do 400 metrów przy podłączeniu z ACU-270
  Wbudowany czytnik transponderów pasywnych: kart i breloków zbliżeniowych
  Duży, czytelny wyświetlacz LCD
  Podświetlenie wyświetlacza i klawiatury (kolor biały)
  Współpraca z centralami z rodzin INTEGRA i INTEGRA Plus (Firmware 1.17 lub nowszy)
  Konfiguracja za pośrednictwem:
    - programu DLOADX (w wersji 1.17.001 lub wyższej)
    - manipulatora w trybie serwisowym
  Pełna funkcjonalność odpowiadająca przewodowym manipulatorom LCD
  Specyfikacja techniczna
  Bezprzewodowy manipulator do obsługi systemu alarmowego
  Dwuwierszowy tekstowy wyświetlacz LCD
  Diody LED informujące o stanie systemu
  Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych
  Urządzenie przeznaczone jest dla central alarmowych:
    - z rodziny INTEGRA, INTEGRA Plus SATEL
  Obudowa w kolorze białym: WSW
  Typ: F
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Bezprzewodowy manipulator LCD INT-KWRL-WSW

  INT-KWRL-WSW SATEL Manipulator LCD, Bezprzewodowy z czytnikiem kart zbliżeniowych, kolor biały Bezprzewodowy manipulator LCD INT-KWRL-WSW SATEL przeznaczony do obsługi centrali INTEGRA oraz INTEGRA Plus. Posiada dwuwierszowy tekstowy wyświetlacz...
  Kamera tubowa BCS-P-422R3WLS
  BCS-P-422R3WLS Kamera IP BCS POINT tubowa 2.0 MPX, 4MM
  Kamera tubowa BCS-P-422R3WLS jest nowoczesnym urządzeniem z serii BCS POINT i oferuje zaawansowane rozwiązanie oparte na technologii IP (Internet Protocol), które z powodzeniem sprawdzi się przy budowie mniejszych bądź tych bardziej wymagających systemów nadzoru wideo. Współpracuje z rejestratorami BCS z tej samej serii oraz obsługuje standard ONVIF, który gwarantuje prostą integrację i obsługę systemów monitoringu IP.
  BCS P 422R3WLS posiada przetwornik Progressive Scan CMOS 1/2.8" 2.0 Mpx z maksymalną rozdzielczością nagrywania 1920 x 1080 pikseli i czułością 0.0005 luksa w kolorze (F1.2). Ponadto wyposażona jest w obiektyw o ogniskowej 4.0 mm oraz promiennik podczerwieni IR z możliwością regulacji zasięgu do maksymalnie 50 metrów. Zapewnia najpopularniejszy i najwydajniejszy standard kompresji H.265, który cechuje się nagraniem wysokiej jakości, jednocześnie doskonale skompresowanym. Obsługuje również drugą metodę kompresji -  MJPEG, która z pewnością zdobywa przewagę pod względem przewidywalności rozmiaru każdej z klatek oraz, co się z tym wiąże, rozmiaru całego materiału wideo.
  Kamera IP BCS-P-422R3WLS generacji posiada inteligentne funkcje detekcji:
  przekroczenie linii,
  wtargnięcie w obszar,
  detekcja braku ostrości,
  zmiana sceny,
  detekcja twarzy,
  liczenie osób.
  Urządzenie zaopatrzono również w szereg funkcji poprawiających jakość obrazu, między innymi:
  poszerzona dynamika WDR 120dB - poprzez zniwelowanie zbyt jasnych czy ciemnych fragmentów nagrania uzyskamy przejrzysty i szczegółowy obraz
  zaawansowany system korekcji obrazu DEFOG - technologia poprawia przejrzystość nagrań wykonanych w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, mgła czy śnieg
  ROI (Region of Interest) - zwiększający jakość nagrania w obserwowanych jego fragmentach
  tryb korytarzowy - umożliwia bezproblemową rejestrację obrazu z obszaru o różnych proporcjach pomiędzy długością i szerokością przestrzeni komercyjnej
  Kamera IP obsługuje trzy strumienie wideo. Połączenie sieciowe można zainicjować poprzez złącze RJ-45, dzięki czemu, przy pomocy wbudowanego WEB Server możemy sterować urządzeniem z zewnątrz - czy to przy użyciu CMS (BCS Point Manager) czy dedykowanej aplikacji na systemy mobilne Android lub iOS. Została umieszczona w obudowie IP66 i mieści się w wymiarach 253 x 71.7 x 86 [mm] oraz wadze 580 g.
  Charakterystyka produktu BCS-P-422R3WLS:
  Obsługa trzech strumieni wideo
  Funkcje:
    - poszerzona dynamika WDR 120dB
    - DEFOG
    - ROI
    - Korytarz
    - pozostałe: 2D/3D NR, AWB, AGC, BLC, HLC
  Wbudowany promiennik IR - do 50 metrów z możliwością regulacji mocy świecenia
  Mechaniczny filtr podczerwieni
  Gniazdo kart pamięci microSD do 128 GB
  Kompresja H.265 / H.264 / MJPEG
  Obsługa ICR Dzień/Noc oraz standardu Onvif ver. 2.4
  Wbudowany WEB Server, zgodność z BCS-NVR-Point, CMS(BCS Point Manager), aplikacja na system Android / iOS, P2P
  Specyfikacja techniczna
  Przetwornik 1/2.8" 2.0 Mpx PS CMOS
  Kompresja video: H.265 / H.264 / MJPEG
  Obiektyw: 4.0mm @ F1.2
  Inteligentne funkcje detekcji
  Pozostałe funkcje: WDR 120dB, 2D/3D NR, BLC, HLC, AGC, ICR, AWB, ROI, DEFOG, KORYTARZ
  Promiennik IR o zasięgu do 50 metrów
  Zasilanie: 12 V DC, PoE (802.3af)
  Wymiary: 253 x 71.7 x 86 [mm]
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Kamera tubowa BCS-P-422R3WLS

