google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 16.03.2018
  1 USD
  3.4214
  0.0097
  1 EUR
  4.2162
  -0.0006
  1 CHF
  3.6028
  -0.0045
  1 GBP
  4.7778
  0.0222
  1 RUB
  0.0595
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Centrala alarmowa SATEL INTEGRA 32
  INTEGRA 32 Centrala alarmowa SATEL
  Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 32 SATEL - od 8 do 32 wejść

  Parametry techniczne centrali alarmowej Integra 32 firmy SATEL:
  obsługa od 8 do 32 wejść
  możliwość podziału systemu na 16 stref, 4 partycje
  obsługa od 8 do 32 programowalnych wyjść
  magistrale komunikacyjne do podłączania manipulatorów i modułów rozszerzeń
  wbudowany komunikator telefoniczny z funkcją monitoringu, powiadamiania głosowego i zdalnego sterowania
  obsługa systemu przy pomocy manipulatorów LCD, klawiatur strefowych, pilotów i kart zbliżeniowych oraz zdalnie z użyciem komputera lub telefonu komórkowego
  32 niezależnych timerów do automatycznego sterowania
  funkcje kontroli dostępu i automatyki domowej
  pamięć 899 zdarzeń z funkcją wydruku
  obsługa do 64+4+1 użytkowników
  możliwość aktualizacji oprogramowania za pomocą komputera
  wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 1.2 A z funkcjami ładowania akumulatora i diagnostyki
  Rodzina central INTEGRA w której skład wchodzą płyty główne:
  INTEGRA 24
  INTEGRA 32
  INTEGRA 64
  INTEGRA 64 PLUS
  INTEGRA 128
  INTEGRA 128 PLUS
  INTEGRA 128-WRL.
  INTEGRA 256 PLUS
  Czym charakteryzuje się rodzina central INTEGRA firmy SATEL:
  Oferowane przez firmę SATEL urządzenia z rodziny INTEGRA, charakteryzują się jednolitą architekturą, przy zachowaniu pełnej elastyczności w konfigurowaniu oraz użytkowaniu systemu alarmowego. Ta najbardziej zaawansowana centrala alarmowa posiada właściwie nieograniczone możliwości, cechujące system alarmowy jako taki oraz dodatkowe funkcje, wykorzystywane np. w automatyce domowej, instalacjach inteligentnego budynku czy kontroli dostępu. Elastyczność central to także ich wielkość, określana przez ilość wejść, w przypadku central INTEGRA od 4 aż do 256 linii.

  Podstawowym elementem wyposażenia centrali INTEGRA jest manipulator służący do nadzoru i obsługi systemu. Dla central INTEGRA firma SATEL przewidziała zastosowania wyłącznie klawiatur LCD serii INT-KLCD oraz klawiatury LCD sensorycznej serii INT-KSG. Systemy można dodatkowo wyposażyć w klawiatury strefowe serii INT-S. Przewaga funkcjonalności klawiatur LCD nad klawiaturami LED czy ikonowymi jest oczywista. Czytelne klawiatury INT-KLCD, umożliwiają użytkownikowi łatwy i szybki dostęp do funkcji systemu, a klawisze skrótów ułatwią jej obsługę. Dla szczególnie wymagających osób firma SATEL przygotowała sensoryczną klawiaturę LCD INT-KSG dostępną w białym i czarnym kolorze.

  Cała gama urządzeń peryferyjnych central INTEGRA, takich jak moduły wejść oraz wyjść serii CA-64 i INT, modułów GSM / GPRS SATEL czy modułu komunikacji TCP/IP ETHM-1, umożliwia praktycznie nieograniczone pole manewru w dziedzinie ochrony budynków czy jego automatyki.

  Dlaczego właśnie INTEGRA:
  Dzięki zastosowaniu odpowiedniej centrali alarmowej, użytkownik może w dowolny sposób kreować jej funkcjonalność. Istotnym zagadnieniem w tym przypadku jest określenie potrzeb i dostosowanie do nich zarówno urządzeń jak i struktury kablowej w danym obiekcie.

  INTEGRA to doskonały wybór zarówno w przypadku mniejszych obiektów np. mieszkalnych jak i dużych obiektów przemysłowych, handlowych itp. Kolejnym niezwykle przydatnym elementem wyposażenia, szczególnie w przypadku większych obiektów może okazać się kontrola dostępu. Dzięki zastosowaniu modułu INTEGRA INT-R oraz czytników serii CZ-EMM w łatwy sposób możemy stworzyć zaawansowany oraz profesjonalny system kontroli dostępu w dowolnym obiekcie.
  Zarządzanie i administrowanie centralą INTEGRA to kolejny mocny punkt tego systemu. Dzięki dołączonemu do systemu oprogramowaniu SATEL GUARDX użytkownik ma pełny dostęp do bieżących informacji, odczytu zdarzeń czy wizualizacji chronionego obiektu na ekranie monitora. Obsługa systemu możliwa jest lokalnie oraz zdalnie poprzez łączność TCP/IP z wykorzystaniem ETHM-1.
  Firma SATEL zapewnia także wsparcie dla instalatorów systemów alarmowych. W tym celu stworzone zostało oprogramowanie SATEL DLOADX, które jest prostym i skutecznym narzędziem umożliwiającym programowanie systemu, wizualizację stanów, obsługę za pomocą wirtualnej klawiatury czy w końcu zdalną łączność z każdym systemem alarmowym firmy SATEL.
  Opinie o centrali SATEL Integra, zarówno ze strony użytkowników jak i instalatorów są wyjątkowo przychylne. Dzięki stałemu rozwojowi samych urządzeń oraz elementów peryferyjnych INTEGRA to dziś jeden z najlepiej sprzedających się systemów alarmowych w Polsce. Firma FONEX, jako autoryzowany dystrybutor posiada w ofercie pełną gamę produktów SATEL z rodziny INTEGRA. Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze oraz konfiguracji systemów alarmowych INTEGRA.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa SATEL INTEGRA 32

