google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 17.01.2018
  1 USD
  3.4109
  -0.0081
  1 EUR
  4.1739
  -0.0086
  1 CHF
  3.5398
  -0.003
  1 GBP
  4.7051
  -0.0009
  1 RUB
  0.0603
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o Alarm Serwis ?
  Modułowa centrala alarmowa MAP 5000
  Intuicyjna obsługa instalacji alarmowej
  Modułowa centrala alarmowa MAP 5000 chroni obiekt wykorzystując nowoczesną i ekonomiczną technologię dla instalacji alarmowych. Zastosowanie innowacyjnego, funkcyjnego ekranu dotykowego sprawia, że obsługa centrali i instalacji alarmowej przez użytkownika jest niezwykle prosta.
  Interfejs użytkownika pozwala z łatwością uzbrajać i rozbrajać całą instalację alarmową, jak również jej poszczególne strefy. Systemu można używać w połączeniu z modułem Bosch SmartKey – kluczem zbliżeniowym w formie breloka służącym do jego włączania / wyłączania.
  Elastyczność dla każdego poziomu bezpieczeństwa instalacji alarmowej
  Modułowa centrala alarmowa MAP 5000 oferuje niezawodną ochronę niezależnie od wielkości obiektu i wymaganego poziomu bezpieczeństwa. Zespoły zacisków opisane kodem barwnym są wyjątkowo proste w instalacji. Moduły można łatwo odłączać, natomiast urządzenia peryferyjne sieci LSN w prosty sposób zintegrować z systemem. Centrala MAP 5000 to skuteczne i niezawodne instalacje alarmowe w każdym obiekcie.
  Adresowalne rozwiązanie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb
  System może pracować niezależnie lub jako zintegrowany element sieci dołączony za pomocą standardowego interfejsu IP.
  W przypadku rozbudowy systemu szczególną rolę odgrywa modułowa konstrukcja centrali. Umożliwia ona modyfikację istniejącej konfiguracji wraz ze zmieniającymi się wymaganiami. W przypadku zmiany wielkości systemu lub regulacji prawnych, niezbędne czynności dostosowawcze można wykonać wykorzystując istniejącą infrastrukturę systemu.
  Charakterystyka
  Jeden system, wiele możliwości
  Wysoka elastyczność systemu umożliwia łączenie wewnętrznych oraz zewnętrznych magistral sieciowych. Wewnętrzna magistrala sieciowa pracuje w oparciu o protokół CAN (ang. Controller Area Network), łącząc centralę alarmową z takimi elementami systemu jak bramy LSN (ang. Local Security Network), zasilacze, interfejsy użytkownika w postaci ekranów dotykowych oraz moduły komunikacji z portami szeregowymi i równoległymi. Ponadto technologia Can-Bus zapewnia komunikację do 1000 metrów, co pozwala na obsługę rozległych obiektów. Zewnętrzna magistrala sieciowa IP zapewnia połączenie z systemami zainstalowanymi w innych budynkach.
  Dzięki otwartym interfejsom istnieje możliwość integracji centrali alarmowej MAP 5000 z innymi systemami bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W przypadku współpracy ze zintegrowanym systemem automatyki budynkowej BIS (Building Integration System) firmy Bosch, systemem można sterować bezpośrednio za pomocą stacji roboczej BIS. Obsługa oświetlenia, trasy strażników, kontrola dostępu czy obsługa systemów sygnalizacji włamania - wszystkimi tymi zadaniami można kierować z jednej lokalizacji.
  Korzyści
  Intuicyjna reakcja użytkownika
  Zastosowanie przejrzystych interfejsów użytkownika umożliwia prostą konfigurację i obsługę centrali MAP 5000. Rewolucyjny, kolorowy ekran dotykowy można skonfigurować pod kątem dowolnych potrzeb związanych z pracą systemu, a także dostosować do określonych wymagań. Użytkownicy zapoznają się tylko z tymi zasadami obsługi systemu, które są niezbędne w danej grupie uprawnień. Ekran dotykowy wyświetla łatwe do zrozumienia ikony funkcyjne. Dostęp do menu użytkownika chroniony jest kodem PIN. Interfejsy użytkownika w postaci ekranów dotykowych mogą być instalowane w dowolnych miejscach, co oznacza, że interfejs znajduje się zawsze w pobliżu.
  Stworzona z myślą o najwyższych wymaganiach
  Technogia centrali MAP 5000 została stworzona w oparciu o długoletnie doświadczenie w zakresie systemów zabezpieczeń oraz cenioną jakość firmy Bosch.
  Moduł sterujący jest dostępny jako urządzenie do montażu na ścianie lub do instalacji w szafie typu Rack 19''. Dzięki wytrzymałej obudowie oraz hermetycznie zabezpieczonym układom elektronicznym, można ją zainstalować w niesprzyjającym otoczeniu. Całość pracuje niezawodnie nawet w warunkach silnego zanieczyszczenia i zapylenia.
  Modułowa centrala alarmowa MAP 5000:

  • Maksymalna elastyczność dzięki modułowej konstrukcji oraz możlwości łączenia wewnętrznych i zewnętrznych magistral sieciowych
  • Otwarty interfes IP umożliwia współpracę z istniejącymi systemami bezpieczeństwa
  • Technologia CAN-Bus zapewnia łatwą rozbudowę lub zmianę systemu oraz integrację z innymi systemami bezpieczeństwa i automatyki budynkowej
  • Innowacyjny, kolorowy ekran dotykowy niezwykle ułatwia obsługę
  • Niezawodność i doświadczenie firmy Bosch w zakresie systemów zabezpieczeń
  ...
  Karta produktu »
  Robert Bosch Sp. z o.o. Dział Security Systems ul. Jutrzenki105, 02-231 woj. mazowieckie

  Modułowa centrala alarmowa MAP 5000

  Intuicyjna obsługa instalacji alarmowejModułowa centrala alarmowa MAP 5000 chroni obiekt wykorzystując nowoczesną i ekonomiczną technologię dla instalacji alarmowych. Zastosowanie innowacyjnego, funkcyjnego ekranu dotykowego sprawia, że obsługa central...
  Moduł alarmowy SATEL MICRA
  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS
  System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą być dużo szersze. Dzięki zwartej budowie, moduł zapewnia mobilność instalacji jeżeli jest to konieczne.
  Moduł alarmowy MICRA zawdzięcza swoją wszechstronność możliwości obsługi zarówno tradycyjnych czujek przewodowych, jak i dedykowanych czujek bezprzewodowych. Dzięki wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, montaż systemu MICRA jest maksymalnie uproszczony. Kompletny system alarmowy można zainstalować w niecałą godzinę. Zastosowanie bezprzewodowych czujek ruchu i kontaktronowych zapewnia optymalną ochronę przed włamaniem, a bezprzewodowe czujki dymu mogą zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Obsługa systemu za pomocą pilotów, bezprzewodowego manipulatora czy telefonu komórkowego jest prosta i intuicyjna. Dzięki wejściom analogowym, moduł MICRA pełnić może także funkcję dozoru urządzeń technicznych przekazując informację o przekroczeniu krytycznych parametrów – np. temperatury lub ciśnienia. Konfigurowanie modułu MICRA nie wymaga umiejętności programowania złożonych central alarmowych.
  Chcąc skonfigurować moduł, wystarczy podłączyć go odpowiednim kablem do komputera oraz uruchomić przeznaczoną do tego aplikację. Moduł MICRA wyposażony jest w komunikator GSM/GPRS, za pomocą którego może on nie tylko realizować powiadamianie SMS o zdarzeniach, ale także przekazywać informacje do centrum monitoringu firmy zajmującej się ochroną. Możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą SMS, dzięki któremu można nie tylko załączać i wyłączać czuwanie, ale nawet sterować urządzeniami podłączonymi do modułu.
  Moduł MICRA, tak jak inne urządzenia firmy SATEL, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania techniczne. Oznacza to nie tylko gwarancję bezawaryjnej eksploatacji, ale także odpowiedni poziom zabezpieczenia.
  Informacje podstawowe:

  • Ilość czujek bezprzewodowych: 8
  • Ilość wejść przewodowych (standardowe/analogowe): 5
  • Ilość wyjść (przekaźnikowe/OC): 2/1
  • Ilość pilotów/klawiatur bezprzewodowych: 8/1
  • Ilość numerów powiadamiania: 4
  Cechy:

