google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 18.09.2019
  1 USD
  3.9322
  -0.009
  1 EUR
  4.3419
  0.0009
  1 CHF
  3.9499
  -0.015
  1 GBP
  4.8953
  0.0071
  1 RUB
  0.0610
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Organizacje

  • Liczba znalezionych: 6
   Unia Polskich Organizacji Branży Ochrony - logo

   Unia Polskich Organizacji Branży Ochrony


   W 19 grudnia 2003 roku, w trakcie integracyjnego spotkania czterech najstarszych i największych organizacji samorządowych branży ochrony osób i mienia, podpisano porozumienie o powołaniu wspólnej reprezentacji. Porozumienie stało się ukoronowaniem wielu lat działania poszczególnych organizacji a ostatnio kilku miesięcy wytężonych prac nad powołaniem sformalizowanej struktury reprezentacji samorządowych organizacji branży ochrony osób, mienia i usług detektywistycznych. Zrealizowano, widoczną od dawna potrzebę, wspólnego, zorganizowanego działania organizacji branżowych w sprawach ważnych dla całego środowiska.
   Polska Izba Systemów Alarmowych - logo

   Polska Izba Systemów Alarmowych


   jest organizacją zrzeszającą firmy branży zabezpieczeń prowadzące działalność handlową i produkcyjną oraz świadczące usługi projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń. Celem Izby jest podnoszenie jakości usług związanych z systemami zabezpieczeń technicznych, promowanie dobrych firm branży poprzez m.in. system rekomendacji, promowanie najwyższej jakości urządzeń technicznej ochrony, wymuszających profesjonalizm usług elektroniczne urządzenia technicznej ochrony.
   Polska Izba Ochrony Osób i Mienia - logo

   Polska Izba Ochrony Osób i Mienia


   Cele i kierunki działalności: REPREZENTOWANIE I OCHRONA interesów gospodarczych i zawodowych zrzeszonych w Izbie podmiotów w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej i usługowej, w tym szczególnie wobec organów państwowych
   Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Systemów Zabezpieczeń - logo

   Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Systemów Zabezpieczeń


   Cele i zadania Stowarzyszenia: Reprezentowanie interesów zawodowych osób zajmujących się techniczną ochroną osób i mienia, wobec władz państwowych i społeczno-gospodarczych.
   Polski Związek Pracodawców Ochrona - logo

   Polski Związek Pracodawców Ochrona


   Polski Związek został zarejestrowany w dniu 19.03.1992 roku Podstawa prawna: Ustawa o organizacjach pracodawców /Dz.U. nr 55 poz. 235/ Z dnia 23.05.1991 r z póżniejszymi zmianami. Jest to jedyny Związek zrzeszający pracodawców prowadzących działalność gospodarczą w zakresie ochrony osób i mienia.
   Business Centre Club - logo

   Business Centre Club


   Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest elitarnym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200, głównie prywatnych firm reprezentowanych przez blisko 2000 przedsiębiorców, obracających kapitałem 120 mld zł (30 mld USD) i zatrudniających 600 tysięcy pracowników.
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.