  INTEGRA 32 Centrala alarmowa SATEL Płyta główna centrali alarmowej INTEGRA 32 SATEL - od 8 do 32 wejść Parametry techniczne centrali alarmowej Integra 32 firmy SATEL: obsługa od 8 do 32 wejść możliwość podziału systemu na 16 s...
  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10
  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL
  VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń funkcjonalnych. W skład tej rodziny central wchodzą płyty:
  • VERSA 5
  • VERSA 10
  • VERSA 15
  Pamiętać należy jednak że różnice polegają, przede wszystkim na ilości wejść programowalnych odpowiednio 5 10 i 15 linii, ale wszystkie centrale mogą być rozbudowywane do 30 linii dozorowych za pomocą ekspanderów SATEL CA-64E.
  Głównym elementem wyposażenia centrali VERSA jest manipulator służący do nadzoru i obsługi systemu. Producent w przypadku tej centrali przygotował dwa uniwersalne manipulatory:
  • VERSA-LED-GR klawiatura w wersji LED
  • VERSA-LCD-GR klawiatura w wersji LCD
  Obie klawiatury posiadają zielone podświetlenie. Klawiatury posiadają diody informujące o stanie stref, klawisze funkcyjne do szybkiego włączania trybu czuwania, przyciski NAPAD, POŻAR, POMOC, oraz sygnalizację dźwiękową wybranych zdarzeń. Oczywiście klawiatura VERSA-LCD posiada dodatkowo wyświetlacz w przejrzysty sposób pokazujący wszystkie funkcje i stany systemu. Dla systemu stworzona została także klawiatura ekonomiczna w wersji LED, która może być klawiaturą dodatkową (strefową) ale także może pełnić funkcję klawiatury głównej.
  Cała gama urządzeń peryferyjnych central VERSA, takich jak moduły wejść oraz wyjść serii CA-64 i INT, modułów GSM / GPRS SATEL, modułu obsługi pilotów INT-RX, czy modułu komunikacji TCP/IP ETHM-1, umożliwia elastyczne podejście do ochrony budynków czy jego automatyki.
  Parametry techniczne centrali alarmowej Versa 10 SATEL:

   zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  • 10 wejść z możliwością rozbudowy do 30:
  - wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC
  - możliwość obsługi czujek roletowych i wibracyjnych
  - kontrola obecności czujek
  • dodatkowe wejście sabotażowe
  • od 4 do 12 programowalnych wyjść
  • 3 wyjścia zasilające
  • podział systemu na 2 strefy:
  - 3 tryby dozoru w każdej strefie
  - sterowanie przez użytkownika lub za pomocą timerów
  • magistrala komunikacyjna do podłączania manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
  • port RS-232 do programowania centrali
  • wbudowany komunikator telefoniczny z funkcjami:
  - monitoringu (SIA, ContactID, inne)
  - powiadamiania głosowego (4 numery, 16 komunikatów)
  - zdalnego programowania (modem 300bps)
  • współpraca z modułami GSM/GPRS:
  - powiadamianie głosowe/SMS
  - monitoring SMS/GPRS
  • sterowanie systemem za pomocą:
  - manipulatorów LCD lub LED (do 6)
  - pilotów zdalnego sterowania
  • możliwość prostej aktualizacji oprogramowania (firmware) ułatwiająca korzystanie z przyszłych urządzeń
  • obsługa do 31 haseł:
  - 30 zwykłych użytkowników
  - 1 instalator
  • edycja nazw ułatwiająca obsługę i zarządzanie systemem timery:
  - 4 timery z obsługą wyjątków
  • pamięć 2047 zdarzeń
  • automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  • wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A:
  - zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  - zabezpieczenie przez całkowitym rozładowaniem akumulatora
  - regulacja prądu ładowania akumulatora
  Dlaczego właśnie VERSA:
  Dzięki zastosowaniu centrali alarmowej VERSA, użytkownik może w dowolny sposób kreować jej funkcjonalność. Istotnym zagadnieniem w tym przypadku jest określenie potrzeb i dostosowanie do nich zarówno urządzeń jak i struktury kablowej w danym obiekcie. VERSA to przede wszystkim sprawdzony i nowoczesny produkt w dziedzinie ochrony mienia. Zamysłem producenta firmy SATEL było stworzenie w pełni funkcjonalnej centrali alarmowej dedykowanej dla mniejszych obiektów prywatnych i użytkowych. Centrala VERSA posiada wszechstronne możliwości, przy czym pozostaje rozwiązaniem bardzo ekonomicznym.
  Dodatkowym atutem centrali VERSA, jest możliwość podpięcia urządzeń bezprzewodowych, tworząc alarmowy system bezprzewodowy. Za pomocą odpowiednich modułów ACU-100 oraz czujników bezprzewodowych, tworzymy system hybrydowy, który ułatwia montaż systemu w miejscach do których nie jesteśmy w stanie doprowadzić instalacji kablowej. Wiele cech central Versa zostało zapożyczonych z poprzednich linii central SATEL takich jak CA-6 czy CA-10, jednak wzbogaconych i doposażonych tak aby spełniać wymagania wszystkich użytkowników. Centrale VERSA są zatem znakomitym rozwiązaniem zarówno dla nowych jak i już przekonanych Klientów produktów SATEL.
  Firma SATEL zapewnia oczywiście także wsparcie dla instalatorów systemów alarmowych. W tym celu stworzone zostało oprogramowanie SATEL DLOADX, które jest prostym i skutecznym narzędziem umożliwiającym programowanie systemu, wizualizację stanów, obsługę za pomocą wirtualnej klawiatury czy w końcu zdalną łączność z każdym systemem alarmowym firmy SATEL.
  Opinie o centrali SATEL VERSA są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą prostotę i bezawaryjność, natomiast instalatorzy systemów jednolitość rozwiązań, łatwość montażu czy konfiguracji. Dzięki stałemu rozwojowi samych urządzeń oraz elementów peryferyjnych VERSA to dziś jeden z najczęściej wybieranych systemów alarmowych firmy SATEL. Firma FONEX, jako autoryzowany dystrybutor posiada w ofercie pełną gamę produktów SATEL z rodziny VERSA. Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze oraz konfiguracji systemów alarmowych VERSA.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10

  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń...
  Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5010 SATEL
  SPL-5010 - Zewnętrzny sygnalizator optyczno - akustyczny:

  • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny
  • sygnalizacja optyczna: żarówka
  • zabezpieczenie antysabotażowe przed:
  • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie)
  • oderwaniem od podłoża
  • otwarciem
  • wewnętrzna osłona metalowa (opcjonalnie)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-5010 SATEL