  • 4 wejścia do podłączania czujek lub nadzorowania pracy urządzeń technicznych
  • wybór trybu pracy wejść: cyfrowe (NO/NC) lub analogowe (pomiar napięć)
  • dedykowane wejście ochrony sabotażowej
  • 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe sterowane lokalnie – przy pomocy wejść oraz zdalnie – przy pomocy wiadomości SMS oraz pilotów
  • wbudowany odbiornik pilotów 433 MHz do załączania/wyłączania czuwania i sterowania pracą modułu, z możliwością zaprogramowania 8 pilotów
  • monitorowanie GPRS/SMS
  • funkcja transmisji testowej SMS/CLIP
  • automatyczne przełączanie do trybu SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS
  • powiadamianie SMS/CLIP
  • możliwość zdalnej weryfikacji akustycznej (podsłuchu) przez telefon
  • nieulotna pamięć zdarzeń
  • możliwość programowania lokalnego przez port
  • RS-232 lub zdalnego przez GPRS
  • wbudowany buforowy zasilacz impulsowy z kompletem zabezpieczeń
  Dane techniczne:

  • Maksymalny pobór prądu: 150 mA
  • Klasa środowiskowa: II
  • Pobór prądu w stanie gotowości: 50 mA
  • Wymiary obudowy: 266 x 286 x 100 mm
  • Masa: 1072 g
  • Typ zasilacza: A
  • Zakres częstotliwości pracy: 433,05 ÷ 434,79 MHz
  • Wydajność prądowa zasilacza: 2 A
  • Wymiary płytki elektroniki: 120 x 68,5 mm
  • Znamionowe napięcie zasilania (±10%): 18 V AC
  • Zakres temperatur pracy: -10...+55 °C
  • Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 1 A/30 V DC
  Zestaw Micra składa się z:

  • centrali Micra
  • obudowau OPU-4P
  • anteny
  Transformator i akumulator sprzedawane są oddzielnie.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Moduł alarmowy SATEL MICRA

  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą ...
  MICRA Centrala alarmowa z komunikatorem GSM/GPRS SATEL
  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS
  System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą być dużo szersze. Dzięki zwartej budowie, moduł zapewnia mobilność instalacji jeżeli jest to konieczne.
  Chcąc skonfigurować moduł, wystarczy podłączyć go odpowiednim kablem do komputera oraz uruchomić przeznaczoną do tego aplikację. Moduł MICRA wyposażony jest w komunikator GSM/GPRS, za pomocą którego może on nie tylko realizować powiadamianie SMS o zdarzeniach, ale także przekazywać informacje do centrum monitoringu firmy zajmującej się ochroną. Możliwe jest również zdalne sterowanie za pomocą SMS, dzięki któremu można nie tylko załączać i wyłączać czuwanie, ale nawet sterować urządzeniami podłączonymi do modułu.
  Moduł alarmowy MICRA zawdzięcza swoją wszechstronność możliwości obsługi zarówno tradycyjnych czujek przewodowych, jak i dedykowanych czujek bezprzewodowych. Dzięki wykorzystaniu łączności bezprzewodowej, montaż systemu MICRA jest maksymalnie uproszczony. Kompletny system alarmowy można zainstalować w niecałą godzinę. Zastosowanie bezprzewodowych czujek ruchu i kontaktronowych zapewnia optymalną ochronę przed włamaniem, a bezprzewodowe czujki dymu mogą zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Obsługa systemu za pomocą pilotów, bezprzewodowego manipulatora czy telefonu komórkowego jest prosta i intuicyjna. Dzięki wejściom analogowym, moduł MICRA pełnić może także funkcję dozoru urządzeń technicznych przekazując informację o przekroczeniu krytycznych parametrów – np. temperatury lub ciśnienia. Konfigurowanie modułu MICRA nie wymaga umiejętności programowania złożonych central alarmowych.
  Moduł MICRA, tak jak inne urządzenia firmy SATEL, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania techniczne. Oznacza to nie tylko gwarancję bezawaryjnej eksploatacji, ale także odpowiedni poziom zabezpieczenia.
  Informacje podstawowe:

  • Ilość czujek bezprzewodowych: 8
  •Ilość wejść przewodowych (standardowe/analogowe): 5
  • Ilość wyjść (przekaźnikowe/OC): 2/1
  • Ilość pilotów/klawiatur bezprzewodowych: 8/1
  • Ilość numerów powiadamiania: 4
  Cechy:

  • 4 wejścia do podłączania czujek lub nadzorowania pracy urządzeń technicznych
  • wybór trybu pracy wejść: cyfrowe (NO/NC) lub analogowe (pomiar napięć)
  • dedykowane wejście ochrony sabotażowej
  • 2 programowalne wyjścia przekaźnikowe sterowane lokalnie – przy pomocy wejść oraz zdalnie – przy pomocy wiadomości SMS oraz pilotów
  • wbudowany odbiornik pilotów 433 MHz do załączania/wyłączania czuwania i sterowania pracą modułu, z możliwością zaprogramowania 8 pilotów
  • monitorowanie GPRS/SMS
  • funkcja transmisji testowej SMS/CLIP
  • automatyczne przełączanie do trybu SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS
  • powiadamianie SMS/CLIP
  • możliwość zdalnej weryfikacji akustycznej (podsłuchu) przez telefon
  • nieulotna pamięć zdarzeń
  • możliwość programowania lokalnego przez port
  • RS-232 lub zdalnego przez GPRS
  • wbudowany buforowy zasilacz impulsowy z kompletem zabezpieczeń
  Dane techniczne:

  • Maksymalny pobór prądu: 150 mA
  • Klasa środowiskowa: II
  • Pobór prądu w stanie gotowości: 50 mA
  • Wymiary obudowy: 266 x 286 x 100 mm
  • Masa: 1072 g
  • Typ zasilacza: A
  • Zakres częstotliwości pracy: 433,05 ÷ 434,79 MHz
  • Wydajność prądowa zasilacza: 2 A
  • Wymiary płytki elektroniki: 120 x 68,5 mm
  • Znamionowe napięcie zasilania (±10%): 18 V AC
  • Zakres temperatur pracy: -10...+55 °C
  • Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): 1 A/30 V DC
  Zestaw Micra składa się z:

  • centrali Micra
  • obudowau OPU-4P
  • anteny
  Transformator i akumulator sprzedawane są oddzielnie.
  ...
  Karta produktu »
  eAlarmy.pl Marcin Borowski al. Armii Krajowej1/3, 42-202 woj. śląskie

  MICRA Centrala alarmowa z komunikatorem GSM/GPRS SATEL

  MICRA - Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS System MICRA zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ochronie małych obiektów, takich jak np.: kioski, butiki, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty - jednak zastosowania MICRY mogą ...
  ALARM SATEL VERSA 10 LCD, 6xDSC, TI 700
  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY
  OPARTY O SYSTEM SATEL
  CENTRALA VERSA 10, 
  6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI  

    UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty możesz nabyć osobno (znajdziesz je w ofercie naszego sklepu pod numerem katalogowym 8358).
    Opinia profesjonalisty
    CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 Nr. katalogowy: 9164     zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
      10 wejść z możliwością rozbudowy do 30
      dodatkowe wejście sabotażowe
      od 4 do 12 programowalnych wyjść
      3 wyjścia zasilające
      podział systemu na 2 strefy
      magistrala komunikacyjna do podłączania     manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
      wbudowany komunikator telefoniczny
      współpraca z modułami GSM/GPRS
      sterowanie systemem za pomocą
      port RS-232 - gniazdo RJ
      możliwość prostej aktualizacji oprogramowania
      obsługa do 31 haseł
      edycja nazw ułatwiająca zarządzanie systemem
      timery
      pamięć 2047 zdarzeń
      automatyczna diagnostyka
      wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A
      MANIPULATOR VERSA-LCD-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) Nr. katalogowy: 9166 czytelny wyświetlacz LCD
  diody LED informujące o stanie stref i systemu
  szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych
  alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC wywoływane z klawiatury
  podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
  sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
  sygnalizacja utraty łączności z centralą
     
    6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA Nr. katalogowy: 9945 Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  Cyfrowa obróbka sygnału
  Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  Nowoczesny design
  Regulowany licznik impulsów
  Regulacja czułości czujnika PIR
  Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  Opcjonalnie w paczce 1 szt. lub 6 szt.
    SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 Nr. katalogowy: 7468 Natężenie dźwięku: 110dB
  Temperatura pracy: -35°C do +60°C
  Rodzaj optyki: diody LED
  Zabezpieczenie przed otwarciem, oderwaniem od podłoża lub zapiankowaniem
      OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA Nr. katalogowy: 3426 uniwersalność, ta sama obudowapasuje do wielu modeli kilku producentów
  dwa poziomy napięcia wyjściowego
  miejsce na akumulator bezobsługowy
   oznaczenie wejść, wyjść.
   
    AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED Nr. katalogowy: 1460 Akumulator nie wymaga uzupełniania wody i stałej konserwacji elektrolitu!
  Może pracować w dowolnej pozycji!
  Bezpieczny i nieszkodliwy dla otoczenia, nie wydziela oparów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym!
  Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i długa żywotność!
      W składzie zestawu: CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 (9164)
  MANIPULATOR VERSA-LCD-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) (9166)
  6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA (9945)
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 (7468)
  OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA (3426)
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED (1460)
  ...
  Karta produktu »
  E-commerce partners ul. Główna23, 42-280 woj. śląskie

  ALARM SATEL VERSA 10 LCD, 6xDSC, TI 700

  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY OPARTY O SYSTEM SATEL CENTRALA VERSA 10,  6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI     UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wsp...
  ALARM SATEL VERSA 10 LCD, 8xDSC, TI 700
  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY
  OPARTY O SYSTEM SATEL
  CENTRALA ALARMOWA VERSA 10, SYGNALIZATOR TI 700  
  Zestaw przeznaczony do: ochrony średnich i dużych obiektów takich jak sklepy, biura, domy, magazyny, wille.

    UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty możesz nabyć osobno (znajdziesz je w ofercie naszego sklepu pod numerem katalogowym 8358).
    Dlaczego warto kupić w naszym sklepie
    CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 Nr. katalogowy: 9164  
      zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
      10 wejść z możliwością rozbudowy do 30
      dodatkowe wejście sabotażowe
      od 4 do 12 programowalnych wyjść
      3 wyjścia zasilające
      podział systemu na 2 strefy
      magistrala komunikacyjna do podłączania     manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
      wbudowany komunikator telefoniczny
      współpraca z modułami GSM/GPRS
      sterowanie systemem za pomocą
      port RS-232 - gniazdo RJ
      możliwość prostej aktualizacji oprogramowania
      obsługa do 31 haseł
      edycja nazw ułatwiająca zarządzanie systemem
      timery
      pamięć 2047 zdarzeń
      automatyczna diagnostyka
      wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A
      MANIPULATOR VERSA-LCD-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) Nr. katalogowy: 9166  
  czytelny wyświetlacz LCD
  diody LED informujące o stanie stref i systemu
  szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych
  alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC wywoływane z klawiatury
  podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
  sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
  sygnalizacja utraty łączności z centralą
      8 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA Nr. katalogowy: 9945  
  Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  Cyfrowa obróbka sygnału
  Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  Nowoczesny design
  Regulowany licznik impulsów
  Regulacja czułości czujnika PIR
  Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  Opcjonalnie w paczce 1 szt. lub 6 szt.
   
    SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 Nr. katalogowy: 7468  
  Natężenie dźwięku: 110dB
  Temperatura pracy: -35°C do +60°C
  Rodzaj optyki: diody LED
  Zabezpieczenie przed otwarciem, oderwaniem od podłoża lub zapiankowaniem
      OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA Nr. katalogowy: 3426  
  uniwersalność, ta sama obudowapasuje do wielu modeli kilku producentów
  dwa poziomy napięcia wyjściowego
  miejsce na akumulator bezobsługowy
   oznaczenie wejść, wyjść.
    AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED Nr. katalogowy: 1460  
  Akumulator nie wymaga uzupełniania wody i stałej konserwacji elektrolitu!
  Może pracować w dowolnej pozycji!
  Bezpieczny i nieszkodliwy dla otoczenia, nie wydziela oparów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym!
  Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i długa żywotność!
      W składzie zestawu: CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 (9164)
  MANIPULATOR VERSA-LCD-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) (9166)
  8 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA (9945)
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 (7468)
  OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA (3426)
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED (1460)
  ...
  Karta produktu »
  E-commerce partners ul. Główna23, 42-280 woj. śląskie

  ALARM SATEL VERSA 10 LCD, 8xDSC, TI 700

  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY OPARTY O SYSTEM SATEL CENTRALA ALARMOWA VERSA 10, SYGNALIZATOR TI 700   Zestaw przeznaczony do: ochrony średnich i dużych obiektów takich jak sklepy, biura, domy, magazyny, wille.   UWAGA ...
  SYSTEM ALARMOWY SATEL MICRA GSM 4 CZUJKI
  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY
  OPARTY O SYSTEM SATEL
  MODUŁ ALARMOWY MICRA, SYGNALIZATOR TI 700  

  UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty możesz nabyć osobno (znajdziesz je w ofercie naszego sklepu pod numerem katalogowym 8358).
    Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS MICRA Nr. katalogowy: 2475 4 programowalne wejścia do podłączenia czujek/nadzorowania urządzeń technicznych
  powiadamianie SMS/CLIP
  oddzielne wejście ochrony sabotażowej
  2 wyjścia przekaźnikowe, sterowane lokalnie oraz zdalnie
  odbiornik radiowy obsługujący do 8 pilotów P-2/P-4/T-1/T-2/T-4
      2 x Pilot czterokanałowy do sterowników radiowych 433 MHz T-4 Nr. katalogowy: 8670 dynamicznie zmienny kod KEELOQ® bezpieczeństwo użytkowania
  odporność na przypadkowe sygnały sterujące

  stabilizacja częstotliwości rezonatorem ceramicznym z falą powierzchniową
  odporność na zmiany warunków środowiskowych
  zasilanie bateria 12 V
  bateria 27 A 12 V dla 2K/23 A 12 V dla 4K

   
  4 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA Nr. katalogowy: 9945 Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  Cyfrowa obróbka sygnału
  Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  Nowoczesny design
  Regulowany licznik impulsów
  Regulacja czułości czujnika PIR
  Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  Opcjonalnie w paczce 1 szt. lub 6 szt.
    SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 Nr. katalogowy: 7468 Natężenie dźwięku: 110dB
  Temperatura pracy: -35°C do +60°C
  Rodzaj optyki: diody LED
  Zabezpieczenie przed otwarciem, oderwaniem od podłoża lub zapiankowaniem
      AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED Nr. katalogowy: 1460 Akumulator nie wymaga uzupełniania wody i stałej konserwacji elektrolitu!
  Może pracować w dowolnej pozycji!
  Bezpieczny i nieszkodliwy dla otoczenia, nie wydziela oparów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym!
  Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i długa żywotność!
    Transformator TR 40 VA Nr. katalogowy: 9878 230 V/18 V AC, 40 VA
  przeznaczony do obudowy OPU-3 P
  W składzie zestawu: Moduł alarmowy z komunikatorem GSM/GPRS MICRA (2475)
  2 x Pilot czterokanałowy do sterowników radiowych 433 MHz T-4 (8670)
  4 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA (9945)
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY ALARM SYRENA TI 700 (7468)
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED (1460)
  Transformator TR 40 VA (9878)
  ...
  Karta produktu »
  E-commerce partners ul. Główna23, 42-280 woj. śląskie

  SYSTEM ALARMOWY SATEL MICRA GSM 4 CZUJKI

  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY OPARTY O SYSTEM SATEL MODUŁ ALARMOWY MICRA, SYGNALIZATOR TI 700   UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty moż...
  ALARM SATEL VERSA 10 LED, 6xDSC, TI 700
  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY
  OPARTY O SYSTEM SATEL
  CENTRALA ALARMOWA VERSA 10, SYGNALIZATOR BE-F650  

  CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 Nr. katalogowy: 9164     zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
      10 wejść z możliwością rozbudowy do 30
      dodatkowe wejście sabotażowe
      od 4 do 12 programowalnych wyjść
      3 wyjścia zasilające
      podział systemu na 2 strefy
      magistrala komunikacyjna do podłączania     manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
      wbudowany komunikator telefoniczny
      współpraca z modułami GSM/GPRS
      sterowanie systemem za pomocą
      port RS-232 - gniazdo RJ
      możliwość prostej aktualizacji oprogramowania
      obsługa do 31 haseł
      edycja nazw ułatwiająca zarządzanie systemem
      timery
      pamięć 2047 zdarzeń
      automatyczna diagnostyka
      wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A
    MANIPULATOR VERSA LED-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) Nr. katalogowy: 9167 diody LED informujące o stanie wejść, stref i systemu
  szybkie włączanie wybranego trybu czuwania przy pomocy klawiszy funkcyjnych
  alarmy NAPAD, POŻAR,POMOC wywoływane z klawiatury
  podświetlenie klawiszy
  sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń w systemie
  sygnalizacja utraty łączności z centralą
   
  6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA Nr. katalogowy: 9945 Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  Cyfrowa obróbka sygnału
  Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  Nowoczesny design
  Regulowany licznik impulsów
  Regulacja czułości czujnika PIR
  Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  Opcjonalnie w paczce 1 szt. lub 6 szt.
   
    OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA Nr. katalogowy: 3426 uniwersalność, ta sama obudowapasuje do wielu modeli kilku producentów
  dwa poziomy napięcia wyjściowego
  miejsce na akumulator bezobsługowy
   oznaczenie wejść, wyjść.
   