  BCS-P-422R3WLS Kamera IP BCS POINT tubowa 2.0 MPX, 4MM Kamera tubowa BCS-P-422R3WLS jest nowoczesnym urządzeniem z serii BCS POINT i oferuje zaawansowane rozwiązanie oparte na technologii IP (Internet Protocol), które z powodzeniem sprawdzi się ...
  Manipulator INT-TSI-SSW SATEL
  INT-TSI-SSW Manipulator z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali SATEL, kolor jasny
  Manipulator z ekranem dotykowym 7" INT-TSI-SSW  SATEL

  Manipulator graficzny INT TSI BSB firmy SATEL jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń firmy SATEL. Urządzenie wyposażone jest w pojemnościowy ekran dotykowy używany zamiast tradycyjnych przycisków, oraz duży panoramiczny wyświetlacz LCD o przekątnej 7". Manipulator przeznaczony jest do sterowania i zarządzenia centralami alarmowymi z rodziny Integra. Jedną z zalet manipulatora jest możliwość jego integracji z systemami telewizji przemysłowej IP. Dzięki możliwości dopasowania interfejsu indywidualnie dla każdego użytkownika, stanowi on doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób oczekujących prostej obsługi, jak też zaawansowanych użytkowników korzystających z rozbudowanej funkcjonalności systemu.

  Podstawowe właściwości manipulatora INT TSI SSW Satel
  kolor obudowy: jasny
  pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7” ułatwiający korzystanie z systemu
  graficzny, intuicyjny interfejs obsługi z możliwością indywidualnego personalizowania dla każdego użytkownika
  funkcjonalność MAKRO umożliwiająca realizowanie sekwencji czynności za pomocą pojedynczego polecenia
  możliwość podglądu obrazu z kamer IP
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Manipulator INT-TSI-SSW SATEL