  SPL-5010 - Zewnętrzny sygnalizator optyczno - akustyczny: • sygnalizacja akustyczna: przetwornik piezoelektryczny • sygnalizacja optyczna: żarówka • zabezpieczenie antysabotażowe przed: • zalaniem pianką montażową (opcjonalnie) • oderwa...
  Zestaw ALEXOR 495 4EU DSC
  Bezprzewodowy zestaw ALEXOR 495-4
  Opis produktu
  Centrala Alexor jest głównym elementem nowoczesnego systemu bezprzewodowego firmy DSC, współpracującym ze wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami peryferyjnymi o komunikacji jedno-i dwukierunkowe. Przyjazna użytkownikowi, prosta w obsłudze centrala, może być sterowana maksymalnie za pomocą bezprzewodowych klawiatur WT5500/WT5500P. Alexor łączy w sobie niezawodność działania tradycyjnych systemów przewodowych z udogodnieniami, jakie oferuje system bezprzewodowy, tworząc w pełni funkcjonalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników, system bezpieczeństwa.
  Zestaw handlowy Alexor zawiera:

  • PC9155 - bezprzewodową centralę Alexor, obsługa 32 urządzeń bezprzewodowych i 16 breloków
  • WT5500 - bezprzewodową klawiaturę LCD, 1 szt. w zestawie (do 4 klawiatur w systemie)
  • WS4904W - bezprzewodową czujkę PIR, szerokokątną, zasięg 15x18m, 2 szt. w zestawie
  • WT4989 - bezprzewdowy brelok z wyświetlaczem LCD, sterownik systemu, 1 szt. w zestawie
  • WS4945 - czujkę kontaktronową, wejście NC, 1 szt. w zestawie
  Charakterystyka bezprzewodowej centrali alarmowej Alexor DSC:

  • Obsługa maksymalnie 32 urządzeń bezprzewodowych i 16 breloków
  • Obsługa do 4 sygnalizatorów i klawiatur bezprzewodowych
  • Funkcja automatycznego przypisywania urządzeń bezprzewodowych
  • Szablony programowania skracające czas instalacji
  • 16 kodów użytkownika, 1 kod główny, 1 kod konserwatora
  • Funkcja sprawdzania kodu identyfikacyjnego systemu
  • Alternatywna komunikacja przez sieć GSM/GPRS lub TCP/IP
  • Wbudowany sygnalizator akustyczny o mocy 85 dB
  • 2 zaciski I/O, które mogą być zaprogramowane jako wyjścia PGM lub przewodowe linie dozorowe
  • 200 mA obciążalności prądowej wyjścia AUX
  • Rejestr 500 zdarzeń
  • Podwójne zabezpieczenie antysabotażowe przed otwarciem obudowy lub oderwaniem od ściany
  • 24 godzinne podtrzymanie baterii
  Zestaw Alexor można rozbudować o dodatkowe elementy, np.:

   WS4985 - bezprzewodowy czujnik zalania wodą
  • WLS912L - bezprzewodowy czujnik zbicia szyby
  • WS4975 - bezprzewodowy czujnik magnetyczny
  • dodatkowe czujki PIR WS4904W (centrala obsługuje do 32 urządzeń bezprzewodowych)
  • WS4916 - bezprzewodową czujkę dymu
  • WT4901 - bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny
  • WT4911 - bezprzewodowy sygnalizator zewnętrzny
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zestaw ALEXOR 495 4EU DSC

  Bezprzewodowy zestaw ALEXOR 495-4 Opis produktu Centrala Alexor jest głównym elementem nowoczesnego systemu bezprzewodowego firmy DSC, współpracującym ze wszystkimi bezprzewodowymi urządzeniami peryferyjnymi o komunikacji jedno-i dwukierunko...
  Kaseta domofonowa, 1 przycisk wywołania 5025/1D Urmet
  Kaseta domofonowa, 1 przycisk wywołania 5025/1D Urmet
  Panele domofonowe MIWUS wykonane są ze stali nierdzewnej. Zapewnia to dużą odporność na wpływ warunków atmosferycznych oraz akty wandalizmu. Występują w wersjach jedno, dwu i trzyrzędowych, co zapewnia konfigurację panela w zakresie od 1 do 17 przycisków. Wszystkie panele 5025 przystosowane są do montażu natynkowego. Stosując dodatkową ramkę można montować panel podtynkowo (5025/RP1). Dzięki niewielkim wymiarom idealnie nadaje się do montażu na wąskich słupkach ogrodzeniowych.

  Właściwości panel zewnętrzny 5025/1D Urmet:
  Panel rozmówny ze stali nierdzewnej z daszkiem
  Liczba przycisków wywołania: 1
  Wbudowany moduł rozmówny
  Podświetlenie - czerwone diody LED
  Płyta czołowa 1 rzędowa
  Współpracuje z zasilaczami 18A1, 19A, 18L1, 19L1
  Dane techniczne:
  Model: 5025/1D URMET (zastąpił wycofany z produkcji panel 525/1D Urmet)
  Temperatura pracy: -20 do +45 st. C
  Waga: 0,32 kg
  Wymiary:
  - z daszkiem (dł. x szer. x gł.) : 152 x 56 x 23-35 mm
  - z ramką 5025/RP1 (dł. x szer. x gł.) : 175 x 80 x 27-35 mm
  Opis złączy i zacisków pod przewody:
  - 441 - "plus" wzmacniacza mikrofonu
  - MK - "minus" wzmacniacza mikrofonu
  - GL, GL - głośnik panela
  - AC, AC - podświetlenie panela
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Kaseta domofonowa, 1 przycisk wywołania 5025/1D Urmet

  Kaseta domofonowa, 1 przycisk wywołania 5025/1D Urmet Panele domofonowe MIWUS wykonane są ze stali nierdzewnej. Zapewnia to dużą odporność na wpływ warunków atmosferycznych oraz akty wandalizmu. Występują w wersjach jedno, dwu i trzyrzędowych, c...
  Czujnik cyfrowy Next Plus PIR Visonic 0-1046-0 VISONIC
  Czujnik Cyfrowy Next Plus PIR Visonic

  Next+ PIR Visonic to cyfrowy czujnik pasywnej podczerwieni, przeznaczony do zastosowań ogólnych. Czujnik ten opiera swoje działanie na czołowych na rynku, opatentowanych technologiach, takich jak cyfrowa obróbka sygnału (FM-DSP), "True Motion Recognition"™ z algorytmem Fuzzy Logic oraz na trójwymiarowych soczewkach cylindrycznych.
  W wyniku ich zastosowania otrzymujemy najwyższą na rynku dokładność detekcji, odporność na fałszywe alarmy oraz wyjątkową niezawodność - cechy te sprawiają, że ten prosty w instalacji, atrakcyjny wizualnie czujnik, jest idealny do zastosowań domowych i biurowych.
  Właściwości Next Plus PIR VISONIC:
  Numer katalogowy: 0-1046-0
  Stabilność i niezawodność dzięki zastosowaniu cyfrowej obróbki sygnału.
  Najwyższa na rynku efektywność oparta na technologii TSI i trójwymiarowych soczewkach cylindrycznych.
  Wyjątkowa odporność na fałszywe alarmy dzięki opatentowanej technologii TMR z algorytmem weryfikacji zdarzeń.
  15m kurtyna wielokrotna ze strefą podejścia.
  Możliwość zdalnego testowania urządzenia.
  Ciche i bezawaryjne działanie.
  Szybka i prosta instalacja nie wymagająca regulacji.
  Atrakcyjny wygląd idealny do zastosowań domowych i biurowych.
  Dostosowany do europejskich standardów EN50131-2.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Czujnik cyfrowy Next Plus PIR Visonic 0-1046-0 VISONIC