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED Nr. katalogowy: 1460 Akumulator nie wymaga uzupełniania wody i stałej konserwacji elektrolitu!
  Może pracować w dowolnej pozycji!
  Bezpieczny i nieszkodliwy dla otoczenia, nie wydziela oparów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym!
  Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i długa żywotność!
   
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY BEEWELL BE-F650 RED Nr. katalogowy: 5623 Zewnętrzna optyczno-akustyczna syrena alarmowa
  Obudowa (zewnętrzna: 3 mm plastik ABS, odporna na promienie UV)
  Dźwięk ciągły o modulowanej częstotliwości
  Ochrona sabotażowa (alarm uruchamia się przy otwarciu obudowy, lub przy oderwaniu od podłoża)
  Odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne
  W składzie zestawu: CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 (9164)
  MANIPULATOR VERSA LED-GR (ZIELONE PODŚWIETLENIE) (9167)
  6 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA (9945)
  OBUDOWA ZASILAJĄCA MPL 205 / CA-10 NATYNKOWA (3426)
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED (1460)
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY BEEWELL BE-F650 RED (5623)
  ...
  Karta produktu »
  E-commerce partners ul. Główna23, 42-280 woj. śląskie

  ALARM SATEL VERSA 10 LED, 6xDSC, TI 700

  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY OPARTY O SYSTEM SATEL CENTRALA ALARMOWA VERSA 10, SYGNALIZATOR BE-F650   CENTRALA ALARMOWA VERSA 10 Nr. katalogowy: 9164     zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Tech...
  Systemy alarmowe sygnalizacji włamania
  Systemy alarmowe
  System alarmowy porównać można do wartownika, który stoi na straży domu, biura lub innego obiektu. Jednak w przeciwieństwie do człowieka nigdy się nie męczy, jest zawsze czujny, nie musi spać i może chronić dobytek przez 24 godziny na dobę.
  Naturalnie system sygnalizacji włamania i napadu, podobnie jak wartownik, w zależności od sytuacji pracować będzie inaczej. Można wskazać trzy najważniejsze stany systemu: brak czuwania, czuwanie i alarm. Nieczuwający system jest jak wartownik, który otrzymał polecenie, aby nie zwracać uwagi na osoby, które wchodzą i wychodzą. Jeśli jednak wartownik otrzyma polecenie, aby nie wpuszczał na teren obiektu osób do tego nieuprawnionych, sytuacja ulegnie zmianie.
  Podobnie jest z systemem alarmowym, w którym załączono czuwanie. Od tej chwili zarejestrowanie na terenie obiektu obecności osób wywoła alarm.Na system alarmowy składa się szereg urządzeń elektronicznych. Aby stworzyć najprostszy system potrzebować będziemy: centrali alarmowej, urządzenia sterującego, czujek i sygnalizatorów. Przydatna okaże się także linia telefoniczna oraz obecny chyba już w większości gospodarstw domowych komputer.
  Centrala alarmowa
  Gdyby odwołać się do porównania z wartownikiem, można byłoby powiedzieć, że centrala alarmowa jest mózgiem systemu alarmowego. Bez niej system nie jest w stanie działać. To tu trafiają wszystkie informacje zbierane przez inne urządzenia. Są one następnie przetwarzane i na ich podstawie podejmowane są odpowiednie decyzje dotyczące dalszych działań.
  O tym, jakie to będą działania, decydujemy odpowiednio programując centralę. Ze względu na swoje znaczenie, centrala alarmowa musi być jak najlepiej strzeżona i niedostępna dla potencjalnego włamywacza. Jeśli zdołałby on w szybkim czasie odnaleźć i unieszkodliwić centralę, to nawet najlepszy system alarmowy okaże się nieskuteczny.
  Manipulator
  Aby system alarmowy działał zgodnie z naszymi oczekiwaniami, musimy mieć możliwość komunikacji z centralą alarmową. Do tego celu służą manipulatory. Manipulator umieszczany jest zwykle w miejscu łatwo dostępnym. Przy jego pomocy możemy wydawać centrali różnego rodzaju polecenia, wśród których podstawowe to załączenie i wyłączenie czuwania. Możemy dowiedzieć się o alarmach, awariach oraz innych zdarzeniach, które zarejestrował system.
  Wreszcie przy pomocy manipulatora możemy centralę zaprogramować. Obecnie najbardziej popularne są dwa rodzaje manipulatorów: typu LED, które komunikują się za pośrednictwem diod LED i typu LCD, które komunikują się również za pośrednictwem tekstów wyświetlanych na wyświetlaczach LCD. Te ostatnie, z uwagi na możliwość przekazywania komunikatów tekstowych, są łatwiejsze w obsłudze i bardziej przyjazne użytkownikowi.
  Czujki
  Wyróżnia się wiele rodzajów czujek. Nas interesują przede wszystkim te, które wykorzystywane są w systemach sygnalizacji włamania i napadu. Wymienić tu można zatem czujki: podczerwieni (aktywne i pasywne), ultradźwiękowe, mikrofalowe, wibracyjne, inercyjne, zbicia szkła, magnetyczne i te stanowiące kombinacje tych technik. Skupimy się na omówieniu jedynie kilku przykładowych typów czujek, które dość arbitralnie uznaliśmy za najpopularniejsze: pasywne czujki podczerwieni, czujki zbicia szkła, czujki magnetyczne i czujki dualne. Wystarczają one, aby odpowiednio zabezpieczyć obiekt przed włamaniem. Włamanie często poprzedzone jest wybiciem szyby w oknie lub drzwiach. Zdarzenie tego typu rejestrują czujki zbicia szkła.
  Większość obecnych na rynku czujek zbicia szkła to czujki mikrofonowe. Wiadomo, że zbiciu szkła towarzyszy dźwięk. Mikrofon w czujce rejestruje ten dźwięk i wywołuje alarm. Niestety żyjemy w świecie pełnym różnych dźwięków, co sprawia, że czujka mogłaby reagować na sygnały, które nie miałyby nic wspólnego z tłuczeniem szyby, jak np. dzwonek telefonu, czy muzyka. Dlatego bardziej zaawansowane czujki analizują docierające do nich dźwięki pod kątem wystąpienia dźwięku o ściśle określonym charakterze. Jedynie w sytuacjach, kiedy dźwięk tłuczenia szkła (dźwięk wysokiej częstotliwości) poprzedzony został dźwiękiem uderzenia (dźwięk niskiej częstotliwości), wysyłana jest odpowiednia informacja do centrali alarmowej. Włamywacz może wejść do chronionego obiektu nie wybijając szyby, ale będzie mu wówczas trudno uniknąć otwierania okna lub drzwi. O otwarciu okna bądź drzwi poinformują centralę czujki magnetyczne, nazywane czasami potocznie kontaktronami. Czujki magnetyczne składają się zawsze z dwóch elementów: magnesu i kontaktronu. Zasada ich działania jest prosta. Dopóki kontaktron pozostaje w polu magnetycznym, jest zamknięty (lub otwarty). Kiedy znajdzie się poza zasięgiem pola magnetycznego, czyli magnes zostanie od niego oddalony, otwiera się (lub zamyka). Informacja ta jest przekazywana do centrali alarmowej i odpowiednio interpretowana. Jeśli jakimś cudem włamywaczowi udało się dostać na teren chronionego obiektu nie tłukąc szyby, nie otwierając okien ani drzwi, to nie uniknie poruszania się. A wówczas centrala zostanie o tym poinformowana przez detektory ruchu, kolejną linię obrony systemu alarmowego.
  Do detektorów ruchu zaliczają się pasywne czujki podczerwieni, nazywane też z angielskiego czujkami PIR (Passive Infra Red). Informują one centralę alarmową o pojawieniu się w obszarze, który jest przez nie nadzorowany, poruszających się i emitujących ciepło obiektów. Idea działania czujek tego typu oparta jest na pomiarze promieniowania cieplnego. W tym miejscu trzeba przypomnieć kilka podstawowych zasad fizyki. Każde ciało fizyczne ma jakąś temperaturę, a zatem emituje promieniowanie cieplne. Promieniowanie to jest niewidoczne dla ludzkiego oka, dopóki temperatura obiektu nie osiągnie 500 stopni Celsjusza. Tę niewidoczną dla ludzkiego oka część promieniowania cieplnego nazywa się promieniowaniem podczerwonym. Z punktu widzenia systemu sygnalizacji włamania i napadu istotne jest wykrycie obecności w nadzorowanym obszarze człowieka, którego tam w danym momencie być nie powinno.
  Sygnalizatory
  Zraniony człowiek w pierwszej chwili wydaje z siebie krzyk. Dopiero później podejmuje inne działania, wymagane przez okoliczności. W przypadku systemu sygnalizacji włamania i napadu najprostszą formą reakcji na sytuację alarmową jest uruchomienie urządzeń, które zasygnalizują alarm.
  Sygnalizatory mogą być różnego typu: optyczne (czyli wykorzystujące sygnalizację świetlną), akustyczne, (czyli wykorzystujące sygnalizację dźwiękową), czy też optyczno-akustyczne (czyli łączące obie te formy). Mogą być montowane wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz budynków. Ich zadanie pozostaje zawsze to samo: w wyraźnie dostrzegalny sposób poinformować o zaistnieniu sytuacji alarmowej. "Krzyk" systemu alarmowego nie może pozostać niezauważony.
  Monitoring i powiadamianie
  Tak jak sam krzyk nie rozwiąże problemu powstałej rany, tak samo sygnalizacja alarmu przy pomocy dźwięku lub światła, choćby najbardziej spektakularna, nie rozwiązuje jeszcze problemu włamania. Tym bardziej, że w czasie włamania możemy być nieobecni w domu, czy jakimkolwiek innym chronionym przez system alarmowy obiekcie. Ponadto w systemie alarmowym może wystąpić awaria lub jakiekolwiek inne zdarzenie, które z naszego punktu widzenia jest na tyle ważne, że chcemy być o nim poinformowani. Dlatego zaawansowane systemy sygnalizacji włamania i napadu wyposażone są w mechanizmy i urządzenia służące do monitoringu i powiadamiania.
  Funkcje monitoringu i powiadamiania są realizowane za pośrednictwem linii telefonicznej. Stacja monitorującaIdea monitoringu telefonicznego polega na wysyłaniu przez centralę alarmową odpowiednich sygnałów do stacji monitorującej, czyli do urządzenia odbiorczego. Zazwyczaj obsługę monitoringu oferują agencje ochrony, gdzie informacje zbierane przez stację monitorującą są na bieżąco analizowane i gdzie podejmowana jest decyzja o konieczności ewentualnej interwencji.
  Dialer DT-1Funkcja powiadamiania realizowana jest przez centralę alarmową przy pomocy komunikatów głosowych odtwarzanych przez syntezery mowy lub komunikatów tekstowych wysyłanych w odpowiednim formacie na pager czy też w formie SMS na telefon komórkowy. Dzięki temu właściciel systemu alarmowego, lub upoważnione przez niego osoby, mogą być na bieżąco informowane o alarmach lub innych wybranych zdarzeniach w chronionym obiekcie.
  Komputer i oprogramowanie
  Innym sposobem komunikowania się z systemem alarmowym jest podłączany w razie potrzeby komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Rozwiązanie to ma tę zaletę, że monitor komputera daje o wiele większe możliwości wizualizacji, a obsługa staje się bardziej intuicyjna.
  Możliwość obsługiwania systemu alarmowego z pomocą komputera jest szczególnie przydatna przy dużych obiektach takich jak biurowce, magazyny, itp., gdzie znaczna jest liczba chronionych pomieszczeń i osób uprawnionych do poruszania się po nich.
  ...
  Karta produktu »
  Zakład Elektroniczny Alfa Krzysztof Filipkowski ul. Minkiewicza 38, 16-400 woj. podlaskie