  INT-TSI-SSW Manipulator z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali SATEL, kolor jasny Manipulator z ekranem dotykowym 7" INT-TSI-SSW  SATEL Manipulator graficzny INT TSI BSB firmy SATEL jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń firmy S...
  Czujka PIR z QUAD'em logicznym LC-100 PI DSC
  LC100PI DSC Cyfrowa czujka PIR odporna na obecność zwierząt
  W pasywnych czujkach podczerwieni serii LC-100PI wykorzystano specjalnie zaprojektowaną soczewkę optyczną oraz unikalny czteroelementowy pasywny czujnik podczerwieni (QUAD PIR). Linearna Technologia Obrazu Quad zapewnia dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt. Nową elektronikę czujki oparto na układzie ASIC, który został specjalnie zoptymalizowany w celu zapobiegania fałszywym alarmom wywoływanym przez zwierzęta domowe.
  Czujka charakteryzuje się wysoką odpornością na zakłócenia radiowe, statyczne, przepięciowe, a jej nowoczesny wygląd sprawia, iż idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych doskonale komponując się z każdym wnętrzem. Wyjątkowa staranność podczas projektowania i procesu produkcji oraz dokładne testowanie każdej czujki w fabryce, zapewniają ich bezawaryjną pracę przez lata.
  Podstawowe parametry czujki LC 100 PI DSC:

   QUAD ( poczwórny piroelement)
  • Napięcie zasilania: 8,2 V= ÷ 16 V=
  • Trzy tryby pracy: bez odporności, z odpornością do 15kG oraz odpornością do 25 Kg
  • Kompensacja temperatury
  • Czas trwania alarmu: 2 sekundy
  • Wysokość montażu: 2,1 m do 2,7 m
  • Zasięg maksymalny: do 15 m
  • Potencjometryczna regulacja czułości
  • Wymiary ( szer. x wys. x gł.): 92 x 62,5 x 40 [mm]
  • Deklaracja zgodności CE
  Charakterystyka

  • Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  • Cyfrowa obróbka sygnału
  • Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  • Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  • Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  • Nowoczesny design
  • Regulowany licznik impulsów
  • Regulacja czułości czujnika PIR
  • Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Czujka PIR z QUAD'em logicznym LC-100 PI DSC

  LC100PI DSC Cyfrowa czujka PIR odporna na obecność zwierząt W pasywnych czujkach podczerwieni serii LC-100PI wykorzystano specjalnie zaprojektowaną soczewkę optyczną oraz unikalny czteroelementowy pasywny czujnik podczerwieni (QUAD PIR). Linearn...
  Manipulator LCD do central alarmowych PRF-LCD SATEL PERFECTA
  Manipulator LCD do central alarmowych PRF-LCD SATEL PERFECTA
  Manipulator PRF-LCD firmy SATEL umożliwia pełną obsługę oraz programowanie central alarmowych z serii PERFECTA. Został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD oraz wygodne podświetlane na biało przyciski. Umieszczone nad wyświetlaczem diody LED informują o stanie całego systemu. Przyciski funkcyjne umożliwiające szybkie uruchomienie wybranego trybu czuwania czy też wywołanie alarmów (NAPAD, POŻAR, POMOC).

  Użytkownikowi manipulator umożliwia także łatwe sprawdzenie stanu środków na karcie SIM.

  Atutem klawiatury jest jej atrakcyjny design, PRF-LCD może stać się prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.

  Cechy klawiatury PRF-LCD SATEL:
  Duży czytelny wyświetlacz LCD
  Diody LED informujące o stanie stref i systemu
  Szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC wywoływane z klawiatury
  Podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
  Sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
  Sygnalizacja utraty łączności z centralą
  Ciekawy i nowoczesny design
  Manipulator PRF-LCD firmy SATEL umożliwia pełną obsługę oraz programowanie central alarmowych z serii PERFECTA. Został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD oraz wygodne podświetlane na biało przyciski. Umieszczone nad wyświetlaczem diody LED informują o stanie całego systemu. Przyciski funkcyjne umożliwiające szybkie uruchomienie wybranego trybu czuwania czy też wywołanie alarmów (NAPAD, POŻAR, POMOC).

  Użytkownikowi manipulator umożliwia także łatwe sprawdzenie stanu środków na karcie SIM.

  Atutem klawiatury jest jej atrakcyjny design, PRF-LCD może stać się prawdziwą ozdobę każdego wnętrza.

