google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • WORK SAFETY-EXPO 2019 już od 6 czerwca w Targach Kielce

  WORK SAFETY-EXPO logo

  Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce już 6 czerwca. Poprzednią edycję wydarzenia, skierowanego do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży zwiedziło blisko 6 tysięcy gości.

  Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO uzyskały honorowe patronaty Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

  WORK SAFETY-EXPO

  Wystawa w swoim szerokim zakresie branżowym będą miały między innymi:  elementy ochrony indywidualnej pracowników, środki ochrony zbiorowej, materiały do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, znaki ochrony ppoż. i ewakuacyjne, , znaki informacyjne, instrukcje bhp i ppoż., oświetlenie  awaryjne, ewakuacyjne i bezpieczeństwa, systemy alarmowe.

  Po raz trzeci obok ciekawej ekspozycji  produktów z zakresu szeroko pojętego BHP, Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO, będą również miejscem do zapoznania się z ważnymi aspektami bezpieczeństwa pracy. Merytoryczne wsparcie zapewni STREFA EDUKACYJNA NA RZECZ OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA, którą wypełnią:

  • dyżury ekspertów z różnych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w pracy (ZUS, WOMP, Stowarzyszenie Służb BHP, ratownictwo medyczne, stowarzyszenia pracodawców).
  • pokazy ratownictwa medycznego i fizjoterapii, dyżury lekarzy i ratowników medycznych.
  • wystawa środków ochrony indywidualnej,
  • prezentacje filmów instruktażowych Państwowej Inspekcji Pracy,
  • konkursy wiedzy o prawie pracy i bhp dla publiczności i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (quiz wiedzy na temat BHP i ratownictwa przedmedycznego)

  Razem z wystawą WORK SAFETY-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych  IFRE-EXPO . Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online lub na miejscu.

  Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online na stronie wydarzenia lub na miejscu. Zapraszamy do Targów Kielce od 6 do 8 czerwca 2019 roku.

   

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.