  Systemy alarmowe sygnalizacji włamania

  Systemy alarmowe System alarmowy porównać można do wartownika, który stoi na straży domu, biura lub innego obiektu. Jednak w przeciwieństwie do człowieka nigdy się nie męczy, jest zawsze czujny, nie musi spać i może chronić dobytek przez 24 godz...
  AJAX Zestaw alarmowy HubKit - Hub+czujka ruchu PIR+Czujka magnetyczna+Pilot czarny
  Zestaw alarmowy bezprzewodowy HubKit jest łatwy do instalacji, konfigurowania i codziennej obsługi oraz spełnia profesjonalne wymagania do ochrony
   
  Zasada działania
  Bezprzewodowy zestaw alarmowy Ajax StarterKit – to podstawowy zestaw alarmowy dla domu, który może być łatwo rozbudowany przez dodanie innych urządzeń Ajax.

  Ten zestaw jest przeznaczony do samodzielnego montażu i spełnia wymagania zawodowe. Inteligentne centrum alarmowe, Ajax Hub, jednoczy możliwości każdej czujki bezpieczeństwa w jeden ekosystem. Całodobowy dostęp przez aplikacje komórkowe umożliwia monitorowanie stanu systemu alarmowego (włączanie/wyłączanie, mikroklimat itd.)
  Współpraca z komórkowymi urządzeniami iOS, Android;
  Aplikacja na Android
  Aplikacja na iOS

  System działa w oparciu o protokół Jeweller i posiada funkcję anty-sabotażowe, co sprawia, że Ajax StarterKit, a więc i obszar chroniony, zostaje nieprzystępny i super bezpieczny.
   
  Łatwy fachowy montaż Instalacja wynosi tylko 15 minut, dzięki interaktywnej instrukcji i umocowaniom SmartBracket;
  Zdalnie testowana dostępność czujek, strefa uruchamiania i poziom szumów w sygnale radiowym;
  Nowe urządzenia są połączone w jednym kliknięciem za pomocą kodów QR.
   
  Maksimum możliwości Bezprzewodowa technologia Jeweller pozwala rozciągnąć sieć na odległość do 2000 metrów w przestrzeni otwartej lub na kilku piętrach centrum biznesowego;
  Procesor ARM zapewnia większą moc dla rozwiązania ważnych zadań;
  System działa na podstawie Ethernet z połączeniem GSM, który działa jako zapasowy kanał łączności;
  Ajax Hub obsługuje do 100 urządzeń;
  Możliwość podłączenia do monitoringu systemu nawet do 10 użytkowników lub firmy ochroniarskiej (z użyciem Contact ID).
  Bezawaryjna praca System funkcjonuje nawet w bardzo słabej jakości przekazu: wystarczy prędkości GPRS 0,5 kB/s;
  Dwukierunkowa komunikacja z urządzeniami umożliwia ciągłe testowanie i łatwą konfigurację;
  Oprogramowanie układowe i oprogramowanie są aktualizowane automatycznie i bezpłatnie;
  Możliwe sterowanie pilotem, za pomocą darmowych aplikacji na smartfonie (iOS/Android) lub za pomocą przeglądarki;
  Obsługiwanie przez platformy dla aplikacji mobilnych: iOS 7.1 lub nowsza wersja, Android 4.1 lub wyżej;
  Ajax Hub przechowuje historię wszystkich zdarzeń, które są zaznaczone w systemie;
  Technologia Geofence przypomni włączyć alarm po wyjściu z pomieszczenia i wyłączyć go alarm powrocie.
  Zabezpieczenie od awarii i sabotażu Wszystkie złącza i przyciski są schowane w obudowie;
  Obudowa jest chroniona od ingerencji;
  Po odłączeniu zasilania zewnętrznego włącza się alarm;
  Działa na zasilaniu awaryjnym do 10 godzin;
  Odpowiedź czujek odbywa się przez pingowanie co 12 sekund;
  Działają systemy do wykrywania i zapobiegania głuszenia, szyfrowania kanałów, systemy weryfikacji w celu ochrony przed fałszowaniem urządzeń;
  W celu komunikacji z każdym urządzeniem w sieci hub korzysta ze "świeżej" częstotliwość, a w przypadku zbiegu ją zmienia;
  Real time OS chroni system przed wirusami i włamaniami;
  Moduł GSM zapewnia zapasowy kanał łączności na wypadek awarii Internetu;
  Algorytm DeliverAnyway dostarczy sygnał alarmu nawet w przypadku całkowitej utraty łączności.
  System Ajax - nowa generacja systemów bezprzewodowych - OBEJRZYJ FILM
   
  W zestawie są bezprzewodowe urządzenia:
  - mózg całego systemu Ajax - inteligentny Hub Ajax,
  - czujka ruchu Ajax MotionProtect,
  - uniwersalna czujka magnetyczna otwarcia okna/drzwi - Ajax DoorProtect,
  - pilot do zdalnego sterowania systemu - Ajax Space Control
   
  Zestaw oraz urządzenia współpracujące dostepne są w dwóch kolorach - czarnym i białym
  ...
  Karta produktu »
  Abaks System Andrzej Bąk, Magdalena Bąk Sp.j. ul. Droga Męczenników Majdanka57, 20-325 woj. lubelskie

  AJAX Zestaw alarmowy HubKit - Hub+czujka ruchu PIR+Czujka magnetyczna+Pilot czarny