  Czujnik Cyfrowy Next Plus PIR Visonic Next+ PIR Visonic to cyfrowy czujnik pasywnej podczerwieni, przeznaczony do zastosowań ogólnych. Czujnik ten opiera swoje działanie na czołowych na rynku, opatentowanych technologiach, takich jak cyfrowa ob...
  Wideodomofon z ekranem dotykowym KW-S709TC-B KENWEI
  Wideodomofon z ekranem dotykowym KW-S709TC-B KENWEI
  KW-S709TC-B to 7-calowy wideomonitor firmy Kenwei z dotykowym wyświetlaczem oraz intuicyjnym interfejsem w języku polskim. Oferuje 10 melodii oraz 5 poziomów głośności dzwonka, w tym tryb wyciszony. Do monitora można podłączyć dwa panele bramowe. Urządzenie umożliwia jednoczesną obsługę do 4 kamer CCTV oraz aż 7 dodatkowych monitorów lub unifonów. Można w prosty sposób podłączyć dodatkowy lub nawet zewnętrzny przycisk - jako doskonałe rozwiązanie dla obsługi osób niepełnosprawnych czy dzieci.

  Posiada szereg funkcji, dzięki którym staje się prawdziwym kombajnem na rynku. Najistotniejszymi można wymienić funkcję automatycznego sekwencyjnego przełączania obrazu z kamer, funkcję pozostawiania wiadomości głosowych czy też opcję wyciszenia dzwonka w wybranym przedziale czasowym. Natomiast dzięki obsłudze kart MicroSD (32 GB max.) bezproblemowo zapisze automatycznie bądź ręcznie wskazane zdjęcia czy wykonane filmy.

  Kenwei KW S709TC B to nie tylko w pełni funkcjonalne urządzenie wideodomofonowe, ale również produkt opatrzony nowoczesnym i smukłym wyglądem, który wpasuje się w każde miejsce w jakie zostanie umieszczony. Monitor o wymiarach 207 x 120 x 18 i w kolorze czarnym montować możemy podtynkowo - puszka podtynkowa (245 x 155 x 60) lub ramka maskująca (252 x 163 x 3 ).

  CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU KENWEI KW-S709TC-B:
  Dotykowy, 7-calowy wyświetlacz w technologii pojemnościowej
  Menu w języku polskim
  Max liczba paneli bramowych: 2
  Możliwość podłączenia 7 dodatkowych monitorów lub unifonów
  Komunikacja głosowo - wizyjna z dwoma panelami bramowymi
  Posiada przekaźnik do obsługi bramy automatycznej
  Możliwość podłączenia dodatkowego przycisku dzwonka, bądź zewnętrznego przycisku obsługi dla osób niepełnosprawnych lub dzieci
  Moduł rozszerzeniowy do rozbudowy do 4 panelu bramowych (jako opcja)
  Obudowa w kolorze czarnym

  SPECYFIKACJA WIDEOMONITORA KW S709TC B KENWEI:
  Wyświetlacz: 7 cali TFT LCD w technologii pojemnościowej
  Sposób obsługi: głośnomówiący
  Maksymalna liczba paneli zewnętrznych:
  - 2 panele zewnętrzne, możliwość podłączenia dowolnego panelu KENWEI
  - 4 panele zewnętrzne z rozdzielaczem KW-516FD
  Maksymalna liczba kamer CCTV:
  - 6 w tym kamery w panelach bramowych
  - 8 kamer z rozdzielaczem KW-516FD
  Melodii dzwonka: 10
  Poziomów głośności: 5 (z opcją wyciszenia)
  Pamięć: obsługa MicroSD o pojemności do 32 GB
  Regulacja czasu podglądu: 10 minut / 2 godziny / nieograniczony
  Posiadane funkcje:
  - automatyczne sekwencyjne przełączanie obrazu z kamer
  - interkom
  - przekazanie rozmowy pomiędzy urządzeniami wywoływanymi z 1 przycisku panelu bramowego
  - wyciszenie dzwonka w przedziale czasowym
  - automatyczny bądź ręczny zapis zdjęć lub filmów
  - rozpoznawanie wiadomości głosowych
  Język: polski
  Zasilanie: 230 V
  Wymiary:
  - monitora: 207 x 120 x 18 [mm]
  - ramki: 252 x 163 x 3 [mm]
  - puszki podtynkowej: 245 x 155 x 60 [mm]
  Montaż: podtynkowy / puszka podtynkowa lub aluminiowa ramka maskująca
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Wideodomofon z ekranem dotykowym KW-S709TC-B KENWEI

  Wideodomofon z ekranem dotykowym KW-S709TC-B KENWEI KW-S709TC-B to 7-calowy wideomonitor firmy Kenwei z dotykowym wyświetlaczem oraz intuicyjnym interfejsem w języku polskim. Oferuje 10 melodii oraz 5 poziomów głośności dzwonka, w tym tryb wycis...
  Kamera zewnętrzna IP BCS-TIP5300IR-V
  Kamera IP BCS-TIP5300IR-V o rozdzielczości 3.0MPx, należy do kamer tubowych z zaimplementowanym procesorem o matrycy CMOS, posiadającym wiele innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na jakość obrazu. Kamera BCS-TIP5300IR-V o standardzie IP66, posiada promiennik podczerwieni o zasięgu 20 m, dzięki któremu możemy prowadzić 24 godzinny monitoring bez ryzyka utraty szczegółowości nadzorowanego obszaru w słabych warunkach oświetleniowych. Kamera  ma wbudowany obiektyw o ogniskowej 2.8~12 mm Auto Iris.