  Cechy klawiatury PRF-LCD SATEL:
  Duży czytelny wyświetlacz LCD
  Diody LED informujące o stanie stref i systemu
  Szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC wywoływane z klawiatury
  Podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
  Sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
  Sygnalizacja utraty łączności z centralą
  Ciekawy i nowoczesny design
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Manipulator LCD do central alarmowych PRF-LCD SATEL PERFECTA

  Manipulator LCD do central alarmowych PRF-LCD SATEL PERFECTA Manipulator PRF-LCD firmy SATEL umożliwia pełną obsługę oraz programowanie central alarmowych z serii PERFECTA. Został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD oraz wygodne podświetlane n...
  Kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni BCS-DMHC1401IR
  Kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni BCS-DMHC1401IR
  Metalowa kamera kopułowa BCS-DMHC1401IR pracująca w systemie HD-CVI. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik 1/3" CMOS generujący obraz w rozdzielczości 4.0 Mpx. Kamera posiada obiektyw o stałej ogniskowej 2.8 mm oraz promiennik podczerwieni z zasięgiem do 20 metrów.

  Dzięki metalowej zewnętrznej obudowie ze standardem IP66 kamerę można montować w trudnych warunkach środowiskowych. Uchwyt 3D pozwala na montaż zarówno na ścianie jak i suficie. Kamera zasilana jest napięciem 12 VDC.

  Właściwości kamery BSC-DMHC1401IR:
  ​Kamera kolorowa kopułowa metalowa
  Obsługa standardu HD-CVI
  Przetwornik: 1/3" 4.0 Mpix CMOS
  Rozdzielczość: 4 MPx
  Prędkość transmisji: max 25 kl/s w rozdzielczości 4.0 MPx
  Czułość: 0 Lux / F2.0 (wł. IR)
  Obiektyw o stałej ogniskowej: 2.8 mm
  Funkcje:
  - Mechaniczny Filtr Podczerwieni (ICR)
  - Funkcja poprawiająca dynamikę kamery WDR
  Promiennik podczerwieni o zasięgu do 20 metrów
  Szyba dzielona z kołnierzem oddzielającym promiennik od obiektywu
  Menu ekranowe dostępne z poziomu rejestratora
  Uchwyt 3D
  Obudowa zewnętrzna IP66
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni BCS-DMHC1401IR

  Kamera kopułowa z promiennikiem podczerwieni BCS-DMHC1401IR Metalowa kamera kopułowa BCS-DMHC1401IR pracująca w systemie HD-CVI. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik 1/3" CMOS generujący obraz w rozdzielczości 4.0 Mpx. Kamera posiada obie...
  Inteligentna brama WG-ZGWCDPW-G111-03
  WL-ZGWCDPW-G111 WULIAN Inteligentna brama LAN, AP, 3G
  Inteligentna brama WG-ZGWCDPW-G111-03 firmy Wulian służy do łączenia (integracji) wszystkich elementów systemu inteligentnego domu. Do komunikacji wykorzystuje protokół ZigBee / SmartRoom (IEEE 802.15.4), bramka posiada również łączność WiFi (IEEE 802.11 b/g/n) oraz slot na kart SIM (komunikacja 3G WCDMA). Urządzenie w białej obudowie przeznaczonej do montażu na ścianie lub do sufitu.
  Specyfikacja techniczna
  Inteligentna brama, kontroler urządzeń Wulian
  Dwukierunkowa, szyfrowana komunikacja
  Protokół komunikacyjny: ZigBee / SmartRoom
  Interfejs:
    - 10/100M Ethernet
    - WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
    - 3G (WCDMA), slot na kartę SIM
  Wersja firmware: 02 lub wyższa
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Inteligentna brama WG-ZGWCDPW-G111-03

