google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czasopisma

  • Magazyn Ex

  • Data wydania: 6/lato 2007
  • ISSN: 1895 - 9830
  • Częstotliwość wydania: kwartał
   

  Pismo techniczne zajmujące się zagadnieniami  bezpieczeństwa technicznego - szczególnie dla stref zagrożonych wybuchem.

  Podejmuje tematykę rozwiązań technicznych, aspekty prawne  i praktyczne wdrożeń, elementy ekonomiczne, w tym  oceny i zarządzania ryzykiem.

  Dociera do kadry technicznej   i zarządzającej wiodących zakładów przemysłowych w Polsce oraz  do wszystkich osób zajmujących się bezpieczeństwem osób i obiektów  w przemyśle.

  Aktualne przepisy prawne - interpretacje i komentarze praktyków. Nowości i trendy rozwojowe technologii w kraju i na świecie.

  Prenumerata Magazynu Ex w roku 2007

  Przyswojenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w strefach zagrożonych wybuchem jest jednym z warunków właściwej pracy załóg zakładów pracy gdzie takie strefy występują.

  Ubiegłoroczne doświadczenia z redagowania „Magazynu Ex” pozwalają nam stwierdzić, że nie jest to zagadnienie proste i łatwe nie ma też takiej możliwości, że specjalistą w tym zakresie zostaje się w krótkim czasie.

  Cyklicznie docierający materiał merytoryczny, najnowsze technologie i zagadnienia bezpieczeństwa przedstawiane w przystępny sposób dają sposobność osobistego rozwoju pracownikom, stymulują ich do własnego rozwoju i wdrażania rozwiązań bezpiecznych w najlepszy sposób. W ten sposób rośnie również bezpieczeństwo firmy i efektywność jej działania.

  Cena Magazynu Ex w prenumeracie jest o 20% niższa od rynkowej co powinno zachęcić do skorzystania z tej formy nabycia Kwartalnika.

  W przypadku zamówienia większych ilości (5, 10, 15) egzemplarzy dla jednej lokalizacji zakładu lub firmy możliwe jest uzyskanie dodatkowego upustu.

  Zamówienie:

  • Magazyn Ex
  • Cena egzemplarza: 30 zł (w tym 7% VAT oraz koszt przesyłki)
  Koszt całoroczny prenumeraty: 100 zł (w tym 7% VAT oraz koszt przesyłki)
  Zamawiam całoroczną prenumeratę: komplet/y/ów
  Zamawiam czasopismo: egz.

  Osoba do kontaktu:

  Dane Firmy / Zamawiającego

  Odśwież obrazek
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych dla celów marketingowych przez firmy Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. oraz Vertica Technologie Internetowe, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883)
   
   

  Informacje o wydawnictwie

   

  Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.


  80-557 Gdańsk
  ul. Narwicka 6
  (58) 5207767

  Firma inżyniersko-handlowa ASE założona została w Gdańsku w 1990 roku. Od początku swojego istnienia funkcjonuje jako spółka z o.o. ze stuprocentowym kapitałem polskim. Siedziba centrali firmy mieści się w kompleksie budynków stanowiących własność...

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.