  Podstawowe parametry kamery BCS TIP 5300 IR V:
  Przetwornik: 1/3" 3.0 MP PS APTINA CMOS
  Kompresja video: H.264 i obrazu MJPEG
  Obsługa dwóch strumieni video
  Prędkość:
  - 20kl/s przy 3.0 MPx (2048×1536)
  - 25kl/s przy 1080P
  Obsługa ICR Dzień/Noc
  Wbudowany obiektyw: 2.8-12mm/F1.4 Auto Iris
  Wbudowany promiennik IR LED zasięg 20 metrów
  Zasilanie DC12V, PoE (802.3af)
  Standard IP66
  Wbudowany Web Server, NVR, CMS (PSS/DSS) i DMSS
  Opcjonalnie dostępna puszka montażowa BCS-AT1356 / BCS-AT135
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Kamera zewnętrzna IP BCS-TIP5300IR-V

  Kamera IP BCS-TIP5300IR-V o rozdzielczości 3.0MPx, należy do kamer tubowych z zaimplementowanym procesorem o matrycy CMOS, posiadającym wiele innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na jakość obrazu. Kamera BCS-TIP5300IR-V o standardzie IP66, posiada...
  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER
  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER
  Czytnik zbliżeniowy PRT12EM-G identyfikuje na podstawie wprowadzonego kodu PIN lub karty zbliżeniowej typu EM 125 kHz. Może pracować w wielu formatach, między innymi Wiegand, RACS, Magstripe czy RS232, dzięki czemu z powodzeniem współpracuje z większością kontrolerów dostępu różnych producentów. Ponadto posiada osobne wejścia do kontroli wskaźnika LED oraz głośnika. Model może z powodzeniem pracować w trybie autonomicznym jako samodzielny punkt kontroli dostępu. Może zaindeksować do 120 użytkowników i wyposażony jest w historię 1024 zdarzeń. Ponadto posiada 2 wejścia NO/NC, 2 wyjścia tranzystorowe oraz jedno programowalne wyjście przekaźnikowe.

  PRT12EM-G składa się z panelu przedniego oraz podstawy i przystosowany jest do pracy w warunkach zewnętrznych. W zestawie znajduje się kabel podłączeniowy oraz dodatkowa, grubsza podstawka, po której zastosowaniu w miejsce tej standardowej, możliwe jest łatwiejsze schowanie kabla (np. gdy instalacja nie posiada puszki podtynkowej). Do urządzenia można oddzielnie dokupić i dołączyć dodatkowy czytnik zewnętrzny z serii PRT oraz ekspander wejść/wyjść typu XM-2-DR - produkty te są dostępne w ofercie naszego sklepu. Ponadto kontroler występuje również w wersji bez klawiatury, jako model PRT12EM-BK-G.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER

  Autonomiczny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą PRT12EM-G ROGER Czytnik zbliżeniowy PRT12EM-G identyfikuje na podstawie wprowadzonego kodu PIN lub karty zbliżeniowej typu EM 125 kHz. Może pracować w wielu formatach, między innymi Wiegand, RACS, Ma...
  Zewnętrzna aktywna bariera podczerwieni, zasięg 100 metrów SL-350QN Optex
  Zewnętrzna aktywna bariera podczerwieni, zasięg 100 metrów SL-350QN Optex
  Detektor SL-350QN firmy Optex jest zewnętrzną, aktywną barierą podczerwieni z polem detekcji do 100 metrów oraz 4 wiązkami podczerwieni ukształtowanymi przez wysokiej klasy soczewki asferyczne. Szeroka strefa ochrony urządzenia skutecznie eliminuje ilość "fałszywych alarmów" wywoływanych przez ptaki i spadające liście. Bariery z serii SmartLine cechuje mniejszy rozmiar i adekwatnie mniejsza waga w stosunku do klasycznych urządzeń tego typu, natomiast ten sam wygląd barier o różnym zasięgu zdecydowanie podnosi estetykę całego systemu. Długą żywotność bariery SL-350QN zapewnia stopień ochrony obudowy IP65, który gwarantuje całkowity brak dostępu do bariery dla kurzu oraz dla silnego strumienia wody z dowolnego kierunku.

  Bariera SL-350QN posiada nowoczesny, powiększający wizjer optyczny oferujący doskonałą widoczność w czasie strojenia optycznego. Minimalizuje to potrzebny czas na instalację elementów znajdujących się w dużej odległości oraz zapewnia stabilną pracę urządzenia.
  Specyfikacja bariery SL-350QN Optex:
  Metoda detekcji: przerwanie czterech wiązek promieniowania podczerwonego
  Zasięg detekcji: 100 metrów
  Zasięg interferencji: 1000 metrów
  Wybór kanałów pracy: 4 kanały
  Zakres regulacji: ± 90° w poziomie, ± 10° w pionie
  Czas przerwania wiązek: 50 / 100 / 250 / 500 [ms] (przełączane)
  Wyjścia:
  - alarm: przekaźnik typu C - 28 V DC, 0.2 A
  - wyjście D.Q.: przekaźnik typu C - 28 V DC, 0.2 A
  - styk sabotażowy: N.C. - 28 V DC, 0.2A, otwarty po zdjęciu pokrywy
  Czas trwania alarmu: 2 sekundy
  Sygnalizacja słabej baterii: wyjście D.Q. lub wyjście słabej baterii (przełączane)
  Temperatura pracy: -35 °C - +60 °C
  Wilgotność: 95 % (max.)
  Wymiary: 448 x 79 x 96 [mm]
  Masa: 2400 g (całkowita masa nadajnika i odbiornika, bez akcesoriów)
  Stopień ochrony obudowy: IP65
  Zasilanie: 10.5 - 30 V DC
  Pobór prądu: 39mA - N: 9mA O: 30mA (normalny)
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzna aktywna bariera podczerwieni, zasięg 100 metrów SL-350QN Optex

  Zewnętrzna aktywna bariera podczerwieni, zasięg 100 metrów SL-350QN Optex Detektor SL-350QN firmy Optex jest zewnętrzną, aktywną barierą podczerwieni z polem detekcji do 100 metrów oraz 4 wiązkami podczerwieni ukształtowanymi przez wysokiej klas...
  Kamera zewnętrzna IP 2.0 MPx z diodami IR BCS-P-432R3S
  Kamera zewnętrzna IP 2.0 MPx z diodami IR BCS-P-432R3S
  Kamera tubowa BCS-P432R3S jest nowoczesnym urządzeniem z serii BCS POINT i oferuje zaawansowane rozwiązanie oparte na technologii IP (Internet Protocol), które z powodzeniem sprawdzi się przy budowie mniejszych bądź tych bardziej wymagających systemów nadzoru wideo. Współpracuje z rejestratorami BCS z tej samej serii oraz obsługuje standard Onvif, który gwarantuje prostą integrację i obsługę systemów monitoringu IP.