  WL-ZGWCDPW-G111 WULIAN Inteligentna brama LAN, AP, 3G Inteligentna brama WG-ZGWCDPW-G111-03 firmy Wulian służy do łączenia (integracji) wszystkich elementów systemu inteligentnego domu. Do komunikacji wykorzystuje protokół ZigBee / SmartRoom (IE...
  Zestaw wideodomofonowy LA-4A06B-409CA LANZ
  Zestaw wideodomofonowy LA-4A06B-409CA LANZ
  Produkt LA-4A06B-409CA to nowoczesny zestaw wideodomofonowy składający się z dedykowanych urządzeń firmy Lanz. Dostosowany został do potrzeb klienta, który otrzymuje wideomonitor z dotykowym, 10 calowym ekranem pracującym w rozdzielczości 1024 x 600 oraz panel zewnętrzny wyposażony w kolorową kamerę z obiektywem pin-hole z zaimplementowaną matrycą CMOS (700 TVL).
  Każdą wizytę system zarejestruje w postaci zdjęć lub filmów z dźwiękiem, następnie dowolne materiały będzie można swobodnie przenosić na inne urządzenia dzięki obsłudze kart microSC.
  Zestaw wideofonowy od firmy Lanz to przede wszystkim również zapewnienie bezpieczeństwa w Twoim domu. Systemowi nie umknie żaden ruch wykonywany w obrębie zasięgu panelu zewnętrznego - automatycznie zostanie włączona rejestracja otoczenia.
  Otwarcie bramy nie było jeszcze tak proste i przyjemne. Dzięki zastosowaniu zestawu, bramą sterować można z poziomu monitora wideodomofonowego - wedle potrzeb, można otworzyć jak również zamknąć przejazd.
  10-calowy wideomonitor marki Lanz umożliwia dodatkowo przekierowanie rozmowy z panela bramowego na telefon oraz otwarcie furtki z telefonu. Jest to funkcja dedykowana odbiorcom ceniącym sobie mobilność, nawet we własnym domu.

  Zestaw wideodomofonowy firmy Lanz o symbolu LA-4A06B-409CA zawiera:
  moduł wewnętrzny: 10-calowy wideomonitor LA-4A06B w kolorze czarnym, z ramką montażową
  moduł zewnętrzny: panel bramowy LA-409CA w szarym wykończeniu, z uchwytem ściennym, daszkiem i podstawką kątową
  kołki i wkręty montażowe
  przewód połączeniowy
  zasilacz sieciowy DC-15
  PODSTAWOWE PARAMETRY WIDEOMONITORA LA 4A06B LANZ:
  Wyświetlacz: 10.1 cali TFT, 1024 x 600, RGB
  Przekaźnik do obsługi bramy: wbudowany
  Obsługuje:
  - 2 panele bramowe (dwa niezależne wejścia)
  - do 4 analogowych kamer CCTV
  - do 3 dodatkowych monitorów
  - jeden 4-przewodowy unifon
  Pamięć:
  - wewnętrzna: 100 obrazów
  - MicroSD: do 1024 zdjęć (.jpg), 128 plików wideo (.avi)
  16 melodii dzwonka
  Funkcje:
  - detekcja ruchu
  - wiadomości głosowe
  - interkom indywidualny i rozgłoszeniowy
  - telefon i przekazanie rozmowy na telefon
  Kolor obudowy: czarny
  Wymiary: 258 x 161 x 28.5 [mm]
  Pobór mocy:
  - max: 12.5 W
  - czuwanie: 4.5 W
  Zasilanie: 14.5 VDC
  PODSTAWOWE PARAMETRY PANELU ZEWNĘTRZNEGO LA 409CA LANZ:
  Kamera: kolorowa z obiektywem pin-hole
  Przetwornik: CMOS o rozdzielczości 700 linii
  Doświetlenie: podczerwone - diody LED
  Okablowanie: 4 żyły do monitora + 2 na obwód elektrozaczepu
  Regulacja wzmocnienia głośnika i mikrofonu
  Zastosowanie: do pracy na zewnątrz
  Montaż: natynkowy
  Kolor wykończenia: brązowy
  Temperatura pracy: od -40 °C do 55 °C
  Waga:
  - 382 g (z daszkiem)
  - 463 g (z daszkiem i podstawką)
  Wymiary:
  - 142.7 x 44.4 x 40.7 [mm] (tylko z daszkiem)
  - 142.7 x 44.4 x 58.5 [mm] (łącznie z podstawką)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zestaw wideodomofonowy LA-4A06B-409CA LANZ

