google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kategorie produktów

  Kursy walut 20.10.2017
  1 USD
  3.5966
  0.007
  1 EUR
  4.2452
  0.0071
  1 CHF
  3.6601
  -0.0094
  1 GBP
  4.7221
  0.0013
  1 RUB
  0.0625
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Karta produktu
  Instalacja i Konserwacja Systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

  Instalacja i Konserwacja Systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

  Instalacja i Konserwacja Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWIN Działanie systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) najlepiej określa sama jego nazwa. Jest to system, kt&o...
  Instalacja i Konserwacja Systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWIN
  Skontaktuj się z firmą:
  Kontaktując się z firmą powiedz,
  że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi alarmy.org!

  Dziękujemy!

  Adres:

  KARO Karlicki


  ul. Święcicka 25 , 05-860 Płochocin
  woj.: mazowieckie, Polska
  Dane kontaktowe:
  Tel.: 22 / 478 27 88
  Mob.: 609 577 433
  E-mail: biuro@karokarlicki.pl
  Karta firmy

  Instalacja i Konserwacja Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

  Działanie systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) najlepiej określa sama jego nazwa. Jest to system, który wykrywa i sygnalizuje wystąpienie stanu zagrożenia w chronionym obiekcie, spowodowanego wtargnięciem osób niepowołanych.

  Sercem każdego systemu sygnalizacji włamania i napadu jest centralka alarmowa. Podłączone są do niej zarówno czujki alarmowe, jak i elementy sygnalizacyjne, czyli wszelkiego rodzaju syreny alarmowe i sygnalizatory świetlne.

  Stosowane w SSWiN czujki alarmowe mogą działać na różnych zasadach. Przykładowo, czujki kontaktronowe wykrywają fakt otwarcia drzwi lub okien, czujki stłuczeniowe reagują na dźwięk bitego szkła, pasywne czujki podczerwieni wykrywają obecność ludzi i zwierząt drogą detekcji promieniowania cieplnego, czujki mikrofalowe wykrywają każdy poruszający się obiekt na zasadzie zbliżonej do radaru. Obecna oferta rynkowa jest bardzo szeroka, dobór odpowiednich czujek wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, dlatego najlepiej zadanie to powierzyć fachowcom.

  Osobnym zagadnieniem, występującym w SSWiN jest transmisja sygnałów alarmowych na odległość. Niektóre centralki same realizują tę funkcję, w innych przypadkach konieczna jest instalacja dodatkowych urządzeń.

  Sygnały alarmowe mogą być przekazywane drogą telefoniczną, radiową lub poprzez Internet. Jedną ze skuteczniejszych możliwości jest posłużenie się siecią telefonii komórkowej. Odbiorcą sygnałów alarmowych mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i specjalistyczne Agencje Ochrony, świadczące usługi monitoringu alarmów.

  Zagadnienie to jest szczególnie istotne, gdyż SSWiN sam z siebie nie podejmuje żadnych działań, sygnalizuje jedynie wystąpienie zagrożenia. Lokalny, nawet bardzo głośny alarm akustyczny nie jest skuteczny, gdyż odwołuje się do reakcji przypadkowych osób. Praktyka wykazuje, że jedynie szybka reakcja ze strony przeszkolonych, przygotowanych do podjęcia interwencji agentów ochrony, jest w stanie skutecznie odstraszyć intruzów.

  Warunkiem poprawnego działania SSWiN jest stosowanie certyfikowanych urządzeń o odpowiedniej jakości. Urządzenia te pracują w trybie ciągłym przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i od ich niezawodności zależy skuteczność działania całego systemu.

  Drugim, niezmiernie istotnym czynnikiem decydującym o poprawności działania SSWiN jest jakość instalacji przewodowej. Od ekip instalacyjnych oczekuje się wysokiej fachowości i staranności, muszą to być ludzie dysponujący odpowiednią wiedzą i doświadczeniem.

  Jedynie ścisłe przestrzeganie opisanych powyżej warunków prowadzi do sukcesu - do stworzenia niezawodnego systemu, który wykrywa wszelkie próby wtargnięcia do obiektu, nie powodując przy tym fałszywych alarmów.

  Projektując i instalując SSWiN bazujemy na markowym sprzęcie, produkowanym przez takie firmy jak DSC, GALAXY, SATEL, UTC FIRE&SECURITY POLSKA. Oprócz sprzętu pochodzącego od wymienionych firm, jesteśmy w stanie dostarczyć i zainstalować systemy innych, dostępnych na rynku producentów.

  Dostarczamy szczegółową dokumentację techniczną zainstalowanych systemów, co jest niezmiernie istotne w przypadku ich późniejszej konserwacji czy modernizacji.

  Firma KARO Karlicki Sp. z o.o. oferuje Państwu swoją pomoc na każdym etapie realizacji SSWiN, począwszy od wstępnej analizy sytuacji, poprzez tworzenie koncepcji, etap projektowania, kompletacji sprzętu, instalacji i uruchomienia systemu, a także jego eksploatacji i konserwacji.

  Podejmujemy się także konserwacji istniejących już systemów.

  Nasi pracownicy dysponują zarówno odpowiednią wiedzą jak i wymaganymi w branży bezpieczeństwa uprawnieniami. Posiadamy rozbudowane zaplecze sprzętowe i transportowe.

  Bez obawy możecie Państwo na nas polegać. Zapraszamy do współpracy.

  Inne produkty firmy

  • Instalacja i Konserwacja Dźwiękowych systemów ostrzegawczych DSO
  • Instalacja i Konserwacja Systemów oddymiania
  • Instalacja i Konserwacja Systemów sygnalizacji pożaru SAP
  • Instalacja i Konserwacja Systemu detekcji gazu
  • Instalacja i Konserwacja Systemów stałych instalacji gaśniczych na gaz obojętny SUG
  • Instalacja i Konserwacja Systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy SKD
  • Instalacja i Konserwacja Systemów telewizji dozorowej CCTV
  • Instalacja i Konserwacja Systemów okablowania strukturalnego sieci komputerowych
  • Budowa i organizacja Kancelarii tajnych
  • Systemy bezpieczeństwa, których realizacja wiąże się z dostępem do informacji niejawnych
  • Projekt techniczny instalacji
  • Montaż instalacji
  • Wykonanie badań i pomiarów
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji teletechnicznych
  • Wykonanie instalacji teletechnicznej
  • Systemy sygnalizacji pożaru SSP

  Inne produkty z tej kategorii

  • Instalacja i Konserwacja Systemów sygnalizacji włamania i napadu SSWIN

  Publikacje branżowe

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.