  BCS P432R3S posiada przetwornik SONY CMOS 1/2.8" 2 Mpix z maksymalną rozdzielczością nagrywania 1920 x 1080 pikseli i czułością 0.03 luksa w kolorze przy zdolności przepuszczenia światła F1.4. Ponadto wyposażona jest w obiektyw DC z regulacją ogniskowej w zakresie 3-10.5mm oraz w promiennik podczerwieni IR LED SMART wykonany w technologii Black Glass i oferujący zasięg do 30 metrów. Zapewnia najpopularniejszy i najwydajniejszy standard kompresji H.264, który cechuje się nagraniem wysokiej jakości, jednocześnie doskonale skompresowanym. Obsługuje również drugą metodę kompresji -  MJPEG, która z pewnością zdobywa przewagę pod względem przewidywalności rozmiaru każdej z klatek oraz, co się z tym wiąże, rozmiaru całego materiału wideo.

  Urządzenie zaopatrzono w szereg funkcji, między innymi:
  poszerzona dynamika DWDR - poprzez zniwelowanie zbyt jasnych czy ciemnych fragmentów nagrania uzyskamy przejrzysty i szczegółowy obraz
  zaawansowany system korekcji obrazu DEFOG - technologia poprawia przejrzystość nagrań wykonanych w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, mgła czy śnieg
  ROI (Region of Interest) - zwiększający jakość nagrania w obserwowanych jego fragmentach
  tryb korytarzowy - umożliwia bezproblemową rejestrację obrazu z obszaru o różnych proporcjach pomiędzy długością i szerokością przestrzeni komercyjnej
  Wyposażona jest w dwa wejścia alarmowe, jedno wyjście oraz jednokanałowe audio i obsługuje trzy strumienie wideo. Dodatkowo, zewnętrzny zapis materiału umożliwia wbudowane wejście na karty pamięci MicroSD o pojemności do 64 GB. Połączenie sieciowe można zainicjować poprzez złącze RJ-45, dzięki czemu, przy pomocy wbudowanego WEB Server możemy sterować urządzeniem z zewnątrz - czy to przy użyciu CMS (BCS Point Manager) czy dedykowanej aplikacji na systemy mobilne Android lub iOS. Została umieszczona w obudowie typu SLIM ze stopniem ochrony IP66 i mieści się w wymiarach 282.6 x 56.5 x 90 [mm] oraz wadze 1.2 kg.
  Specyfikacja kamery tubowej BCS-P432R3S:
  Przetwornik: 1/2.8" 2.0 Megapixel SONY CMOS
  Kompresja video: H.264 / MJPEG
  Rozdzielczość nagrywania: 1920 x 1080p
  Obiektyw: 3-10.5mm @ F1.6 DC
  Prędkość transmisji strumienia: 30 kl/s przy 2 Mpx
  Czułość:
  - kolor: 0.03lux @ F1.4
  - B/W: 0.01lux @ F1.4
  Wejścia alarmowe: 2
  Wyjścia alarmowe: 1
  Audio: jednokanałowe
  Wejście kart MicroSD: do 64 GB pojemności
  Stosunek S/N: powyżej 52 dB
  Połączenie sieciowe: RJ-45 (10/100Base-T)
  Stopień ochrony obudowy: IP66
  Temperatura pracy: od -40 °C do 60 °C - wbudowana grzałka
  Zasilanie: 12 V DC / 24 V AC / PoE (802.3af)
  Pobór mocy: 4.5 W / 11 W (wł. IR)
  Waga: 1.2 kg
  Wymiary: 282.6 x 56.5 x 90 [mm]
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Kamera zewnętrzna IP 2.0 MPx z diodami IR BCS-P-432R3S

  Kamera zewnętrzna IP 2.0 MPx z diodami IR BCS-P-432R3S Kamera tubowa BCS-P432R3S jest nowoczesnym urządzeniem z serii BCS POINT i oferuje zaawansowane rozwiązanie oparte na technologii IP (Internet Protocol), które z powodzeniem sprawdzi się prz...
  Zewnętrzna czujka ruchu OPAL SATEL
  Zewnętrzna czujka ruchu OPAL SATEL
  Czujnik ruchu OPAL firmy SATEL to dualny detektor PIR+MW z funkcją antymaskingu przystosowany do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Całość zamknięta jest w obudowie wykonanej w technologii wtrysku dwukomponentowego (elastomer + poliwęglan), która cechuje się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na warunki atmosferyczne (klasa szczelności IP54).

  Przy zamontowaniu urządzenia na wysokości 2.4 m, oraz bez odchylenia w pionie czujnik jest odporny na ruch zwierząt do 20kg. Detektor charakteryzuje się zasięgiem przekraczającym 15 metrów oraz kątem wynoszącym aż 100 stopni. Dodatkową zaletą jest kontrola strefy podejścia, czyli reakcja na ruch występujący tuż pod czujką.

  Technologia dualna PIR + MW w połączeniu z algorytmem autoadaptacji czujki do warunków środowiskowych zapewnia dużą odporność na fałszywe alarmy, a tym samym stabilne działanie w trudnych warunkach atmosferycznych (tj. deszcz, śnieg, nasłonecznienie). Zmiany temperatury otoczenia są automatycznie kompensowane. Długotrwałe testy potwierdziły odporność czujek na ekstremalne warunki pogodowe oraz szeroki zakres temperatur od -40°C do +55°C.

