google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Sklep z sejfami - Najlepsze promocje w internecie

  Na zakup sejfów, jak również szaf i kas pancernych decydują się osoby prywatne, biura, instytucje czy prężnie działające przedsiębiorstwa. Porządny sejf umożliwia bezpieczne przechowywanie wszelkiego typu dokumentów, jak również wartościowych przedmiotów czy broni i amunicji. Co warto wiedzieć na ten temat? Zachęcamy do lektury naszego artykułu.

  Sklep z sejfami - Najlepsze promocje w internecie
  Sejfy różnego typu

  W zależności od potrzeb i od rodzaju kosztowności, które chcemy przechowywać w sejfie, do wyboru mamy modele w różnej klasie odpornościowej – najczęściej są to klasy S1 lub S2. Zakupić możemy sejfy o różnej wielkości, sejfy ścienne, podłogowe, wolnostojące czy przeznaczone do montażu w meblach lub we wnękach meblowych.

  Dzięki szeregowi zabezpieczeń montowanych w sejfach i szafach pancernych nasze kosztowności nie trafią w niepowołane ręce. Istotne więc, by zakupić sejf, do którego dołączone będą certyfikaty potwierdzające spełnienie przez sejf wszelkich norm jakościowych. Wybór odpowiedniego sklepu z sejfami to połowa sukcesu.

  sejfEXPERT

  Rozbudowaną i atrakcyjną ofertę przygotowała firma sejfEXPERT. W ofercie wspomnianego sklepu z sejfami znajdują się:

  • Sejfy na broń długą i na broń krótką, w tym również sejfy klasy Premium. Przypominamy, że każdy właściciel broni zobowiązany jest do przechowywania broni i amunicji w magazynie broni bądź w sejfie lub szafie.
  • Sejfy ognioodporne – sejfy, których ściany wypełnione są specjalnym materiałem termoochronnym. Tego typu sejfy przede wszystkim przede wszystkim przeznaczone są do przechowywania ważnych dokumentów i papierów wartościowych.
  • Sejfy domowe – takie sejfy są dość lekkie i bezproblemowe w montażu, przechowywać w nich można zarówno broń, jak również biżuterię, gotówkę czy papiery wartościowe.
  • Sejfy biurowe i gabinetowe – nasz sklep z sejfami oferuje również duży wybór sejfów gabinetowych i biurowych. Takie sejfy można na przykład zamontować w biurku, umożliwiają one bezpieczne przechowywanie sprzętu elektronicznego, dokumentów i innych kosztowności.
  • Kasy pancerne – w ofercie sklepu dostępne są również kasy pancerne umożliwiające przechowywanie nawet bardzo dużej ilości gotówki.
  • Szafy metalowe na dokumenty – omawiany sklep z sejfami proponuje też szafy na dokumenty, w tym szafy na dokumenty niejawne oraz szafy gabinetowe i biurowe bezklasowe.

  Zainteresowani mogą wybierać między sejfami o różnych parametrach, w różnej kolorystyce i wielkości. Każdy znajdujący się w ofercie model posiada odpowiednie atesty.

  Na koniec

  Jak widać oferta prezentowanego sklepu z sejfami jest bardzo szeroka. Warto też dodać, że grono fachowców zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniego sejfu lub najlepszej w danym przypadku szafy bądź kasy pancernej. Sklep zapewnia też sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.