google

  alarmy, telewizja przemysłowa, ochrona

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa generacja super wytrzymałych kamer PTZ

  Nowa generacja super wytrzymałych kamer PTZ

  Axis Communications wprowadza na polski rynek kamerę sieciową PTZ AXIS Q6215-LE. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przemysłu, ale i służb mundurowych na bardziej wytrzymałe i dokładne narzędzia monitoringu. Według szwedzkiej firmy – lidera rynku sieciowych systemów wizyjnych - nowa kamera PTZ ma wyznaczyć nowy standard w branży zabezpieczeń.

  AXIS Q6215-LE to wysokiej jakości kamera PTZ HDTV 1080p z 30-krotnym zoomem optycznym. Wyposażona w dalekosiężny innowacyjny oświetlacz podczerwieni OptimizedIR umożliwia diodom LED automatyczne dostosowanie się do zoomu kamery, dzięki czemu całe pole widzenia jest zawsze równomiernie oświetlone, nawet w całkowicie ciemnych scenach. AXIS Q6215-LE wyposażona jest w bardzo wrażliwy na światło przetwornik ½ cala, technologie WDR i Lightfinder, dzięki czemu uzyskuje ostre i wyraźne obrazy, nawet jeśli na scenie występują zarówno ciemne, jak i jasne obszary. Ponadto, kamerę wyposażono w technologię Zipstream, która pozwala zaoszczędzić przepustowość i pamięć nawet o 50% - bez utraty jakości.

  Nowa generacja super wytrzymałych kamer PTZ

  Ta wytrzymała kamera PTZ sprawdzi się w iście bojowych warunkach i zadaniach specjalnych, gdyż spełnia standardy wojskowe MIL-STD-810G, wytrzymuje wiatr do 245 km/h (152 mph), zapewniając niezawodne działanie przy ekstremalnej pogodzie. Dzięki specjalnej powłoce i wyjątkowo trwałym materiałom obudowa kamery zyskała stopień ochrony IK10 na całej kamerze (również na szybkach) oraz klasę ochrony IP66/IP68, co oznacza, że kamera jest odporna zarówno na trudne warunki atmosferyczne, akty wandalizmu, jak i cięższe uderzenia. Za sprawą elastycznej konstrukcji kamera posiada funkcję szybkiego obrotu, pochylenia i powiększenia. W zestawie znajduje się płytka  instalacyjna z suwakami zapewniająca bezpieczny oraz łatwy montaż. Ponadto, dzięki wbudowanej wycieraczce, można uzyskać dobre obrazy nawet podczas opadu śniegu i deszczu.

  Warto dodać, że kamera AXIS Q6215-LE jest wyposażona w zaawansowany moduł analityczny AXIS Guard Suite, w tym podsystemy AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard i AXIS Loitering Guard, które wykrywają i analizują ruch, wtargnięcia i zabłądzenia, a także alarmują użytkownika w razie zaistnienia predefiniowanej sytuacji zagrożenia. To idealne rozwiązanie dla potrzeb służb mundurowych oraz obserwacji infrastruktury krytycznej i transportowej, w tym dworców lub lotnisk – podkreśla Dagmara Pomirska, Axis Sales Manager w Polsce, na Ukrainie i w Krajach Bałtyckich.

  Jak nowy PTZW działa w praktyce?

  Źródło:
  Axis Communications Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Axis Communications Poland Sp. z o.o.

  Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.