  Konstrukcja OPAL i OPAL Plus umożliwia montowanie ich bezpośrednio na płaskiej powierzchni, np. w przypadku wykorzystywania opcji niewykrywania małych zwierząt. Jeśli jednak czujka ma być odchylona w pionie lub w poziomie (dla optymalnego pokrycia obszaru chronionego), należy zastosować specjalny uchwyt BRACKET C. Uchwyt umożliwia ustawienie czujki na stałe pod kątem 45° względem ściany, lub regulację kąta nachylenia czujki w dwóch płaszczyznach: do 60° w pionie i do 90° w poziomie.
  Dane techniczne czujki ruchu OPAL SATEL:
  Częstotliwość mikrofali: 24 GHz
  Wykrywalna prędkość ruchu: 0,3...3 m/s
  Czas sygnalizacji alarmu: 2 s
  Czas rozruchu: 40 s
  Zalecana wysokość montażu: 2,4 m
  Stopień zabezpieczenia wg EN50131-2-2: Grade 2
  Spełniane normy EN50131-1, EN50131-2-2, EN50130-4, EN50130-5
  Stopień ochrony IP: IP54
  Klasa środowiskowa wg EN50130-5: IIIa
  Zakres temperatur pracy: -40 °C - +55 °C
  Maksymalna wilgotność: 93±3%
  Wymiary 65 x 138 x 58 mm
  Masa czujki (bez uchwytu): 172 g
  Napięcie zasilania: 12 V DC ±15%
  Pobór prądu w stanie gotowości: 12 mA
  Maksymalny pobór prądu: 20 mA
  Rezystory parametryczne: 2 x 1,1 k
  Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 40 mA / 16 V DC
  Kolor obudowy: biały
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzna czujka ruchu OPAL SATEL

  Zewnętrzna czujka ruchu OPAL SATEL Czujnik ruchu OPAL firmy SATEL to dualny detektor PIR+MW z funkcją antymaskingu przystosowany do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Całość zamknięta jest w obudowie wykonanej w technologii wtrysku dwukomponentowego...
  Centrala alarmowa z funkcją automatyki budynkowej OptimaGSM Ropam
  Centrala alarmowa OptimaGSM firmy Ropam z funkcjami automatyki budynkowej (technologia SmartPLC) oraz komunikacją GSM (zdalne sterowanie i kontrolę systemem). Dzięki modułowej konstrukcji system może być rozbudowywany i dostosowywane do zmieniających się potrzeb użytkownika.

  Właściwości centrali OptimaGSM:
  wejścia (BI):
  - 8 wejść przewodowych (max. 40): rozbudowa poprzez ekspandery wejść, panele dotykowe
  - 8 wejść przewodowych (max. 32 wejść przy korzystaniu z systemu AERO): rozbudowa poprzez ekspandery wejść, panele dotykowe
  - konfiguracja wejść: 2EOL/NC, 2EOL/NO, EOL, NC, NO,
  ekspandery wejść: EXP-I8, EXP-I8-RN-xxx,
  system Aero: obsługa do 16 urządzeń Aero,
  wyjścia (BO): 8 wyjść przewodowych (max. 32): rozbudowa poprzez ekspandery wyjść, panele dotykowe,
  wyjścia: O1, O2 wyjścia 12VDC/1A z zabezpieczeniem zwarciowym, przeciążeniowym, temperaturowy i kontrolą obciążenia, O3-O8 wyjścia tranzystorowe OC 100mA,
  ekspandery wyjść: EXP-O8R-RN-xxx,
  strefy: 4 strefy z dwoma typami czuwania,
  użytkownicy: 32 kody (1 główny + 31), 8 numerów tel., 8 e-mail, 42 piloty,
  kontrola systemu: panele dotykowe, urządzenia mobilne (app, webserwer w opracowaniu), piloty, SMS, DTMF, I/O,
  panele dotykowe (max. 4):
  - TPR-1-O Ropam
  - TPR-1F-O Ropam
  - TPR-2W-O Ropam
  - TPR-2B-O Ropam
  Komunikacja:
  komunikacja: wbudowany modem GSM bez SIMLOCK-a,
  wykrywanie zagłuszania GSM (JAMMING): raportowanie stanu na wyjściu i zapis w pamięci zdarzeń,
  powiadomienie: SMS / VOICE / CLIP / MMS / E-MAIL / GPRS,
  SMS: niezależne komunikaty dla zdarzeń w systemie,
  VOICE/CLIP: niezależne połączenie głosowe dla zdarzeń w systemie z komunikatami głosowymi (syntezer mowy, podsłuch),
  MMS: transmisja MMS ze zdjęciami z kamer CCTV, wideodomofonów; wideo weryfikacja zdarzeń, funkcja foto-pułapki,
  E-MAIL: niezależne wiadomości e-mail dla zdarzeń w systemie, obsługa serwera SMTP (bez SSL/TSL),
  monitoring GPRS: współpraca ze stacją/serwerem Monitoring Software Ropam (w opracowaniu) lub ze stacją Kronos NET (sterownik RopamDirect), szyfrowana transmisja TCP/IP, dwa adresy IP, zapasowa transmisja SMS, praca równoległa z trybem powiadomienia SMS/VOICE

  Pozostałe funkcje centrali alarmowej:
  wydajny mikroprocesor 32-bitowy, MIPS M4K, 80 MHz,
  wbudowany system operacyjny czasu rzeczywistego (RTOS komercyjny, do zastosowań przemysłowych), zapewniające wysoką wydajność i stabilność wielozadaniowego oprogramowania układowego,
  skalowalna centrala alarmowa z GSM i rozproszonymi ekspanderami na magistrali RopamNET,
  konstrukcja i funkcje zgodne z PN-EN 50131-3, stopień 2,
  zegar: RTC zegar i kalendarz z podtrzymaniem bateryjnym, obsługa serwera czasu NTP, aktualizacja czas zimowy/letni,
  timery: 4 timery z wyborem trybu: roczny, miesięczny, tygodniowy, dzienny, stały, każdy timer posiada ustawienia 20 znaczników ON/OFF
  pamięć zdarzeń 10 000,
  funkcja testu łączności: SMS, SMS STAN, CLIP, MMS, E-mail,
  optyczna sygnalizacja pracy i zasięgu GSM
  funkcje ograniczenia kosztów i ilości transmisji
  obsługa kodów USSD (kontrola kart pre-paid)
  zasilanie 12V/DC z kontrolą napięcia DC,
  zasilacz: do zasilania wymagany nadzorowany, inteligentny, zasilacz systemowy: PSR-ECO-5012-RS,
  rozłączne złącza zaciskowe, pogrupowane wg portów,
  Funkcje automatyki budynkowej centrali OptimaGSM Ropam:
  SmartPLC: maks. 8 modułów IOE-IQPLC/IO-IQPLC (gniazdo/włącznik elektryczny) wykorzystujących komunikacje po sieci energetycznej,
  kontrola wyjść (BO): SMS, DTMF, CLIP (KeyGSM), app/webserwer,
  TermostatGSM, LoggerTemp: pomiar i rejestracja temperatury z czterech czujników temp.
  AI wejście analogowe 0-10V ze skalowaniem do wartości fizycznej (np. temp=°C, RH=%),
  integracja audio z wideodomofonami (VAR-1), domofonami i interkomami, podsłuch obiektu.
  Technologa SmartPLC otwiera nowe możliwości związane z komunikacją pomiędzy urządzeniami z wykorzystaniem istniejącej sieci elektrycznej. Centrala wraz z koncentratorem (hHub-IQPLC) oraz elementami wykonawczymi (IOE-IQPLC / IO-IQPLC) tworzy funkcjonalny system automatyki budynkowej (inteligentny dom).