  Zestaw wideodomofonowy LA-4A06B-409CA LANZ Produkt LA-4A06B-409CA to nowoczesny zestaw wideodomofonowy składający się z dedykowanych urządzeń firmy Lanz. Dostosowany został do potrzeb klienta, który otrzymuje wideomonitor z dotykowym, 10 calowym...
  Moduł alarmowy SATEL MICRA
  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS
  System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą być dużo szersze. Dzięki zwartej budowie, moduł zapewnia mobilność instalacji jeżeli jest to konieczne.
  Moduł alarmowy MICRA zawdzięcza swoją wszechstronność możliwości obsługi zarówno tradycyjnych czujek przewodowych, jak i dedykowanych czujek bezprzewodowych. Dzięki wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, montaż systemu MICRA jest maksymalnie uproszczony. Kompletny system alarmowy można zainstalować w niecałą godzinę. Zastosowanie bezprzewodowych czujek ruchu i kontaktronowych zapewnia optymalną ochronę przed włamaniem, a bezprzewodowe czujki dymu mogą zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Obsługa systemu za pomocą pilotów, bezprzewodowego manipulatora czy telefonu komórkowego jest prosta i intuicyjna. Dzięki wejściom analogowym, moduł MICRA pełnić może także funkcję dozoru urządzeń technicznych przekazując informację o przekroczeniu krytycznych parametrów – np. temperatury lub ciśnienia. Konfigurowanie modułu MICRA nie wymaga umiejętności programowania złożonych central alarmowych.
  Chcąc skonfigurować moduł, wystarczy podłączyć go odpowiednim kablem do komputera oraz uruchomić przeznaczoną do tego aplikację. Moduł MICRA wyposażony jest w komunikator GSM/GPRS, za pomocą którego może on nie tylko realizować powiadamianie SMS o zdarzeniach, ale także przekazywać informacje do centrum monitoringu firmy zajmującej się ochroną. Możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą SMS, dzięki któremu można nie tylko załączać i wyłączać czuwanie, ale nawet sterować urządzeniami podłączonymi do modułu.
  Moduł MICRA, tak jak inne urządzenia firmy SATEL, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania techniczne. Oznacza to nie tylko gwarancję bezawaryjnej eksploatacji, ale także odpowiedni poziom zabezpieczenia.
  Informacje podstawowe:

  • Ilość czujek bezprzewodowych: 8
  • Ilość wejść przewodowych (standardowe/analogowe): 5
  • Ilość wyjść (przekaźnikowe/OC): 2/1
  • Ilość pilotów/klawiatur bezprzewodowych: 8/1
  • Ilość numerów powiadamiania: 4
  Cechy:

  • 4 wejścia do podłączania czujek lub nadzorowania pracy urządzeń technicznych
  • wybór trybu pracy wejść: cyfrowe (NO/NC) lub analogowe (pomiar napięć)
  • dedykowane wejście ochrony sabotażowej
  • 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe sterowane lokalnie – przy pomocy wejść oraz zdalnie – przy pomocy wiadomości SMS oraz pilotów
  • wbudowany odbiornik pilotów 433 MHz do załączania/wyłączania czuwania i sterowania pracą modułu, z możliwością zaprogramowania 8 pilotów
  • monitorowanie GPRS/SMS
  • funkcja transmisji testowej SMS/CLIP
  • automatyczne przełączanie do trybu SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS
  • powiadamianie SMS/CLIP
  • możliwość zdalnej weryfikacji akustycznej (podsłuchu) przez telefon
  • nieulotna pamięć zdarzeń
  • możliwość programowania lokalnego przez port
  • RS-232 lub zdalnego przez GPRS
  • wbudowany buforowy zasilacz impulsowy z kompletem zabezpieczeń
  Dane techniczne:

