google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Axis Roadshow 2019. Nowe wydarzenie B2B dla branży zabezpieczeń

  Axis logo

  „Stwórz z nami nowy wymiar bezpieczeństwa” – tym hasłem Axis Communications zaprasza swoich partnerów biznesowych do udziału w pierwszym w Polsce technologicznym spotkaniu. Wrocław, Gdańsk i Poznań – w tych miastach obecni i nowi dystrybutorzy oraz integratorzy systemów Axis będą mieli okazję przez kilka dni wymieniać się doświadczeniami, a także wiedzą o najnowszych trendach, ofertach i sprawdzonych dobrych praktykach.

  Axis w 2019 roku wprowadza na polski rynek wiele nowych i ciekawych rozwiązań – od kamer kopułkowych i bardzo trwałych kamer PTZ, przez technologię rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) po zaawansowany system zarządzania materiałem wizyjnym Axis Camera Station. Wartością dodaną oferty Axis jest nie tylko jakość produktu, ale też profesjonalna sieć dystrybucji i integratorów, gwarantująca stały kontakt i odpowiednią opiekę nad użytkownikiem końcowym.

  Chcąc umacniać i rozwijać tę sieć, szwedzka firma we współpracy z ADI Global Distribution i Arpol zainicjuje w Polsce – wzorem innych kluczowych rynków – specjalny projekt networkingowy pod nazwą Axis Roadshow. Spotkania mają na celu zintegrowanie już funkcjonujących partnerów, a także zachęcenie do współpracy nowych, poprzez prezentację zarówno nowej oferty i innowacyjności firmy, ale też jej zaangażowanie w budowanie trwałych relacji biznesowych. Roadshow będzie jednocześnie okazją do uczestnictwa w szkoleniach, a także praktycznych testach wybranych rozwiązań.

  W ramach edycji 2019 spotkania odbędą się we Wrocławiu (17 kwietnia), Gdańsku (14 maja) i Poznaniu (16 maja). W programie znajdą się takie tematy jak: 

  • prosty i skuteczny system zarządzania materiałem wizyjnym – zalety oprogramowania Axis Camera Station, współpraca z nowymi rejestratorami, narzędzia Axis dla projektantów systemów,
  • rozpoznawanie tablic rejestracyjnych,
  • skuteczna ochrona obwodowa,
  • technologia radarowa.

  Z kolei na planowanych warsztatach, poświęconych m.in. tworzeniu szytych na miarę rozwiązań w oparciu o narzędzia Axis, uczestnicy poznają i przetestują funkcjonalność i elastyczność systemów:

  • Licence Plate Recognition (LPR),
  • Kontroli dostępu,
  • IP audio,
  • PTZ w połączeniu z protokołem Z Wave Camera (AXIS M5065),
  • ACS (Axis Camera Station - platforma do zarządzania dozorem wizyjnym).

  Warto dodać, że każdemu z wydarzeń towarzyszyć będzie specjalna loteria z ciekawymi nagrodami dla partnerów obecnych na wszystkich sesjach spotkania.

  Szczegółowa agenda oraz formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem:
  https://www.eventbrite.com/e/axis-roadshow-2019-tickets-55405550493

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.