google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

  25-26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.

  Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

  17 SPIN był wyjątkowy pod względem debiutów, po raz pierwszy na udział w Spotkaniu zdecydowały się firmy Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Samsung, Yamaha, Alter, Q07, SMAY. Wśród Partnerów, którzy znają wydarzenie i po raz kolejny docenili udział w nim, znaleźli się: Axxonsoft, Grupa Romi, Corning, TP-link, APA Group, Assa Abloy, BCS, Dipol, GiP, Helukabel, Mercor, Roger, Zettler, Gazex, Winkhaus, Eaton, Extreme Networks, Veracomp, Optex, S-Cabling, Batna Anteny24, ecVISION, UTC.

  Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

  Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie nowych firm. Świadczy ono o tym, że nieustannie kluczowy pozostaje bezpośredni kontakt z projektantami, osobami mającymi wymierny wpływ na kształt projektów. A SPIN ten kontakt umożliwia - mówi Magdalena Skórkiewicz-Foltyn, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Lockus.

  Niemniej istotny jest fakt, iż na SPINie obecne są firmy, które od lat są Partnerami i doceniają to jak wydarzenie ewoluuje. Aspekt, na który organizator zwraca szczególną uwagę to to, aby wśród uczestników Partnerzy bywający regularnie na wydarzeniu spotkali nowe firmy i projektantów, z którymi dotychczas nie mieli kontaktu.

  Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

  Wiedza, merytoryka, panele eksperckie oraz integracja branży to priorytetowe założenia Spotkania. Nowością podczas tej edycji były zorganizowane w przeddzień wydarzenia warsztaty z firmą TP-link. W trakcie popołudniowej sesji, uczestnicy mieli okazję poznać przełączniki zarządzalne oraz rozwiązania biznesowe.

  Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć 15 SPIN pod linkiem: https://flic.kr/s/aHsmHogpjU

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.