  • Maksymalny pobór prądu: 150 mA
  • Klasa środowiskowa: II
  • Pobór prądu w stanie gotowości: 50 mA
  • Wymiary obudowy: 266 x 286 x 100 mm
  • Masa: 1072 g
  • Typ zasilacza: A
  • Zakres częstotliwości pracy: 433,05 ÷ 434,79 MHz
  • Wydajność prądowa zasilacza: 2 A
  • Wymiary płytki elektroniki: 120 x 68,5 mm
  • Znamionowe napięcie zasilania (±10%): 18 V AC
  • Zakres temperatur pracy: -10...+55 °C
  • Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 1 A/30 V DC
  Zestaw Micra składa się z:

  • centrali Micra
  • obudowau OPU-4P
  • anteny
  Transformator i akumulator sprzedawane są oddzielnie.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Moduł alarmowy SATEL MICRA

  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą ...
  Zewnętrzna pasywna czujka podczerwieni HX-40 OPTEX
  Zewnętrzny czujnik HX-40 firmy Optex posiada niezwykle precyzyjny układ optyczny oraz całkiem nowy piroelement. Razem tworzą strukturę 94 pól detekcji o jednakowej gęstości, zarówno w pobliżu detektora, jak i na krańcach jego nominalnego zasięgu.

  Zastosowanie przeplatających się obszarów detekcji dwu niezależnych modułów czujek PIR doprowadziło do stworzenia zaawansowane­go algorytmu wykrywania alarmu - Inteligentnej logiki AND - który jest wyjątkowo odporny na typowe źródła fałszywych alarmów (np. małe zwierzęta). Modułowa budowa czujki ułatwia montaż, a rozmieszczenie zacisków i przełączników konfiguracyjnych jest bardzo wygodne dla instalatora, zapewniając szybki montaż okablowania i łatwy dostęp do wszystkich przełączników.

  Charakterystyka produktu HX40 Optex
  Szerokokątna charakterystyka detekcji
  Zasięg: 12 x 12 m
  90 stopni
  2 czujniki PIR
  Inteligentna logika AND
  Zaawansowana optyka
  Zaawansowana kompensacja temperatury
  Algorytm Summer Night Compensation Logic
  Funkcja dyskryminacji sygnałów generowanych przez poruszającą się roślinność
  Uchwyt montażowy oraz daszek w wyposażeniu
  Specyfikacja
  Metoda detekcji: pasywna detekcja podczerwieni
  Zasięg detekcji:  12m, kąt 85°, 94 strefy detekcji
  Możliwe zasięgi detekcji: 4m, 5,5m, 9m, 12m
  Wykrywana prędkość ruchu: 0,3 - 1,5 m/s
  Czułość: 2,0°C przy 0,6 m/s
  Zasilanie: 9,5 - 18V=
  Pobór prądu : 35mA (maks.) przy 12V=
  Czas alarmu: 2,0 ± 1sek.
  Czas wygrzania: ok. 60 sek. (dioda LED miga)
  Wyjście alarmowe: wybór N.O. lub N.C. 28V=, 02A maks.
  Styk sabotażowy: typ N.C. 28V=, 0,1A maks. otwarty po zdjęciu obudowy
  Wejście AUX: typ N.C. 28V=, 0,1A maks.
  Czerwona dioda LED: czas wygrzania, alarm
  Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne : 10V/m
  Temperatura pracy: -20°C ÷ +60°C
  Wilgotność: 95% maks
  Klasa ochrony obudowy: IP55
  Montaż: na ścianie (wewnątrz, zewnątrz)
  Wysokość montażu: 2,5 ÷ 3,0m
  Regulacja uchwytu: Pionowo ± 20°, poziomo ± 95°
  Waga: 600g
  Wyposażenie zestawu: uchwyt, daszek, naklejki maskujące, komplet śrubek (3x10-2, 4x20-4) 
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzna pasywna czujka podczerwieni HX-40 OPTEX

  Zewnętrzny czujnik HX-40 firmy Optex posiada niezwykle precyzyjny układ optyczny oraz całkiem nowy piroelement. Razem tworzą strukturę 94 pól detekcji o jednakowej gęstości, zarówno w pobliżu detektora, jak i na krańcach jego nominalnego zasięgu. ...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.