  Zestaw alarmowy bezprzewodowy HubKit jest łatwy do instalacji, konfigurowania i codziennej obsługi oraz spełnia profesjonalne wymagania do ochrony   Zasada działania Bezprzewodowy zestaw alarmowy Ajax StarterKit – to podstawowy zestaw al...
  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10
  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL
  VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń funkcjonalnych. W skład tej rodziny central wchodzą płyty:
  • VERSA 5
  • VERSA 10
  • VERSA 15
  Pamiętać należy jednak że różnice polegają, przede wszystkim na ilości wejść programowalnych odpowiednio 5 10 i 15 linii, ale wszystkie centrale mogą być rozbudowywane do 30 linii dozorowych za pomocą ekspanderów SATEL CA-64E.
  Głównym elementem wyposażenia centrali VERSA jest manipulator służący do nadzoru i obsługi systemu. Producent w przypadku tej centrali przygotował dwa uniwersalne manipulatory:
  • VERSA-LED-GR klawiatura w wersji LED
  • VERSA-LCD-GR klawiatura w wersji LCD
  Obie klawiatury posiadają zielone podświetlenie. Klawiatury posiadają diody informujące o stanie stref, klawisze funkcyjne do szybkiego włączania trybu czuwania, przyciski NAPAD, POŻAR, POMOC, oraz sygnalizację dźwiękową wybranych zdarzeń. Oczywiście klawiatura VERSA-LCD posiada dodatkowo wyświetlacz w przejrzysty sposób pokazujący wszystkie funkcje i stany systemu. Dla systemu stworzona została także klawiatura ekonomiczna w wersji LED, która może być klawiaturą dodatkową (strefową) ale także może pełnić funkcję klawiatury głównej.
  Cała gama urządzeń peryferyjnych central VERSA, takich jak moduły wejść oraz wyjść serii CA-64 i INT, modułów GSM / GPRS SATEL, modułu obsługi pilotów INT-RX, czy modułu komunikacji TCP/IP ETHM-1, umożliwia elastyczne podejście do ochrony budynków czy jego automatyki.
  Parametry techniczne centrali alarmowej Versa 10 SATEL:

   zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  • 10 wejść z możliwością rozbudowy do 30:
  - wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC
  - możliwość obsługi czujek roletowych i wibracyjnych
  - kontrola obecności czujek
  • dodatkowe wejście sabotażowe
  • od 4 do 12 programowalnych wyjść
  • 3 wyjścia zasilające
  • podział systemu na 2 strefy:
  - 3 tryby dozoru w każdej strefie
  - sterowanie przez użytkownika lub za pomocą timerów
  • magistrala komunikacyjna do podłączania manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
  • port RS-232 do programowania centrali
  • wbudowany komunikator telefoniczny z funkcjami:
  - monitoringu (SIA, ContactID, inne)
  - powiadamiania głosowego (4 numery, 16 komunikatów)
  - zdalnego programowania (modem 300bps)
  • współpraca z modułami GSM/GPRS:
  - powiadamianie głosowe/SMS
  - monitoring SMS/GPRS
  • sterowanie systemem za pomocą:
  - manipulatorów LCD lub LED (do 6)
  - pilotów zdalnego sterowania
  • możliwość prostej aktualizacji oprogramowania (firmware) ułatwiająca korzystanie z przyszłych urządzeń
  • obsługa do 31 haseł:
  - 30 zwykłych użytkowników
  - 1 instalator
  • edycja nazw ułatwiająca obsługę i zarządzanie systemem timery:
  - 4 timery z obsługą wyjątków
  • pamięć 2047 zdarzeń
  • automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  • wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2A:
  - zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  - zabezpieczenie przez całkowitym rozładowaniem akumulatora
  - regulacja prądu ładowania akumulatora
  Dlaczego właśnie VERSA:
  Dzięki zastosowaniu centrali alarmowej VERSA, użytkownik może w dowolny sposób kreować jej funkcjonalność. Istotnym zagadnieniem w tym przypadku jest określenie potrzeb i dostosowanie do nich zarówno urządzeń jak i struktury kablowej w danym obiekcie. VERSA to przede wszystkim sprawdzony i nowoczesny produkt w dziedzinie ochrony mienia. Zamysłem producenta firmy SATEL było stworzenie w pełni funkcjonalnej centrali alarmowej dedykowanej dla mniejszych obiektów prywatnych i użytkowych. Centrala VERSA posiada wszechstronne możliwości, przy czym pozostaje rozwiązaniem bardzo ekonomicznym.
  Dodatkowym atutem centrali VERSA, jest możliwość podpięcia urządzeń bezprzewodowych, tworząc alarmowy system bezprzewodowy. Za pomocą odpowiednich modułów ACU-100 oraz czujników bezprzewodowych, tworzymy system hybrydowy, który ułatwia montaż systemu w miejscach do których nie jesteśmy w stanie doprowadzić instalacji kablowej. Wiele cech central Versa zostało zapożyczonych z poprzednich linii central SATEL takich jak CA-6 czy CA-10, jednak wzbogaconych i doposażonych tak aby spełniać wymagania wszystkich użytkowników. Centrale VERSA są zatem znakomitym rozwiązaniem zarówno dla nowych jak i już przekonanych Klientów produktów SATEL.
  Firma SATEL zapewnia oczywiście także wsparcie dla instalatorów systemów alarmowych. W tym celu stworzone zostało oprogramowanie SATEL DLOADX, które jest prostym i skutecznym narzędziem umożliwiającym programowanie systemu, wizualizację stanów, obsługę za pomocą wirtualnej klawiatury czy w końcu zdalną łączność z każdym systemem alarmowym firmy SATEL.
  Opinie o centrali SATEL VERSA są bardzo pozytywne. Użytkownicy chwalą prostotę i bezawaryjność, natomiast instalatorzy systemów jednolitość rozwiązań, łatwość montażu czy konfiguracji. Dzięki stałemu rozwojowi samych urządzeń oraz elementów peryferyjnych VERSA to dziś jeden z najczęściej wybieranych systemów alarmowych firmy SATEL. Firma FONEX, jako autoryzowany dystrybutor posiada w ofercie pełną gamę produktów SATEL z rodziny VERSA. Zapewniamy Państwu pomoc przy doborze oraz konfiguracji systemów alarmowych VERSA.
  ...
  Karta produktu »
  FONEX K.T.M. Borowscy Spółka Jawna al. Armii Krajowej1 / , 42-202 woj. śląskie

  Centrala alarmowa SATEL VERSA 10

  Centrala alarmowa VERSA 10 SATEL VERSA to nowoczesna seria central alarmowych polskiego producenta urządzeń SSWiN firmy SATEL. Centrala VERSA to linia urządzeń przeznaczona dla nieco mniejszych obiektów ale właściwie bez jakichkolwiek ograniczeń...
  ALARM SATEL VERSA 5 LCD, 5xPIR, Sygnalizator Zewnętrzny
  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY
  OPARTY O SYSTEM SATEL  

  UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty możesz nabyć osobno (znajdziesz je w ofercie naszego sklepu pod numerem katalogowym 8358).
  CENTRALA ALARMOWA VERSA 5 Nr. katalogowy: 9163 zgodność z EN50131 Grade 2 cert. Techom kl.C
  5 wejść z możliwością rozbudowy do 30
  dodatkowe wejście sabotażowe
  od 4 do 12 programowalnych wyjść
  3 wyjścia zasilające
  podział systemu na 2 strefy
  magistrala komunikacyjna do podłączeniamanipulatorów, czytników i modułów.
  port RS-232 do programowania centrali
  wbudowany komunikator telefoniczny
    MANIPULATOR SATEL VERSA-LCDM-WH Nr. katalogowy: 5793 duży czytelny wyświetlacz
  diody LED informujące o stanie stref i systemu
  szybkie włączanie wybranego trybu czuwania
  alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC
  podświetlenie wyświetlacza i klawiszy
  sygnalizacja dźwiękowa wybranych zdarzeń
  sygnalizacja utraty łączności z centralą
  atrakcyjny design
    SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY BEEWELL BE-F650 RED Nr. katalogowy: 5623 Zewnętrzna optyczno-akustyczna syrena alarmowa
  Obudowa (zewnętrzna: 3 mm plastik ABS, odporna na promienie UV)
  Dźwięk ciągły o modulowanej częstotliwości
  Ochrona sabotażowa (alarm uruchamia się przy otwarciu obudowy, lub przy oderwaniu od podłoża)
  Odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne
  5 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA Nr. katalogowy: 9945 Wyjście alarmowe NC i zabezpieczenie antysabotażowe
  Cyfrowa obróbka sygnału
  Odporność na zwierzęta o wadze do 25kg
  Linearna Technologia Obrazu Quad zapewniająca dokładną analizę różnic widma temperaturowego ciała człowieka od tła i zwierząt
  Zawansowane układy elektroniczne ASIC
  Nowoczesny design
  Regulowany licznik impulsów
  Regulacja czułości czujnika PIR
  Nie wymaga kalibracji po zainstalowaniu
  Opcjonalnie w paczce 1 szt. lub 6 szt.
    OBUDOWA UNIWERSALNA ZASILAJĄCA MPL 000 NATYNKOWA Nr. katalogowy: 3425 uniwersalność, ta sama obudowa pasuje do wielu modeli kilku producentów
  dwa poziomy napięcia wyjściowego (16/18V AC)
  miejsce na akumulator bezobsługowy AGM 7Ah
  akumulator MW-POWER jest integralną częścią zestawu zasilającego
  oznaczenie wejść, wyjść
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED Nr. katalogowy: 1460 Akumulator nie wymaga uzupełniania wody i stałej konserwacji elektrolitu!
  Może pracować w dowolnej pozycji!
  Bezpieczny i nieszkodliwy dla otoczenia, nie wydziela oparów, nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym!
  Do zastosowania wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jakość, trwałość i długa żywotność!
   