  Zaawansowane funkcje logiczne - LogicProcessor:
  zaawansowane funkcje logiczne, funkcje arytmetyczne, liczniki, przekaźniki czasowe,
  do 20 niezależnych warunków logicznych,(bloki if-then-else),
  20 przekaźników czasowych do realizacji funkcji czasowo-logicznych,
  kreator logiki lub edytor skryptu (język skryptowy C), symulator: zadajnik i podgląd skryptu.
  Programowanie systemów alarmowych z rodziny OptimaGSM, możliwe jest za pomocą dedykowanej aplikacji OptimaGSM Manager. Aplikacja pozwala na kontrolowanie stanu systemu oraz zdalne sterowanie za pomocą smartfonu wyposażonego w system operacyjny Android. W programie znajdziemy kreator logiki, edytor skryptu (język skryptowy C) oraz symulator umożliwiający przetestowanie napisanego kodu.

  Do zestawu polecamy dokupić następujące elementy:
  antenę GSM, np.: AT-GSM-MAG lub AT-GSM-MAG/9db
  przewód do programowanie: USB-MGSM, lub RS232-MGSM
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa z funkcją automatyki budynkowej OptimaGSM Ropam

  Centrala alarmowa OptimaGSM firmy Ropam z funkcjami automatyki budynkowej (technologia SmartPLC) oraz komunikacją GSM (zdalne sterowanie i kontrolę systemem). Dzięki modułowej konstrukcji system może być rozbudowywany i dostosowywane do zmieniającyc...
  Zewnętrzna czujka kurtynowa HX-80N Optex
  Zewnętrzna czujka kurtynowa HX-80N Optex
  Zewnętrzna czujka podczerwieni HX-80N od firmy Optex to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu detekcji PIR a dzięki łatwej w obsłudze regulacji zasięgu czujki komfort użytkowania stoi na najwyższym poziomie. Urządzenie posiada charakterystykę kurtynową o zasięgu 24 metrów.

  Niewątpliwą zaletą czujki jest jej doskonała zdolność wykrywania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego piroelementu uzyskano idealny rozkład pól detekcji, co pozwoliło uzyskać rewelacyjną zdolność do odróżniania człowieka od zwierzęcia i tym samym zniwelowania ilości "fałszywych" alarmów.

  Zasięg detekcji w kurtynie HX-80N można bardzo łatwo dowolnie regulować za pomocą wbudowanych przesłon i płytek. Dla dalszej strefy zastosowanie mają górna i dolna przesłona. Strefy bliższe wykluczyć możemy natomiast stosując płytki.
  Specyfikacja czujki HX80N Optex:
  Metoda detekcji: pasywna detekcja podczerwieni
  Zasięg detekcji:  24 x 2 m, kąt 120°
  Strefy detekcji: 20 stref
  Regulacja zasięgu PIR: 6.5 m, 10 m, 13 m, 18 m
  Wykrywana prędkość ruchu: 0.3 - 1.5 m/s
  Czułość: 2,0°C przy 0,6 m/s
  Czas trwania alarmu: 2 sekundy
  Wyjście alarmowe: przełącznik typu C 28 V DC 0.2 A (max.)
  Przygotowanie do pracy: około 60 sekund
  Styk sabotażowy: typ N.C. 28 V DC, 0.1 A (max.), N.C. aktywny po zdjęciu obudowy
  Czerwona dioda LED: warm-up, alarm
  Wyjście AUX: N.C. 28 V DC, 0.1 A (max.)
  Wilgotność: max. 95 %
  Odporność na zakłócenia: brak alarmu 10 V/m
  Klasa ochrony obudowy: IP55
  Montaż: ściana
  Temperatura pracy: od -20°C do +60°C
  Wysokość montażu: 2.5 - 3.0 m
  Regulacja położenia:
  - w pionie: ± 20°
  - w poziomie: ± 95°
  Waga: 720 g
  Pobór prądu: 35 mA (max.) przy 12 V DC
  Zasilanie: 9.5 - 18 V DC
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Zewnętrzna czujka kurtynowa HX-80N Optex

  Zewnętrzna czujka kurtynowa HX-80N Optex Zewnętrzna czujka podczerwieni HX-80N od firmy Optex to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu detekcji PIR a dzięki łatwej w obsłudze regulacji zasięgu czujki komfort użytkowani...
  Klawiatura LCD serii POWER PK5500 DSC
  PK 5500 DSC Klawiatura LCD 64 liniowa klawiatura z wyświetlaczem LCD
   Charakterystyka produktu

  • Menu w 8 językach
  • Globalny status podsystemów
  • 32 znakowy wyświetlacz LCD
  • Nowoczesny wygląd
  • Powiększone przyciski ułatwiające obsługę
  • 5 programowalnych przycisków funkcyjnych
  • Łatwe programowanie
  • Możliwość zaprogramowania zacisku wejścia/wyjścia jako linii dozorowej, wyjścia programowalnego PGM lub czujnika niskiej temperatury
  • Oddzielne przyciski Pożar, Pomoc, Panika
  • Funkcja wielotonowego gongu dla każdej z linii
  • Regulacja jaskrawości wyświetlacza i głośności brzęczyka klawiatury
  • Podwójne zabezpieczenie antysabotażowe przed otwarciem lub oderwaniem od ściany
  • Montaż powierzchniowy lub w obudowie
  • Nowa ikona statusu zasilania AC
   Manipulator PK 5500 DSC współpracujące z centralami:

   PC1404 DSC centrala alarmowa 4-8 linii, 1 podsystem
  • PC1616 DSC centrala alarmowa 6-16 linii, dialer, 2 podsystemy, KLASA "S"
  • PC1832 DSC centrala alarmowa 8-32 linie, dialer, 4 podsystemy, KLASA "S"
  • PC1864 DSC centrala alarmowa 8-64 linie, dialer, 8 podsystemów, KLASA "S"
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Klawiatura LCD serii POWER PK5500 DSC

  PK 5500 DSC Klawiatura LCD 64 liniowa klawiatura z wyświetlaczem LCD  Charakterystyka produktu • Menu w 8 językach • Globalny status podsystemów • 32 znakowy wyświetlacz LCD • Nowoczesny wygląd • Powiększone przyciski ułatwiające ob...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.