google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 15.10.2019
  1 USD
  3.8952
  -0.0006
  1 EUR
  4.2949
  -0.002
  1 CHF
  3.9000
  -0.0104
  1 GBP
  4.9282
  0.0284
  1 RUB
  0.0606
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Axis Communications z nowym Dyrektorem Regionalnym na Europę Wschodnią

  Axis Communications logo

  Magnus Zederfeldt został nowym Dyrektorem Regionalnym na Europę Wschodnią w Axis Communications. Od września b.r. będzie odpowiadał m.in. za rozwój biznesu i wzmacnianie relacji z partnerami Axis w tej części Starego Kontynentu. Jednocześnie, nadal pozostanie odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w obszarze sieciowych systemów audio.

  Magnus Zederfeldt zastąpi na stanowisku Annę Forsberg sprawującą obecnie funkcję wiceprezesa sprzedaży w regionie EMEA, odkąd pełniąca te zadania wiceprezes Verena Rathein przebywa na urlopie macierzyńskim.

  Magnus Zederfeldt jest związany z Axis Communications, światowym liderem rynku sieciowych systemów wizyjnych, od 2008 r. Przez ostatnich pięć lat pełnił funkcję Dyrektora Regionalnego odpowiedzialnego za rejon Południowej Azji i Pacyfiku. Od 2018 r. jako Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Sieciowych Systemów Audio  jest również odpowiedzialny za rozwój tego segmentu oferty Axis.  Rynek ulega ciągłym zmianom. Rozwiązania stają się coraz bardziej inteligentne, ale jednocześnie coraz bardziej złożone. Naszą rolą jest pomóc klientom w zrozumieniu, jakie możliwości dają im najnowsze technologie w dziedzinie sieciowego monitoringu i rozwiązań audio, aby potrafili wykorzystywać te innowacje w jak najbardziej efektwyny sposób. - mówi Magnus Zederfeldt. Aby było to możliwe, musimy wciąż rozbudowywać nasz ekosystem partnerski, wzmaniać relacje z naszymi obencymi pratnerami i wspólnie z nimi tworzyć rozwiązania, których potrzebują nasi klienci. Dlatego, od lat inie tylko doskonalimy nasze produkty, ale  przede wszystkich opracowujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze analityki wideo, sieciowych systemów audio czy kontroli dostępu. – dodaje Zederfeldt. 

  W latach 2010-2014 Magnus Zederfeldt był odpowiedzialny za program partnerski Axis, w tym za zarządzanie relacjami z globalnymi partnerami firmy. Wcześniej odpowiadał również za organizację sprzedaży w krajach nordyckich. Magnus Zederfeldt ma ponad 20 lat doświadczenia  w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Zanim dołączył do zespołu Axis, pełnił funkcję Global Sales & Marketing Leader w firmie Johns Manville AB. Odpowiadał również za sprzedaż i marketing w firmach z branży technologicznej, takich Anoto AB czy Ericsson Mobile Communications AB.

  Zederfeldt ukończył Uniwersytet w Lund na kierunku ekonomia biznesu. Jest również absolwentem Uniwersytetu San Francisco na kierunku media masowe

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.