  W składzie zestawu: CENTRALA ALARMOWA VERSA 5 (9163)
  MANIPULATOR SATEL VERSA-LCDM-WH (5793)
  SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY BEEWELL BE-F650 RED (5623)
  5 x CZUJNIK RUCHU DSC LC-100-PI ODPORNY NA PSA (9945)
  OBUDOWA UNIWERSALNA ZASILAJĄCA MPL 000 NATYNKOWA (3425)
  AKUMULATOR ŻELOWY 12V 7Ah ULTRACELL LIMITED (1460)
  ...
  Karta produktu »
  E-commerce partners ul. Główna23, 42-280 woj. śląskie

  ALARM SATEL VERSA 5 LCD, 5xPIR, Sygnalizator Zewnętrzny

  KOMPLETNY ZESTAW ALARMOWY OPARTY O SYSTEM SATEL   UWAGA Oferowany zestaw nie zawiera dedykowanych uchwytów montażowych dla czujników ruchu DSC LC-100-PI. Wspomniane uchwyty możesz nabyć osobno (znajdziesz je w ofercie nas...
  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 LCD
  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 15 LCD - 8 czujek AQUA Plus
  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 przeznaczony jest do zabezpieczenia średnich i dużych obiektów (domy, biura, szkoły itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 15 a do sterowania został użyty manipulator z wyświetlaczem LCD.
  Prostota obsługi i intuicyjne menu pozwalają na szybką konfigurację systemu oraz wygodne późniejsze użytkowanie. Ze względu na innowacyjność central Versa (model 5,10,15) posiadają one możliwość rozbudowy do 30 wejść. Takie rozwiązanie pozwala na późniejsze rozbudowanie systemu o dodatkowe czujniki.
  System Versa można podzielić na 2 strefy, tzn. można osobno zazbrajać alarm np. na parterze i na piętrze (w nocy parter może czuwać, gdy domownicy śpią na piętrze). Wbudowany dialer umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych w momencie wystąpienia alarmu. Możliwe jest również podłączenie zewnętrznego modułu GSM który będzie wysyłał wiadomości tekstowe SMS.
  Stosując dodatkowe urządzenia w postaci np. ekspanderów wyjść można zbudować prostą automatykę budynku. Jakie mamy z tego korzyści ? W dzisiejszych czasach centrala alarmowa to już nie tylko "alarm", to również sterowanie roletami, oświetleniem itp. Takie rozwiązanie sprawia, że centrala może sterować automatyką bramową, oświetleniem a w momencie naruszenia czujnika zalania, centrala może wysterować zawór odcinający dopływ wody.
  W skład zestawu wchodzi 8 cyfrowych czujników ruchu Aqua Plus. W zależności od potrzeb, możemy zmodyfikować zestaw według uznania klienta. Do podłączenia ze sobą wszystkich elementów systemu proponujemy przewód YTDY 6x0,5mm2.
  W skład zestawu alarmowego wchodzą:
  centrala mikroprocesorowa Versa 15
  manipulator VERSA LCD
  8x czujnik ruchu Aqua Plus
  obudowa AWO000
  akumulator 7Ah/12V
  sygnalizator zewnętrzny SP4003
  sygnalizator wewnętrzny SPW210
  Wiele możliwości, w tym m.in. podział systemu na strefy, uruchamianie wyjść (np. oświetlenia) według określonego czasu oraz sterowanie np. automatyką bramową to tylko niektóre możliwości central Versa. Możliwość sterowania z pilota oraz nieustanne rozwijanie możliwości central Versa (np. połączenie zdalne przez Internet) to dodatkowe atuty.
  Do prezentowanego zestawu polecamy:
  przewód montażowy YTDY 6x0,5mm2
  przewód do programowania centrali Versa DB9FC/RJ KPL,
  konwerter portu USB na RS232 (przydatny w nowych notebookach),
  moduł powiadamiania GSM GPRS-T2,
  manipulator Versa LED,
  ekspander wyjść (DIN) INT-ORS,
  Podstawowe parametry techniczne:

  Centrala Versa 15:

  Ilość wejść: 15 wejść (rozbudowa do 30)
  Ilość wyjść: 4 wyjścia (rozbudowa do 12)
  Ilość stref: 2
  Ilość timerów: 4 timery do zazbrajania/wyjść
  Dodatkowo:
  Wejście sabotażowe typu NC
  "Szybkie" sterowanie wyjściami
  EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  Czujnik Aqua Plus
  Zasięg: 9m
  Kąt: 101 st.
  Podwójny PIR
  Akumulator:
  7Ah, 12V Alarmguard

  Obudowa:
  Wbudowany transformator 18V 20VA
  Dodatkowy styk sabotażowy
  Sygnalizator zew.:
  Akustyka i optyka
  Diody LED
  Styk sabotażowy
  Sygnalizator wew.:
  Akustyka
  Styk sabotażowy
  Gwarancja:

  • 36 miesięcy
  Powyższe instrukcje oraz program do programowania centrali z komputera PC przesyłamy razem z zakupionym zestawem.
  Więcej informacji >>>
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zestaw alarmowy Satel Versa 15 LCD

  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 15 LCD - 8 czujek AQUA Plus Zestaw alarmowy Satel Versa 15 przeznaczony jest do zabezpieczenia średnich i dużych obiektów (domy, biura, szkoły itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 15 a...
  Zestaw alarmowy Satel Versa 5 LCD
  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 5 LCD - 3 czujniki AQUA Plus
  Zestaw alarmowy Satel Versa 5 przeznaczony jest do zabezpieczenia małych i średnich obiektów (domy, biura, sklepy itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 5 a do sterowania został użyty manipulator z wyświetlaczem LCD.
  Prostota obsługi i intuicyjne menu pozwalają na szybką konfigurację systemu oraz wygodne późniejsze użytkowanie. Ze względu na innowacyjność central Versa (model 5,10,15) posiadają one możliwość rozbudowy do 30 wejść. Takie rozwiązanie pozwala na późniejsze rozbudowanie systemu o dodatkowe czujniki.
  System Versa można podzielić na 2 strefy, tzn. można osobno zazbrajać alarm np. na parterze i na piętrze (w nocy parter może czuwać, gdy domownicy śpią na piętrze). Wbudowany dialer umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych w momencie wystąpienia alarmu. Możliwe jest również podłączenie zewnętrznego modułu GSM który będzie wysyłał wiadomości tekstowe SMS.
  Stosując dodatkowe urządzenia w postaci np. ekspanderów wyjść można zbudować prostą automatykę budynku. Jakie mamy z tego korzyści ? W dzisiejszych czasach centrala alarmowa to już nie tylko "alarm", to również sterowanie roletami, oświetleniem itp. Takie rozwiązanie sprawia, że centrala może sterować automatyką bramową, oświetleniem a w momencie naruszenia czujnika zalania, centrala może wysterować zawór odcinający dopływ wody.
  W skład zestawu wchodzą 3 cyfrowe czujniki ruchu Aqua Plus. W zależności od potrzeb, możemy zmodyfikować zestaw według uznania klienta. Do podłączenia ze sobą wszystkich elementów systemu proponujemy przewód YTDY 6x0,5mm2.
  W skład zestawu alarmowego wchodzą:

  - centrala mikroprocesorowa Versa 5
  - manipulator VERSA LCD
  - 3x czujnik ruchu Aqua Plus
  - obudowa AWO000
  - akumulator 7Ah/12V
  - sygnalizator zewnętrzny SP4003
  - sygnalizator wewnętrzny SPW210
  Wiele możliwości, w tym m.in. podział systemu na strefy, uruchamianie wyjść (np. oświetlenia) według określonego czasu oraz sterowanie np. automatyką bramową to tylko niektóre możliwości central Versa. Możliwość sterowania z pilota oraz nieustanne rozwijanie możliwości central Versa (np. połączenie zdalne przez Internet) to dodatkowe atuty.
  Do prezentowanego zestawu polecamy:

  - przewód montażowy YTDY 6x0,5mm2
  - przewód do programowania centrali Versa DB9FC/RJ KPL,
  - konwerter portu USB na RS232 (przydatny w nowych notebookach),
  - moduł powiadamiania GSM GPRS-T2,
  - manipulator Versa LED,
  - ekspander wyjść (DIN) INT-ORS,
  Podstawowe parametry techniczne:

  Centrala Versa 5:

  - Ilość wejść: 5 wejść (rozbudowa do 30)
  - Ilość wyjść: 4 wyjścia (rozbudowa do 12)
  - Ilość stref: 2
  - Ilość timerów: 4 timery do uzbrajania/wyjść
  Dodatkowo:
  - Wejście sabotażowe typu NC
  - "Szybkie" sterowanie wyjściami
  - EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C

  Czujnik Aqua Plus

  - Zasięg: 9m
  - Kąt: 101 st.
  - Podwójny PIR

  Akumulator:
  - 7Ah, 12V Alarmguard

  Obudowa:
  - Wbudowany transformator 18V 20VA
  - Dodatkowy styk sabotażowy

  Sygnalizator zew.:
  - Akustyka i optyka
  - Diody LED
  - Styk sabotażowy

  Sygnalizator wew.:
  - Akustyka
  - Styk sabotażowy
  Gwarancja:

  • 36 miesięcy
  Więcej informacji >>>
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Zestaw alarmowy Satel Versa 5 LCD

  ZESTAW PROMOCYJNY SATEL VERSA 5 LCD - 3 czujniki AQUA Plus Zestaw alarmowy Satel Versa 5 przeznaczony jest do zabezpieczenia małych i średnich obiektów (domy, biura, sklepy itp.). System oparty jest na nowej mikroprocesorowej centrali Versa 5 a ...
  Centrala alarmowa VERSA 5
  VERSA 5 - Centrala alarmowa (maks. 30 wejść, 12 wyjść)
  Nowoczesne centrale VERSA to połączenie intuicyjnej i prostej obsługi z zaawansowanymi możliwościami rozbudowy i wszechstronnymi funkcjami komunikacyjymi. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla zabezbieczenia mieszkań, domów i małych obiektów handlowo-biurowych.
  Centrale alarmowe VERSA 5, 10, 15 różnią się tylko ilością wejść na płycie głównej oraz wydajnością zasilacza impulsowego. Programowane są za pomocą manipulatora lub specjalnego przewodu. ( jak do CA5, CA6..)
  Centrale VERSA to zupełnie nowe podejście do systemów SSWiN. Oprócz podstawowych funkcji alarmowych, umożliwiają również budowę prostego systemu automatyki obiektu. Ponadto centrale te pracują z większością urządzeń produkowanych pod centrale Integra.
  Podstawowe parametry techniczne;
  zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  5 wejść z możliwością rozbudowy do 30:
  - wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC
  - możliwość obsługi czujek roletowych i wibracyjnych
  - kontrola obecności czujek
  dodatkowe wejście sabotażowe
  od 4 do 12 programowalnych wyjść
  3 wyjścia zasilające
  podział systemu na 2 strefy:
  - 3 tryby dozoru w każdej strefie
  - sterowanie przez użytkownika lub za pomocą timerów
  magistrala komunikacyjna do podłączania manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
  port RS-232 do programowania centrali
  wbudowany komunikator telefoniczny z funkcjami:
  - monitoringu (SIA, ContactID, inne)
  - powiadamiania głosowego (4 numery, 16 komunikatów)
  - zdalnego programowania (modem 300bps)
  współpraca z modułami GSM/GPRS:
  - powiadamianie głosowe/SMS
  - monitoring SMS/GPRS
  sterowanie systemem za pomocą:
  - manipulatorów LCD lub LED (do 6)
  - pilotów zdalnego sterowania
  możliwość prostej aktualizacji oprogramowania (firmware) ułatwiająca korzystanie z przyszłych urządzeń
  obsługa do 31 haseł:
  - 30 zwykłych użytkowników
  - 1 instalator
  • edycja nazw ułatwiająca obsługę i zarządzanie systemem
  • timery:
  - 4 timery z obsługą wyjątków
  pamięć 2047 zdarzeń
  automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 1 A:
  - zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe 
  - zabezpieczenie przez całkowitym rozładowaniem akumulatora
  - regulacja prądu ładowania akumulatora
  Współpracujące manipulatory:
  VERSA LCD
  VERSA LED
  Gwarancja:
  36 miesięcy
  Pobierz instrukcję programowania central VERSA
  Pobierz instrukcję użytkownika central VERSA


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Centrala alarmowa VERSA 5

  VERSA 5 - Centrala alarmowa (maks. 30 wejść, 12 wyjść) Nowoczesne centrale VERSA to połączenie intuicyjnej i prostej obsługi z zaawansowanymi możliwościami rozbudowy i wszechstronnymi funkcjami komunikacyjymi. Dzięki temu są idealnym rozwiązanie...
  Centrala alarmowa VERSA 10
  VERSA 10 - Centrala alarmowa (maks. 30 wejść, 12 wyjść) 
  Nowoczesne centrale VERSA to połączenie intuicyjnej i prostej obsługi z zaawansowanymi możliwościami rozbudowy i wszechstronnymi funkcjami komunikacyjymi. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla zabezbieczenia mieszkań, domów i małych obiektów handlowo-biurowych.
  Centrale alarmowe VERSA 5, 10, 15 różnią się tylko ilością wejść na płycie głównej oraz wydajnością zasilacza impulsowego. Programowane są za pomocą manipulatora lub specjalnego przewodu. (jak do CA5, CA6..)
  Centrale VERSA to zupełnie nowe podejście do systemów SSWiN. Oprócz podstawowych funkcji alarmowych, umożliwiają również budowę prostego systemu automatyki obiektu. Ponadto centrale te pracują z większością urządzeń produkowanych pod centrale Integra.
  Parametry techniczne:
  zgodność z EN50131 Grade 2, cert. Techom kl. C
  10 wejść z możliwością rozbudowy do 30:
  - wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC
  - możliwość obsługi czujek roletowych i wibracyjnych
  - kontrola obecności czujek
  dodatkowe wejście sabotażowe
  od 4 do 12 programowalnych wyjść
  3 wyjścia zasilające
  podział systemu na 2 strefy:
  - 3 tryby dozoru w każdej strefie
  - sterowanie przez użytkownika lub za pomocą timerów
  magistrala komunikacyjna do podłączania manipulatorów, czytników i modułów rozszerzeń
  port RS-232 do programowania centrali
  wbudowany komunikator telefoniczny z funkcjami:
  - monitoringu (SIA, ContactID, inne)
  - powiadamiania głosowego (4 numery, 16 komunikatów)
  - zdalnego programowania (modem 300bps)
  współpraca z modułami GSM/GPRS:
  - powiadamianie głosowe/SMS
  - monitoring SMS/GPRS
  sterowanie systemem za pomocą: 
  - manipulatorów LCD lub LED (do 6)
  - pilotów zdalnego sterowania
  możliwość prostej aktualizacji oprogramowania (firmware) ułatwiająca korzystanie z przyszłych urządzeń
  obsługa do 31 haseł:
  - 30 zwykłych użytkowników
  1 instalator
  edycja nazw ułatwiająca obsługę i zarządzanie systemem
  timery: 
  - 4 timery z obsługą wyjątków
  pamięć 2047 zdarzeń
  automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  wbudowany zasilacz impulsowy o wydajności 2 A:
  - zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
  - zabezpieczenie przez całkowitym rozładowaniem akumulatora
  - regulacja prądu ładowania akumulatora
  Współpracujące manipulatory: 
  VERSA LCD
  VERSA LED
  Gwarancja:
  36 miesięcy
  Pobierz instrukcję programowania central VERSA
  Pobierz instrukcję użytkownika central VERSA


   
  ...
  Karta produktu »
  E-SYSTEM Marcin Ficek ul. Marszałka Piłsudskiego68, 32-340 woj. małopolskie

  Centrala alarmowa VERSA 10

  VERSA 10 - Centrala alarmowa (maks. 30 wejść, 12 wyjść)  Nowoczesne centrale VERSA to połączenie intuicyjnej i prostej obsługi z zaawansowanymi możliwościami rozbudowy i wszechstronnymi funkcjami komunikacyjymi. Dzięki temu są idealnym rozwiązan...
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.